www.sudzibas.lv Pārvadāšana Krāpniecība, naudas izspiešana

Pārvadāšana - Krāpniecība, naudas izspiešana

Pārvadāšana klavieru - Перевозка пианино - Виталий - 29711679Apskatījos sludinājum ss.lv (bilde pielikumā). Tanī skaidri un gaiši rakstīts: Cena par 1 km: 0.10 € Iekraušanas pakalpojuma maksa: 5 € Minimālā cena izbraukšanai: 10 € Tā kā man vest vajadzēja nepilnus 3 km, un nest arī nevajadzēja augstu (no 3. stāva uz 1.), saskaņā ar sludinājuma tarifu aprēķināju, ka sanāk 10-15 €. Piezvanīju, izsaucu, atbrauca operatīvi, atveda normāli. Bet tad sākās: цена 70 евро, ну ладно, спустим до 50. Kad teicu, ka sludinājumā taču rakstīts tā, sāka grūstīties, gribēja vilkt ārā nu jau manas klavieres, negāja ārā no telpām, kad ar lielu grūstīšanos beidzot izstūmu, traucēja aizslēgt durvis. Draudēja, ka sauks policiju, teicu, lai sauc. Tā kā vajadzēja steigties uz koncertu, nosviedu viņiem 20 € un aizgāju, šie palika bļaustīdamies. Mācība: ja izmantojat šāda veida pakalpojumus, vienmēr izdrukājiet sludinājumus, pēc kuriem zvanāt!

X

L Lepnā Lavīze 16.08.2015

Trakumi! Viņiem benzīns no zelta vai dimanta riepas, ka tāda cena?!

C CastorTroy 17.08.2015

Pirmkārt normāli ir pašā sākumā zvanot sarunāt cik tas maksas. Otrkārt visiem ss.lv sludinājumiem norādīts +/- tādas cenas par km un pakalpojumiem, tas ir domāts vienīgi tādiem kuri atlasot sludinājumus šķīro pēc cenas, bet nu normālam cilvēkam skaidrs, ka pēc tādām cenām neviens nebrauks.Vai Jūs tiešām domājat, ka aizbraukt pie Jums, uznest/nonest klavieres (!!!) ne jau kādu dīvānu vai veļas mašīnu, un tas viss maksā 10-15 eiro???

G g.janis 12.11.2015

Man arī šie vīrī pēc klavieru iekraušanas busiņā pieprasīja par 20% vairāk nekā sākotnēji bijām sarunājuši pa telefonu. UZMANIETIES - viņi var mēģināt meklēt jebkādu iemeslu/ieganstu pie kā "piekasīties", lai tikai pēc tam paprasītu lielāku samaksu nekā sarunāts. Un busiņš viņiem sagrabējis.