Pārtikas un veterinārais dienests

Šajā sūdu kantorī nav ko darīt, priekšniecība saņem Ls 1500, bet inspektori knapi 150, par to vēl 7 ādas mauc nost un atskaites un paskaidrojumi bezgalīgi.

M masinya 05.02.2015

turklāt pārbaudes tiek viektas dažos objektos ne vienu reizi 4 mēnesos, bet katru mēnesi.kaut pirms tam nav konstatēti nekādi dižie pārkāpumi, tikai tīri papīra 'gabalos"-kalorijas, kas tāda bd visiem pie pakaļAS-vecākiem nav ne mazakās intereses kas tur rakstits(VĒL vairak nesaprotamos skaitļos un kilokal0)..jo ja berns need brokastis neko no piedavātās, kalorijām bagatās ēdienkartes..tad ir vienalga kas uz tā papīra rakstis, cik tur tās kalorijas ir-visiem pie kājas!!viņs tā pat need..ko darit tam personalam, kam jānodrošina to paredzēto kcal saņemšanu dienā?? nēēd un viss-bāzt ar varu iekšā, vai kā citadi cinities ar nēēdājiem??kad nāk sis kundzes no PVD vienmēr jautāju ko man darit ar needajiem..jo vini taču nesaņem tās kalorijas, kas skaisti uzrakstitas uz papira..nu un atbilde ir viena-galvenais, ka jūsu papiritis ir kartibā-pareizi uzrakstits, kā prasīts likumā ..ēd tas berns, vai need-nevienu neinteresē!
un pareizi