www.sudzibas.lv Parka Kafejnīca Slikta apkalpošana

Parka Kafejnīca - Slikta apkalpošana

Bijām nobraukuši garu ceļa posmu ar automašīnu. Gribējām paēst, apsēžamies kafejnīcā. Palūdzām, lai atnes kafiju, pirms bijām izvēlējušies, ko ēst. Mums atcirta ar atbildi: "Mums sākumā ir jāapkalpo citi cilvēki, tad nāksim pie jums". Labi, ja tur bija 10 cilvēki. Izlēmām doties projām. Nebija vērts gaidīt. Neiesaku nevienam, tur doties. Ļoti slikts serviss.

K

ilmaars 20.07.2014

Ko? Slikts serviss tik vien par to, ka būtu bijis jāpagaida? Ir jau vietas, kur pusstundu un ilgāk jāgaida, kamēr tev vēl atnesīs uzkodas. Ja klientu daudz, bet darbinieku maz, ko lai dara? Būtu pacieties un pārbaudījis vismaz ēdiena kvalitāti.

S sunskakisvarnapele 20.07.2014

Tas tacu ir Madonas rajons, nevis Londona vai Roma. Protams ka ir jagaida, ipasi ja tur kadi 10 cilveki sez.