www.sudzibas.lv Pārītis Iespējams rekets

Pārītis - Iespējams rekets

Sveicināta tauta, šito Es negribu turēt iekšās, man ir pārlieku lielas dusmas pār cilvēkiem Kuri izmanto Labsirdību un izkrāpj vairāk kā 1500 eiro.

Tātad. ir pārītis kuru es pazīstu, (viltus draugi) tad iepazinu caur iepazīšanās portāliem. vienu dienu man sāka nelikt mieru. Visulaiku vervēja un izlūdzās, lai savācos ntos kredītus. Mani salauza pēc vairāk kā 7- 10 mēģinājumiem. un itkā solijās un pat noslēdzām savstarpējo vienošanos, par to ka es Itkā esmu paņēmis uz savu vārdu, bet viņi maksās visu un pat vairāk . Paņēmu no vairākām kredītiestādēm, gaidu kad atdos kaut ko, mēnesi, divus, un līdz pat šim brīdim. Un tagad, kad es mēģinu sazināties, caur soc tīkliem (mani nobloķēja) vai telefoniski, visu laiku ir kautkādas atrunas. pēc kāda laika instagramā redzu bildi. automašina ar numuru LJ-1988 un blakus pierakstīts "mūsu jaunā' ... Tagad Man kredītiestādes draud ar kredīta reformu.. ko man iesāk, vai ir kādi risinājumi?

I Ivaritis 08.07.2018

Jā, ieteikums varbūt paņemt vēlvienu kredītu un nopirkt smadzenes. NEKAD mūžā nesapratīšu, kā var svešiem cilvēkiem aizdot naudu un pat paņemt vairākās vietās kredītus, lai to aizdotu, sviests!

S Shnake 08.07.2018

izpiešana! iedomājies ka uz kakla sēž un stumj batonus dienu dienām! ka var nesalauzt

Nu ko, tagad gatavojies, ka "dienu dienām" batonus stums parādu piedzinēji. Ja nepietiek smadzeņu pašam, tad vienīgais, ko var darīt, ir doties uz policiju.

C critical thinker 09.07.2018

nē, tā nav izspiešana. pats paņēmāt kredītus, viss. maksi baksi

S ShveicaraSuns 08.07.2018

ieteikums sameklēt to mašīnu un izšķaidīt stiklus.

S ShveicaraSuns 08.07.2018

Nosauc viņas vārdu, uzvārdu.

S Shnake 08.07.2018

visi dati būs pieejami šeit: vkfaces.com/vk/user/bmwdrived725d...

donna b 08.07.2018

Lol, nu KADA jega sudzeties bez vardiem un uzvardiem bet diemzel tos man skiet tu nevari tik viegli izplatit. Un man skiet kaut kas tur nav lidz galam izstastits. Bija sekss? Santaza? Jo normals cilveks NEKAD nenems nekadas saistibas citu cilveku vardaa, ja tie tik nav vinu berni vai radi.

S Shnake 08.07.2018

nedz seks, nedz santāža. kas bija kopīgs tā bija itkā draudzība, līdz iedūra man dunci mugurā... un ne vienu reiz vien. šoreiz pacietībai pienāca gals

Kolta 08.07.2018

Acīmredzot par draudzību ir jāmaksā un nešaubos, ka šim pārītim noteikti būs vel jauni “labākie” draugi ari turpmāk.

S Shnake 08.07.2018

jā piekrītu, bet līdz tam brīdim, ka pagātne atgriezīsies

G Gunars1987 08.07.2018

Lai svešiem cilvēkiem ietu kredītu ņemt es tik daudz šņabja nevarētu izdzert...Tagad taču mūsdienu telefonos ir melnais saraksts liec tik melnajā sarakstā un lai maina nummurus ja noriebušies cilvēki un sociālajos tīklos arī var bloķēt cilvēkus...Jā traki ka draugi internetā jāmeklē...

S ShveicaraSuns 09.07.2018

Janīna Mežecka ! besī, ka uz paplātes jānoliek.

M Marcix Marchello 08.07.2018

Cik jābūt, lai, ko tādu vispār darītu ?! Cik ?!
Es saprotu, ka naudu ņem tur, lai samaksātu rēķinus, par slimnīcu utml ...
Varētu saprast arī, ka naudu ņem, lai, ko sev vajadzīgo nopirktu, bet, ko tādu ?! Man godīgi neiet kopā ar realitāti tas viss ...
P.s. Pat policija Tev neko šajā situācijā nepalīdzēs jo nav pierādījumi par kriminālpārkāpumu ...šajā gadījumā izpiešanu ... Tā kā pašām tā nauda būs jāatdot .

S Smadzenes Nopērc 08.07.2018

Vēl varbūt līdaciņā uz asfalta uzlido un vaino ceļus par to, ka viņi ir pārāk cieti? Ir risinājums. Nejauc zemu IQ ar labsirdību, nostiprini mugurkaulu, samaksā par savu stulbumu un neveido idiotiskas sūdzības. Ja tomēr nolemsi veidot, virsrakstā uzreiz vari rakstīt, ka ļāvi sevi par idiotu pataisīt, vai kāds var ieteikt nesapīgāko veidu atbrīvoties no ciešanām.

S Smadzenes Nopērc 08.07.2018

S ShveicaraSuns 09.07.2018

nav ko mīzt nosaukt vārdu, uzvārdu!

JANĪNA MEŽECKA

O Orests 10.07.2019

Ir vēl viena izeja, kā tu vari tikt vaļā no šitiem, tu vari taisīt sev maksātnespēju. Tas protams arī nav patīkami, jo tev var atņemt visu nekustamos īpašumus, kuri oficiāli tev pieder, bet paies 3 gadi un tu atbrīvosies no parādsaistībām. Turklāt pa to laiku tā KURVA pati sapratīs, to ka nožēlo to, ka ir dzimusi un gan jau viņa pati sev pataisīs sev galu agrāk vai vēlāk. Atspārdīt viņu tāpat nav nekādas jēgas, jo viņas krusttēvs ir ments, pie tam vēl augstā amatā un līdz ar to var būt vēl lielāki.

O Orests 10.07.2019

Pats uzķēros uz šito sučku, pēc tam gribēju visādi viņu iebiedēt, draudēju saņemt ciet viņas labāko draudzeni, kura ir māte divām mazām meitenēm un kura ir arī tāda pati stulba un tad turēt viņu gūstā sasietu pie sevis garāžā ja man neatdos parādu un tad viņa man aiz bailēm sāka kviekt kā tāda pretīga uz kaušanu un sāka darīt kaut ko lietas labā, bet sapratu to, ka nav vērts rokas smērēt gar un sapratu vienkāršu veidu, kā savu dzīvi uzlabot protams, neteikšu kādā veidā