Parfum24 - Krāpšana

Sveiki, vēlējos padalīties ar savu pieredzi smaržu iegādē šajā internetveikalā.
Gada sākumā noskatīju sev tīkamas smaržas (edp, bet ne testeri) kas cenas ziņā bija nedaudz lētāks kā citos intenetveikalos 220.lv vai 1a.lv. , un pasūtiju ar piegādi.
Kad pēc pāris dienām saņēmu paciņu biju pārsteikta ka smaržas neatrodas orģinālajā kastītē, bet gan ir ietītas vienkārsā burburplēvē.
Nākošā '' jaukā '' lieta bija tas ka smaržu izgatavošanas datums bija 2008. Gads.
Centieni skaidroties šo kantoru bija velti, pēc pirmā zvana klausuli vair necēla, uz epastu neatbildēja.

really? 02.02.2019

kas trauceeja douglas vai kkur citur pirkt?
taa ir,ka peerk lietas,par pedejo naudu un tad vel doma,ka baigais graabiens un bus pikjis ietaupiits un sanaaks ciigaam! :D

Life is life 02.02.2019

Es arī gribēju smaržot smuki un pa lēto, tāpēc nopirku sev krutas brendu smaržas parfum24 150ml pa 25 Eiro. Iznāca vilties, jo nevienu vīrieti uz ielas, kā reklāmā, nocopēt neizdevās

W WtfF 07.02.2019

Там сменились продавцы и администраторы сайта, не успевают информацию обновлять. Вам, значит, доставили тестер. А бэтч-коды по интернету упорядочивают энтузиасты, а не производители. Так что это тоже не 100% верная информация. Так или иначе, мне и из реального магазина попадались парфюмы с коротким сроком годности, на оригинальную парфюмерию сроки не влияют, а, наоборот, многие ищут ранние выпуски ароматов (первые выпуски - самые лучшие, дальше производители уже не так усердно делают хороший продукт, или со временем меняются ароматические вещества, используемые при создании парфюмов, заменяются на более современные) . Кстати, старые выпуски часто ищут и дорого покупают, потому что они всегда насыщеннее.

W WtfF 07.02.2019

P. S. Третий год там покупаю парфюмерию - от ланвэна до диора, все ароматы соответствуют. Новые продавцы не нравятся - не особо разбираются в парфюмерии, не особо приветливы. С интернет-магазином тоже дурдом - сайт работает отвратительно.