Parella SIA Veļas mazgātava - Ļoti slikts serviss

Aiznesot kleitu uz ķīmisko tīrītavu "City Clean", Smilšu ielā 12, Kuldīgā saņēmu atpakaļ pleķainu, ārā metamu lupatu. Uz ko darbiniece un pati īpašniece atbildēja, ka nevarot neko līdzēt, jo neatbild par auduma kvalitāti. Bet es tādēļ jau neķēmojos un netīru mājās, bet nesu pie profesionāliem to darīt. Kad vīrs saņēma šo kleitu, viņas teica, kā tā jau vairs nav lietojama un kādu pulveri esat lietojuši? Protams vīrs atbildēja, kādu pulveri lietojam vispār ikdienā, taču kleitai pat ūdens lāsīte netika pielikta, jo zināju, ka nemāku tādu audumu tīrīt, kur nu vēl, ja man tā kleita ir nepieciešama jau drīzumā. Kad es aiznesu kleitu, jo telefonsarunā teica, lai aiznesot un tad jau paskatīšoties ko var darīt, visu laiku vienu un to pašu atkārtoja, ka nevarot neko līdzēt un neatbildot par auduma kvalitāti. Un vēl šīs abas kundzītes mierīgi paziņoja, ka tāds jau nav vienīgais gadījums. Tika atnests samts un arī pēc tīrīšanas esot bijis "nekāds". Neblamējiet vismaz sevi klientu acīs!!!! Jutos vienkārši draņķīgi, jo nekādas atvainošanās vai kas tamlīdzīgs nebija un pats trakākais tas, ka man to kleitu vajadzējā nakamajā dienā, pēc saņemšanas, uz kāzām. Bēdīgi :( Kristīne

G godīgasdomas 23.08.2016

Tu jau meitenīt blefo, man viss tik labi, viss tik labi tai Smilšu ielā 12. Cik gadus es jau tur eju, driz jau bus 10 gadi, ka es tur eju, un nekāda vaina, viss pa pirmo sorti.