www.sudzibas.lv RIMI Sliktā attieksme

Rimi - Sliktā attieksme

Kāpēc ar cilvēkiem strādā tāda pārdevēja ka irīna? Tādus pardevejus kā vinja vispār pie cilvēkiem laist nedrīkst, ko viņa no sevis iedomājas? Cilvēks ir neadkvats, atļaujas runāt ar pircējiem un saviem kolēģiem paaugstināta tonī ar lamuvārdiem katru reizi kad viņu redzu! Pat tirgū sen tādu pārdevēju nav, tie laiki ir pagājuši, kad tādus redzēju! Kur skatās direktors? Kur skatās vadītājs? Kas vispar šajā veikalā notiek? Vai tiešām man būs jāraksta sūdzība uz ofisu vai kur aukstak?

Papildināts AnnaLase 15.11.2019

Tās ir Rimi hipermarket stirnu iela 26

Saivii 15.11.2019

Ierakksti sarunu un publisko facebook, lai Irina slavena :)

J Joske_57 15.11.2019

Protams, jāsāk ar vēstuli uz ofisu!

Cūkurgailis 15.11.2019

Griezieties pie veikala vadības un pēc tam "aukstāk"

"Vai tiešām man būs jāraksta sūdzība uz ofisu vai kur aukstak?" - labāk uzreiz uz saldētavu, tur ir visaukstāk!

BondsBonds 15.11.2019

JO neviens cits tur strādāt negrib, JO tur esat Jūs?

K klllddjfhfbcjjjsbjs 16.11.2019

Sūdzība par veikala Deglava Rimī, Deglava ielā 110 šausmīgi karsto gaisu. Vai tiešam nav iespējams veikt kādu gaisa apmaiņu vai vismaz kaut kā izvēdinat, to gaisu? Nav iespējams iet pa veikalu mierīgi iepirkties, ātrāk kaut ko jāpaņem un jāiet ārā, jo nav izturams, ka mugura slapja.Cik tur vīīrusu tagad, vai Jūs to esat iedomājušies, Pati iznācu no Jūsu veikala un uzreiz jutu, ka nav labi.Jūs tik domājat par ietirgoto, bet par klientiem vispār nedomājat. Kas būs ziemā, kad visi ies uz Jūsu veikalu siltakās drēbēs? Vai tiešam nekādi nav iespējams veikt kādu gaisa apmaiņu? Tagad paskatīšos, ja nekas nemainīsies, sūdzēšos tālāk, uz Bez tabu vai tml.

Cūkurgailis 16.11.2019

šo vajadzēja laist kā atsevišķu sūdzību, citādi Viņi (Rimi) neizlasīs...