www.sudzibas.lv Parādu piedzinēji Krāpnieki - palīdzēšu viņus pārmācīt

Parādu piedzinēji - Krāpnieki - palīdzēšu viņus pārmācīt

Labdien dāmas un kungi. Jums ir apriebušies visi šitie parādu piedziņas kantori - lindorfi, pausi, julianusi un citi mēslu kantori - varu jums palīdzēt viņiem nervus pabojāt, līdzīgi kā viņi cenšās darīt ar mums krāpnieciskā veidā - pat viņu it kā pēc likuma "nopelnītie" 17 eur ir pilnīgs fufelis, jo tiesas gadijumā šīs summas pamatotību viņi pierādīt nevar tā kā visas viņu it kā izsūtītās vēstules ir tualetes papīra vērtas.
Uzrakstiet man uz [slēpt]@inbox.lv un vienosiemies par telefonsarunu pāradresāciju man, garantēju, ka zvanītājam pukančiks labi svils sarunas laikā:) kā arī plānoju drīzumā atvērt savu youtube kanālu ar zvanu ierakstiem no dažādām krāpnieku organizācijām kā augstāk minētām līdz pat galvenajam krāpnieku midzenim vid.
Man uz šitiem mēsliem ir savs zobs - esmu nodarbojies ar viņu zvanu pāradresāciju tā lai viņi zvanītu viens otram, sms rakstīšanu un zvaniem no ip telefonijas daudz, savā laikā Paus Šaragai uztaisīju ap 50000 zvaniem 3 dienu laikā - tika nomainīti daudzi viņu numuri:) ) ) ) ) ) )

tā kā, ja vēlaties, lai šitie mēsli saņem pēc nopelniem uzrakstiet man uz [slēpt]@inbox.lv noteikti vienosimies:)

A Artūrs Dante 26.03.2019

nemāku pateikt kāpēc epasts neuzradijās, acīmredzot šajā saita ir kādi ierobežojumu rakstot epastu - [slept] vieta ir nodebtcollectors :)

H Happyone 26.03.2019

Kas tie par murgiem? Kāds nolēma piepelnīties uz parādnieku rēķina? Šitādas mahinācijas no parāda neatbrīvos.

Pacco_al 26.03.2019

Kaut kāds absurds - Artūr aizej nomaksā parādu. To naudu tev neviens nedāvina. Nāksies nomaksāt.

A Artūrs Dante 27.03.2019

Lūk lasot augstāk 2 komentārus parādās vergu daba :) - neviens no parāda neatbrīvos, nāksies nomaksāt u.t.t. :) - krieviski tas saucās Gusāri :)))))))))))))))
Tātad, lai kādam nerastos pārpratumi - šo pakalpojumu piedāvāju pilnībā bez maksas - man pašam prieks.
Otrkrārt - Absurds ir tāds, ka ņemot preci, naudu, piemēram, 100 Eur no Tevis prasa 1000 un vēl parādu piedziņas izdevumus. Lūk tas ir absurds. Neaizmirsīsim kā šie kaku kantori konkrēti meloja vēl pirms likuma ieviešanas, bet arī tagad daudzus cilvēkus turpina maldināt par it kā sekām, kas var iestāties,bet neaizmirsīsim, ka, lai kaut daļa iestātos viņiem ir jāgriežās tiesā, un vēl ir liels jautājums vai viņi šo tiesu vinēs, kā arī nav nekādu problēmu tiesā prasīt, lai samazina uzskrūvētos % un citas ABSURDAS lietas + šitie kaku kantori uzreiz prasa it kā pēc likuma viņiem pienākošos 17 Eur, bet tikai nemin, ka viņiem šie izdevumi ir jāpierāda, viņu izsūtītā tualetes lapele vai sms nemaksā neko. Cilvēkam nav pienākums pirkt datoru telefonu vai ikdienā skatīties savā paskastītē, attiecīgi vienīgais veids kā viņi var informēt cilvēku ir ierakstīta vēstule :))) - ko arī tiesā var viegli pierādīt.
Treškārt - es uzskatu, ja Tu aizņemies no kaimiņa, drauga vai cilvēka kurš tev aizdod bez % tā ir cieņas lieta atdot, bet, ja no Tevis prasa kompānija, kurai ir pilnīgi vienalga vai tu nopirksi zāles, pabarosi bērnus u.t.t., bet galvenais atdod pamatsummu, % un visas mistiskās soda naudas u.t.t. - PIRMS tiesas, tad es skaidri un gaiši tādus sūtu krieviski uz 3 burtiem kur vidū ir Y, lai ceru, ka visi saprata, ka uz Суд :)

Pārdеvējs© 27.03.2019

Krievijā tas tiek praktizēts jau ilgu laiku

A Artūrs Dante 27.03.2019

Zinu, un es lieliski zinu tos cilvēkus, kas to dara - uzturu kontaktus kā teikt jāsaka :)

H Happyone 28.03.2019

Tas, ko Jūs piedāvājat sava reklāmā nav nekas cits kā huligānisms, nevis problēmas tiesisks risinājums. Ja Jūs uzskatiet, ka ideja samaksāt parādu ir verga ideja, tad tik uz priekšu, līdz lietu nodos tiesā.

A Artūrs Dante 28.03.2019

Hmmm tātad sienu apzīmēšana, melīgu "vēstuļu" izsūtīšana, rakstīšana trešajām peronām soc. tīklos, zvanīšana darba devējiem, draudēšana u.t.t. nav huligānisms ?
Tātad tavuprāt krāpniecisku organizāciju darbību ierobežošanas veicināšana ir huligānisms ? :) - vecīt tev vai nu ar smadzenēm īsti nav kārtība vai arī lobē šos kaku kantorus :)))
Kā jau minēju tad uzskatu, ka parāds, ko esi paņēmis no drauga, kaimiņa vai kādas privātpersonas - atdot viņu ir goda lieta.
Bet kad Tu paņem 100 Eur (cilvēki šīs mazās summas neņem aiz labas dzīves tici man) no kaut kādas ātrās šaragas un ar Tevi gadās kaut kāds čp, vienalga bērns saslimst, riepa mašinai pārsprāgts, etalons pazudis, negaidīts pirkums u.t.t. un saproti, ka, lai atdotu šai šaragai naudu tev nedēļu ir jaiztiek bez ēdiena, reti kurš cilvēks to darīs, attiecīgi izveidojās parāds, un kā praktika rāda apmēram pēc 30 dienu nemaksāšanas šī lieta tiek nodota parādu piedzinējiem, kuru vienīgais mērķis ir izsist šo parādu ar visiem %, soda naudām, piedziņas izdevumiem un citām mistiskām summām pie tam viņiem ir pilnīgs pofigs kā tu šo naudu dabūsi. Ir ļoti daudzi kas parakstās uz restrukturizācijas līgumu nesaprotot to, ka tagad tik tiešām nemaksājot šīm šaragām, viņiem ir visas tiesības vērtsties pret tevi tiesā, jo parakstot šo līgumu tu pats esi devis akceptu tam, ka piekrīti iepriekšējam parādam ar visiem % u.t.t.
Tātad vēl reiz atkārtoju, es esmu pret šo tā jau nolobēto "biznesu", manuprāt likumā ierakstītie 17 Eur, savā ziņā ir noziegums pret tautu, jo visas šīs finanšu institūcijas, kas neko neražo, bet pelna naudu vienkārši no gaisa kā reiz ir vainojamas lielajā plaisā starp nabadzīgo un bagāto cilvēku slāni.
Ka arī vēršu uzmanību, ka tiesa nevienai no šīm šaragām NAV IZDEVĪGA, jo, ja ir zinošs cilvēks viņi nevinēs nevienā tiesā, kad cilvēks ir ņēmis ātro kredītu, jo reāli līguma ta nav :), - statūtos līgums ir tikai un vienīgi abpusēji fiziski parakstīts papīrs, visi meli par akceptiem, afertām u.t.t. - vienkārši slima suņa murgi, cerībā uz to ka cilvēks noticēs :)
Galvenais, ko ar visu šo vēlējos pateikt, Ja tev ir problēmas ar kredītu apmaksu, gaidi tiesu (99% gadijumā tu viņu nesagaidīsi, jo kreditoram vienkārši vai nav izdevīgi vai arī nav jurdiskās bāzes ar ko pret Tevi vērsties tiesā (Cesijas gadijumā vispār tas ir 100%, jo tad tiesā parādu piedzinējam būs jauzrāda cesijas līgums, kura vai nu reāli nemaz nav, vai arī Tavs parāda ir nopirkts par kādiem 2,3 % no summas, a maitas ta grib visu :))))) :)) - ar tiesu izpildītāju var sarunāt maksimāli izdevīgus maksājumus u.t.t.
Bet tā kā tajā pat laikā tādi parazīti kā juļianusi, pasukas konsulti, lindorfi u.c. mēslu kantori turpinās zvanīt cenšoties iebiedēt parādnieku PALĪGĀ Varu nākt es, jo nezinu kāpēc daudzi no tiem mēsliem baidās, vai īsti nezin ko teikt - Es viņus ātri nolikšu pie vietas, jo samērā labi zinu likumus, man pret viņiem ir savs naids - attiecīgi garantēju, ka viņu pukančiki dūmos, jo viņi taču darbojās pēc sava skripta, kuru salauzt ir kā 3 palca ob asfalt :)
Ceru, ka maksimāli korekti izskaidroju kāpēc to daru :)
pavisam vienkārša lieta - kāpēc mēsliem jaatdot 1000 eur, ja reāli ar tiesas palīdzību atdosi 100 (visticamāk viņas nemaz nebūs) - kāpēc barot parazītus ?

R RXX 28.03.2019

Jūsu loģika ļoti problemātiska.

Kāpēc barot parazītus -- bet kāpēc viņiem vispār izsniegt kredītus tādiem, kuriem "gadās kaut kāds čp, vienalga bērns saslimst, riepa mašinai pārsprāgts, etalons pazudis, negaidīts pirkums", t.i., personām, kuras nav spējīgas atdot kredītu? Vai no kredītiestāžu skatupukta Jūs pats neesat parazīts?

Vai tā ir vīrieša cienīga taktika kategoriski neuzņemties nekādu atbildību par saviem lēmumiem un finansēm - tas Jums pašam jāizsver.

A Artūrs Dante 28.03.2019

Tas būtu lieliski - samazinātos infilācija, samazinātos plaisa starp bagāto un nabago slāni.
No viņu skata punkta es tāpat kā tu, un visi pārējie iedzīvotāji ir slaucamlopi :)
Tikai daži ir viegli pakļaujami iedod salmiņus pagrauzt 100 Eur apmērā, un mierīgi noslauc uz 1000 - tā kā piemēram Tevi.
Citi, tādi kā es pēc 100 Eur saņemšanas iedod ar pakaļkājām pa pieri un pieprasa vēl :)))))

H Happyone 29.03.2019

Pirms sniegt savas 'vērtīgas' konsultācijas, iesaku palasīt likumus, par distances līgumiem un cesiju, jo skaidrs, ka pat tuvu nav priekšstata par tiem, par procentu aprēķinu, par parāda kapitalizāciju un daudz ko citu, jo no tāda padomnieka nabaga parādniekiem parāds tikai izaugs, parādam nonākot līdz tiesu izpildītājam.

K K.K. 14.04.2020

Lietotāja ar niku RXX ir infantīla, vienkārši ignorējiet viņu

A Artūrs Dante 29.03.2019

Tur jau tā lieta, ka zinu :)))
Cesija hmm, kad manu parādu, kas ir 1000 Eur, kāds nopērk par 10 Eur un pieprasa 1000 + % + piedziņas izdevumus un vēl zin ko - tiesas gadijumā kā reiz parāds nevis izaugs, bet samazinās.
Man rodās iespaids, ka tas Happu one kā reiz pārstāv kādu kaku kantori, lai cilvēkiem rastos iespaids, ka nekādā gadijumā nedrīkst nesadarboties ar parādu piedzinējiem, nē viņi ir vienkārši jasūta nafik , nav ko savu bizenu taisīt uz grūtībās nonākošiem cilvēkiem, vislabāk gan no šiem mēsliem vispār neko neņemt, bet, ja ir sanācis nonākt grūtībās nevajag censties darīt tā, ka lai tikai nomaksātu šo pārādu ielīstu parādos vēl dziļāk, kā jau minēju visticamāk tiesa nebūs, bet pat ja būs summa, ko vajadzēs samaksāt būs krietni mazāka.

A Artūrs Dante 29.03.2019

Hmm tik tiešām ņemot vērā happyone komentārus esmu gandrīz 100% pārliecināts, ka viņš ir kādu kollektoru iesūtīts pidriķītis, lai šeit komentētu, cik briesmīgi ir neadot parādu, kad esi ņemis 100, bet jaatdod 1000 :))

H hihihuhuaiaiai 29.03.2019

Augļotājiem, liekēžiem, krāpniekiem un cilvēku izmantotājiem (Latvijā ir 60+ mazo nebanku krāpniekkantoru) vieta ir tikai cietumā.

Likumsargs 06.04.2019

Vienīgā pozīcija kur krāpjas parādu piedzinēji ir tas, ka viņi prasa piedziņas izdevumus 17 EUR jau nosūtot pirmo vēstuli!
Piedzinēji izmanto cilvēku nezināšanu un šādā veidā paši nav labāki par parādnieku!
MK 62.noteikumi nosaka, ka piedziņas izdevumi ir 7 EUR, nevis 17 EUR! Tikai, ja piedzinējam ir jāveic papildus darbības (otreizējas vēstules nosūtīšana pēc 14 dienām no pirmās vēstules, ja parādnieks nav reaģējis uz pirmo) tad piedzinējs ir tiesīgs papildus pieprasīt piedziņas izdevumus 10 EUR apmērā, bet ne uzreiz 17 EUR!

Piedzinēji savās vēstulēs atgādina, ka parādniekam ir pienākums sadarboties ar piedzinēju. Piedzinēju izpratnē sadarbošanās nozīmē, ka piedzinējs diktēs savus noteikumus un parādniekam ir jāpiekrīt visam ko diktē piedzinējs un jāmaksā ko pieprasa piedzinējs!

Patiesībā pat atbildēšana uz e pasta vēstulēm un telefona zvaniem arī skaitās sadarbība!

A Artūrs Dante 07.04.2019

Pārādnieku pienākums sadarboties ir piemēram paus priekšnieka mammas drāšanā

A Artūrs Dante 07.04.2019

Ir ļoti daudzi aspekti tam, ka šie piedziņas izdevumi vispār nav jāmaksā.
Pirmkārt viņi nekad nesūta ierakstītas vēstules, attiecīgi tiesā viņi nekādi nevar pierādīt, ka ir veikuši vispār kaut kādas vēstules izsūtīšanu, jo varbūt man mājā narkomāni regulāri izlaupa paskatītes un izmanto smēķēšanai viņu izsūtītos papīreļus:)
Papildus darbības ir jāpierāda - čeki, u.t.t., ko tie mērgļi, protams, ka nedarīs.
Es esmu 100% pārliecināts, ka pret zinošu cilvēku viņi tiesā nekad neuzvarēs, jo paļaujās tikai uz tiesas pavēli, ko atcelt ir kā divus pirkstus ob asfaļt.

Mani visvairāk besī tas, ka šitie kretīni, vienkārši nagla melo, un ir taču daudz tādu cilvēku, kas viņiem vienkārši tic un maksā. Atceroties kā viņi uzdarbojās vēl nesenā pagātnē tik tiešām man ir liela velme viņiem arī pabojāt dzīvi. Būtu mana teikšana visus viņu priekšniekus, darbiniekus sabāztu sūdu mucās un atstātu uz visiem laikiem tur .