Par tiesu izpilditāju Normundu Korecu - Sūdzība

Nekad neticiet Normundam Korecam un viņa kantora darbiniekiem, jo viņi nekaunigi melo un vainu noveļ uz citiem Normunds KORECS, ir spējīgs atņemt inalida pensiju pilnā apmērā, neatstajot ne centu iztikai.18.06.2019 KOMISIJA PAR 13.06.2019 ZTI N.KORICA RĪK.NR.8125
-10.00

Papildināts mazais cuka 20.06.2019

Šodien 20,06.2019 ar lielām klapatām konts tika atbloķēts, bet nauda jau netiks atgriezta.

Оккупант 20.06.2019

Для судебных исполнителей вы привитый опасней чем непривитая крыса. От сюда и такое отношение. Свинопасы на прогулку в столицу приехали. А место для демонстрации им не выдали.

Оккупант 21.06.2019

У вас есть его фото?

A AegrescitMedendo 21.06.2019

Būs tam Koricam jāsadod, kad satikšu, lai liek mierā personas ar invaliditāti.

Оккупант 21.06.2019

В ответе за этого его мать, что воспитала такое чучело. Претензии к его матери, судебные исполнители гордятся своими поступками. Для них это норма и гордость.

I Ivars Briedis 05.08.2019

Oi korics ir pretigs zaglis zel ka vins neparadas ielas mani ari apzaga nevar vinu ari atrst kur dzivo

E Evil one 10.07.2020

Atradīsim. Tas mēsls nāk pie manis bodē,uzzināšu,kur dzīvo un tad jau...

I Ivars Briedis 05.08.2019

Pa kreisi zaglu kantoris