Par privātpersonu - Silvija Schvemberg - rupjības interneta vidē

Silvija Schvemberg ༺♥༻
vakar 17:19 · Aptuvenais lasīšanas ilgums - 1 min
Maniem draugiem un NEdraugiem!
Cik nožēlojami, kad ir šeit draugos tādi cilvēki, kuri ir tikai spējīgi uz zemiskumu! Kad pašiem smadzenes nav spējīgas neko radīt, bet tikai zagt!
Nekad nedomāju ka latvieši ir tādi cilvēkas! Lai man piedod! Tam, kurš apgraiza manus darbus, nu tāds jau zin ko ir pelnījis! Karma nav akla!
Kad šitas ārprāts beigsies! Tas jau notiek vismaz 2 gadus! Es klusēju, neko neteicu! Īstie draugi saka - kāda jēga cīnīties ar nelieti!
Tāpēs tagad manis veidotos plakātos, mans vārds būs kaut kur, kur zaglis nevar nogriezt to nost! Žēl, bet tāda diemžēl ir realitāte!
Iekopēju manu darbu piemēram,visus apgraizītos protams nav iespējas un vajadzības! To ir pārāk daudz, arī Facebook!
Silvija S.❤
Neko neesmu zagusi, arī lietojusi no i -neta lejuplādētas bildes, nedz arī tās "uzlabojusi" ar citur savāktiem tekstiem - KĀPĒC tāda persona, kas to vien dara, kā "uzlabo" i-neta bildes drīkst vēl visus latviešus saukāt par...?!

S Svekla 09.10.2017

Eu zoss!...Tu visu šito rakstot pālī biji?...tak neko nevar saprast...