www.sudzibas.lv LR AT Beztiesiskums

LR AT - Beztiesiskums

Uzmanību ,uzmanību! AT pr-js un Senatori ir nolēmuši likvidēt rindas ,kādas ir izveidojušās novilcinot lietu izskatīšanu bezgalīgi garos termiņus un ignorējot Satversmes un Likuma,, par Tiesu varu,, normas sāk ignorēt tiesības uz godīgu lietu izskatīšanu 3.instances tiesā. Pat tad ja darbinieks no darba ir atbrīvots darba nespējas laikā nesaskata likuma pārkāpumu,piesedz nejēdzības ko pieļāvušas 1.2. instances tiesas un Senāta sēdēs pieņem formālus lēmumus atrakstās ,vai atklāti nostājas bagātākā tiesas dalībnieka pusē. Tās ir demokrātijas beigas, tas ir totāls beztiesiskums un formalitāte -,,kā gribu tā daru"

I

J ja? 02.10.2013

nu kā tad! Vēl viens neapmierinātais, kurš zaudēja visās instancēs. Lūdzu lēmumu studijā!