Par kreditiem arzemees stradajosiem - Kreditu kompanijas no LV

Latvija ir kaut kur 3-5 finanshu kompanijas , kuras piedavaa krediitus arzemees stradaajoshajiem pilsoniem . Un visaam vinaam ir taadi jociigi , pavisam nepienemami noteikumi . Saaksim kaut vai ar registraaciju online . Telefona nummuri visi tikai no LV , es savu reaalo , Anglija telef. numm . nemaz nevaru ievadiit . Adreses visas ar LV indeksiem un LV apgabaliem . Taa kaa cilveeki , kuri te jau ilgaaku laiku , savu faktisko dziives vietu arii nevar ievadiit . Tad vissmiekliigaakais . Ja piedavaa krediitu cilveekiem , kuri atrodas aarzemees , tad arii ir jaareekinaas ar to , ka vinsh atrodas taalu un ierasties kantorii tas nav viss vienkaarsh darbinsh , Var jau aizlidod uz sitienu pa 500 - 600 euro bet vai buus garanteets rezultaats . Ieraudzii juus un pateiks , piedodiet , bet iedot krediitu nevaram . Bet te nestradaa miljonaari .
Taa kaa tas viss izskataas tikai reklaamas knifinsh . Reaalajaa dziive tas nestradaa . Taa pat kaa dziivee - likums domaatis visiem bet ne vienam cilvekam .
Taa kaa , ja taas kompaanijas domaa reaali paliidzeet pilsoniem , kuri stradaa arzemees , tad viniem vajadzeetu logiskaak padomaat par to realizeeshu dzivee nevis tikai uz savaam reklaamas lapaam .
Un beigaas , kam tad ir vajadziigs tas Eparaksts , par kuru valsts tereeja miljonus , ja vinu nevar izmanot shaados gadiijumos , jo luuk ir jaaierodas kantorii .

P

alergologs 20.04.2017

Jā strādājot ārzemēs, ir nepieciešamība aizņemties pa 500-600 eirikiem, tad, laikam nepareizās ārzemēs strādājat, vai arī jārauj aste kājstarpē un jālido atpakaļ uz Latvijas zaļajām pļavām.

O Ojars Teplovs 25.03.2018
Jo liek klat summu pa4,eur

Labdien liek klat no 170lidz4eur

O Ojars Teplovs 25.03.2018

Kokoko man darit jo mani krap ši kompānija