www.sudzibas.lv Par Andri Briedi Iespējams krāpšana!

Par Andri Briedi - Iespējams krāpšana!

"Facebook" mājaslapā uzgāju šim elektro tirgonim kurš esot bankrotējis un, lai izvāktu veikalu, viņš solot divas jeb kuras preces atdot par velti. Ir tikai viens noteikums. Jāiešēro! Jā, tik vien. Un pēc tā, jāsazinās ar pašu Andri. Viņš pārbaudīšot vai raksts ir 'šērots' un tad sazināsies ar konkrēto cilvēku, un pastāstīs par piedāvātajām precēm.
Jau no pagājušās piektdienas cenšos sazināties. Bet līdz šim nekādas atbildes. Pievienoju arī foto, kā apstiprinājumu ka nav nekādas atbildes.

alergologs 02.10.2017

Jums pašam smiekli nenāk par ''viņš esot bankrotējis un, lai atbrīvotu veikalu, atdod preces par velti..'' ?

Ventilators 02.10.2017

Ja jūs pati Facebookā neShare'otu stulbības, tad arī šādam ierakstam neticētu. Kādam prātam jābūt, lai kam tādam noticētu. Jums studijās ekonomiku nemāca?

K Kārpa1988 02.10.2017

Ja es pateiktu, ka, ja šo nošērosi, tad būsi mana meita, un pa īstam, nokārtosim visus papīrus un tik vien, kā share vajadzīgs! Skan ticami?
Kur aitas, tur cirpēji, ja nemaldos, tam visam apakšā ir sūdaina clickbait lapa, no kuras šī ziņa orģināli nāca.

T Tong Po 03.10.2017

Lasot šādas sūdzības, mani aizvien mazāk pārsteidz tas, kāpēc Rīgā atkal tika ievēlēts Ušakovs mēra krēslā! :D

Liene Tilta, nopietni - labāk nopērc loterijas biļeti nākamreiz! :) Protams, nebūs "na haļavu", tikai "pasaka" gan ir ticamāka! ;) Lielākas iespējas, ka vinnēsi kādu naudu vai mantu!

MacBeton 13.10.2017

Debīlajiem latvieteļiem vajadzētu atņemt pilsonību.