www.sudzibas.lv Panda Taxi vaditaja attieksme

Panda Taxi - vaditaja attieksme

izcila attieksme no vadītaja puses (viņa tel. 26449908) sazvanīju sestdienas diena taksometru kompāniju 11:57, tika izsaukts taksis uz viesnīcu! plkst. 12:11 zvanīja vadītājs ka esot piebraucis viesnīcas rajonā, vins nezinot kur ir viesnīca, lai klients nākot meklēt viņu! vai tiešām tūristam būtu jāmeklē taxi, jo taksim nav navigācija ne telefona, ne planšetē? centos paskaidroju kur viņam jābrauc, traču viņš pat necentās klausīties ko saku, un teica ka piebrauks pie viesnīcas. pēc pāris minūtēm atzvanīja ka esot aizbraucis uz citu vietu varbūt man izdevīgāku! paskaidroju ka vēlos taxi pie viesnīcas un vēlreiz skaidroju kur jabrauc! pagāja 30 min. taxi nav! zvanu pandai vēlreiz , pēc tam 15 min laikā taxi (cits) atbrauca! jauka attieksme no vadītāja ja nezinu kur jābrauc, uzmetu! nepasaka ne dispičerim ne aizsūta draugu!

M Miss_ 25.06.2015

Teikšu tā- ja vēlies ieekonomēt uz takša pakalpojumiem- samierinies ar neērtībām. Ne vienmēr lētākais pakalpojuma sniedzējs ir komfortākais un "uzticīgākais". Diemžēl...

Latviešu tautas 26.06.2015

Pagadi vel kada gada: arabam radisi marshruta pa navigatar ili sama budish padskazivat kuda braukt i gide pavarachivat, izvechnaja analnaja bolj latishskogo naroda!!

Подожди, приедут беженцы из Северной Америки, среди которых будут арабы-таксисты: ты не только объяснишь где тебя искать, но и будешь потом показывать как ехать и где сворачивать!