www.sudzibas.lv Panda Taxi Šoferis- smēķē

Panda Taxi - Šoferis- smēķē

Neiesaku izmantot šo taksometru nesmēķētajiem.
Vairākas reizes braucu un saskāros ar nepatīkamu faktu- vadītājs bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem smēķē klienta/pasažiera klātbūtnē! Saprastu, ka tas būtu bijis vienreiz, bet diemžēl tādu vadītāju viņiem izrādījās vairākumā, kas nedomā par pasažieri.... Man šādas situācijas ir bijušas nu jau trīs!
Vairāk neizmantošu šos takšus!

D

G gooseberry 22.02.2013

Dala, vai nemēģinājāt aizrādīt?
Esmu izmanojusi vairāku taksomentru kompāniju pakalpojumus, ieskaitot Panda taxi, vairums šoferu pavaicā, vai man nav iebildumu, ka viņi smēķē. Ja nevaicā un grasās smēķēt, laipni lūdzu, paciesties, kamēr aizvedīs mani uz nosaukto mērķi. Nedz šoferi ir apvainojušies, nedz man bija jājūtas aizvainotai.
Tādēļ jau Jums ir mute, lai izteiktu savas domas/vēlmes, ne visiem līdzcilvēkiem piemīt spējas lasīt domās. :))