www.sudzibas.lv Panda Taxi slikta apkalpošana

Panda Taxi - slikta apkalpošana

Stāsts sekojošs: pasūtīju taksometru ap 14:35 (darba dienā). Ap 14:55 nolēmu vēlreiz uzzvanīt operatorei, jo netiku brīdināta, ka taksi būs ilgi jāgaida. Saņēmu atbildi, ka taksis jau brauc.
Vēl pēc 7 minūtēm man uzzvana taksometra vadītājs, kas jautā, kur Agenskalnā ir iela, kurā es šobrīd atrodos, un minēja ka pats ir pie Akmens tilta, un drīz būs klāt. Kad es dusmās sāku brēkt, ka zvanīju pirms pusstundas, man atbildēja, ka operatore viņam zvanījusi tikai pirms dažām minūtēm.
Man nebija nekādas vēlēšanas skaidrot, kur es atrodos (jo Āgenskalnu es slikti pārzinu), plus es zaudēju 30 min un man bija jāsteidzas, un es atteicos no šī pakalpojuma.

Mīļie cilvēki, ja vēaties saņemt ātru apkalpošanu - lūdzu, izvēlieties citu kompāniju.

E

L Latio Fox 17.06.2012

Histeerike!!!

E elīna 84 18.06.2012

Latio, tu droši vien spried pēc sevis. :D
Ja būtu strādājis uzņēmumā, kas piedāvā taksometru pakalpoumus, zinātu, ka klientu noteikti jābrīdina, ja pasūtītais auto jāgaida ilgāk par 15 minūtēm.

D dimzens 10.10.2012

Panda taksi pasūtījumu pieņemšana notiek ar taksi vadības programmu, kas aizņem noteiktu laiku kamēr zina nonāk no dispečera līdz taksistam un atpakaļ. Bez tam Panda taxi pastāv rindu kārtība, pie klienta brauc tas taksis kurs ir 1. rinda un ne viņš, ne dispečere nezina, kur atrodas pārējie viņa kolēģi tikai redz cik takši ir tajā rajonā. Tāpēc bieži vien taksometram jābrauc cauri visam centram lai nokļūtu pie klienta, lai gan kāds kolēģis ir varbūt netālu no klienta atrašanās vietas. Protams var atteikties un palaist garām tālu braucienu, bet tad zaudē pasūtījumu un nonāc rindas galā un nākamo pasūtījumu var būt jāgaida stundām ilgi- šada sistēma tad ari rada kavēšanos pasūtījumu izpildes ātrumā, lai gan Panda taxi tagad ir liela autobāze. Taksists var pa ceļam paņemt kādu citu savējo pasūtījumu un tad rodas minētā situācija, kad dispečere nodod pasūtījumu nākamam taksistam, bet nezinot kur tas atrodas nevar pateikt pēc cik ilga laika tas piebrauks. Tā pašlaik laba ideja par lētu un visiem pieejamu taksi klibo vadības nepilnību dēļ.

D Driver 17.12.2012

Ja autore pati nezin kur atrodas, tad kā pie velna lai taxists to zin?! Jeb tiktāl šī kapeik-drāzēja nav aizdomājusies?

C cillikakis 29.12.2012

Nja, un ar taksi vadības programmu Pandai ir reālās grūtības... citos takšos tādu gan nav... Taksometram izsaukumā ir jābūt 15 minūšu laikā. Ja 1.rindā nevar to izpildīt, pasūtījumu ņem tas, kurš var. Pandas grauj šo biznesa jomu, jo tupi dispečeri, neadekvāti lētas cenas... Kad beidzot pieleks, ka braukt ar taksi, nav braukt ar sabiedrisko transportu... Ups - salīdzinājums - tava tualete vai sabiedriskā... (Panda vairāk velk uz sabiedrisko...)

J janis krumins 19.10.2014

tad ko zvani lenajiem??? zvani atrajiem...