www.sudzibas.lv Panda Taxi Punktualitāte un slikts serviss

Panda Taxi - Punktualitāte un slikts serviss

Sveiki!
Šorīt saskāros ar ļoti nepatīkamu gadījumu no PANDA TAXI puses. Šīs firmas takša pakalpojumus izmantoju nereti un līdz ar to, ir gadījušās visādas nepatīkamas situācijas. Šīs dienas atgadījums pielika punktu būt par kompānijas klientu.
No rīta 3:00 izsaucu taksi, lai tiktu uz darbu, kas sākas 4:00. Nosaucu adresi un operatore teica, ka jāgaida līdz 1h. Piekritu gaidīt! Bija pagājušas jau 30min, kad zvanīju uz darbu un brīdināju par kavēšanos.
Pajāja noteiktais laiks 1h, kad 4:00 jau atkal zvanīju un jautāju, kur ir mans taksis?! Lieki piebilst, ka bija vairāki zvani pēc kārtas, lai sazvanītu operatoru. Atbilde uz manu jautājumu bija : "Vadītājs neesot mani saticis pie norādītās adreses!'' Parasti ir tā, kad taksis piebrauc, tad atsūta sms vai uzzvana, bet man nebija ziņots nekādā veidā! Pēc nākošā zvana, kad jautāju, kur ir taksis, man pateica, ka neesot norādījusi pareizu adresi!
Pēc pēdējā zvana PANDA TAXI piedāvāja pēc iespējas ātrāk nosūtīt taksi. Pēc pēdējās sarunas ar operatoru pasūtīju citas kompānijas taksi, kas atbrauca 7min laikā.
Paldies Panda Taxi par 2x vairāk samaksātu naudu ceļā un plus nokavētu darbu un visas pārējās sekas, kas no tā izriet!

E