Panda Taxi - Panda zog :(

Tātad lieta sekojoša vispār ka tādu Panda Taxi vajag likvidēt .. Neko īpaši smalki nejiešu tā stāstrit un ta krce braucu vakar ar pandu mājas sanāca ta ka bija norunāts atbraukt līdz galapunktam un tad atnāks cilveks kas samaksās par pakalpojumu, viss kartība atbraucam bet cilvēkam kuram bija jāmaksā aizbraucis bija tadejadi man palūdz personas dokumentus pierakstīja pērs kodu vārdu uzvārdu savāca manu pasi (id) uz kkadas saburzītas lapeles uzrakstīja konta nr un kautkadas sievietes vārdu uzvārdu (lv 88unla0095122066180 bvita znotina) pārskaitījums 25 eur kautgan čeka izsistajā 22, 20eur kad palūdzu atkārtoti, atdot manu personas apliecinošu dokumentu, man atcirta šādus vārdus- Dabūsi tad kad samaksāsi naudu uz konta. Cilvēki, nekāpiet pandas taksi ar auto nr tq1754 skaitītāja nr 400280 Sia Tommot, Hanzas iela 8 - 11. Rupji sakot na*** šito pandu sūdzēsim jūs tiesa uz satikšanos ..

Z Zakaļa 06.06.2016

Ko tad Jūs par velti jāved.......

L Lepnā Lavīze 06.06.2016

Pases un ID kartes ņemšana (vienalga, ķīlā vai kā) ir kriminālsodāmas darbības. Turklāt LR darbojas tāfds Fizisko personu datu aizsardzības likums, kas arī tiek pārkāpts.

V Vecmilgravis Osis. 06.06.2016

Tad ir jāzina uz 100% vai varēsi samaksāt vai nē.! Taksisti tā jau braukā 24/7 ar savām mašīnām, un domā viņi tevi pa velti vēl grib vest, tērēt degvielu un laiku?

R [email protected] 10.06.2016

Pandas fifma algo iebraucejus,kiri neparzin un neorentejas pilseta.
šodirn gaidiju takdsometru pusotru stundu,gala rezultata šoferis nav spejigs atrast pat adresi!Panda algo iebraucejus?

Z zaroff 29.09.2017

Pats gadījuma neesi laukis no nekurienes?

I Iveta M 03.07.2016

Es diezgan bieži braucu ar PANDA TAXI. Man patīk. Mašīna parasti ir klāt 10-15 min. laikā, šoferi vienmēr laipni.

Kundziš 04.07.2016

Šoferi vienmēr ir laipni! Reti kuru reizi šofera vietā ir panda(paciks ar zilu aci) ja ņem vērā ka mūs nabagus pa 3nīti vadā pa visu Rīgu! prīmā! jeb lai šoferi saprastu- čotko pacani! magjoķe!

M Magnus75 16.02.2017
Плохой сервис

Заканчивайте с етой прокуренной пандой. Машины надо ждать по 30 минут.
Я перешел в TaxiFy ! СУПЕР
Авто приезжает за 6 минут. Только TaxiFy

Панда гнилая контора. Они все неадекватные зомби