Panda Taxi - krāpšana

Pasūtīju taksi ar fiksēto maksājumu 4.50, esot galamērķi šoferis pateica, ka jāmaksā pēc skaitītāja 5.40, lai gan skaitītājā norādītā summa bija 5.37. Kad zvanīju dispičerei un izteicu sūdzību, viņa teica, ka piezvanīs šoferim, cerēju, ka naudu atgriezīs, bet tā vietā šoferis neko nepasakot aizbrauca. Automašīna ar valsts numura zīme - TQ4651.

I Ivaritis 09.03.2019

Ja gribi fiksēto maksājumu un nezini kā strādā taksometri, tad lūdzu ej uz Rīgas Satiksmes transportiem un braukājies, nevis raksti sūdzību par 3 CENTIEM!

Pacco_al 12.03.2019

Ne jau par 0.03 te ir stāsts, bet par to, ka cena bija fiksēta - 4.50 savukārt paprasīja 5.40 tātad 0.90 vairāk.

B BK 09.03.2019

Nabags paliksi dēļ 3 centiem?

H hehe 09.03.2019

Taksometros tikai pēc skaitītāja. Likumā nav nekādas fiksētās maksas paredzētas.

Pacco_al 12.03.2019

Likumā var būt nē, bet pasūtot taksi ar fiksētu maksu tiek faktiski noslēgts mutvārdu līgums starp pusēm, kurš abām pusēm ir saistošs.

really? 12.03.2019

Haha, to cik mutvardu liigumi ir "saistosi" var katru dienu seit sudzibaas lasit! Mutvardu liigums nav nekas!

S SantaDreimane 12.03.2019

Šeit nav runa 3 centi vai 90...bet gan par to, ka cilvēks rēķinājās ar vienu summu, bet jāmaksā cita!