www.sudzibas.lv Panda Taxi Bezatbildiba!!!

Panda Taxi - Bezatbildiba!!!

Sestdienas vela vakara stunda devos ar gimeni un kolegi majas un izsaucam Panda Taxi.. 5 min aizkavejamies ,bet kad nonacam leja taksists bija jau prom.. izsaucu vinu velreiz,bet no vina izskaneja sada fraaze: Kas Jus mazi berni esat ka nezinat cik ir laiks pagajis?!!!
Aizbraucam lidz majai mans puisis kurs sedeja prieksa izkapa pirmais,kad es saku celt bernu lauka no masinas Taxists saka braukt prom!! Jo kolegi bija javed uz citu adresi un acimredzot taksists domaja ,ka visi kam bija jaizskapj jau izskapa. Labi , ka paspeju bernu ieraut atpakal masina,bet vareja notikt tragedija,berns vareja paklut zem masinas!!!

Nekad nebraucat ar Pandu Taxi!! Tur vienkarsi strada slimi cilveeki!!!

I

M memmesmeitiņa 02.04.2013

Nav nācies sēdēt iekšā, bet gana bieži redzu uz ielas - pēc braukšanas veida jau skaidrs, kas tie par vadītājiem. Turklāt, ja tas būtu vienreiz, bet ir tā, ka, cik redzu šīs firmas taksometru, tik raksturīga agresīva braukšana, nerādot pagriezienus, un vēl, nezinu, kā bija Jums, bet pārsvarā ļoti nekoptas mašīnas.

K Kristina 06.04.2013

Es Jums ieteiktu piezvanit uz firmu un pastastit so situaciju, lai tadu soferi varetu atlaist. Jo ka man zinams, tur loti bargi ar tadiem ir. Jo firma ir jauna un megina uzlabot servissu.

B brbr 25.01.2014

Pilnīgi piekrītu Kristinai. Par katru vadītāju kas ir bijis nepieklājīgs, rupjš utt. labāk ziņot ofisam un viņi noteikti pieņems lēmumu, ko lai dara ar to cilvēku. Nevar vainot šo kompāniju kā tādu, jo tie šoferi ir individuālie komersanti, vai SIA kurai ir vairākas mašīnas un nav brīnums ka vadītāji var būt tik dažādi. Un tā ir taisnība ka viņi cenšās uzlabot servisu un pamazām atjauno autoparku arī. Rakstu tā jo pazīstu dažus cilvēkus no Pandas.