Panda Taxi - Ārprāts

—> nekad, vispār nekad, nepiedavāšu “panda taxi” nevienam no saviem draugiem un radiniekiem! Vispār ārprāts!

*uz to adresi, kuru biju pasūtījusi.

Gaidīt ap 4-5 stundām, kamēr mašīnas ir brīvas un brauc tev blakus, ir necilvēcīski un arprātīgi!

Interesanti, kas būtu, ja man blakus nebija drauga. Gaidīt visu dienu!? Vispār šausmīgs serviss!

ĀRPRĀTS

Jau 5-7 reizi izsaucu “panda taxi”. Visu laiku gaidiju mašīnu ap 2 stundām, kamēr man garām bija braukusi 2-4 mašīnas bez klientiem, pa priekšu un atpakaļ. Tajā brīdi, kamēr biju redzējusi brīvus taxi, zvanīju operatoriem, uz ko saņēmu atbildi “visas mašīnas ir aizņemtas; par citām mašīnām nav nekādas informācijas”. —>

Ārprāts.

—> pēc 15 minūtēm, paprasīju savu “boyfriendu” pasūtīt taxi no sava numura. Viņam atbildēja pēc 10 minūtēm. Pēc 5 stundām man piezvanīja no pandas, un pateica, ka mašīna būs pēc 20 minūtēm uz to pašu adresi, ko pasūtīju es. Un tā 5-7 reizes pēc kārtas.
Man liekas, ka tas ir ārprātīga atsauksme pret klientiem; ka arī visi operatori neko nezin. —>

A Anastasiano 28.06.2018

—> Nekad, vispār NEKAD, nepiedavāšu “Panda Taxi” nevienam no saviem draugiem un radiniekiem! Vispār ārprāts!

A Anastasiano 28.06.2018

Uz to adresi, kuru biju pasūtījusi.*

A Anastasiano 28.06.2018

Gaidīt ap 4-5 stundām, kamēr mašīnas ir brīvas un brauc Tev blakus, ir necilvēcīski un asprātīgi!

Ārprātīgi*

Dainis 28.06.2018

Ārprāts ir tas, ko jūs te esat sarakstījusi, vai tad panda taxi ir vienīgā kompānija Rīgā? Pakustinātu to vietu ko tur jūsu kakls un izsauktu citu taxi..

A Anastasiano 28.06.2018

Tur ir fiksēta cena, kuras nav vairs nekur. Un, ja, ar citu taxi aizbraucam, ģēnijs. Te ir sūdzības. Es uzrakstīju savu sūdzību. Nepatīk - nelasi.

Pārāk normāli tas tiešām neizklausās. Būtne n-tās stundas ar "boyfriendu" gaida savu sapņu "taxi", tā vietā, lai noķertu kādu no tiem takšiem, kuri, pēc viņas vārdiem braukā apkārt. Smags ārprāta gadījums!

A Anastasiano 28.06.2018

Tu zini cik maksā noķert taxi un apsēsties?
Man liekas, ka smags gadījums ir, kad nav smadzenes un loģikas saprast situāciju. Es rakstīju par to, ka nav normāli gaidīt taxi 5-6 stundas (vienkārši zvanu; tas nenozīmē, ka nebiju izsaukusi citu firmu), kad operatore pateica, ka gaidīšanas laiks būs ap 30 minūtēm un pēc tam neviens neparzvana, vai saka gaidīt hz cik stundas. Un tā nav tikai mana sūdzība. Tādas sūdzības ir ļoti daudz. Ja jums ir kaut kādas problēmas - man ļoti žēl.

A A* 05.07.2018

Tieši tā. Operātori saka, ka jagaida ilgāk par stundu (vai nu 2,3,4,5) kad Jūsu numurs ir melnajā sarakstā.

S Samanta Valite 17.07.2018

Panda taxi.ja,ari man bija tada situacija kad gaidiju 2 stundas.nosalusi,un man tik zvana ik pec laika un saka ka nevienas masinas vel nav.un panda taxi visu laiku brauca garam ari tuksas masinas.tad pateicu lai puisis izsauc taxi uz blakus adresi,atbrauca pec 7 min.daudzus gadus izmantoju so taxi,braucu loti biezi,atstaju tejas naudas,bet tagad gan vairs ne!sausmas,ceru ka drizuma pandas vairs nebus