www.sudzibas.lv Panda sushi Spalvaini un mataini pavirši suši!

Panda Sushi Valmierā - Spalvaini un mataini pavirši suši!

Pasūtījām ar ģimeni klasisko setu (48gb)...līdzņemšanai uz mājām. Ēdot suši sāku brīnīties, kas tie par vienāda garuma melniem matiņiem viscaur...sākām pētìt un izrādās kādai mākslīgas skropstas izkritušas!... drausmas kā viss prieks nobojājās! Nesen atkal pasūtījām to pašu klasisko uz mājām...šoreiz skropstas nebija bet gan melni krāsoti pretīgi mati un iekśà suši zviñas un asakas,suši pavirši un vaļā juk! Nākamā dienā visiem oglīte pilnai laimei jādzer!

P

Работяга 21.01.2018

Lai nejuktu ara tad nevajag tos marinet merce.. ja tas izjuk tad tas ir profesionali pagatavoti nevis preseti ar letu risi...

P Pandora90 22.01.2018

Suši lapas jau vaļà bija atvedot màjàs! Gabalińi śķìbi un izjukuši bez mèrces jau bija! Sùdus nav ko taisìt! Jàpamacàs ne jàhaltùrè ja grib stràdàt!

N normāla čikse 22.01.2018

Nu bet ja pandas taisa, tad jau neizbēgami! :D