www.sudzibas.lv PAMATS EM SIA PENSIONARU KRAPSANA

PAMATS EM SIA - PENSIONARU KRAPSANA

SA GADA 11. OKTOBRI TIKA NO SIS FIRMAS IZSAUKTS EVAKUATORS UZ IMANTU ZENTENES IELU 43,JO BIJA APSTAJUSIES MASINA.KURU VAJADZEJA EVAKUET UZ NICAS IELU 10. TURPAT IMANTA.PA SO PAKALPOJUMU NO PENSONARA PAPRASIJA 60EUR ,KAS IR LOTI LIELA CENA.UZZINOT CITU EVAKUATORU CENAS IR UZ PUSI LETAKAS. IESAKU SO FIRMAS PAKALPOJUMU NEIZMAMTOT ,JA NEGRIBAT PALIKT BEZ BIKSEM.

N Niknais Andris 17.10.2019

PAMATS EM SIA

N Niknais Andris 17.10.2019

jautajumu par firmu PAMATS EM IR ATRISINATS.

E Einārs Maļinovskis 11.02.2020

Labdien,

Jūs evakuātoru izsaucāt ap plkst. 17, kad ir sastrēgumu laiks, mēs vēl brīdinājām ka atrodamies Rīgas otrā pusē un būs jāgaida apm. 1h, tā tad kopējais laiks mums mums kopā bija vismaz 2-2,5 h, cena tika nosaukta 50 Eur + PVN, kopā 60 EUR, kas ir pilnīgi normāla šāda veida pakalpojumiem. Nerunāsim protams par tādiem pakalpojuma sniedzējiem, kas ved privāti, kam nav licences kravas pārvadājumiem, nemaksā nodokļus utt.

SIA Pamats EM