Pakistānas Kebabs - Krāpšana

Pasūtiju kebab boxu, gaidīju. Pagāja apmēram 5 minūtes, gatavs. sēdēju telefonā, gaidiju kad pienesīs pie galdiņa. Blakus sēdēja 2 čaļi, kuri neko nebija pasūtijuši. Pakistānietis kaut ko nomurmināja, domāju ka ne man, jo stāvēja pie blakus galdiņa. Pagriežos un skatos to 2 čaļu nav un mana kebab boxa arī. Eju jautāt, kur mans kebab box, šis atbild, ka mani ''draugi'' viņu paņēma. Es viņam saku, ka tie nebija mani draugi, lai taisa man jaunu tad, viņš man atbild ''tā nav mūsu vaina. Kā lai es zinu, ka tie nav tavi draugi?'' Tad paskatījos konta atlikumu un sapratu, ka tas pakistānietis ierakstijis 2 kebaba boxus un sanāk, ka es samaksāju dubultā un neko nedabuju.

20.11.2018

F

donna b 20.11.2018

Nu ko, malacis tas dzeks. Tiesam, ka vins zinaja, ka tie nebija Tavi draugi? Tie drosi vien bija VINA draugi. Bet ja nopietni, edu PK 3 reizes. Tresa bija pedeja, jo aizvien sliktak un sliktak. Tikai folija, kaposti un mikla. Paldies, labak uz MacD doties.

Life_is_life 20.11.2018

Tur video kameru nav?

C critical thinker 20.11.2018

konta atlikumu? centrā kaut kur ņem arī kartes?

C critical thinker 20.11.2018

un tu neskatījies, kādu summu maksā ar karti?
sadomāts stāstiņš, tas skaidrs

C critical thinker 20.11.2018

noteikti bijušais (?)n deputāts dombrava raksta

M MohawkUshanka 21.11.2018

Konkrēti Pakistānās Kebabā uz Krišjāņa Barona un Dzirnavu ielas stūra(varbūt ne precīzi uz stūra, bet tuvu), tiek pieņemtas bankas kartes.

C critical thinker 20.11.2018

baigais kriminālstāstiņš. pakistāņi sagaida FFTV, kas ir tādā pālī, ka apstiprina dubultas summas maksājumu, un tad iedod divus kebab boxus saviem izsalkušajiem radiniekiem, kas tur jau 12 stundas sēž, lai dabūtu haļavas ebabus

J JNS 22.11.2018

Pārdevējs nedapists melnais daunis gan jau. Vai nav skaidrs, ka jādod ir tam, kurš pasūta.

A Alexa 22.11.2018

personīgi es prom neietu. jo esmu samaksājusi , tātad gaidu preci. preci nesaņēmu, saucu policiju. viss. man šķiet, ka pietiktu jau tikai ar pabaidīšanu, ātri atnestu tavu pasūtījumu. ko tādi naivi visi. ir taču jāzin savas tiesības. un gan jau , ka kameras ar ir tur?