Pakalpojuma kvalitāte - Matu griezums

2019. Gada pavasarī paziņa ieteica doties pie šīs frizieres, vēlējos nogriezt bojātos matus. Biju gatava staigāt ar maksimāli īsiem matiem, bet vēlējos, lai tos nolīdzina. Lai ataugšanas rezultātā tie būtu vienāda garuma no abām pusēm, tādēļ uzstāju lai matu celiņš ir pa vidu. Friziere Marina bija pret no paša sākuma un argumentēja to ar vārdiem "meitenei celiņu labāk ir veidot nevis simetriski, bet uz kreiso vai labo pusi, savādāk tas esot lauku stils". Viņa pārliecināja mani, ka manis vēlamais rezultāts tāpat būs. Redzot, ka man nogrieza 95% no matiem es vairs neko neteicu, jo domāju, ka nekas noiet greizi, nebija vairs ar ko noiet greizi. Nepatika sākās brīdī, kad uzstāja uz matu ieveidošanu lokās, kaut arī es uzstāju uz to iztaisnošanu. Beigās viņa ar neapmierinātu seju man tos iztaisnoja, bet baigi taisni tie nebija un galos tāpat bija tie lokaini. Fenomenālākais bija tonna matu lakas! Mājās nespēju tos izķemmēt, ķemme no viena pieskāriena jau bija balta. IzmazgāJusi matus es ieveidoju tos pēc savas patikas. Tie bija nepierasti īsi un tad jau manīju, ka tie šķiet dažāda garuma. Atrunāju sevi no šīm domām balstoties uz to, ka pagriežu galvu vai kaut kā ne tā utt. Šaubas par to garumu atgriezās pēc diviem mēnešiem, bet es cerēju, ka man tikai tā liekas. Nu jau ir pagājuši gandrīz trīs gadi un esmu bieži sākusi matus siet augstā astē un manu, ka labajā pusē matu šķiet vairāk, ja pārlieku celiņu uz kreiso pusi var manīt visas "pēdas" no griezuma un tas neizskatās labi, līdz neatcerējos par šaubām pēc frizieres apmeklējuma. Mati ir acīmredzami nogriezti šķībi, nezinu kā vēl to pateikt. Kreisā puse - īsa, bet labā - garāka, par centimetriem tam diviem, pusotru. Ļaujot griezt visu nedomāju, ka bija tik grūti izpildīt elementāru lūgumu - izdarīt tā, lai tie ir vienāda garuma.

K

K Kichi Nixie 08.01.2021

facebook.com/kolibribeautybar

Joe Rogans👽 09.01.2021

Tev kā dāmai iesaku apmeklēt frizieri biežāk kā reizi 3 gados, lai nerastos šāda situācijā 😂

K Kichi Nixie 26.04.2021

Tev kā kungam (laikam kungam) ieteiktu saprast to, ka ja es vēlos ataudzēt garus matus neiešu pie friziera vēl kaut desmit gadus. Bet nu... pirms tam griezu matus vidēji tādā laika intervālā un viss bija labi.

S sannas 25.04.2021

Man būtu kauns rakstīt, ka pēc 3 gadiem mati šķiet šķībi nogriezti. Matu augšanas ātrums atšķiras dažādās galvas daļās. Jau pēc 4-6 nedēļām griezums zaudē savu izskatu,jo mati tiešām neaug vienādi. 3 gadi nebijāt pie friziera? Patīk džungļu un nekoptu matu stiliņš,aidā uz priekšu!

K Kichi Nixie 26.04.2021

Starpība +/- 2 centimetri pirmatnīgi ir pamanāmi, tas ir pirmkārt. Otrkārt - es audzēju un gali man nešķeļas tik traki, labāk džungļi uz galvas nekā tik traka agresija kā Tev, kundzīt. Treškārt - līdz tam man nekā tāda nav bijis, nu un pēdējais - atsauksmi var rakstīt kad cilvēks vien vēlās. Tagad DROGAS ir akcija, kuras pamatā ir viņu mājas lapā atstāt atsauksmes (100% tur būs arī 10mit gadu veca pieredze minēta) - ej izlādējies tur! Jauku dienu! ;-)