Melga - Krāpšana ar algam

Krāpšana ar algam Neiesaku nevienam nākt šeit strādāt! Pirms sāc strādāt stāsta vienu bet kad jāmaksā pasaka pavisam ko citu un to kad no tavas algas dod atlaidi klientiem! Negodīga attieksme pret darbiniekiem! Un attieksme pret darbiniekiem ari nav ta labākā! Iesaku uz šejieni nenākt darbu meklēt!

Ai Aivars87 15.02.2017
1 Autoservisi

El Refinish - Nekvalitatīvi darbi, neievērojot termiņus.

Nekvalitatīvi darbi, neievērojot termiņus. Nevediet savu automašīnu uz šo servisu. Darbi tiks izdarīti apšaubāmā kvalitātē un neievērojot termiņus. Jūs dzirdēsiet simtiem iemeslu un mūžīgos solījumus, par to kāpēc darbi aizkavējās. Galu beigas saņemsi mašīnu pēc pus gada. Lētāk šeit nav, Edgars sasola vienu cenu, bet darba procesa laika uzrodas papilddarbi no kuriem atteikties vairs nevari. Un neparakstiet pieņemšanas nodošanas aktu, kamēr darbs nav pabeigts, viņš no apdrošinātājiem naudu paņemts, bet mašīnu nosviedīs ārā zem lietus, un pat neapsegs.

Sa Sand 15.02.2017
4 Autoservisi

Latvenergo - Naudas zudums

Naudas zudums Vēršos sekojošā lietā, pirmo reizi rakstu. Šogad ar pirmo janvāri izdomāju ka izlīdzinošo maksājumu sistēmu vairs neizmantošu. Un saņēmu rēķinu 700 eiro apmērā. Kamēr bija izlīdzinošais maksājums vissu pagājušo gadu maksāju 150€ un pluss sapratu ka tiek patērēts vairāk, skaitīju klāt papildus summu pie līguma minētajiem 150€. Bet tagad painteresējoties man paziņoja ka itka summa ko esmu maksājis klāt pie 150 ir mistiski pazudusi. Kadam vel ta ir bijis? Un lieki piebilst ka, kur summa pazudusi viņiem neinteresē!

R. R.B 15.02.2017
1 Komunālie pakalpojumi

Mara Naturals - Nekvalitatīva prece

Nekvalitatīva prece Nopirku ķermeņa kremu Māra Naturals. izradījās ka pa pusei ūdens un pa pusei elļa. nevienam neiesaku tādu pirkt! esmu vīlusies ! pārdevēja mēģināja mani pierunāt nopirkt vēl arī losjonu. labi ka nenopirku! nezinu ka citi Mara Naturals izstrādājumi. varbūt ir kādas atsauksmes? Don`t buy Mara Naturals creams! i bought one and it was water with some kind of oil, maybe even for baking... it spoilt me the whole evening!

Ir irmaunlaimonis 15.02.2017
3 Kosmētika

Sushinight / Sushinight.lv - Slikts serviss.

Slikts serviss. Nebūtu domājusi, ka nāksies to rakstīt, tomēr arī citiem klientiem jāzina ar ko var saskarties. Pasūtījuma gaidīšana vairāk kā 2h. Ņemot vērā, ka mums solīja, un ar ko rēķinājāmies, ka pasūtījums būs līdz plkst.22, (pasūtījums veikts ap pus 9), kad zvanīju 21:45, lai precizētu cik ilgi vēl jāgaida, saņēmu atbildi, ka 20-30 min., tad jau būs, esot daudz pasūtījumu. Labi, joprojām pacietīgi gaidījām. Bet kad zvanīju 22.25 jo nekas vēl nebija saņemts, atbilde skanēja - vēl dažas minūtes, kurjer...

Виктория Кузнецова - Берёт Rokas naudu и кидает

Берёт Rokas naudu и кидает Виктория Кузнецова продаёт земельный участок в Salaspils novads, Rūķi, Kārkliņi 6. Встретились, договорились. Дали залог, чтобы не продавала. Оформляем кредит. Тут она звонит и говорит, что у неё нашёлся покупатель и наш залог остаётся у неё. Ей срочно надо продать участок. Ей надо уезжать. У нас маленькие дети, планируем дом строить. Сама мать и так поступает. Её телефон 26733426. Нету у нас в Латвии органов регулирующих деятельность маклёров. Что мы сделали неправильно... Сразу купить не можем..Как вообще теперь верить людям...

Putnu Fabrika Ķekava - Krāpšana, bojājums

Krāpšana, bojājums Cienājamie cilvēki neejat strādāt uz PPN -1 noliktavu, jo tur par loģistikas daļas vadītāju strādā Vja4eslavs Barabanovs, kurš veic visādas mahinācijas ar algām, apsola ka samaksās, bet beigas saņem vel mazāk. Kad prasi viņam kur nauda viņš nezin. Es 9 gadus biju nostrādājis kaut ko tādu redzu pirmo reizi. Viņš arī nemāk rēķināt algas.

Medicīnas centrs Pulss 5 - Apkalpošana

Apkalpošana Esmu šokēta. Pamatīgi apaukstējos (iesnas, sāp kakls, sāp acis...) , zvanīju ģimenes ārstei, jo pierakstu pie viņas varēja dabūt tikai rīt, saku, ka ar šodienu vēlos atvērt slimības lapu, jo nespēšu aiziet uz darbu. Prasa kādi simptomi man. Visu nosaucu. Jautā vai ir temperatūra, saku, ka vēl nav. Un tad sākās braukšana virsū - "kāpēc negribi iet uz darbu? Tu vari iet. " es viņai atbildu, ka tiešām jūtos slikti, un, ka nespēšu darīt fizisku darbu. "pasmērē degunam kādu ziedi, "-atbild viņa. E...

Ja JaukāMeitene 14.02.2017
1 Ārsts

Maxima - Krāpšana

Krāpšana V magazine v Ribnom otdele v kulinarnom cehu rabotaet Gusev Alexey on postojanno nedove6ivaet lososj i nedozarivaet Ribu. Ho4et otravlenija ljudej. Neskoljko raz v ego smenu popadalsja no on nezamenimij i ego neuvoljnjajut. Rabota s Ribnimi izdelijami dalzna soderzatj osobij podhod i kontrolj. A tam etomu pavorjonku Gusevu vsjo dozvolino i hamstvo pokupateljam

As Aspazija666 14.02.2017
14 Ražošana

Orange Apģērbu Veikals - Šausmīga kvalitāte

Šausmīga kvalitāte Iegādājos veikala Orange kleitu pa 70eur, kā rezultātā pēc pirmās nēsāšanas reizes sāka irt pa vīlēm, vairākās vietās! Čeka nav jo pārdevēja piedāvāja savu 10% atlaidi skaidrā naudā. Esmu vīlusies šajā apģērbu veikala ar kvalitāti. Pirms kāda vēlas iegādāties kādu apģērbu iesaku izpētīt visu pa vīlēm utt. Kvalitāte apšaubāma pa tādu naudu!

Or Orange 14.02.2017
3 Apģērbs / Apavi

Atrisināta220.lv - Māna cilvēkus

Māna cilvēkus Pasūtiju pie 220.lv preci-matrači. Pēc divām gaidīšanas nedēļām, atnāca nepareizais izmērs. Tagad jau trīs nadēļas gaidu savu pareizo matrači (par kuru jau samaksāju) un vēl nezinu, kad saņemšu. Zvanu katru otro dienu (telefona rēķins aug un aug) . Nekad vairs nesūtīšu no viņiem, neko un neiesaku arī jums.

Dāvanu lāde - Nemaksā piegādātājiem

Nemaksā piegādātājiem Sanda Ločmele atstās jūs gan bez precēm, gan bez naudas. Uz ziņām neatbild, jāzvana un jāraksta simts reizes, lai varētu sagaidīt kaut vienu atbildi. Visu laiku izdomā attaisnojumus un velk garumā ar rēķinu apmaksu. Naudas neesot viņai, bet preces pārdotas. Kur tad nauda palikusi? Brīnumaina attieksme, kad preces bija vajadzīgas, tad vienmēr varēja laicīgi atbildēt un aizbraukt pati paņemt, bet kad jāmaksā, tad pēkšņi nav ne laika, ne naudas! Ļoti nepatīkama persona!

Itella - Slikts serviss, nevar sazvanīt un nepiegādā paciņu

Slikts serviss, nevar sazvanīt un nepiegādā paciņu Paciņa Latvijā tika piereģistrēts 02.02., kas pēc pakas izsekošanas numuru, tajā dienā arī mēģināta piegādāt, diemžēl, ne pirms tam esmu saņēmusi kādus epastus vai zvanus no kompānijas un/ vai kurjera, lai brīdinātu par piegādi un sarunātu konkrētu laiku, ne arī pēc tam, kad it kā piegāde mēģināta, bet nav notikusi. Esmu mēģinājusi ļoti daudz reizes šo kompāniju sazvanīt, sākot no 06.02, kad, ievadot izsekošanas numuru, secināju, ka mana paciņai jau ir Latvijā, bet diemžēl ne uz vienu no...

Ab Abdula 14.02.2017
0 Pakalpojumi

Royal clean - Neizmaksā darbiniekiem algas!!! Auto pēc tīrīšanas ar skrāpējumiem.

Neizmaksā darbiniekiem algas!!! Auto pēc tīrīšanas ar skrāpējumiem. Firmas īpašnieks Justīns Pētersons... Darbiniekiem neizmaksā algas aizbildinoties ka pats nav dabūjis pārskaitījumu no klientiem... Cilvēki gaida algas 2-3mēnešus bet rezultātā spiesti meklēt citu darbu. Kā arī https://www.facebook.com/theroyalclean/ Paši redzat komentārus par paveikto darbu, kā arī vērtējumu lapai . Principā uzskatāms Justīns par parādos ielīdušu cilvēku, bez jebkādas atbildības sajūtas... Neiesaku strādāt šajā uzņēmumā...ja vien jums nav pašcieņa . Veiksmi Justīnai.

Zo zone6 14.02.2017
0 Pakalpojumi

MAXIMA Mūkusalas iela 73 R-100 - Vadītāju ņirgāšanās pret darbiniekiem

Vadītāju ņirgāšanās pret darbiniekiem Sveiki, esmu kasiere Mūkusalas iela 73 R-100 Nedomāju ka sagaidīšu tādu necieņu no vadības un kases vecākās puses. 10.februārī, man bija brīvdiena , pusdienslaikā no saviem vecākiem uzzināju ka mirusi mana vecomāte, kura man bija ļoti tuva visu mūžu esam dzīvojušas zem viena jumta. Neraugoties uz to zināju ka man nākamajā diena ir darbs 11. februārī un 12.februārī. Laicīgi vēlējos paprasīt lai iedod man brīvas 2 dienas, lai laicīgi var iemainīt kādu citu manā vietā. Prasiju kases vecākajai...

Sa Santa 14.02.2017
9 Veselība / Medicīna

2u.lv - Обман

Обман Заказал видеокарту стоимостью 200 евро , заплатил банковским перечислением , сказали что карту доставят мне домой до нового года(2017) . Заказ был сделан 15 декабря. Через пару недель зашел на сайт , а там написано что он не работает из за технических неполадок , телефоны указанные на сайте тоже все отключены. Прошу помочь вернуть мои деньги,я на вас очень надеюсь! Это чистой воды кража имущества! Просьба писать на email - lockerdept@gmail.com

Mriepas - Krāpšana

Krāpšana Šajā servisā liek lētākās detaļas, pluss jāmaksā kā par dārgākajām labās firmas detaļām. Strādā dzērāji un nekvalificēti strādnieki.. riepas vecas un neadekvāti dārgas pluss vēl 60 e par 4 riepu montāžu arī nav adekvāta...pret klientiem arī nav diezko laba attieksme.

Su Suffman 14.02.2017
2 Autoservisi

Lemona Electronics - Ilgs gaidīšanas laiks, pārdevēju nekompetence.

Ilgs gaidīšanas laiks, pārdevēju nekompetence. Vēlējos iegādāties elementu 364, saņēmu numuriņu 222, pirms manis bija 7 klienti, staigāju pa veikalu 40 minūtes, pienāca mana rinda, pārdevējs meklēja preci 15 minūtes, neatrada un paziņoja, ka preces nav. Vērsos pie pārdevēja, kurš bija kompetentāks un varētu atrast elementu, šamais pateica, ka esot aizņemts un lai atgriežos pie pārdevēja, kurš teica, ka elementa nav. Aizgāju dusmīgs, kaut gan parasti man šis veikals radīja prieku, kaut arī rindā gaidīšanas laiks allaž ir bijis ilgs - kā latvijas pastā!

Ha haris 14.02.2017
3 Sadzīves tehnika

Ieva SIA - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Kafejnīca/veikals, Jūrmalā, Dārza Ielā 55. Līdz pusdienas pārtraukumam drausmīgi izsalcis, dodos paēst.. Es kā jau kārtīgs Latvijas pilsonis un valsts nodokļu maksātājs ar minimālajiem ienākumiem gaļu ēst nevaru atļauties, tāpēc ieejot kafejnīcā ieraugot kompleksās pusdienas piedāvājumu uzreiz pārdevējai jautāju - vai var lūdzu dabūt kartupeļu biezputru bez gaļas mērces, jo esmu veģetārietis.. Pretī saņemu ar dusmīgu sejas izteiksmi prettriecienu - nē nevar! Ej uz citu kafejnīcu.. Paldies par laipno apkalpošanu, prieks, ka šāda kafejnīca vēl eksistē. :)

Benu Aptieka Alfa - slikts serviss

slikts serviss Добрый день! Очень некорректное отношение фармацевта в Bēnu aptieka в альфе!. Я спросила есть ли в продаже аналог лекарства mezim. На что услышала злой-хамский (видимо я не первая была которую интересовал этот вопрос) и она просто сорвалас на мне ответ - мы российскими лекарствами не торгуем. А я и не просила российские, это могут быть любые производители украина белорусия руминия и так далее чтоб подешевле. Фармацевт мне второй раз уже в истеричной форме-снова кричала что российскими...