Gaudeamus SIA - Krāpšana

Kā jau mums visiem zināms, mūsdienās jebkuram jaunietim, studējošam jurisprudenci, ir nepieciešama palīdzība rakstot bakalaura vai maģistra darbus. Palīdzība var izpausties gan kā juridisko avotu saraksts, gan pieredzējuša speciālista konsultācija izvēlētajā gala darba tēma. Šoreiz vērsos pie šīs kundzes ar lūgumu piekoriģēt un izlabot kļūdas savā darbā. Kundze piekrita darbu veikt par 600 eur, jo darbs ir ļoti apjomīgs un prasa daudz laika. Īsumā - sieviete pazuda ar visu naudu un darbu...

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Šausmīgi slikts serviss un apkalpojums, par diviem pieslēgumiem maksaju lielu ikmenesa maksajumu, tā kā esmu patstāvīgs klients uzjautāju vai varu dabūt kādu atlaidi jo šī cena ir pa augstu, info ka zemāk nevar piedavāt, bet pēctam pamanu ka mans pakalpojums par kuru maksaju vairāk ir pieejams mājas lapā par zemāku cenu! Kauns lmt

Sony Center - Bojāta iekārta

Bojāta iekārta Uzņēmums tirgo nekvalitatīvu preci. Iegādājos iekārtu šajā veikalā un pēc vienas dienas tā sabojājās. Iegādāto preci aizvedu tirgotajam atpakaļ. Vienīgo kā risinājumu-pārdevējs-man piedāvāja remontu par garantiju, kaut gan bija pagājušas divas dienas pēc pirkuma. Nerunāsim par 14 dienām. Vai tā it normāla prece kas pēc dienas jau sabojājas un jāremontē? Pievienoju foto kur redzama situācija. Pirkums 24.11.18 atdots uz remontu 26.11.18. Neiesaku iegādāties preces šai veikalā.

A&D projekt - Neizmaksā pilnā apmērā algu

Esat uzmanīgas Sia "A&d Projekt" reg. Nr. 40103618788 dažiem strādniekiem neizmaksā vispār, dažiem izmaksa tikai daļu no algas. Kā pienāk solītās algas izmaksas datums, tad sola citu datumu, vai izdomā ko citu. Izdomā katru reizi neesošas lietas. Amatpersonas Romas Raksnys Un Valentīns Ļjamins.

Edgars Bahmats - Krāpšana, slikts serviss.

Uzmanieties, ja apsverat iespēju par remontmeistaru nolīgt Edgaru Bahmatu! Viņš ir krāpnieks. 2018. Gada janvārī piekrita veikt remontdarbus, februārī sāka, taču jau pēc nedēļas sākās problēmas - tad mašīna saplīst, tad "atnākusi vaļā" pēda, uz kuras iepriekšējā objektā esot uzkritis betona bloks. Bet darbu turpināja, pieaicinot pārinieku. Maksāju katras nedēļas beigās kā runāts - par paveikto. Pēdējā mūsu "sadarbības" nedēļā man bija nopietnas problēmas ar veselību, nevarēju aizbraukt...

Il Ilze 04.12.2018
Komentāri 0 Meistari

Радиодетали - Krāpšana (iespējams, visdrīzāk)

Krāpšana (iespējams, visdrīzāk) Labdien. Šeit ir sludinājuma saturs ss.com. Viena visdrīzāk privātpersona liek iekšā mēnešiem vienus un tops pašus aparātus, kaut gan apgalvoja man ka ir jau nopārdoti. vai tiešām ss.com nevar nobloķēt tādus gudrīšus ka to dara? šeit sludinājums: https://www.ss.com/msg/lv/electronics/other/radio-components-chips/bdxlbe.html

Opap's - Neprofesionāla attieksme pret personālu

Priekšnieks varda Pēteris ir garīgi slims cilvēks! Nepamatati pārmetumi, garas darba stundas lidz pat 16h maina! Pie kases viesmiliem iet aizliegts, jo pusi no ienakumiem liek sev kabata un kase nemaz nesit, tada veida aizliedzot tuvoties kases aparātam! Jauzbazas cilvēkiem, piedavajot edienus, dzērienus, kas cilvēkiem ne ipasi patik! Var daudz un dikti rakstit par to vietu, nevienam neiesaku tur stradat! Ilgak par mēnesi neiztures (neviens vel nav izturejis) ! Peteri, atrodi sev sievieti, lai nav jāmaina nepartraukti viesmīles, kuram nepatik tavas uzmaksanas!

220.lv - Krāpšana

Krāpšana Отвратительного качества мебель. Купил далеко не дешёвый стул такого же образца, но другой цветовой гаммы: https://220.lv/ru/mebel-i-interer/ofisnaya-mebel/ofisnye-kresla/ofisnyy-stul-aur... у стула просто по-живому оторвались два нижних пластмасовых колеса (сначала один, и под давлением веса, причём небольшого, (85 кг вес) , оторвался второй. Случилось это гораздо раншье обычного срока эксплуатации любого стула. Плюс ко всему подлокотники (оба!) начали просто...

Aira B SIA - Whirlpool serviss

Noteikti neiesaku šo "servisu". Tikai par to, ka viens klauns ar smirdošu elpu atbrauc apskatās sabojāto veļasmašīnu, viņš pieprasa eur30, turklāt nedod ne kvīti un neko, lai tikai atbrauktu un pateiktu to, ko pats zinu - ka mašīna nestrādā! Tas tips pat ir par slinku, lai paskatītos, vai kaut kas nav aizsērējis, kā arī bija, ko konstatēju pats jau pēc šī "meistara" aizbraukšanas

Datamarket - Nekad nevērsieties šajā krāpnieku pažobelē!

Nekad nevērsieties šajā krāpnieku pažobelē! Neadekvāti darbinieki klientu apkalpošanā, neprofesionāli meistari vienā personā. Sabojās jūsu iekārtu un pazinos, ka tā ir jūsi vaina. Pieņemot telefonu uz diagnostiku, veicot telefona izjaukšanu darbinieks salauž ekrānu un pazino, ka tā ir klienta vaina. Lielāku absurdu un neprofesionalitāti diez vai iespējams iedomāties.

Siltumserviss Rīga - Slikts serviss

Slikts serviss Slikts serviss. Sazvanīt ir grūti. Plisis stavvads aiz sienas, tek ūdens, 15h atpakaļ pieteicu, vēl nav neviens atbraucis. Sienas siltas un mitrās, reģipsis jau liecas uz iekšu, turpat ir elektrība, 10 reizes esmu zvanījuši un operators tik sola kad tūliņ atbrauks. Vai tiešām ir grūti noslēgt ūdeni, 15 stundas viss tek, kaut kāds ārprāts.

Ma Marta 03.12.2018
Komentāri 1

Omniva - Vienkarši trūkst vārdu!

Vienkarši trūkst vārdu! No 22 .11 18. Navaru nekādi saņemt sūtījumu. Solījuši atsūtiet no Rīgas uz Ludzu 27.11.18 ap 15: 00. Braucu no Kārsavas bet nekā ne bija... Zvanīju, rakstīju un nekādu adekvātu atbildi nesaņemu līdz šai dienai. Kād es beidzot saņemšu paku par kuru ir samaksāts?

Linezers - Грубое отношение к больным пациентам

Хочу обратить внимание на ужасное грубое отношение медперсонала 8 отделения инфектологии больницы Linezers. За 5 дней пребывания в больнице этого отделения кроме того диагноза с которым ты поступила, заработаешь еще и на выходе нервный стрэсс от медперсонала. И я никак не могу понять как и за что нужно повышать зарплаты медперсоналу? У них сразу после повышения зарплаты измениться отношение к больным клиентам? В этом году была в этой больнице 2 раза и я очень сомневаюсь что такое отношение...

Austra Riepu Centrs - Krāpšana un riepu drausmīga kvalitāte

Krāpšana un riepu drausmīga kvalitāte Labdien. Nekāda gadījuma neapmeklējiet šo servisu ka ari Rīga kas atrodas Zolitude.. Riepas kas sola neatbilst kvalitātei un kad uzliek atri megina izvadit jūs pa durvim lai nepamanāt defektus. Mana sieva nakamaja diena zvanīja īpašniekam Austrim Jansonam ar audzību ka zie as riepas neatbilst tam ko vēlējas iegadāties nolika viņu pēdējiem vārdiem. Es vispār nesaprotu ka tads cilvēks var vadit uzņēmumu.. Neadekvāts krāpnieks. Neriskējiet ar savu dzīvību un neperciet neko šajos servisos. Jo var iznākt ka samaksāsiet dubulta.

Zeltābele dārziņš - Briesmīga attieksme

Briesmīga attieksme gan pret bērnu gan vecākiem. Dārgākais dārziņs ķengaragā. Bērns apkakājies var sēdēt kaut visu dienu un visiem vienalga. Deguns ja tek neviena nejēdz noslaucīt. Bernu laukumiņā smiltīs mute kā pēc kartupeļu talkas. Vadītājas vispār augstprātīgas. Bērnu neizglīto un neko nemāca. Viens otram bērns pāri dara un neviens par to pat neatbild. Bērnu auklītes izskatās ka pašas tiko no pamperiem izkāpušas. Vecāku noteiktais netiek ņemts vērā. Drēbes ko redz to uzvelk un neskatās vai tās ir dārziņa drēbes vai izejamas. Neiesaku nevienam vest savu bērnu un šo kūti

Ju Juris112233 03.12.2018
Komentāri 6 Bērni

Baltic Data - Slikts serviss Liepājas veikalā.

Slikts serviss Liepājas veikalā. Novembrī aiznesu datoru Baltic Data veikalā. Bija sarunāta Windows pārinstalēšana. Nododu es datoru ap 11: 00. Saņēmu tikai 8 vakarā. Samaksāju 25 eiro par instalāciju. Atvedu datoru mājās. Un aizmirsu par viņu. Šodien izdomāju viņu ieslēgt. Bet to ko es ieraudzīju... Tas bija šausmas. Nevajadzīgas programmas, daudz ikonu uz desktopa. Man liekās vecākais windows labāk izskatījās. Tā kā es tagad neesmu liepāja, nav iespējas atbraukt... Bet kādreiz tāda iespēja būs! Ok, ikonās ir izdzēstas. Bet sistēma bremzē nereāli! Labāk atrast citu vietu jūsu remontam.

Mitau Steal - Slikta ventilācija, netiek ievērota darba drošība

Darba vietā nav atbilstoša ventilācija un apgaismojums, darba dienas beigās darba vietā ir mokoši atrasties. Darba dēvējs ir vairākkārt informēts no darbinieku puses par esošo situāciju,bet sūdzības tiek ignorētas. Darbinieki sūdzas par regulārām galva sāpēm, dedzināšanu kuņģī, apgrūtinātu elpošanu u. c. veselības problēmām. Izmantotie darba aizsardzības līdzekļi - respiratori nelīdz, arī par to darba devējs ir informēts. Lūdzam pārbaudīt situācija, bet vēlams uz darba dienas beigām, kad gaiss rūpnīcā ir neizturams. P

Medicīnas sabiedriba ARS - Agresīva un rupja apkalpošana reģistratūrā

Agresīva un rupja apkalpošana reģistratūrā Reģistratūras darbiniecei Alīnai Zavadskai vajadzētu iziet elementāru pieklājības un klientu/pacientu apkalpošanas ētikas kursu. Agresīva un rupja attieksme, pametot atpakaļ iedoto personu apliecinošo dokumentu un apdrošināšanas karti. Sejas izteiksme tāda, it kā būtu gatava nogalināt. Šādam cilvēkam nevajadzētu strādāt darbā, kurā ir jākomunicē ar cilvēkiem, kur nu vēl medicīnas klīnikā.

LUX RIGA SIa - Не подвластен законам латвии и налоговой службы vid!

Стыдно, что в нашей родной латвии до сих пор всё покупается! Накопилось много людей которые не могут найти на него управу, но мы пишем об этом в все возможные источники и будем писать пока увидим правосудия! Он обязан заплатить за каждый украденный цент. Его фирма "Lux Rīga" торгует дорогостоящими пылесосами по 2000 евро. Янис шевчук всегда гордился тем, что не раз служба vid когда посещала его фирму "lux Rīga" не нашла ничего. Мы убедились в этом сами. Уже 7 месяцев назад, ещё 5.05.2018...

Hesburgers Kauguros boring - Serviss nulle

Serviss nulle Tas nu ir par traku! Vakar aizgāju ar darba kolēģi puzdienās īsi pirms 15 00 uz jauno hesīti Kauguros un gandrīz galus atdevu! Ja nomainiet recepti arizonas burgrerim tad vismaz pabrīdināt var? ! Iekodos un uguni spļāvu pēc tam! Chillī mērcē pludoja! Būtu vēl man vienam pie blakus galda puikam arī hesburgerī tas pats! Negribēju iet kasīties jo laika un vēlēšanās nebija un pie kasēm arī puišeļi kā mušas ziemas knapi kustās. Toč jāsāk uz lielupes hesīti braukāt tur ar visu ceļu būs ātrāk un nenoindēs! Pēdējā reize kad es tur eju!

Sm Smiths 03.12.2018
Komentāri 6 Restorāni