Mali Group SIA - Krāpšana

Mali salons,Salnas iela māna cilvēkus. Bērnam par matu apgriešanu pēc pakalpojuma izdarīšanas pieprasa 22 eur. Kaut arī cenrādī norādīts no 9- 12eur. par šo pakalpojumu. (Par ko pretī neizsniedz arī čeku) .Vecāki esiet apdomīgi pirms došanās uz šo salonu ar bērnu. Neviens salonā arī nespēj paskaidrot šādu rīcību!

DPD - Piegāde

Piegāde Vai tiešām kurjeram pirms preces piegādāšanas grūti piezvanīt un pārjautāt par piegādes laiku? Speciāli pie pasūtījuma norādīju, ka pirms piegādes vēlams pusstundu iepriekš piezvanīt. Kurjers piezvana un saka, ka prece jau klāt (protams iepriekš nekāda cita ziņa nav bijusi). Normāli cilvēki pa dienu strādā un nevar tā pēkšņi uzreiz pieņemt piegādāto preci.

Pārdevējs ar telefona Nr. 27189960 - Krāpšana

Persona ar telefona Nr. 27189960 tirgo nekvalitatīvas lietotas mēbeles no Vācijas. Iegādājos gultas rāmi, kas neatbilda sludinājumā norādītajam izmēram, kā arī bija nozīmīgi defekti. Protams vēlāk vairs nav sazvanāms, lai gan portālā ss.lv tirgo neskaitāmas mēbeles. Pirms kaut ko pērkat no šīs personas, pārbaudiet kārtīgi, bet vislabāk vispār neiesaistieties darījumos. Pieved mēbeles ar baltu mikroautobusu. Apgrozās Lubānas ielas un Saharova ielas krustojuma teritorijas noliktavās.

Gaja Pluss - Неуважение к рабочим

Неуважение к рабочим Не прошел и месяц как написали на gaja pluss жалобу в прокуратуру, дабы хозяин гайи продал свой джип и выплатил зарплату рабочим.. так он опять выставил обьевление что ищет рабочих.если в поиске набрать " дальнобойщики идут в суд" то гая это самая прославленная фирма латвии и такой не нужна реклама все и так знают что там требуються водители... 29102373

LOR Ilze Dobele - Nekompetence

Atnacu pie I.Dobeles uz VC4 ar saposu un aizliktu ciet ausi,skaloja,pateica ka ada lobas,laikam adas iekaisums,ielika vati un palaida majas.pec nepilnas nedelas nokluvu slimnica ar otitu un tadu tusku,ka bungupleviti vispar redzet nevareja! Ka kompetents arsts vareja nepamanit otitu?

SIA Server PRO internetveikals Alfa24 - Necieņa pret klientu.

04.11.2017 pasūtīju mobilo telefonu. Pēc nedēļas nebija ne telefona, ne ziņas par preci. Sazvanīju. Solīja, ka būs pēc pāris dienām. Nebija. Sazvanīt palika grūtāk. Kad beidzot klausuli pacēla, tēloja izbrīnu un vainoja Omnivu. Kad, pēc laika, atkal izdevās sazvanīt, solīja naudu ieskaitīt atpakaļ kontā. Šobrīd ir pagājis mēnesis, szvanīt nav iespējams. Klausuli neceļ.

Datoru Veselības Centrs - Обман, нежелание работать. Неумение общаться. Непонимание своей работы полностью.

Обман, нежелание работать. Неумение общаться. Непонимание своей работы полностью. Начальство ДВЦ. Обратите внимание на своих работников. (Агенскалнс) худощавый парниша. Начальники,Вы сами с ним разговаривали? Не может ответить на вопросы,загибает цену,льёт воду в уши,вешает лапшу.Как вам самим,не стыдно брать таких работников. Это же лицо фирмы! Они вас представляют! Отправьте его хотяб на курсы красноречия. Если он так необходим в развитии вашего бизнеса! Я-больше не ваш клиент. Спасибо за ничего!

SIA BDN - Ļoti nekvalitativi, veikti darbi slikts serviss

Ļoti nekvalitativi, veikti darbi slikts serviss SIA BDN veica Estricht gridas ieklāšanu divas īstabas. Veiktie darbi tika veikti ļjoti nekvalitativi, vienā no istabām visa grīda sāka plaisāt, staigāt. LĪmenis 15m2 istabā atškirās pa 3cm, Estrick grīdas biezums vietām ir tikai 1mm. Izrādījās, ka pietrūka smilts un betona, un tā vietā lai uzlietu virs ekstrudēta putoplasta 5-7cm, daudzās vietās ir 0,1-20mm tikai, parējais tika kompensēts ar papildus putoplastu. SIA BDN atzina kļudu, apsolijas salabot visu, bet dienu pirms norunāta termiņa pateica, ka uz objektu nebrauks, jo pārāk tālu jābrauc. Ieskaitija konta 50eur, lai salaboju pac.

An Andris 04.12.2017
Komentāri 0 Celtnieki

Tiesu Izpildītājs Rolands Veinbergs - Квартирный мошенник

Всем кто имеет дело с судебным данным судебным исполнителем. После того, как этот наркоман продал квартиру моей знакомой и заработал на этом 5000 евро. Я посоветовала своей знакомой писать каждый день письма чтобы он подтвердил что долг уплачен и вот она каждый день писала ему письма на протяжении 1,5 года. И вот на днях он прИслал ей письмо что долг остался ещё 700 евро. Оговорюсь, что квартиру за копейки купила его знакомая ( это мы уже сами провели расследование) так вот мой вопрос в следующем. Как долго этот наркоман ещё может с неё что -то требовать? Уловили с ней ещё один факт, когда моя знакомая ему звонила она топала ногами, кричала и даже орала. Почему не отвечал на письма. А на том конце провода мы услышали такие слова: она ещё не дошла до кондиции. Это что? Сведение человека до безумия? Тогда для чего? Ей уже нечего отписывать этому наркоману.

Ionna Hermossa jeb Jana - Nekvalitatīva skropstu pieaudzēšana

Ļoti nekvalitatīvu skropstu meistare. Sāksim ar to, ka liek dzīvoklī, kur viss ir piepīpēts un smird, uz to vēl var pievērt acis, bet tomēr nevienā vietā, kur veic skaistumkopšanas procedūras, nevajadzētu smirdēt. Kad skropstu likšana gāja uz beigām, pus skropstas tika vienkārši pārlietas ar līmi. Izejot no viņas mājas, acu plakstiņi ārējos kaktiņos bija salipuši un paskatoties spogulī varēja redzēt garu, baltu līmes līniju. Skropstas, protams, turējās gandrīz 2 mēnešus līdz tiku pie savas meistarītes, jo tika salipinātas tā, ka ņemot tās nost, paliku bez pus skropstām. Ja esat no tām klientēm, kam ir vienalga, cik kvalitatīvi, galvenais, ka turās - tad šī jums būs perfekta (negribu pat lietot vārdu meistare) "meistare". Taču tām, kas meklē labu meistarīti, no šīs, lūdzu, pa gabalu!

Ag agaa 04.12.2017
Komentāri 7 Skaistumkopšana

Renārs Runis - Zādzība

Renārs Runis p.k. 260779 - 12215 tika nolīgts privātmājas iekštelpu remontam, apmetums, špaktelēšana, krāsošana. Sākumā normāli strādāja un saņēma katras nedēļas beigās par padarīto, bet 3šā mēneša beigās saimnieka prombūtnē apzaga objektu par vairākiem tūkstošiem. Vēlāk īsziņās gan atzinās un solija visu atgriezt, bet tā arī līdz šim to nav izdarījis. Šobrīd lieta ir nodota valsts policijai un ir uzsākts kriminālprocess. Renārs strādāja kopā ar kolēģi Guntaru Šuksti p.k. man nav, bet bankas konta nr. LV49HABA0551032713937, abi no Liepājas.

Uģis R. 04.12.2017
Komentāri 12 Celtnieki

Securex SIA - Обман населения

Добрый день! Хочу обратиться с жалобой на фирму securex sia, которая позиционирует себя как "детективная фирма". Фирма обманывает население, предлагая услуги детектива, так как дмитрий оболевич по-латышски Dmitrijs Obolevičs, который принимает заказы и якобы осуществляет "детективную деятельность" в прошлом строитель, с 9 классами образования! Не лицензий на фирме, не сертификата детектива у дмитрия оболевича на фирме не числится!, о чем каждый может удостовериться на сайте полиции (лицензионной комиссии) http://www.vp.Gov.lv/?Id=613. Согласно закону о "детективной деятельности" в латвии детективом может быть только лицо, которое отработало в правоохранительной системе латвии не менее 5 лет, либо у которого есть высшее юридическое образование в аккредитованном вузе в латвии! Не попадитесь на этого мошенника дмитрия оболевича, а также на те некачественно выполняемые услуги, которые он предлагает, не имея на то специальных знаний! Я почти попался, но вовремя проверил фирму Securex SIA на наличие лицензий и дмитрия оболевича, с которым я разговаривал, думая, что он "детектив". На сайте www.privatdetektivs.lv, как я понял, вся информация украдена с сайтов местных детективных фирм, о чем кишит весь интернет! Будьте аккуратны! Securex SIA, дмитрий оболевич по-латышски Dmitrijs Obolevičs, www.privatdetektivs.lv мошенники!

AtrisinātaPaula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca - Ārsta atteikums

Ārsta atteikums Labdien! Nesaskaņas ar reimatoloģi Zepu. Pirmo reizi tikāmies 2013. gada 28. janvārī. Radās nelielas problēmas. Vienkārši pietrūka komunikācijas. Nekādu sarunu, vienkārši Viņas viedoklis un viss. Neko nejautāja, visu zināja Pati. Neko nedrīkstēju iebilst. Radās konflikts. Viegli risināms, izrunājam un visu atrisinātu. Reimatoloģe Zepa to nevēlas. Dzīvi nevar sākt no jauna, bet to var turpināt savādāk... Viņa tagad nu jau četrus gadus atsaka konsultācijas. Reģistratūrā pieraksta, bet vēlāk seko atteikums. Šogad maijā beidzot atteikums nesekoja. Ierados uz konsultāciju. Pirmo reizi biju pašā slimības pirmsākumā, to teica reimatoloģe Zepa, četrus gadus nekas netiek darīts, bet nedomāju ka slimība stipri ielaista. Biju priecīgs par iespēju konsultēties. Konsultācija tomēr nenotika. Vispirms reimatoloģe Zepa aizgāja, bet apmēram pēc divām stundām atgriezās. Neatnāca viena, kopā ar nodaļas vadītāju. Uzreiz tika pateikts ka mani neārstēs. Viņa pirmo reizi tiekoties izvērtējot katru slimnieku, es neesmu starp tiem kuriem būtu gatava palīdzēt. Neārstēs pilnīgi neviens ārsts Stradiņu slimnīcā. Nodaļas vadītājs nosauca dažas slimnīcas kurās arī esot reimatologi. Viņš mani nedaudz uzklausīja, pateica ka vajadzīgas izmeklēšanas un abi aizgāja. Izmeklēšanas veic slimnīcā, bet man tas tika atteikts. Tātad reimatoloģe Zepa izplata kaut kādu informāciju. Kaut kas tāds, kas liedz vērsties pie Ārstiem vispār. Vēl pateica lai nemēģinot rakstīt vai zvanīt, telefons esot bloķēts. Piezvanīt es Viņai nekad, jau no pirmās dienas neesmu varējis, zvans tika atteikts. Esot bijusi aizņemta, tā man vēlāk tika pateikts. Es uzrakstīju īsziņu un Viņa atbildēja. Saziņa notika ar īsziņu palīdzību. Es pēc katra atteikuma sūtīju īsziņas, centos izskaidrot situāciju. Nekas no tā nesanāca, Viņa klusēja. Pēc tās tikšanās šogad maijā, es novembrī tomēr mēģināju zvanīt no cita telefona. Man atkal pateica ka es netikšot ārstēts un saruna tika izbeigta. Telefons uzreiz tika bloķēts. Pēc dažām dienām to atkārtoju, atkal tas pats. Nu ir bloķēti četri telefoni. Ja gribu vēlreiz to izdzirdēt, tagad jāiet lūgt telefons kādam kaimiņam, bet pēdējo reizi tika pateikts ka mana zvanīšana tiek uzskatīta par uzmākšanos. - Uz zemes nav taisnības, dūrei tik spēks - pirms vairāk kā simts gadiem rakstījis Veidenbaums. Ko Viņs rakstītu ja dzīvotu tagad, starp mums...

1a.lv - Slikts serviss, cilvēku maldināšana

Slikts serviss, cilvēku maldināšana Līdz šim nebija nekādu problēmu, bet šoreiz gan esmu ļoti dusmīgs par cilvēka maldināšanu un krāpšanu. Veicu pasūtīju 17.11.2017. , kur tika ziņots par preces piegādi pēc 7 dienām, kas bija ok, bet tad šis pasākums kļuva ļoti nekaunīgs, katru dienu es saņēmu epastu, par piegādes datuma maiņu un šobrīd man sola tikai piegādi uz 7.12, kas ir veselas 20 vēlāk, kā vajadzēja.. Un nav joprojām nekādas garantijas, ka prece tiks piegādāta 7.12. Ja pašā sākumā man tiktu godīgi pateikts, ka piegāde būs pēc 20 dienām, tad es nekādā gadījumā nebūtu preci pasūtījis, vai kaut vai 10 dienas nebūtu gadījis, bet nejau katru dienu mainot piegādes datumu. Sliktākais, ka neviens pat neatvainojas un neko nevar garantēt, tikai klusē klausules galā. Manuprāt, tā ir apzināta klientu maldināšana un krāpšana. Es gribētu zināt, vai ir kāda iestāda, kur var vērsties šādā situācijā? Jo šoreiz kaitējums ir nodarīts uzņēmam ar nokavēto piegādi, uzņe'mums rēķinājās, ka prece būs pieejama laicīgi. Varbūt kādam bijusi līdzīga pieredze?

Tokyo City - Slikts serviss

Slikts serviss 03.12.2017 ar draudzeni aizgājām uz Tokyo City pie Vērmanes dārza, ieejot iekšā, uzreiz devāmies galdiņa meklējumos, apsēžamies pie viena, pienāk viesmīlis un paziņo, ka galdiņš ir rezervēts, ejam pie nākamā, apsēžamies un atkal tas, un tā vēl vienu reizi, līdz beidzot viesmīlis piedāvāja parādīt galdiņu, kas nav rezervēts. Problēma ir tāda, ka uz neviena no iepriekš minētajiem galdiņiem nebija uzliktas “rezervēts” zīmes, kāpēc gan man būtu trīs reizes jāpārsēžas? Un nemaz nerunājot par to, ka ēdienkartes jāprasa pašiem, nu nav taču kaut kāda lauku ēstuvīte. Vismaz labi, ka ēdiens bija garšīgs.

Rīgas satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Man tas šķiet pavisam nepieņemami. Ir divi varianti - Vai nu 21 autobuss (Jugla-Imanta) kavē, vai nu atbrauc par ātru. Uz cikiem tad man nākt? Kaut kur pa vidu noteiktajiem laikiem un cerēt uz labu laimi?! Es saprotu var nokavēt, bet 21 autobusam tas ir kā norma...Ar citiem transportiem cik braukts, neviens, NEVIENS, tik ļoti nekavē kā šis. Es saprotu var atbraukt par ātru, bet varētu vismaz neaizsteigties ātrāk par nolikto laiku. Skumji!

Es Es 04.12.2017
Komentāri 6 Auto / Transports

Swedbank - Krāpšana, maldināšana

Krāpšana, maldināšana Internetbanku lietoju ne pirmo gadu. Vēlējos krājkonta naudu izņemt. Pieteicu naudas izņemšanu. Pēc kā vakar naudai jau vajadzēja būt kontā, jo ieskaita 7 dienu laikā. Operāciju veicu korekti līdz galam. Šī jau nav pirmā reize, kad tieku apčakarēts. Uzrakstīju bankai vēstuli. Gan jau zvanīs un taisnosies, ka kaut ko nēesmu līdz galam apstiprinājis. Ar kādu nolūku viņi tā dara, nav skaidrs!

Drogas - Sliktais services

Sliktais services Ienācu svētdien TC Damme Drogas lai nopirktu preci sev. Kad paņemu ieraudzīju reklāmu ka drogas karte padomāju ka ar to karti atlaide,bet kase samaksātu un nekādas atsēdēs ar karti nebija. Pajautāju pārdevējam un ļoti agresīvi atbildēja man ka es esmu “dura” un nepareizi skatos cenas atlaide nekādas nebūs. Agresīva pārdevēja neatvainojas aizgāja projām, pienāca cita pārdevēja un atbildēja uz manu jautājumu normāli un pozitīvi un izstāstīja visu ka vājāk. Un atvainojas par agresīvu. Cilvēki mīli kad nāksies Drogas-Damme būšot uzmanīgāk nenāciet, nejautājot neko pārdevējas ar melniem matiem viņa ļoti agresīva un ļauna uz jautājumiem atbild nesaprotami un uzstāisis ka jūs būsiet vainīgi! Cerēsim ka ar viņu kaut ko izdarīs, tādas agresīvas pārdevējas nevajadzētu strādāt tāda forša veikala.)))))

Ma Mazarela 03.12.2017
Komentāri 2 Pārdevēji

Elvi - Pircēju maldināšana

Pircēju maldināšana Elvi gravas iela 1 iegāju veikalā iepirkties un dzirdēju ka veikala vadība kliedz uz saviem darbiniekiem ar rupjiem vārdiem pircēju klātbūtne un arī pret pircējiem ir slikta attieksme un arī tirgo vecus produktus piemēram vācus lokus vecus mandarīna vecus gurķus pilnīgi mušas līdzinājās apkārt notiktu noliktavā notur nu tirgo vēl nopirku vecus sakākabušus salātus man tāda sajūta ka ņirgājās par pircējiem es vairs Elvi veikals gravas iela 1 neiepirkšos un iesaku citiem arī neiepirkties Guntars

Forauto Olimpia automazgātuve - Apzog automašīnas

Apzog automašīnas Automazgātuvē Olimpia apakšzemes stāvvietā (uzņēmums FORAUTO) tika nozagtas dažas mantas no auto bagāžnieka. Kad konstatēju faktu, atgriežoties mājās, zvanīju uz turieni, kur meitene piedāvāja uzreiz atlīdzināt mantu vērtību. Laikam pierasta lieta...

Ms MS7 03.12.2017
Komentāri 3 Autoservisi