MOBILUKSS/ 1a.lv veikals - Krāpšanās un blēdība

Krāpšanās un blēdība Pirms dažām nedēļām mēģināju pasūtīt sev vēlamo un it kā noliktavā esošu preci. Izpildīju visas norādes, saņēmu jaukas atbildes uz e-pastu un sms, bet vēlāk izrādījās, ka tie bija klaji meli. Kad biju apmaksājis rēķinu pēc laika atzvanīja pieklājīga vāvere un paskaidroja, ka preces tomēr nav noliktavā. Kaut kad atgriezīšot naudu. Nu pat vēlreiz uzkāpu uz to pašu grābekli: pasūtīju ko citu, speciāli palūdzu lai "operatore" noskaidro vai tiešām ir manis izvēlētās lietas. Varbūt pirmo reizi tā...

Kristaps Stumps - Krāpšana , izvairīšanās nomaksāt nomas pakalpojumu

Sadarbības sākums izskatījās cerīgi . Tika izpildīti nomas noteikumi pilnā apmērā. Klients apmaksāja visas atrunātās dienas. Nomas ilgums tika pagarināts par 2 dienām . Kad ieradāmies pēc tehnikas Stumpa kungs vairs nebija sastopams, sazvanāms utt. Kā arī tika konstatēts , ka tehnika ir sabojāta. Esiet uzmanīgi ! Tiek gatavoti dokumenti tiesai.

Ferro battuto SIA - Krāpšana

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību Ferro battuto, заказал на балкон ограждение, привезли вначале октября 2017 года, с опазданием в месяц, поставили, но в одном месте получилась большая щель, в которую ребенок может легко пролезть, договорились с представителем этой фирмы (Andris Rubenis), что они изготовят еще один еэлимент и установят в течении месяца, но до сих пор от них нет вестей, на телефо не отвечают.

Costa coffee - Slikts serviss, darbinieki nekorekti

Slikts serviss, darbinieki nekorekti Vakar biju ar vīru Rīga Plaza Costa Coffe, gribējām pasūtīt dzērienus. Meitenes kuras strādāja vakar nemaz nezina kas ir beidzies un kas ir pieejams. Piedāvā to kas nav pieejams. Kakao ar pastilam, tad izrādas ka palikusi tikai viena pastila, un vēl tik daudz putukrējuma, ka visas rokas un apģērbs bija netīrs klientam, un nemaz neatvainojas.

Wprod logistic - Krāpšana

Krāpšana Pie šiem krāpējiem nostrādāju 1,5 gadus (tas šeit ir ilgi) . Pa šo laiku pa tīro nobrauktus reisus varēja saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem. Viss bija jādara skriešus. Šoferus izlamāt un pazemot praktiski ne par ko te ir pieņemts. Algas aploksnēs, ar mēneša-divu kavēšanos. Kad prasi algu vel tevi lamā, ko gribi, gaidi! Arī man ejot prom neizmaksāja pēdējo algu, pateica ka es vel bez maz esmu viņiem parādā. Viss ko sūdzībās ir te rakstījuši citi ir pilnīga taisnība, varu to apgalvot.

Booking.com - Slikts serviss, nav sniegts pakalpojums pilnā apjomā

Slikts serviss, nav sniegts pakalpojums pilnā apjomā 09. - 10.02.2018. Rezervēju riga classic apartments dzīvokļa tipa apartamentu zvaigžņu ielā 24 - pakalpojumā iekļauta naktsmītne ar brokastīm (rezervējums 14.10.2018. Nr.1935004329) . Laicīgi saskaņoju iebraukšanas laiku, bet pirms ievākšanās saimnieks paziņoja, ka maina dzīvokli. Izrādījās, ka piedāvājumā nav iekļautas brokastis. Telefoniski mēģināju noskaidrot iemēslu ši pakalpojuma atcelšnu. Atbildēja, ka šis dzīvoklis ir daudz dārgāks nekā mūsu " lētais" rezervējums. Bija 'loti rupjā veidā...

Lulū Pica/ Lulu.lv / Visgardākā pica tieši tev - Krāpšana

Krāpšana Paredzēt garantiju piegādāt pasūtījumu laikā vai atmaksāt pasūtījuma summu neizpilda. Tad kad piegādāja pasūtījumu ar nokavēšanos, kurjers iedeva izprintētu lapu ar paredzēto atdošanas laiku. Tādējādi viņš nokavēja par 18 min. Tās nav + / - 5 min uz ko var aizvērt acis. Uzrakstīju atsauksmi un kontaktējos ar vadību, tomēr nekādu atmaksu tā arī nesagaidīju.

Viesītes komunālā pārvalde - Cenu paaugstināšana

Cenu paaugstināšana Saņemot februāra rēķinus cilvēkus nošoķēja tas kas tajos rakstīts. Ar 01.03. Tiks paaugstinātas pakalpojumu izmaksas tieši par atkritumiem. Labi. Bet par cik? Ja līdz šim no personas maksājām 1.58 eiro, tad tagad ar 01.03 maksāsim 3.59 no personas! Tas pat ir vairāk kā puse. Par ko? Par to ka pa miskastēm rāpo tārpi, un tās nekad netiek mazgātas? Takā viesites komunālā pārvalde ar saviem pakalpojumiem apkalpo visu viesītes novadu, tad laukos miskastes tiek vestas 2 reizes mēnesī, daļa cilvēku...

Līvu akvaparks, aktīvā atpūta, ūdens izklaides - Neskaidrs iztērētais laiks

Neskaidrs iztērētais laiks Nopirkām apmeklējumu diviem pieaugušajiem uz divām stundām.50 eur. Esmu bijis daudz kur eiropā šāda veida izklaidēs nu cipars priekš tā ko gūstam man šķiet biki neadekvāts, bet ne par to stāsts. Divas stundas tātad no 11 liidz 13. Vēl laix uz pārģērbšanos. Viss forši tusojam, atpūšamies. Domāju jāpskatās ko ta rāda tā elektroniskā detaļa pie sienas atlikušā laika sakarā. Esmu gatavs apzvērēt šī parāda ka man laix ir līdz 13 40. Es priecīgs ka šamējie iedevuši mums laiku uz pārģēbšanos. Arī otra...

AtrisinātaSilva - nekvalitatīva prece

nekvalitatīva prece Labdien, vēlējos vērst Jūsu uzmanību uz SILVAS konditorejas nekvalitatīvo preci. Pasūtīju sāļo kliņģeri ar vistu (3 kg, 1 kg cena 7,6 eur). Saņemot preci jau neredz kas iekšā, bet sagriežot biju šokā! Pusei no kliņģera vispār nebija pildījuma, viena vienīga maize. Pildījums sauss un sajūta, ka ēd blīvu baltmaizi. rodas jautājums, vai par tīru baltmaizi man bija jāsamaksā 22.80 eur?

DAP datoru remonts - Slikts serviss

Заказала кулер для лаптопа в этой фирме, заказ подтвердили, сказали ждать около 2 недель . Позвонила через 2 недели человеку у которого заказывала, сказал еще нет, но подтверил что кулер заказан и все ОК, но удивило что цену на деталь сказать не смог, а только примерно. Звоню через месяц - оказывается кулера нет, и мой заказ они якобы вообще не видят. Надо сказать что перед этим заплатила еще 45еур, за ремонт который не помог вообще! Вот так , кому ни жалко времени и денег - обращайтесь .

BETA - Slikts serviss

Slikts serviss Labvakar! Mēs ar draudzenēm gājām uz veikalu SIA ''BETA" pulkstens bija 20:47. Pat nepaspējām ieiet veikalā pēc saviem produktiem un jau tur esošie apsargi gaida mūs un viens no tiem apsargiem teica: '' Ļuļū, cik ir laiks?'', draudzene paskatījās savā telefonā un līdz veikala slēgšanu bija 13 min. Mums gandrīz vai nelaida veikalā nopirkt to kas vajadzīgs. Es mēģināju runāt ar apsargu, bet viņš atcirta atpakaļ tā kā mēs kaut ko būtu nozagušas. Kaut pat mēs nebijām veikalā iegājušas.

An Anna Veikule 11.02.2018
Komentāri 3 Veikali

Rimi - Плохой сервис, обман покупателя.

Плохой сервис, обман покупателя. Вчера забыла на кассе купленный сыр. Сегодня вернулась за забытой покупкой, но, несмотря на то, что у работников магазина была запись о забытом сыре, я назвала стоимость, сорт сыра, указала, где забыла , мне мою покупку не отдали,т.к. я выкинула чек. Дело происходилао в большом Рими на улице Дзелзавас .

Rīgas mikroautobusu satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Sodien braucu ar 222 businu no lidostas uz autoostu. Bija 2 somas un 4 gadus vecs berns. Ta ka ara sniegs,zabaki nav tie tirakie.Berns dancinadams kajas paris reizes pieskaras stienim. Soferis daudzu cilveku prieksa lika man to stieni notirit. Paris minutes velak vins man saka lai apmaksaju bileti 4 gadus vecajam bernam. Kad es pasaku vinam tikai 4, tas man liek vinu panemt klepi,kaut gan man jau divas lielas somas klepi. Bruacu 11.02.2018 apmeram 18.30 no lidostas

Rīgas satiksme - Kontrolieru cietsirdiba

Kontrolieru cietsirdiba Vai patiesam autobusu kontrolieri ir tik cietsirdigi ka pret tevu ar 3 gadigu meitinu, kas brauca bez biletes, uzliek vinam sodu un izmet abus no autobusa sija aukstaja laika, un pec tam nakosaja autobusa uzlika vinam atkal 30€ sodu un atkartoti vinu ar meitinu izmet ara no autobusa, vai tiesam nepastav kads cits risinajums, piemeram ja butu uzlikusi sodu un atlavusi vinam ar meitinu aizbraukt lidz vina pieturai?

Auto Statuss 7 SIA - Некачественный сервис, бросают на пол ремонта. ломают другие детали

попал в этот автосервис по страховке БАЛТА ОЦТА. надо было починить: парктроник, бампер, замок багажника, фару поменять. Чинили одну неделю. Хочу забрать машину и вижу что стоит фара б/у грязная с плесенью внутри, даже лампочки не вставлены все. бампер не шпаклюя вмятины от аварии, покрасили как было. щели не регулировали вообще, поставили как умели. Замок на багажнике отдельная история: раскурочили всю обшивку поломали заклепки, но ничего не починили. аргумент был таков: это не страховой...

Lo LOCDOG22 11.02.2018
Komentāri 0 Autoservisi

Tehnoline - slikts serviss, krāpšana

В январе заказали технику, оплатили 100% , обещали что будет техника 02.02.2018, в эту дату никак не проинформировали о ситуации с техникой. 5.02 позвонили сами, девочка оператои начала оправдываться, что у них поменялся прставщик и заказ будет в конце недели, в конце недели звоним , песня уже другая, бухгалтер не успела обработать заказ и техника не была закуплена , ничего что сы счёт месяц как оплатили?! Сейчас коянутся и бодаться, что техника будет в пятницу. Сейчас залезли на Lursoft и...

LSA Latvijas Samariešu apvienība - Плохое обслуживание

Плохое обслуживание Проходил комиссию в феврале 2018, меня оскорбили при подаче документов и второй раз оскорбили при проверке зрения. Я был вынужден выслушивать расистские нотации апогеем которых было предложение идти в другое место если меня их политическая позиция не устраивает. Возмутительно!

Ryanair - Bojāta bagāža

Bojāta bagāža Lidojot ar Ryanair lidmašīnu,tagad ir jānodod rokas bagāža.Rokas somas parasti nav tik izturīgas kā lielie koferi un es nodevu savu rokas bagāžu,kuru nopifku pirms lidojuma.Saņemot lidostā savu rokas bagāźu,tā bija sabojāta,saplēsta.Varēja secināt,ka šī bagāža ir mesta lidmašīnas kravas nodalijumā.

Latvenergo - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Gribu informet ,ka jusu darbinieki menesa beigas apsekojot objektu Liduma iela 3 Jelgava .neaizsledz elektibas skaititaja skapiti .TAS TURPINAS KATRU MENESI.PAR CIK TA IR VASARNICA ES NEVARU ,TUR BUT KLAT KATRA MENESA BEIGAS! Paldies par sapratni . jusu klients Rita!