Rīgas Mikroautobusu Satiksme - Neapstāšanās pieturās

Neapstāšanās pieturās Stāvot pieturā, gaidot transportu pabrauca garām 4 mikriņi, visus mēģināju apstādināt, neviens neapstājas kaut arī nebija pilni. Braucot mājas no darba, nez kāpēc mikrins jāpiebāž tik pilnu, ka nevar pagriezties. Kāpēc šoreiz pustukš mikrins nevar piestāt!? !? !

Rimi - Krāpšana ar akcijām

Krāpšana ar akcijām Не первый раз сталкиваюсь с такой проблемой: идёт акция на торвар - цена снижена - берёшь, а на кассе берут по полной цене (без акции) . 11.02.2020 в Rimi Hypermarket на Kr. Valdemāra: Iļģuciema kvass - большой жёлтый ценник 0,99 евро. На кассе - 1,42. 11.02.2020 там же: акция: берёшь 3 бутылки фруктового кефира gefilus - платишь не 0,65, а 0,55 за бутылку. Всего 3 вида кефира. По акции 2 вида, но какие именно не указано. Взяли по 0,65. 12.02.2020 в rimi super на углу Dzelzavas и Ilūkste...

Liepājas Autobusu Parks - Slikts serviss

Slikts serviss Braucu maršrutā nr.6, no M. Ķempes iela - slimnīca. Pulkstens 11: 16 iekāpu autobusā; esmu invalīds, iekāpjot autobusā meklējot karti makā šoferis neapmierināts gaida, jau savā aparāta sagatavojis izsist biļeti, ieraugot invalīda kartiņu tik neapmierināts paskatās un nomet tev biļeti, nevis noliek kur liek naudiņu, bet nomet ka pat uz zemi nokrīt biļete! Tāda nepatīkama attieksme! Un braucot maršrutā tālāk kāpa mamma ar ratiņiem, autobusu netika nolaists; un pa ceļam pie gājēju pārejas sieviete ar ratiņiem stāvēja un viņš arī viņu Nepalaida! L

Es Estele 12.02.2020
Komentāri 1

Meta veikals - Vadības sliktā attieksme pret latvietēm, alga skaidrā naudā, nenomaksātu nodokļi

Vadības sliktā attieksme pret latvietēm, alga skaidrā naudā, nenomaksātu nodokļi Latviešu meitenes nekad neejat strādāt uz meta veikaliem, jo agri vai vēlu jums palūgs aiziet. Vadība ir tikai krievi un lielākā daļa pārdevēju arī, tādēļ necieš latviešus. Mans pārkāpums viņuprāt bija, ka neatbildēju krieviski klientei, par ko tiku izsaukta uz pārrunām. Veikala vadītāja pati negribēja runāt, atsūtīja pārdošanas menedžeri man pateikt, ka man jāaiziet. Kā kaut kas tāds var būt Latvijā, kur valoda ir latviešu? Algu maksā tikai skaidrā naudā, nodokļus maksā tikai no minimālās algas. Veikala inventarizācija ja iekrīt brīvajā dienā, vienalga jānāk, bet par to dienu nemaksā.

220.lv - Slikts serviss

Slikts serviss 01.02 pasūtīju bērnam dzimšanas dienai piepūšamos ciparus, piegāde bija norādīta uz 13.02, dzimšanas diena 13. Nu labi, šodien 12. Zvanu, lai painteresētos par pasūtījumu, jo nav nekādu ziņu, atbilde piegāde uz17. Datumu, paldies par sabojāto svētku noskaņu, cūcība no 220 puses.

Gaiļezera Poliklīnika, Arsts-Endokrinologs Ingvar Rasa - Плохое обслуживание

Плохое обслуживание Врач даже не смотрел анализы, главное для него было положить копии в карточку. Не дал ответа ни по какому из обследований, никаких рекомендаций, что дальше принимать. Стал выгонять из кабинета, т. к. Предыдущему пациенту уделил времени больше, чем положено. Прилагаю фото его заключения для семейного врача-разобрать ничего не возможно!

Ir Irina 12.02.2020
Komentāri 2 Ārsts

Km Forestry - Neizmaksā naudu par padarīto darbu.

Kopš 27 janvar 2020 Firma SIA kmforestry neizmaksā algu par padarīto darbu. Tika nozagetas vairākas cirsmas tajā pašas nedeļas beigas tika runāts kad tiks samaksa nauda par nozaģetajam cirsmas. bet nauda vel nav saņemta pagajusas jau 2 nedeļas bet ka nav ta nav turpinām zvanit uz firmu bet tiek dzirdēti tukši solījumi kad samaksas un samaksas. bet ka nav ta nav. Gribu lai citi cilvēki neuzķeras uz sas firmas tukšajiem solījumiem.

Эком - Газ - Обман

Обман Внимание! Мошенница! Заволипенская Елена Петровна! Запомните это имя и при встрече будьте бдительны! Это семейный подряд мошенников! Филичкин Андрей Алексеевич, Филичкин Евгений Андреевич, Лабренцева Татьяна Петровна, Лабренцев Петр, это команда изобретательных мошенников, которые используют связи в силовых ведомствах, для обмана доверчивых граждан. Вот краткий список потерпевших и он далеко не полный - пискунов анатолий дмитриевич компания Эком - Газ, сумма потерянных денег 12 миллионов рублей...

Home3 -ĀKF ,,AS TV Play Baltics Latvijas filiāle’’ - krāpšana

Labdien, tā kā neesmu apmierināta ar šodienas saņemto rēķinu, un man vēl šodien 10.02.2020.ir pēdējā diena kad atteikties no Jūsu pakalpojumiem, tad arī atsakos. Jūsu darbinieks Kārlis man solīja citus labumus- 3 mēnešu bezmaksas TV skatīšanos, tik aizmirsis pateikt, ka man par rēķinu jāmaksā 3 mēneši. Vēlos pārtraukt ar Jums sadarbību. CITĒJU HOME3 ATBILDI: Sveicināti! Sniegsim papildus informāciju par Līgumu Sākuma paka. Līgums aktivizēts 2020-01-28. Esam priekšapmaksas kompānija. Piemēr...

Ss.com - Nepamatoti dzēš maksas sludinājumus

Nepamatoti dzēš maksas sludinājumus Ievietoju ss.com sekojošu sludinājumu: —tirgoju jaunu k60b karburatoru, domāts 2t 50cc mopēdu Motoriem. E-pastu nelasu. Vēlāk konstatēju ka mans maksas sludinājums ir dzēsts, jo es esot pārkāpis servera noteikumus. Ss.com. Rakstiskais pamatojums: —cienījamais ss.com lietotāj! Informējam, ka iesniegtajā sludinājumā ir pārkāpti sludinājumu servisa lietošanas noteikumi un sludinājums ir izdzēsts. Pēc pārkāpumu koriģēšanas sludinājumu var publicēt, bet ne agrāk 11.02.2020 11...

StockholmHealth - Обман

Обман Я согласился сотрудничать в течение определенного периода времени (7 дней) и за определенную сумму денег. В тот же вечер я получил хорошее предложение за определенную единовременную оплату, чтобы продолжить курс. Я принял предложение и принял условия. Это был примерно 1 платеж, но компания ежемесячно вычитала 4,90 евро с моего банковского счета (включая январь 2020 года) , но это не было нашим соглашением, и я не получал ежедневные рекомендации, а только рекламу с новыми предложениями.

Swedbank - Ir sliktāka banka par šo?

Ir sliktāka banka par šo? Apkalpotāji ir nekompetenti sivēni. Pretīmnākoši ir pēdējais vārds, kuru izmantošu attiecībā pret tiem. -atjaunoto maksājumu karti apsola piegādāt, bet neSaka kad, līdz ar ko sanāk gaidīt, kamēr termiņš beidzās un jāed zāle, bet uz rīgu no tukuma un atpakaļ, jābrauc ar ričuku. -uz ziņām mājaslapā neatbild -kad atkārtoti piesaki pasūtīt atjaunoto maksājumu karti (kura jāgaida piecas darba dienas) , to tev riebīgā tante, kas visu dienu stāv pie durvīm, nedod, jo rindā sēž pensonāri ar vēlmēm...

Ed Eduards 12.02.2020
Komentāri 16 Bankas

Arizona SIA - Neatgriež nadu par sliktiem apaviem

! 2. Jan 20. G. Nopirku zābakus, kuri 13. 01.20. Jau bija saplīsuši purgalos. 14. 01.20. Aiznesu atpakaļ uzrakstīju, iesniegumu / kopiju / čeka / kopiju / pēc 15 dienām aizgāju, viņa man nepiedāvāja ne Salabot, ne citus, atdošot naudu, uz karti, vēl nav... Uzskatu, ka nevar apkaunot vācu firmu Jana, jo tie nav Vācijā ražoti zābaki... Kvalitāte izrādījās slikta, pārdevējas palīdz melot saimniecei par naudas atgriešanu.

Si Silvija Geguste 12.02.2020
Komentāri 0 Apavi

Danero SIA - Razvod

Zdrastvujte kolegi! Obxodite mimo etu kantoru, zarplata miniMalka nabumage astoljnoe padaet na bank vide avansa nauda da iesho stebja uderzivajut nalog 90€ toestj sam oplachivaesh nalog, boljnichnij neplatjat. Rezim truda i otdixa nesobljudaetsja eto kosaetsa zagruzok i razgruzok dogovora na ruki ne dajut. Mashini xlam slesarj narkOman zivjot vremzone. Logist ot boga ne znaet jazika lv - en koroche rebjata zelaju udachi ne narivajtes na takie ubogie kantori.

Hesburger - Iegādājos kebabu iedeva tortiliju

Iegādājos kebabu iedeva tortiliju 11.02.2020 no 20: 00 līdz 21: 00, piebraucu iegādājos kebabu bez komplekta un siera burgerus, piebraucu pie loga, samaksāju par pasūtījumu, meitene ar melniem matiem iedeva pasūtījumu, gribēju pārliecināties ka pasūtījuma ir viss kārtība, redzēju ka man ielika tortiliju, bet iegādājos kebabu, es pagaidīju, lai teikt ka viņa ne to iedeva, bet lai samainītu viņa teica ka es iegādājos tortiliju, nav pirmo reizi ar viņu, pirms tam viņa aizmirsa ielikt mērcīti, un tagad otro reizi, un viņa negribēja samainīt uz kebabu.

AirBaltic - 2 Biļetes vienam Pasažierim

2 Biļetes vienam Pasažierim Vienkārši esmu šokā! Cik nelaipni izturas airbaltic pret saviem klientiem. Kļūdas dēļ iegādājāmies ar paziņu vienlaicīgi biļetes lidojumam no Cīrihes uz Rīgu un atpakaļ. Tātad sanāca tā ka man ir divas biļetes uz vienu un to pašu lidojumu. Airbaltic naudu neatgriež jo tā ir Basic biļete. Lidojam uz bērēm. Airbaltic atgriež naudu tikai ja miris asinsradinieks. Esmu ļoti sarūgtināta par šādu attieksmi. Ar cieņu Sarmīte Ķīsele Šveicē.

Mogo - Parāds

Parāds Labvakar. Man tāds jautājums. Paņemu mašīnu kredīta par 3500. Ir jādot 13000. Especially splāvu un beidzu maksāt. Mašīnu atņēma un paliku 2000 parādā un jau gadu nemaksāju. Un ir jautājums. Vai viņi var vērsties pie tiesas izpildītājas un ņemt no manis naudu?

Si Sidoren 11.02.2020
Komentāri 11 Auto līzings

Ruslans Bumisters - Krāpnieks

Nekada gadījuma neuzticaties Ruslanam Burmisteram, no manis aizņemas naudu 500 eiro un tā līdz šim laikam nav adevis. Visu laiku baro tikai ar tukšiem solījumiem, un beigu beigas ari nobloķē telefonu.. Strāda Somija, ar muti braukt mak, Sola zelta kalnus, bet no rīcības neka. Neuzticaties šim krāpniekam.

J. j......... 11.02.2020
Komentāri 2

Latvijas Pasts - Izlaupīts sūtījums

Izlaupīts sūtījums Labdien. 17/12/2019 tika veikts sūtījums no Skotijas uz Latviju. Paka visu šo laiku bija pazudusi, bet šodien, saņēmu paku atpakaļ uz Skotijas adresi ar norādi, ka paku neviens nav izņēmis. Paka ir atplēsta, izlaupīta un Skaisti aizlīmēta ciet. Savādi, jo mamma (kam paka tikai nosūtīta) zvanīja jums, lai uzzinātu vai tāds sūtījums tiešām nav saņemts uz ko pasta darbinieces laipni piedāvāja maksas pakalpojumu pakas meklēšanai. Royal mail bojātas pakas gadījumā liek to maisā ar norādi, ka...

Ziepniekkalns / Rīgas Veselības Centrs - Slikts serviss

Slikts serviss Tatjana Simanovskaginekoloģe ar sliktu attieksmi pret pacientiem, knapi prom latviešu valodu, nespēj atbildēt uz manis interesējošiem jautājumiem par veselību! Māsiņa arī ļoti riebīga, izsaka riebīgus komentāru un vispār vispār nerunā latviešu valodā! Nekad vairs neiešu pie šīm ārstēm, slikta pieredze slikta! Tādas vajadzētu atlaist!