Latvijas Pasts - Nav saņemts sutijums

Nav saņemts sutijums Neesmu joprojām saņēmis savu sūtījumu no AlieExpress, lai gan izsekojot uzrādās, ka tam ir jābut piegādātām. Sazinoties ar Latvijas pasts, neko man nevar pateikt, tikai to, ka pie viņiem šo pasutijumu nevar atrast un ka man ir jāzvana uz centrālo biroju un jāmeklē mans sūtījums turp. Principā sanāk tērēt visu savu dienu citu nolaidības dēļ lai atrastu vienu mazu bet svarīgu sutijumu.

ZIP - Krāpšana

Aicinu visus uzmanāties no privatajiem kreditdevejiem zip.lv, ss.com, mm.lv. Pieprasa mistiskas priekšapmaksas, aizdevumu nemaz nav iespējas saņemt. Aicinu visus neizmantot šo platformu piedāvātos aizdevumus. Šajos portālos darbojas tikai krāpnieki un kas nemaz nepiedāvā aizdevumus, bet vēlas nopelnīt uz naivu cilvēku rēķina. Lūdzu neuzķerieties. Citādi pazaudēsiet lielu naudu.

Komentāri 0

Creditreform - Piedzen kas nav jāpiedzen

Piedzen kas nav jāpiedzen Creditreform Latvia no manis piedzen vienu paradu, kas vispar nav japiedzen un kas sen jau ir samaksats. Vai kadam tā ir bijis vēl ? Iespējams, šeit ir kāda krapšana un kāds manā vieta ir uztaisījis parādu. Sobrid to cenšamies noskaidrot, bet Creditreform nav gatavi dzēst manu parādu. Kreditors viņiem neļauj dzēst šo parādu, ļooti, ļoti nepatīkama situācija šobrid.

Komentāri 10

Gelvora Sergel - Slikts serviss

Slikts serviss Naudas piedziņa ir jāveic, tas ir saprotami, bet veids, kā tas tiek darīts, gan nav korekts. Zvani radiniekiem, dažādām trešajām personām. Vai tiešām domā, ka tā atgūs ātrāk naudu ? Visi vēlas norēķināties, vismaz es noteikti un šāds saziņas veids nu nešķiet samērā korekts. Var mierīgi runāt ar mani kaut katru dienu, esmu gatavs sarunām. Lūdzu izvēlieties labāku komunikācijas veidu.

Komentāri 5 Internets

BOLT - Nauda

Nauda Vai tiešām Jums ir prakse ņemt naudu dubultā ? Paņēma no manis divas reizes no bankas konta. Kad beidzu braukt un vēl vēlāk. Divas reizes viena un tā pati summa - 8 EUR. Vai tas ir tā korekti ? Ari nekādas komunikācijas ar Jums. Lūdzu atbildiet uz e-pastime un atgrieziet manu pārmaksu vai arī piešķiriet kādu bezmaksas braucienu par man sagādātajām neērtībām šodien.

Rīgas Satiksme - Neatbrauca

Neatbrauca Aij, aij, biju ieradies 5 min ātrāk savā pieturā gaidīt savu sabiedrisko, bet tas laikam nodomāja ātrāk atnākt vai krietni kavēt. Tā nu paliku bez sava brauciena uz svarīgām darīšanām un takša saukšanu, lai varu laicīgi paspēt. Nav arī pieejama informācija, ka varētu šis sabiedriskais kavēt, cik ilgi vai arī , ka ir jau pienācis un aizgājis. Ļoti žēl., cerams turpmāk tā nenotiks.

SEB Banka - Apkalpošana

Apkalpošana Diemžēl jau tā lielajām komisijas maksam, šī banka izceļas arī ar nelaipnu apkalpošanu. Neko nevar paskaidrot, ilgi jāgaida rindā, neko piedāvāt nevar, komisijas maksas par bankas termināli ir ļoti augstas un varētu turpināt tādā garā. Diemžēl būs jāparceļas uz kādu citu banku pavisam drīz, citādi šie nosacījumi un attieksme no šīs bankas kļūst ļoti nepatīkami.

Kl klientsdivi 08.10.2019
Komentāri 1 Bankas

Galss buss - Neatbrauca

Neatbrauca Gaidīju Jūsu autobusu no rīta Sauriešos 30 min, nekas neatnāca. Kāpēc tā ? Esmu arī dažreiz neielaists, par ko jau Jums elektroniski sūdzējos, bet Jūs uz to nekādīgi nereaģējāt. Cerams, ka nākotnē Jums izdosies sakārtot savus plānošanas procesus, nebraukt tikai ar ļoti ļoti veciem autobusiem, kas var arī palikt uz ielas, braucot uz kādu no galamērķiem.

Ss.com - Sludinājumi

Sludinājumi Ss.com visticamāk nav neviena, kas varētu atbildēt uz jebkādiem iebildumiem. Man neievietoja sludinājumu portālā jau trešo reizi, lai gan par to korekti samaksāju un visu izdarīju. Pat iemesls netika atsūtīts. Vienkārši nekas joprojām nav publicēts. Uz e-pastime šeit arī neviens neatbild un laikam nemaz neuztraucas atbildēt. Laikam jāliek citos sludinājumu portālos,

Pasažieru vilciens - Aukstiiii

Aukstiiii No rīta braucu ar Pasažieru vilciens un aukstiiii. Lūdzu parūpējieties par saviem pasažieriem un ieslēdziet normālu siltuma padevi, lai nav jāsalst tajos 0 grādos. Tomēr rudens jau kādu laiku ir sācies un aukstums tāpat. Saprotu, ka var pa lēto aizbraukt un par to nav iebildumu, bet vismaz siltumu gribētos, lai palaižat un lai mums ir komfortabli.

Komentāri 2

Rimi - Nelaipni

Nelaipni Paldies Rimi, ka vēlies, lai neeju uz Jūsu veikaliem. Saprotu ,ka visi ir saguruši, taču gribētos lielāku laipnību no Jūsu pārdevējiem sagaidīt. Un lūdzu iemāciet runāt latviski. Liels paldies, ja to izdarīsiet. Loti to novērtēšu no Jūsu puses. Citādi diezgan neomulīga sajūta, pat ja daļa šeit dzīvojošo ir krievu tautības, tas nenozīmē, ka visi jāuzrunā krieviski.

Komentāri 1 Veikali

Narvesen - E-talons

E-talons Lūdzu, lūdzu, lūdzu beidziet pārdot e-talonus , ja nevarat reģistrēt braucienus, par kuriem nopirkts talons. Gandrīz katru otro nedēļu jāiekrīt uz šo. Jastrādā ir rūpīgāk nevis tik pavirši. Ja ienāks kontrole RS autobusos, ko tad man darīt - dabūt lielu sodu Jūsu nekompetences dēļ. Lūdzu apmāciet savus darbiniekus un dariet visu, lai tā vairs nenotiktu.

Maxima - Nekvalitatīvi produkti

Nekvalitatīvi produkti Vakar iepirkos Maxima Latvija Purvciema veikalā un iegādājos preces, kuras bieži pērku kā maize un krējumu. Šoreiz biju spiests konstatēt, ka abi produkti tika tirgoti ar jau beigušos derīguma termiņu. Jā, protams, tā ir mana vaina, ka es nepaskatījos jau veikalā, bet šoreiz ļoti steidzos un nebija iespēju un laika apskatīties. žēl, ka veikalos joprojām tirgo šādas preces.

Komentāri 0 Veikali

BOLT - Nav sniegts pakalpojums

Nav sniegts pakalpojums Sveiki. Izsaucu šodien taksi un jau kuro reizi nebrīdinot tas neatbrauca. Gaidiju loti ilgi, ilgāk par 30 minutem, neredzēju nekādus pazinojumus savā apliikācijā, ka taksis neatbrauks, lai gan iepriekš Bolt teica un mani informēja, ka ja taksists nebrauks, tad par to informēs mani manā Bolt aplikācijas profilā. Jau kuro reizi ļoti negatīva pieredze.

AtrisinātaLennewarden Pumpura alus/ SIA Lennewarden - Krāpšana un bojāta prece

Krāpšana un bojāta prece Neiesakām nekādu sadarbību ar šo uzņēmumu. Mēs pirms Jāņiem pasūtījām alu, gan gaišo, gan tumšo. Tas tika piegādāts sabojāts. Derīguma termiņš ir šī gada decembris. Kad iesniedzām pretenziju, uzņēmum piekrita atmaksāt naudu vismaz par gaišo alu, par tumšo vainu neatzīst. Kopš jūnija uzņēmuma pārstāvis Toms Mālmeisters sola atgriezt naudu. Atrunas ik dienu ir radošas, katru dienu seko tukši solījumi. Vienu reizi pat tika atsūtīts Paysera ekrānskats ar itkā apmaksātu summu, diemžel arī tas bija...

OÜ Eraarendus Grupp - Контора черных маклеров, очень опасные мошенники

Контора черных маклеров, очень опасные мошенники Sergei Saveljev сергей савельев Regina Saveljeva регина савельева - Контора черных маклеров, все поберегитесь. Очень опасные мошенники Сергей Савельев - педофил еще с 90-х. Отсидел 2 года за изнасилование своей падчерицы. Очень мерзкий подонок. Сейчас занимается маклерством в Таллинне. Всех предупреждаю не связываться с этой конторой. Т.к. на него много всего в поиске google действует через свою жену Регину Савельеву, тоже хабалка еще та. В приложении судебные решения и фотографии( Tallinna...

Regina_81 08.10.2019
Komentāri 0

Fein Bod - Slikts serviss

Labdien! Šajā veikalā iegādātas sarkanas bikses uzvilku 2 reizes. Un jau nākamājā reizē tās saplīsa gar vīli. Uzrakstīju uzreiz facebook lapā veikala pāstāvjiem. 2 nedēļu laikā saņēmu 1 atbildi, lai atsūtu bildītes. Nesagaidot ieteikumus, devos ar čeku un biksēm uz veikalu. Pārdevēja ar melniem matiem teica, ka nekā nezinot, ka tas nav brāķis un ka līdz šim bijušas tikai divas reizes, ka pircēji nes atpakaļ preci. Lai zvanu saimniecei, bet saimniece nav Latvijā un viņa nezin, kad būs atpakaļ...

VEIKALS "TOP" - Slikts serviss, slikta apkalpošana,

Slikts serviss, slikta apkalpošana, Sveicināti! Šodien plkstn: 11:00, 8. Oktobrī 2019.gada. Veikalā "top" ap to laiku strādājošā pārdevēja, jauna meitene, tumšiem mātītes, slaida, krievu tautības, nesen pabeigusi skolu,sistemātiski izturas pret cilvēkiem nelaipni, augstprātīgi,. Šāda izturēšanās atgrūž klientus. Sēž pie kases un knibina nagus un vēl rupji pasaka klientam lai padot preci tuvāk.nekadas cieņas pret klientu! Šausmas.noskanojumu sabojāja visai dienai! Un tā nav pirmā reize ka šī jaunā meitene tā izturas. Patīk...

Sa Sanita lee 08.10.2019
Komentāri 11 Veikali

AtrisinātaDomina Shopping - slikts serviss

slikts serviss Neiesaku strādāt šajā tirdzniecības centrā. Prot kritizēt veikalu un to darbinieku veikumu, bet nespēj tikt galā ar saviem trūkumiem. Piemēram, saplīsušās automātiskās galvenās ieejas durvis, jo šī bojājuma dēļ darbinieki, kas strādā pie vai netālu durvīm, salst nost un atrodas nemitīgā caurvējā mēnesi pēc mēneša. Darbinieki slimo. Solīts tiek, bet darīts nekā. Taču līdz ko kāds veikals sastopas ar tehniskām grūtībām, tas uzreiz tiek bez maz vai kārts pie kauna sienas.

Gelvora Sergel - Terorizēšana

Terorizēšana Tas vairs nav izturams. Katru nedēļu tiek zvanīts no dažādiem numuriem un salīdzināti dati. Neizvairos no savām saistībām. Tikai nevarēju vienu mēnesi samaksat jo stradaju par minimālo algu. Pašlaik esmu uz zilas lapas jo esmu lauzusi roku. Viņi jau nekaunīga kartā sāk teikt ka man jau maksas lapu un no tās ari būs jāmaksā un vispār ka es samaksasot citus rēķinus ja esmu uz lapas. Vai tiešam nav nekadi meri ko var pieņemt. Tas vairs nav izturams.

Vi VIMA1971 08.10.2019
Komentāri 3 Internets