House - Slikta kvalitāte

Iegādājos House veikalā (ORIGO) ziemas jaku pa 40 eiro. Pagāja nedēļa ieplīsa iekšējā kabata un pie rāvējslēdzēja audums. Nu neko paņēmu un visu piešuvu un pielaboju. Pagāja mēnesis un sānos pie kabatas visā jakas garumā gandrīz saplīsa audums. Pielabot vairs nav iespēja:( Tā kā līdz šim uzticējos šim veikalam tad čekus nekad neglabāju un neko vairs nepanākt. Iepriekš 2 gadus nonēsāju New Yourker jaku pa 20 eiro un nekur nekas ne ieplīsa neko.. Laikam jaunā jāiet pirkt tur būs. Drausmīga apģērba kvalitāte bet varbūt ar biju vienīgais kas iegrābās. Ja kādam ir gadījeis līdzīgi intereses pēc padodat ziņu akolire@inbox.lv

NVA - Slikts serviss

Slikts serviss Aizkraukles NVA strāda loti rupja sieviete bez pamata sak pacelt balsi un sūdzēties iešu ari citur ta es neatstāšu ka pienākot ar laipnu smaidu man vienkarsi atbildot ar rupeklību un tā bija jauna sieviete ja tai sievietei nepatik šāds darbs un palidzet atrast darbu lūdzu ej meklē citu nevis citiem bojāt garastāvokli.

Liepājas Reģionālā Slimnīca - Bojāta izsaukumu poga no palātām.

Bojāta izsaukumu poga no palātām. 12. Nodaļā aprūpes nedarbojas izsaukumu poga, cilvēkam ar kustību traucējumiem, grūti pārvietoties, ja paliek slikti, nokrīt, tad nav kā pasaukt palīdzību. Jau ilgāku laiku. Vai tiešām tehniskie darbinieki pieņemti darbā tikai, lai skaitītos, vai arī viņiem ir pienākumi apgaita katru dienu...

Logi24.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Mājaslapā apskatījos ka viņi piedāvā jumta logus, bij ari cena par uzstādišanu aptuveni 60 eiro. Zvanot brigadierim viņš atbildēja ka ar jumta logiem nenodarbojas, un pēc vairākiem zvaniem beidzot klausuli paceļa menedžeris, viņš ari atbildēja ka ar jumta logiem nenodarbojas, turklāt atbildēja man krieviski, neuzskatot par vajadzīgu runat valsts valodā. Kāpēc jāmaldina cilvēki? Neiesaku šo firmu.

Al alnis.p 06.12.2017
Komentāri 0 Logi

Fashion Secret - Nekvalitatīvi mati

Nekvalitatīvi mati Skopais maksā divreiz.. Nesen iegādājos matus uz kapsulām šajā frizētavā. Pati vien esmu vainīga- uzticējos mājas lapā rakstītajam un pirmās taustes iespaidam, nemaz nerunājot par cenu. Prieku par pieliktajiem matiem izbojāja pirmās 20 min pēc pielikšanas, kad ieskrēju veikalā, uzlaikot dažas kleitas. Nobažījos redzot matus, kas paliek uz apģērba. Iedomājieties kas notika pēc mazgāšanas? Mati sausi, ņemas ārā pa veselām šķipsnām. Par šo elli samaksāju 60 eur plus meistares darbs, kas priekš matiem ir nieks, taču šajā gadījumā vējā izmesta nauda. Mīłās meitenes, mati tā mums ir skaistākā rota. Nepieļaujiet tādu muļķību kā es, nu nebūs par velti Holivudas aktrises izskata.. Būtu vismaz pasūtījusi kkādā ebay :D tad saprastu, bet ja reklamē produkciju ar nezin kādu kvalitāti, nu tiešām izraut matus pašām meistarēm!

4pc.lv - Обман

Обман Более 2х месяцев нет связи с магазином. На звонки не отвечают практически с момента покупки, сайт пропал (4pc.lv) . Предоплата была взята 100%. Обман. Ни товара, ни денег, ни продавцов! Подтверждение покупки - копия чека и бланка заказа в приложении. Жду возврата денег!

Alise Liberte (ivorywhitebaltic) - Zagle

Zagle Es neaizmirsu, ko teicu un solīju izdarīt. Lai top viens googles ieraksts par tevi un vieglāk tevi atrast. Man žēl, ja kāds no taviem tuviniekiem šo lasīs un tiks nedaudz apkaunots. Par to atvainojos. Mēdza atrasties arī zem segvārda "ivorywhitebaltic". Tieksme apkrāpt, zagt, melot un nez kāpēc neatdot. Ne velti atslēgusies no sociāliem tīkliem, jo pārāk daudz apzagusi un smukās summās. Šobrīd aktīvi "plosto" Norvēģijā, jo Latvijā dabūtu pa ausīm un tiktu pie kriminālatbildības. Cerams naktīs guli mierīgi, jo ziemeļuvējš tikai pūš galvā.

At AtvarsFee 05.12.2017
Komentāri 9 Pārējās

Itella - neloģiska loģistika

neloģiska loģistika Nemaz nerunājot par to, ka paka tika sūtīta man atpakaļ 3 (!) reizes pēc tam, kad neviens no itellas man neatsūtīja ne paziņojumu par tās pienākšanu, ne zvanīja, beidzamajā reizē saņēmu vēstuli, ka sūtījums ir viņu noliktavā un lai sazinos, lai vienotos par piegādes laiku. Aizsūtu e-pastu, un jau pēc pāris minūtēm saņemu zvanu, operators laipns un vieš ticību, vienojamies, ka sūtījumu saņemšu nākamajā dienā no 9 līdz 5. Ir neērti, bet izkārtoju brīvu laiku. Gaidu. Protams, pulkstenis pāri pieciem un nekā. Ja es ziedoju savu laiku un naudu, gaidot viņu pakalpojumus, vēlos rezultātu. Man jāuztraucas, vai kurjers nav cietis kādā avārijā?

Lattelecom - Katastrofāls, serviss komunikācija ar klientu

Katastrofāls, serviss komunikācija ar klientu Katastrofāla TV un interneta pakalpojuma NE-ierīkošana un komunikācija ar klientu vienā no vadošajiem valsts uzņēmumiem LATTELECOM 3,5 mēnešu garumā! Krāpšana un pilnīga necieņa! 2017.gada 29.augustā Rīgas centrā (Grīziņkalna rajons) pieteicu lattelecom mājas viedtelevīzijas+interneta pakalpojumu. 05.decembrī uzņēmums kārtējo reizi (5. plānotā vizīte manā dzīvoklī, plus 5. sagandētā darba diena) solīja nodrošināt pakalpojuma pieslēgšanu, meistars vienkārši norunātajā laikā neierodas, pēc stundas pacietīgas gaidīšanas, sazvanu laipnu operatoru, kura paskaidro, ka meistars neieradīsies, jo lattelecom sadarbības partneris vēl nav pabeidzis kaut kādus līnijas testēšanas darbus. Esmuļoti nepatīkami pārsteigts par lielo necieņu un necilvēcīgo attieksmi, grūti runāt pat par kaut kādu klientu apkalpošanas ētiku... p.s. Novēlu un ceru, ka vadošais tv un interneta uzņēmums valstī spēs uzlabot savu attieksmi, lai izdotos pildīt savu reklāmas uzsaukumu par interneta un tv pieejamību visā valstī (izņemot Grīziņkalnā). Cieņā, Andris T.

Shopping Service - krāpšana

krāpšana Neveic samaksu par atgriezto preci, lēmums par atgriezto naudu pieņemts 28.11.2017. līdz šodien ta nauda arī netīk atgriezta. Zvanīju uz SIA Shopping Serviss prasīju kad būs atskaitīta nauda tikai atbildēts ka lēmums pieņemts un tuvāka laika ieskaitīs kontā. Ar šo atbildi mani jau veselu nedēļu atbildēts.

Bite Maiky pulkstenis bērnam - Slikts serviss

Slikts serviss 2017.gada rudenī tika nopirkts uz nomaksu (12 mēn.) Maiky rokas pulkstens bērna drošībai. Pulkstenis pats bez aiztikšanas sāk vairākkārtīgi zvanīties uz pirmo nr. Noņemot no rokas tas sāk izsslēgties un ieslēgties ar signālu, kas savukārt bērnam rada problēmas skolā stundu laikā. Sazinoties telefoniski ar Biti - operators iesaka vest uz remonta apskati. Kad reāli pulkstenis ir azvests uz filiāli viņu nepieņem. Safotografē un atdod atpakaļ. Vēlāk tiek piezvanīts un paziņots ka remontā nepieņems, jo nesaskata bojājumu. Jautājums - vai mūsdienās ir notikuši brīnumi un remonta apskati/diagnostiku var veikt aplūkojot tikai fotogrāfijas nevis pašu ierīci?

Kolonna - Nekvalitatīvs pakalpojums

Nekvalitatīvs pakalpojums Neilgu laiku atpakaļ ierados apgriezt matus Kolonnā TC Alfa pie frizieres Žanetes. Pirmo reizi, ka bija nepieciešams apgriezt īsu matu griezumu, viss bija ok. Kad otru reizi aizgāju, rezultāts jau bija sliktāks, kaut gan uz "vecā griezuma" bāzes vajadzēja nogriezt īsākus, tāpat tika parādīta arī griezuma bilde. Pēc otrās reizes šaubījos, vai atkal doties pie šīs frizieres, bet kā saka "devu viņai trešo iespēju", ko vēlāk diemžēl nožēloju. Neskatoties uz to, ka parādīju konkrētu bildi, kādu griezumu vēlos, viss tika izdarīts pilnīgi savādāk un pa frizieres prātam! Reāli pataisīja mani par ķēmu, mati bija tik primitīvi un neprofesionāli apgriezti it kā to būtu kāds iesācējs darījis. Nekādas saprātīgas proporcijas, līnijas, kritums utt. No frizētavas izgāju pilnīgi nelaimīga un vairs tur noteikti neatgriezīšos!

Skypark - Atlaiž darbiniekus viena diena laikā

Никогда и ни за какие кавришки не идите работать в эту фирму! Работал там какое-то время и ТАКОГО еще не видел. Есть один "царь", который ничего не соображает и все мутит через своих шестерок, таких же не компетентных. Увольняет работников за один день, я в том числе так попал. Время, деньги и вообще ресурсы выбрасываються в пустую. Я не удивлюсь если скоро этот гадюшник закроется и фирма обанкротиться, чего ей и желаю. "Коллектив" очень склочный и вообще не знает что такое слово нормально работать. Все хорошие работники бегут без оглядки от туда. Тысячу рах подумайте если собиретесь туда, и если конечно вы будете ДОСТОЙНЫ такой возможности. Я уже молчу про зарплату, конверты, про отпуска за свой счет и про условия труда. Соответсвующие органы бы туда. Да, и можно заглянуть в лурсофт и посмотреть много интересного про эту канторку! Удачи на другом нормальном месте работы!

Ma Maks214 05.12.2017
Komentāri 3 Ražošana

iRemonts - Обман, клевета, ломают устройства.

Планшет вы сломали и приклеили так как на фото видно в google. Себе понаставили позитивных оценок, но сути это не меняет, люди вас и так съедят. Распространение отзывов с клеветой, зафиксирован разговор организовать с сотрудниками ibolits пиар компанию против компании datamarket ваш ответ - ваше враньё, и это у вас тяжелый бизнес людей обманывать. Скиньтесь на рекламу наконец то уже, а то скучно...

Optimus Mēbeles - Krāpšana

Krāpšana 25.10.2017 pasūtīju žurnāl galdu. Divas reizes nāca brāķi, katru galdu jāgaida 7-10 dienas. Un man sāka apnikt. Uzrakstīju iesniegumu par naudas atgriešanu,15 darba dienas gaidīju atbildi. Atnāca vēstule, kur uzrakstīts ka naudu neatgriezīs, bet dos citu zurnālgaldiņu 45 dienu laikā. Uzvanot uz nr 29332194. Atbildēja ļļļļļļļļļļļļļļoti nelaipna darbiniece, un smejoties teica ka neparko neatdos manu, manu, manu naudu. Mīļie ļaudis ja jums ir svarīga sava nauda neterējiet viņu optimus mēbeles veikalos. A es došos uz patērētāju aizsardzības biedrību. Vēlos savu naudu dabūt atpakaļ.

LAAC / Ieva Kulniece - Nekompetents ārsts

Nekompetents ārsts Bijām pie šīs dakteres uz ikgadējo apskati ar meitiņu 1.3g. Daktere ar bērnu vispār nerunāja. Ar mani daktere runāja pavirši, neko nepaskaidrojot. Ja runāja, tad klusam, murmuļoja kaut ko sev zem deguna. Es trīs reizes viņai teicu, ka nesaprotu ko viņa man stāsta, bet viņa pat nemēģināja man paskaidrot ko viņa stāsta. Tāda sajūta, ka bija kādas miega zāles salietojusies, jo neko normāli skaidri nevarēja paskaidrot. Viņai nepatika, ka bērniņš raud, saka uzreiz prasīt vai viņa tā vienmēr uzvedas. Teicu, ka viņa ļoti baidās no ārstiem un svešiem cilvēkiem. Šī saucama daktere prasīja man, bērna mammai, vai gribu pilināt kādus pilienus savas bērnam, lai pēc tam vēl skatītos actiņās. Es prasīju kas tas ir par pilieniem, uz ko daktere sāka man stāstīt, ka tie ir ļoti kodīgi pilieni un tad meitiņai ļoti nepatiks un dakterei nāksies saukt palīgā cilvēkus, lai manu meitu tur, lai viņai tur vaļā acīs, un vai es to gribu darīt. Kad prasīju vai tad šī apskate nenotiek visiem vienādi, un ka zinu, ka šos pilienus pilina visiem un nekādas tādas manipulācijas netaisa, viņa teica, ka viņa nezin, lai es pati izlemju vai manam bērnam vajag tādu analīzi. Kad es teicu, bet Jūs taču esat ārsts, vai tad Jūs neredzat vai vajag vai nevajag, viņa teica, ka nevar izlemt, jo nezin, vai tas kaut ko papildus dos. Un atkal prasa man lai izlemju. Kā es bērna mamma, ne ārste, varu izlemt kādas acu manipulācijas manam bērnam ir vajadzīgas. Kad saku prasīt par to, lai izskaidro kāda bērniņam ir redze, viņa arī nevarēja neko atbildēt. Sāka atkal murmuļot kaut ko sev zem deguna. Un atkal prasīt vai gribu lai bērnam pilināju pilienus. Es atteicos, jo nekādu normālu atbildi un skaidrojumu no šīs dakteres nevarēju sagaidīt. Daktere pat neatvadījās, pat nemēģināja neko normāla skaidrā valodā man izskaidrot, bija sajūta, ka mēs viņai traucējam. Citi pacienti rindā viņai pat nebija.

As askey 05.12.2017
Komentāri 2 Ārsts

Fresh and Clean - Neadekvāta izturēšanās

Uzņēmuma īpašniece Gunita ir melīga divkose, kura nav pie pilna saprāta. Liek darīt tādas lietas, kur pēc tam pārmet, kas to izdarīja, kaut pati prasīja, lai daram. Ļoti bieži nonāk pretrunās ar sevi, līdz ar to darbinieki dabū ciest. sajūta tāda, ka viņa ir salietojusies kaut ko. Ļoti neuzticams cilvēks, algas vienmēr pārskaita nepareizini un ar nokavēšanos. Tāpēc precīzi jāseko līdzi. Bez iemesla atlaiž darbiniekus. Neieteiktu nevienam iet strādāt uz hosteli Vecrīgā.

Ev Eva -(@ 05.12.2017
Komentāri 0 Viesnīcas

Dobeles slimnīca - Bērnu nodaļa

Bērnu nodaļa Manai dēliņu kuram ir 5 gadiņi ieveda slimnīca ar apgrūtinātu elpošanu un temperatūru 3jos naktī uzņemšana gaidijam 30 min līdz beidzot daktere pamodās un atvilkas paskatities kas isti kaiš. Kad tikam nodaļa zāles tika atnestas visai dienai mazas glāzītes kaut gan zālem ir jābūt noslēgta traukā un ta vnk glazite nevar visu dienu stāvēt. Talāk uzkopšanas vienreiz dienā rupa attieksme no kaukādas prastas apkopējas citēju viņas teikto mammit jums nau jāvara ēst vai jaiet stradat jus varat pati iszlaucit palātu un izmazgat skapīti tas ir normāli. Turpinām diendusas laikā manu bērnu sakoda blusa vinam par to nosplauties pie ta esot vainīgi klienti. Biju viena ar dēliņu pa nakti izlēmu pagulet apakšveļa un maika un jo jau vairākas dienās gulēju pusgarajās biksēs un maika tas vnk nogurdināja mani guļot nedzirdēju ka no rīta pus 8 ievilkas palata kads vīrietis kaut tik agri nau apmeklētāju laiks ko pie velna viņš te darija un gulot nedaudz biju nosegusi segu no vedara sanitāre uzmeta man uz vedar segu un ķercot iziet ara aiziet uz posteni un bļauj ta ka palata dzirdēju ta resna plika guļ un visādi nosauka ja es esmu apaliga bet kada sakara ārsts var mani apsakukat aizgāju pateicu ka uz viņas rakstīšu sūdzību ka viņa mani apsauka vina tik pateica lai nerakstu tas nenāks par labu viņai pat neatvainojas. Turpinām blakus palata guļ māmiņa ar bērniņiem un ir gaidības ar4. Bērniņu 9 mēnesi ārstiem pateica ka jut ka drīz dzemdes ārst atbilde bi tāda jūs ta nejokojiet jo tad jūsu trīs bērnus aizvedis uz krizes centru tas ir normāli vispār var tak pazvanit radiem lai brauc vai pati medmasiņa pasedet pie viniem bet nejau uz krīzes centru. Dobeles slimnīca nau normāla savu puisitii vairs uz šo slimnīcu nevedīšu. At i "

Ro Rozite213 05.12.2017
Komentāri 8 Slimnīcas

Rīgas pilsētas Pārdaugavas dzimtsarakstu nodaļa - Briesmīgi nelaipns, vienaldzīgs, slinks personāls

Briesmīgi nelaipns, vienaldzīgs, slinks personāls Izvēlējos salaulāties ar vīru Pārdaugavas dzimtsarakstu nodaļā. Sākumā bija jāiesniedz dokumenti. Jau tur sākās problēmas. Darbinieki visi bija sapulcējušies vienā kabinetā, kur dzēra kafiju. Nācās viņus iztraucēt, kas protams viņus jau sadusmoja. Tad redziet mēs par ilgu uzturējāmies kabinetā, kur bija jāaizpilda iesniegums laulībām. Darbiniece teica, ka jau gaidot nākošais klients. Maksāt bija jāiet uz citu kabinetu, un arī tur sagaidīja dusmīga fūrija - cita darbiniece, jo taču bija iztraucēta kafijas dzeršana, viņai bija speciāli jāver vaļā kabinets, kur ir jāveic maksājumi. Pēc mēneša nācām vēlreiz sakārtot pēdējos dokumentus, atkal attieksme bija ļoti pavirša, neko daudz nepaskaidroja un arī mani neuzklausīja par to, kā es gribu, lai tiek ierakstīts mans jaunais uzvārds. Kad kāzu dienā nācām saņemt apliecību, apskatījāmies sagatavotos dokumentus, jautāju vēlreiz par uzvārda rakstību, un atkal man atbildēja apmēram tā, ko es te atkal prasu, ko atkal vajag. Pēc kāda pusgada nācu saņemt tur arī dzimšanas apliecību un atkal atkārtojās tas pats vecais stāsts: visi darbinieki dzer kafiju darba laikā, visi darba kabineti ciet izņēmot to, kur ir kafijas kanna, un kad iztraucē, tad visi nelaipni! Kauns, ka tādi darbinieki strādā tādās darba vietās.

Marina Čēma-Ozoliņa - Плохой врач

Хочу всех предупредить,особенно беременных которые хотят встать на учёт в Элиту к Марина Чема-Озолиня.так получилось что к другим врачам была длинная очередь,а у меня 2 полоски долгожданные,пришла к ней..не помню на какой неделе поставила на учёт и выдала матес пасе,не раньше 10 точно ибо еще на 6й сказала что ставить пока не будет-мало ли выкидыш.далее-веселее.у меня был сильный токсикоз и повышеное давление,месяца с 3го ушла на больничный до родов.сдавала анализы как надо,не всегда они были хорошие и она мало того что сама не звонит так еще и если сама придешь к ней,делает недовольное выражение лица и говорит что все нормально,ничего страшного.для понимающих-с первых дней ферритин был высокий,к 7 месяцу был уже под 400,а она настаивала пить витамины с высоким содержанием железа.(в страдыня были в шоке).были рекомендации на заключении от кардиолога на кесарево,так она его сначало потеряла а потом нашла и в упор не видила того что там написано.не одной фотки ребенка не дала сказав что жира слишком много у меня!неделе на 31 пошла на узи к другому врачу и выяснилось что нам срочно надо на эхо плода!на 33й было плановое у Чемы и она опять таки ничего не увидила!когда спросила у нее где с моим "букетом" лучше рожать-роддом или страдыня,сказала -"таким как ты вообще рожать нельзя".родился у меня ребенок-кесарево,пришла к ней в положеное время,а у меня наружнии швы разошлись,так она не делая узи сказала что все отлично и выписала спираль которую сказала через месяц-2 поставить-как деньги будут.(спираль после кс можно ставить не раньше чем через пол года!).на узи,кстати,даже за 33 евро,не видит элементарных вещей таких как миома в 4см! Знакомой с проблемой с почками,которой 50 лет,выписала таблетки которые нельзя после 45 и с проблемой с почками!10 раз подумайте,стоит ли к этой хамке вообще суваться! Ходила в канцелярию на нее жаловаться,так мне сказали что они ничего сделать не могут только принять жалобу которую положат на полку.