Lielais Ķīnas mūris/ Ķīniešu restorāns - Slikts serviss un ēdiens

Devāmies paēst ķīniešu restorānā „Lielais Ķīnas Mūris”, Kr. Valdemāra Ielā 21 un, lai cik ļoti vēlējāmies dot šai vietai vienu pēc otras iespējas, sapratām, ka šo vietu vairs neapmeklēsim. Lai citi apmeklētāji ir sagatavojušies, tad: 1. Ieejot tā saucamajā "restorānā" bija sajūta tāda, kāda varētu būt ieejot publiskā "zupas virtuvē" trūcīgajiem un bezpajumtniekiem. Telpas smakojošas, troksnis nepatīkams, apmeklētāji, kas ir, tie paši tādi, no kuriem uz ielas pa gabalu turētos, netīrība...

BITE - Krāpšana ar rēķiniem

Krāpšana ar rēķiniem Saņēmu bite rēķinu un pārskatā uzpeld 2maksas sms bites tīklā, katra 3.5centi pieprasīju detalizētu pārskatu, kurā nekādas sms neuzrādās. Pats labākais sms nosūtītas no planšetes, kurai pieslēgts tikai nets. Sekojoši 7 centi sms+ pvn= 0.084centi. Summa nekāda, bet pieskaitam katram klientam 8 centi rezultāts, kāds kabatā sev iebāž 84.000euro katru mēnesi, neviens jau rēķinus neskatās nomaksā un viss. Tā draudzīgā kompānija slauc savus klientus. Visa ģimene esam bitē, un visi mainīsim operatoru...

Kuldīdznieks-Ivars Zonenbergs - Krāpniecība

Tātad Ivars Zonenbergs, jeb ka facebook ivars livingly, laikam jau uzvārdu neliek ar nodomu. Labi tas tā, uzņēmējs ar lielu pieredzi cilvēku krāpšanā, patīk solīt protams solijumus tā arī neizpilda, sākumā liekas sakarīgs, sabore tev smadzenites ka viss bus, beigas vnk uzmet, tiku pastradajis diezgan ilgu laiku, un atsauksmes nekadas labaas neesmu dzirdejis, ivar ja tu sho lasi, beidz savu sisteminju, mainies kamer nav par velu, jo pats sev nepatiksanas vien buve ar to. Tauta nekada gadijuma neejiet tur stradat iz livingly kompanija, paliksiet vel parada beigas.

AirBaltic - Slikts serviss un stjuartes ētika

Slikts serviss un stjuartes ētika Airbaltic lidojuma laikā stjuarte ignorē nospiestu izsaukuma pogu, vienlaicīgi tup uz grīdas un sarunājas ar pasažieri. Manuprāt, apkalpes darbiniekiem ir ētikas normas, kuras ir jāievēro. Esmu kārtējo reizi vīlusies airbaltic kvalitātē, kā arī šokēta gan par ētikas normu neievērošanu, gan paviršo atbildi uz iesniegumu. Rakstīju airbaltic, saņēmu atbildi, citēju: "atbildot uz jūsu jautājumu par apkalpes komunikāciju ar pasažieriem, vēlos jūs informēt, ka gadījumā, ja tiešie darba pienākumi...

Viktorija up SIA - Krāpšana

Labvakar. Ievietoju sludinājumu ka meklēju aizdevumu. Atsaucās it kā firma Viktorija Up Sia telefona nummurs 20098539. Lūdzu varbūt kāds zin kam tas telefona nummurs pieder.20098539 / varbūt varam vīrs kā ar vīru tikt skaidrībā bez policijas iesaistīšanas. Jā kāds atpazīst kam šis nummurs pieder lūdzu dodiet ziņu. Un tev es arī klauvēju pie tavas sirdapziņas. 20098539

Sveiki kundze un kundze - Vai tā ir persona

Vai tā ir persona Vai tā ir persona, kurai ir nepieciešama steidzama nauda, lai konsolidētu savus parādus, vai samaksātu rēķinu vai īri, vai ko nosaka bankas, un kas ir vairākkārt apsimots pēc kredīta meklēšanas, tad medejar me teica, ka jums ir jūsu iespēja, jo es esmu šeit, lai palīdzētu jums ar savu aizdevuma piedāvājumu par $ 20,000 uz vienu iedzīvotāju $ 700,000, man ir 3% procentu likme atkarībā no atmaksas termiņa, tāpēc, ja tas ir interesanti, es neuztraucos ar jums sazināties. E-pasts:

Valsts Policija - Mājup ceļš

Mājup ceļš Sveicināti. Vai policijai ir tādas tiesības pēc pavadītajām diennaktīm pateikt taisni un pa labi tur ir tavs ceļš .? Ja vel es neasmu vietējais vai viņiem nevajadzētu mani nogādāt tai pilsētā kurā es dzīvoju? Jo kā nekā pats ierados policijā labprātīgi, bet mājās 100km tiec ka grib?

Švarc Buve - Slikta buvnieciba

Slikta buvnieciba Если хотите строить себе дом и не испортить себе жизнь то некогда не обрашайтесь к человеку по имени Aivids Švarc с его канторкой Švarc buve..Работы выполненой в поставленый срок вы не получите, все материалы заказываются не пойми откуда, не приходят в срок и самого низшего качества, причем в смету он вставит денег по цене Реатона, а потом ещё куча доп. работ найдутся. Но вот зато денег он у вас будет всегда требовать в срок и необасновано много(заговаривать зубы его канёк) И если вдруг где...

Ab Abcrix 15.02.2019
Komentāri 1 Celtnieki

Pica Lulū - Slikts serviss

Slikts serviss Diezgan nožēlojams serviss. Pasūtijām picu plkst. 18:00, piegādāja 21:30. Lieki teikt, ka no picas bijām jau atteikušies, jo gaidīt vairāk par 3 stundām nav adekvāti. Picērija pat neuzskatīja par nepieciešamu painformēt, ka piegāde varētu ieilgt tik ilgi. Lulū Picu noteikti vairs neizvēlēsimies, kā arī sniegsim atgriezenisko saiti draugiem par ''kvalitatīvo servisu''.

Māris_07 14.02.2019
Komentāri 0 Picērijas

Tera.lv - Nav piegādātas visas pasūtītās un apmaksātās preces

Nav piegādātas visas pasūtītās un apmaksātās preces Saņēmu paciņu ar savu pasūtījumu uz Omnivas pakomātu. Kad izpakoju, konstatēju, ka trūkst vienas vienības. Informēju par to pārdevēju www.tera.lv, aizpildot speciālo saziņas formu, kas pieejama mājas lapā, bet atbildi tā arī neesmu saņēmis. Izpakošanas process ir nofilmēts un tika pievienots nosūtītai informācijai par nepilnīgi piegādāto pasūtījumu.

Tukuma tiesa - slikts serviss

Gribētu sūdzēties par Tukuma Tiesu, Tukuma Tiesa aizsūtīja uz deklarēto dzīvesvietu paziņojumu par tiesu, tādejādi tiesa rīkojās nekorekti, jo vajadzēja tiesai sūtīt paziņojumu privātā ziņā draugiem.lv facebook.com, instagram, e-pastā, vai whatsapp, vienalga teksta, pdf, vai kādā no bilžu formātiem, tādejādi es 24-7 varētu saņemt un izlasīt paziņojumu, nevis sūtit uz deklarēto dzīvesvietu pzaziņojumu kuru es personīgi nevaru saņemt un izlasīt, jo neēsmu deklarētajā dzīves vietā.

Joker - Krapsana

Krapsana RR52 barmene melniem ar colku .Nervozi apkalpo visu laiku atbild ar aukstu balss tembru.ka ari kafiju pasniedza bez apastasites ! Un RN49 barmene ar isiem matiem visu laiku jamodina lai apkalpotu to vien dara ka gul !Tad atnesas ka nikna uz baru un kko aiz muguras apruna ar apsargu !Ja nepatik stradat ej pensija !Fui tads personals turpmak sadas dienas kad strada sis barmenes labak neiet !Un vel sajas abas zales nedod cekus !

Lulū Pica - Krāpšana

Krāpšana Ļoti slikta apkalpošana. Ļoti. Pica ļoti ļoti maza. Valentīndienas akcija LuLu ir vnk liela krāpniecība. Nekad nepirkšu LuLu un neuzķerieties uz šo akciju. Totāls mēsls. Pica ar sirdi mazāka par mazo picu. Ļoti slikta apkalpošana. Ļoti. Pica ļoti ļoti maza. Valentīndienas akcija LuLu ir vnk liela krāpniecība. Nekad nepirkšu LuLu un neuzķerieties uz šo akciju. Totāls mēsls.

Krokus - Slikts serviss

Slikts serviss Сожалею что воспользовался услугами Krokus.lv. Заказал букет с доставкой для подруги синие ирисы 31 штуку по цене 41 евро. Также заплатил 10 евро за доставку. Цветы абсолютно не свежие, кончики были подрезаны и завяли на второй день. Настроение было испорчено... Оценка по 5-бальной системе: Скорость доставки: 5. Цена за количество: 3. Качество цветов: 2.

D D Kuzmenkovs 14.02.2019
Komentāri 2 Ziedi

Inārs Dzenītis - Nekārtīgs īrnieks

Šis cilvēks bez problēmām var atļauties 3nedēļas no vietas dzert, traucēt kaimiņiem, nemaksāt rēķinus. Dīvoklis pēc viņa tika atstāts briesmīgā stāvoklī (cigarešu izsmēķi mētājās pa grīdu, grīda nolaistīta un piebradāta ar dubļiem, to visu sajaucot kopā palika pretīga smaka no kuras ļoti grūti tikt vaļā.

Iv ivohhh 14.02.2019
Komentāri 3 Īrnieki

Livas - Pazud internets

Pazud internets Pazud internets, risinat problemu nekad nevar, ierices visas man strada , meistars kad atbrauc saka ka livas tikla problema bet livas saka viniem viss ok. Ludzam aizvert so uznemumu . Vai lai vibus noperk Lattelekom vai Baltkom un darbiniekus lai izmet neprofesionalizma del

26484216 - Барыжки ставят опыты на людях

Привет ребят, севодня столкнулся с тем что барыжки звонят и спрашивают где работал, кем работал, почему ушел, кем учился какие оценки были.. Вопщем ребят если вам будет звонить барыжка с этого номера будьте готовы что вас будут изучать как крысу в лаборатории.. Мое предположнние что это может быть даже не работадатель а какой продавец органами (выведывает придет ли кто нибудь за моим скелетом) но годы прожитые в латвии, годами таскания по собеседованиям сделали меня матерым соискателем!

Mustangs Autoskola - Melošana, krāpšana

Melošana, krāpšana Autoskolas kursiem bija jānotiek 31.01. Datumā. Aizgāju 31.01. Noslēgt līgumu, samaksāju nepieciešamo summu un, tad tikai administratore saka: “jūsu kursi šodien nenotiek, jo grupā vēl vajag 4cilv. Vabūt notiks 07.02. Gaidiet lūdzu mūsu zvanu. ” ok, gaidu zvanu 07.01. , nezvanīja. Ok, aizgāju uz autoskolu prasu kad būs kursi. Saka, ka laikam 14.02. 13.02. Zvanīju vai rīt notiks kursi - teica, ka 100% notiks. 14.02 skatos atnāk sms un raksta, ka kursi notiek 28.02. Kāpēc mani nevarēja brīdināt pirms parakstīju līgumu? Kāpēc ir jāmelo cilvēkam? Mani plāni tagad ir izbojāti līdz pēdējam.

An anonym1234 14.02.2019
Komentāri 1 Autoskolas

Baltcom - slikts serviss

slikts serviss Persona V.B dzīvojoša Rīgā Imantā lietoja Baltcom Tv pakalpojumus vairākus gadus, pasliktinoties veselības stāvoklim pārcēlās uz dzīves vietu citā pilsētā pie dēla. Dēlam pilnvara rīkoties personas vārdā, kā arī nodotas īpašuma tiesības konkrētajā adresē. Iesniegts 2018. g Decembrī iesniegums par pakalpojuma lietošanas pārtraukumu Baltcom fileālē Jelgavā, esošie rēķini nomaksāti. 2018. g Decembrī jau pēc pakalpojuma slēgšanas iestājas personas nāve - 27,12,2018. neskatoties uz to turpina nākt...

Omniva - Slikts serviss

Slikts serviss Saskāros ar nekorektu un ļoti nelaipnu omniva klientu apkalpošanas operatores darbu! Lai atrisinātu radušos situāciju, operatore bravūrīgi liek viekt atkārtotu e-pastu ar iztrūkstošo informāciju, kuru telefoniski nemaz neminēja par vajadzīgu! Turpmāk noteikti sadarbošos ar dpd pakalpojumiem, jo uzskatu ka darbiniekam ir jāzin iespējamība, ka klients sūtījumu veic pirmo reizi un var nezināt visas nianses, tā vietā saņemu operatori, kura nevēlas atrisināt situāciju un veicināt klientu sadarbību...