Evelatus, filiāles Alfa - Nekvalitatīva prece

Nekvalitatīva prece 21.11.17 nopirku mob.telefonu Nokia 5, kuru, atvedot mājās, pat nevarēju ieslēgt. Domāju, ka bija izlādējies, bet arī pēc stundas konstatēju, ka telefons ir miris. Nākamajā dienā aizvedu atpakaļ uz veikalu un palūdzu pārdevēju, lai apmaina pret citu, bet viņš teica, ka apmainīt nevar un var paņemt tikai uz garantijas remonta. Es teicu, ka tas nav normāli, ja pērkot preci uzreiz tas jānodod remontā, un par 200 eiro tāda prece man nav vajadzīga, bet viņš teica, ka neko vairāk izdarīt nevar. Šodien jau ir 7.decembris un joprojām nekādu ziņu nav - ne naudas, ne telefona. Jautājums - vai var kaut ko izdarīt un priekšlikums - šajā veikalā vairāk nepirkt NEKO!

Raitis Ārents un Raivis Ārents - Krāpšana

Abi dvīņu brāļi Raitis un Raivis Ārenti, principā ļoti uzmanīgi jebkuram darba devējam un cilvēkam. Abi jaunieši atkarīgi no azarta spēlēm, iznesīs visu māju, uzņēmumu un pārdos, pēc tam tēlos ka neko nezina. Kolīdz sāksi procesus par zādzībām, sāks sūdzēties visās valsts iestādēs bez kāda iemesla. Aizņemas naudu un to neatdod!

Work10.lv - Krāpšana

Labdien! Vēlos ziņot par krāpniecibu! Pasūtot diplomdarbu mājas lapā work10.lv ar mums sazinājās mihails tel. Nr.24939395, kurš apstiprināja gatavību pasūtīto diplomdarbu uzrakstīt 2. Nedēļu laikā, jāvaic mums ir priekšapmaksa! Atsūtīja mums bankas kontu uz kuru jāpārskaita nauda! Ko arī izdarījām! Pēc naudas pārskaitīšanas šis mihails uz telefona zvaniem neatbild, arī uz e-pastiem nē! Labdien, gribam jūs informēt, ka mēs esam gatavi izpildīt jūsu pasūtījumu. Tērmiņš: līdz 04.11.2017 izmaksas: 680 eiro lūdzam jūs informēt mūs par maksājumu (vēstule, zvans) , saskaņā ar "maksājumu instrukciju". Saņemot jūsu maksājuma paziņojumu, mēs sākam darbu. Apmaksas veidi: - Bankas Pārskaitījums Sia "Elan Vital" Reg: 40103994125 Swedbank Konts: Lv35Haba0551041789994 Mēģināju pasūtīt diplomdarbu no cita e-pasta! Jā, uzreiz sazinājās mihails, atkal esot gatavi darbu izpildīt, tik jāveic priekšapmaksa! Nu jau atsūtīja citus rekvezītus uz kuriem jāpārskaita nauda! Ar cieņu Labdien, Baiba gribam jūs informēt, ka mēs esam gatavi izpildīt jūsu pasūtījumu. Tērmiņš: līdz 12.10.2017 izmaksas: 380 eiro lūdzam jūs informēt mūs par maksājumu (vēstule, zvans) , saskaņā ar "maksājumu instrukciju". Saņemot jūsu maksājuma paziņojumu, mēs sākam darbu. Apmaksas veidi: Bankas Pārskaitījums Sia "Turtle" Reg: 40103773189 Dnb Bank Konts: Lv19Riko0001080023371 Ar Cieņu, Mihails

Julianus Inkasso - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Julianus Inkasso Latvija SIA Liāna Petrova 67783133, 26366458, liana@julianus.lv Ir agresīva, uzbrūkoša, draud un sola veikt pretlikumīgas darbības. Nerunājot jau par iedziļināšanos problēmā, tāpēc labāk ja ir iespēja izvēlieties citu parādu piedzinēju. Šī kompānija un darbiniece nepalīdzēs atgūt Jūsu parādus.

Darbs noliktavā - Отзыв о предприятии

Отзыв о предприятии Устроился работать на склад, отработал один день за 6 часов работы заплатили 30 евро.. Нужно было клеить етикетки как на фото.. За 6 часов собрали 5 паллетов. Нужно было брать с палета коробку вытряхивать все на столик обклеивать каждый продукт этикеткой запаковывать товар обратно и ставить на паллет.. Дело в том что товар приходит из европы где на макаронах все на итальянском и нам на складе нужно было все обклеить русскими или латышскими этикетками дабы люди могли прочитать что они покупают... Сначала работа шла нормально, обклеивали хлебцы, потом макароны потом спагети.. С хлебцами проблем небыло, берешь с коробки клеишь и обратно запихиваешь.. С макаронами тож проблем небыло но чем дальше работали тем больше было трудностей, к примеру некоторый сорт макарон при высыпании на столик полностью по нему расыпался и некотрые падали на пол, в конце когда уже заканчивали пошел тростниковый сахар который весит каждая упаковка почти 5 кг, открывая коробку он там запресован и если не выбрать и не положить также само то он просто не влезет в коробку изза своей причудливой формы.. Работали троем, плюс мастер и другой столик там тоже 2 человека плюс грузчик.. Сам мастер постоянно гдета шатаеться с кемто разговаривает по телефону, если паллет закончился и отошел то он сразу спрашивает что мол стоять не нужно.. Находит следующий паллет и снова, постоянно приходилось переступать через самого мастера, постоянно лез в наш столик с помощью, в итоге макароны или сахар спутывались и не влезали в коробку, по самому мастеру было видно что он уставший весь день работать поэтому он бывал то тут то там.. Когда приехал шеф он был не доволен поклейкой, на его взгляд нужно было клеить ровнехенько дабы это не выглядело неряшливо.. Когда он ушел мы обратились к мастеру что если будем ровнять наклейки то даже и палета не сделаем... Работа обычно в них начинаеться с 9.30 до 18ти.. Я пришел с 12ти так как это была халтура, позвали на следующий день но я отказался так как там дальше шла мука, сахар, и это все нужно потрошить и обклеивать, но так как тростниковый сахар меня вымотал я так шефу и сказал что 9 часов грузить муку я не осилю поэтому не поеду.. Сам шеф ищет рабочих и платит хорошо, почему они еще не набранны он отвечает мутно что обьем только до нового года, дальше не нужно столько человек, это рабочии трепляться на собеседованиях, сами барыжки не считают делиться тем почему они до сих пор никого не набрали.. Сам барыжка разговаривает через ненависть и смотрит на человека как на говно,когда спросил буду ли я завтра получив отказ сказал сухое спасибо!

AboluServiss - Visa veida

Visa veida Nezin ka 7 iphonam nevar nomainit bez Датчик Touch ID в iPhone 7, в случае его замены на новый, нуждается в обязательной процедуре калибровки, осуществляемой специалистами Apple Store или АСЦ. числиться клиент от которого поступила информация, утверждать о других не зная самим - плохо(особенно если врать клиентам от собственного желания обогатиться) 5 iphone по фото видно Ваши супер знания и навыки уважаемые(фото https://goo.gl/maps/fKfP8R4BoLQ2 ). Пудрить мозги людям и оправдываться это Не признавать свою работу по фотографии и клевету распространять от собственной некомпетентности, при чем тут Ваш клиент. Вы нарушили - Статья 157. Клевета Данные зафиксированы, 7 iPhone Вы не смогли сделать, а врать смогли. Накрутка отзывов с помощью распространителей клеветы: Aleksandrs Stecjuks Aleksandrs Gnatcenko Anastasija Raščevska Алексей Кузнецов Igors Bluzmanis MODS Service and CHIPTUNING Natalija Pjasecka

BF Esse - Bērnam nepiemērota attieksme

Bērnam nepiemērota  attieksme Neiesaku vest bernu uz šo iestādi. Iespējams mums ļoti nepaveicās ar ārstu. Dr Ozoliņas attieksme bija neprofesionāla un rupja. Nav adekvāti necienīgi izturēties pret bērnu 5 gadus vecu un draudēt ar šprici vai urbi..tikai tāpēc ka viņam ir bail. Ceru ka manam bērnam neradīsies traumatisma pieredze no šīs situācijas. Ļoti žēļ ka nenofilmēju un neierakstiju visu šo sarunu. Tajā brīdī prom ejot arī neko nepateicu, jo biju pilnīgā šokā..gribēju ātrāk tikt prom.

Rīgas taksometru serviss - Neatdod naudu 8 mēnešu garumā

Uzņēmuma īpašnieks Dāvids Krūze kopā ar savu dzīvesbiedri Taiga Felkere ilgstoši neatdod vadītājiem naudu ko ir parādā. Tajā skaitā ķīlas naudu, kaut vadītāji ir bijuši godprātīgi. Uzņēmums Rīgas taksometru serviss strādā zem Panda taxi un Not taxi zīmoliem. Neiesaku nomāt no viņa auto, jo ir mūžīgas problēmas ar savlaicīgu auto remontu, riepām, licencēm, savstarpējiem norēķiniem un citām lietām. Turklāt netiek pilnvērtīgi maksāti nodokļi no taksometru skaitītāja ieņēmumiem un tā rādījumi tiek koriģēti pirms to iesniegšanas VID. Ir informācija,ka jau iepriekš nav norēķinājies ar saviem darījumu partneriem celtniecības jomā un turpina iesākto rūpalu bēdu nezinādams.

LUX - Mānīšana

Mānīšana Saņēmu zvanu no sievietes vārda Irīna, kas sevi pasniedza par šīs firmas pārstāvi. Tika stāstīts par jaunu produktu Latvijas tirgū un ka viņu pārstāvji var atbraukt uz māju, iztīrīt dīvānu, matraci, tepiķi, visu ko mēs gribēsim, un mēs vēlāk atstāsim savu atsauksmi, lai viņi varētu saprast vai šo produktu vispār var ieviest LV tirgū un vai varēs šo tehniku dod uz īri. Mums par brīnumu atbrauca putekļusūcēju pārdevēji, kaut gan solīja jaunu brīnum tehniku un pastāstīja, ka Lux ir stabils uzņēmums, kas LV tirgū ir jau vairāk par 10 gadiem. Par pārdevējiem neko sliktu pateikt nevaru, draudzīgi, visu pastāstīja. Bet visas prezentācijas laikā mēs gaidījām to jauno brīnumlīdzekli par kuru mums sastāstīja Irīna.

Elkor - Принуждают к покупке товара "в комплекте"

Принуждают к покупке товара 'в комплекте' Хотел купить люльку для коляски Teutonia Beyou Elite. У Elkor была на нее акционная цена, сделал заказ. Через пару дней пришло сообщение о том, что выбранного товара нет в наличии и мой заказ отменили. Прошло несколько дней, акционная цена была уже не актуальна, но я заново связался с менеджментом интернет магазина Elkor, чтобы узнать, возможно ли в принципе заказать эту люльку. На что получил ответ, что люлька может быть у них в магазине уже на следующий день. Радость! Но затем, мне позвонили из Elkor и сообщили, что для того чтобы купить эту люльку, необходимо дополнительно купить раму за 600 денег. На момент написания этого поста, предложение купить люльки разных цветов до сих пор висит на страничке их интернет магазина, где нет никакого упоминания о последующем принуждении к покупке дополнительного товара.

Sa sadclient2017 06.12.2017
Komentāri 1 Bērni

Lattelecom - Rupjš, nepieklājīgs meistars

Rupjš, nepieklājīgs meistars Cik ļoti nepieklājīgs un rupjš meistars! Bija nepieciešams pieslēgt televīziju, iepriekš tā bija vienā istabā, tagad vajadzēja pārlikt uz otru. Dekoderis jau pašai ir, tikai nesaprotu neko no vadiem, tāpēc bija nepieciešams meistars, kas visu izdarītu - pievienotu vadus, visu saslēgtu, kā vajag. Vēlos uzsvērt, ka par šo pakalpojumu maksāju 30 eiro, tāpēc vēlos saņemt cilvēcīgu attieksmi! Meistars ieradās ar vēl vienu dekoderi, kuru nemaz nebiju pasūtījusi, jo skaidri teicu - man jau ir viens, vajag tikai pārvilkt vadu no vienas istabas uz otru. Saņēmu pārmetumus, ka esmu kaut ko ne tā pateikusi zvanot, kaut gan skaidri zinu, ka nepasūtīju vēl vienu dekoderi, jo man jau viens ir! Šis meistars, kura vārdu diemžēl nenoskaidroju, sapratis, ka ir vajadzīgs tikai pielikt vienu vadu, rupji izdomāja man '''uzbraukt'': ''Jūs šo visu pati varējāt izdarīt!'' Piedodiet, bet nevarēju gan, jo es neko no šīm lietām nesaprotu, tāpēc maksāju par pakalpojumu diezgan labu cenu (30 eiro!), un, manuprāt, man nebūtu jādzird nedz pušplēsta vārda no meistara, jo tas ir viņa darba pienākums! Kaut vai viņam tikai būtu jāpakustina mazais pirkstiņš, lai man palīdzētu, viņam nebija tiesību man kaut ko vispār pārmest! Sabojāja garastāvokli, skaļi un ātri savāca savas mantas, stulbi dungojot aizgāja, vads brīvi iztīts pa pus istabu, tagad pinas pa kājām. Ļoti rupji un neprofesionāli!

Autoserviss Powerlab - Мошенничество

Мошенничество Autoserviss Powerlab мошенники! Адресс: 51 Dzirciema iela, Rīga. На сайте Servix этот сервис предложил ремонт стартёра, при переписке подробно обговорили цену. Несколько раз уточнял. Уже намерены были ехать и предварительно позвонили и еще раз о цене переспросили. Цена выросла в 2 раза! Почему на сайте писали одно, а по факту другое, пояснить не смогли. Это просто развод! Захожу на этот сайт и вижу, что есть и другие не довольные. Знакомые тоже сказали,что уже были случаи обмана этим сервисом и у них. Рад,что не доехал до них.

Da Damir 06.12.2017
Komentāri 6 Autoservisi

1819/ Не знаю - Телефонный обман

Телефонный обман Здравствуйте! Пишу с такой проблемой и просьбой к людям, кто уже столкнулся с этой напастью. Каждую неделю с кредита в телефоне снимаются деньги 1 евро и так постоянно. Приходит смс с текстом (вип статус продлён) с номера 1819. Кто знает, как отказаться от этой услуги? Напишите мне на номер 29766618 буду благодарен. Спасибо

LMT - Slikts serviss

Slikts serviss Viedtelevīzija un gan jau arī internets dziļā purvā! Interesantākais: tikko twitter tiek ierakstīts operators zvana gandrīz nekavējoties bet tad kad problēmas gribi risināt neceļ 10 min neviens trubu! Vēl interesantāk ka pēc zvana kā uz burvju mājienu viss iet bez traucējumiem! Ja ir vēlme video var redzēt facebook kā strādā slavenā lmt#viedtelevīzija. Visu ko jau var saprast bet to ka traucējumi ir katru dienu un neskaitāmas reizes - grozies kā gribi - nav saprotams!

Santa Rozenfelde, Kitija Ivanova, Mārtiņš Svalkovskis - Krāpšana

Palika parādā par dzīvokli. Solīja, ka parādu samaksās, taču tie ir tikai solījumi jau divu mēneša garumā. Piedāvāju maksāt pa daļām uz kontu vai izrakstot kvīti. Nekā. Sarakstījāmies ar sms, ka atbrauks tad un tad, es gaidu, bet viņiem vienmēr kaut kas atgadās. Pat godaprātu zaudējuši. Es gaidu, pametu visus darbus, taču no viņiem nav ne ziņu, ne miņu. Izvācās nebrīdinot ne mutiski, ne rakstiski vienu mēnesi iepriekš, kā īres līgumā minēts. Pazuda klusi un mierīgi bez pēdām ar tukšiem solījumiem. Pierādījumi ir un procenti arī krājas.

Pe Penčaute 06.12.2017
Komentāri 2 Īrnieki

Euroaptieka - Anniņmuižas bulvāris 40a - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Ļoti slikta apkalpošana Euroaptiekas filiālē Anniņmuižas bulvārī 40a. Neizsniedz medikamentus pa e-receptēm. Nepaziņo e-veselības tehn.dienestam par problēmam ar programmu "e-receptes" lai varētu novērst nepilnības, attiecīgi bremzē valsts programmu. Nerunāja ar mani latviski, kliedza, apsaukāja manu dakteri un beidzot veikala vadītāja teica, ka es neko nepieradīšu. Mīlie cilvēki, es netaisos neko nevienām pierādīt, vienkārši nekad vairs neapmeklēšu nevienu no euroaptiekām. Visi pieradījumi ir fiksēti aptiekas video, lai jūsu augstākā vadība paskatās, kāda ir jūsu uzvedība.

Fi fif 06.12.2017
Komentāri 4 Aptiekas

Siltumtehnika SB - Krāpšana, slikts serviss

Pirms gada nopirkām pie viņiem apkures katlu, ZVB 16, pirms pirkšanas sola ļoti daudz " mēs par saviem katliem atbildam" u.t.t. Brīnumi sākas pēc pirkšanas. Pirmkārt, katls ļoti jocīgs, neieslēdzas, kaut gan ir nopirkts, uzstādīts termostats, durvīs uguns drošais materiāls saplīsa praktiski uzreiz. Katla uzstādīšana 500 Eiro, bez čeka, kaut gan bija teikts, ka ap 200. Ir garantija 2 gadi, bet izrādās, ka pie katla apkopes jāmaksā 50 Eiro, 80 ar čeku! Izrādās, ka man neviens nav teicis, ka garantijas laikā apkope ir bez papildus maksas, jo viņiem taču par benzīnu jāmaksā! (80 Eiro?) Vienaldzība sākot no sekretāres līdz priekšniekiem! Bēdziet pa gabalu no šīs firmas!

In Inga 2 06.12.2017
Komentāri 0 Tirdzniecība

Baltic Data - Slikts serviss un apkalpošana

Slikts serviss un apkalpošana Nopirku video karti GTX1050Ti Baltic Data veikalā 07.01.2017, kas atrodas t.c Spice Home Jaunmoku iela 13, uzreiz lietojot radās problēma, kad uzkar datoru pa laikam, padomāju sākumā sīkums varbūt draiveri un tak garantija. Kad sazinoties arī ar ražotaju MSI tika ieteikts nest uz garantiju, jo tā īsti nav normāla parādība un ar citu video karti ir viss kārtībā un strādā nevainojami dators nolēmu nu nest uz garantijas servisu. Pirmajā reizē vel neko kad nodevu 03.11.2017. Saņemot jau 22.11.2017. atpakaļ ar komentāru "defekts nav novērots" un vel pārdevēja repliku, ja jau serviss teica ka viss labi tad labi, nav ko izdomāt kad kaut kas neiet. Vispār ne paskaidrojuma nekā par to kā tad man neiet un ražotājs arī saka, ka ar karti nav kas kārtībā. 24.11.2017. nodevu pa jaunam ar jau nofilmētu defektu, kā arī papildus vienu darbību, kuru veicot video karte vienmēr izmet praktiski paziņojumu, ka kaut kas nav kārtībā ar viņu. Tas pats pārdevējs vel pastāsta, ka viņiem esot tādi pircēji kam izliekoties viss kaut kas un viņš pats klienta nodotu datoru esot stundu testējis un lietojis bez jebkādas klienta piekrišanas un viss esot kārtībā bijis. Par šo visu kopumā uzrakstu iesniegumu un sūdzību uz Baltic Data biroju ar pievienoto video, foto un tā līdz pat šai dienai pat nav atbildējuši. Tāpēc iesaku apdomāt vai ir vērts iepirkties pie viņiem jo serviss, apkalpošana un arī biroja darbinieku attieksme nu nav tajā labākajā līmenī, kā arī nodotās lietas uz servisu iespējams lieto darbinieki, ja tā ir taisnība ko teica pārdevējs.

An AndrisRS 06.12.2017
Komentāri 7 Veikali

Rīgas 1.slimnīca LOR - Ivo Tērauds - Nekompetence, nelaipna apkalpošana

Nekompetence, nelaipna apkalpošana Ļoti neprofesionāli, nesakartotîba. Ieejot kabinetā, uzreiz nelaipna uzņemšana. Pat nesasveicinās dakteris (LOR - speciālists) Ivo Tērauds. Sāk pārmest ka nav pieraksta. Beigas tomēr saka ka parādījās un vēl atļaujas teikt ka mēs melojam. Ka tikko pierakstījušas. Tad bērnu pārbaudīja 5min un uzbrauca ka nemākulīga mamma esmu, nevaru nomierināt. Kgan pats neko neteica un saka pārbaudīt bērnam ausis un degunu. Bērns (1,7gadi) histērija raudāja un trīcēja. Vnk nelaipni un neprofesionāli. Beigas iedod recepti un pasaka ka mājas jāpasēž un ir vidusauss iekaisums. Vispār neko nepaskaidroja ka Lietot un ko vēl darīt lai ātrāk tiktu veselas. Pirmo un pēdējo reizi dodos šeit! Pietam kabineta esot viņš atļaujas atbildēt uz telefona zvaniem pat ne atvainoties par tiem. Un uz jautājumu ko darīt ja nekas nemainās. Ejiet pie ģimenes ārsta. Esmu šoka par to ka mēs pieraksta ies, gaidām rinda un kad sagaidām rindu šāda apkalpošana. Saprastu ka pieaugušajam vēl kka bet bērnam.

Ma Margarita 06.12.2017
Komentāri 2 Ārsts

DC Veikals/ Rotondus sia - Nekvalitatīvi pakalpojumi, slikts serviss

Kad man telefonam saplīsa ekrāns, redzēju, ka Sa "Rotondus" DCveikals piedāvā telefona remonta pakalpojumus. DCveikalā a. Čaka ielā 24 man teica, ka nomaināmais ekrāns un displejs ir uz vietas un tas tiks nomainīts dažu dienu laikā. Kad izņēmu telefonu no remonta viss tiešām likās labi, bet jau nākamajā dienā displejam vispār nedarbojās skārienjūtīgā funkcija. Aizgāju uz DCveikals, viņi man par garantiju nomainīju uz jaunu ekrānu, minot, ka tas esot bijis brāķis, bet kamēr nav bijis uzlikts to neesot varējuši zināt. Displejs darbojās un arī nākamajā dienā viss likās kārtībā, bet jau pēc aptuveni nedēļas ik pa brīdim dažas vietas uz displeja nereaģēja vai dažas pašas tā kā spaidījās, bet tā kā tas bija tikai uz īsu uz brīdi un ne visu laiku, es domāju, ka tas nav tik traki ar to var sadzīvot, bet situācija tikai kļuva arvien sliktāka. Kā rezultātā bija zonas kas vispār nereaģēja uz pieskārieniem, bija brīži, kad viss ekrāns nereaģēja un bija situācijas, kad pats ekrāns dažādās vietās spaidījās un pat piezvanīja vairākkārt pats, kas vairs nebija izturams, jo arvien biežāk bija arī situācija kad viss ekrāns nereaģēja. Bija pagājis aptuveni mēneis un es gāju vēlreiz uz veikalu sūdzēties, ka ekrāns nestrādā. Tā kā es esmu strādājošs cilvēks, tad atprasījos rīta pusē no darba un uz veikalu gāju uz 10iem, jo veikala darba laiks ir 10:00-18:00. Pie veikala gaidīju līdz aptuveni 10:20, bet tas netika atvērts, nekādas informācijas uz veikala par to, ka kaut kādu iemeslu dēļ tas varētu atvērties vaļā nebija. Telefona numura uz veikala skatloga nav. Tā nu es ar savu pa visai strādājošo telefonu mēģināju atrast numuru un piezvanīt, lai saprastu, kas par lietu. Man atbildēja, ka tajā dienā veikals atvērsies plkst.11:00, jo nav kas strādā! Biju šokā. Bet nu tā kā man vajag, lai salabo telefonu, gaidīju līdz 11:00. Bet man pasaka, ka meistara nav uz vietas, lai es nāku ceturtdien! Es biju ļoti nepamierināta, es biju speciāli darbā izbrīvējusi rītu, tad stundu nogaidījusi, un tad man pasaka, lai nāku pēc vairākām dienām, jo meitara nav uz vietas. Kā runāts atnācu ceturtdienā. Man teica, ka apskatīsies, kas par lietu un teica, ka varbūt varētu būt situācija, ka jāpārinstalē telefons un visi dati pazudīs, uz ko es atbildēju, ka man vajag salabot ekrānu un displeju. Teica, ka piezvanīs vai nu nākamjā dienā, t.I. Piektdienā vai nākamajā nedēļā otrdienā (jo tā bija nedēļas nogale, kad bija 18. Novembris). Zvanu nesagaidījusi, nedēļas vidū zvanīju pati, man teica, ka visu salabos pa garantiju, ka nomainīs ekrānu un nedēļas beigās zvanīs. Tā kā piektdienas pēcpusdienā vēl neviens nebija man piezvanījis, atkal zvanīju pati, meistars nebija uz vietas, lūdza man zvanīt vēlāk. Piezvanīju vēlāk, teica, ka nākamnedēļ pirmajā pusē būs gatavs, ka vajag visu kārtīgi pārbaudīt. Piekritu, jo man tiešām vajag labi strādājošu telefonu. Nākamajā nedēļā otrdienā telefons tiešām bija gatavs. Aizeju un man saka, ka bija jāpārinstalē telefons un viss saturs ir izdzēsts. Kādā sakarā mainot ekrānu un displeju ir jāpārinstalē telefons? Telefonu saņēmu atpakaļ, ekrāns un displejs pagaidām iet, ir pagājusi jau nedēļa, bet ar to viss nebeidzas, šobrīd man jebkurā telpā telefons atrodas ārpus uztveršanas zonas. Tātad 90% no visa laika, mani neviens nevar sazvanīt! Tik drausmīgu servisu un tik nekvalitatīvu darbu nebiju līdz šim redzējusi, mana pacietība ir galā, zonas uztveršanas problēmas iešu labot uz citu servisu. Labāk samaksāšu naudu nekā iešu vēlreiz uz dc veikals servisu par garantiju labot! Bail, ka man vēl kaut ko salauzīs manā telefonā. Nekad nevienam neiesaku apmeklēt šo servisu! Dcveikals (sia "rotondus", kas atrodas čaka ielā 24)!