Jānis Donis/ styleweb.lv - Neizpildīja saistības

Gribu padalīties notikumā, kurš atgadījās ar mani un ir saistīts ar individuāli nodarbināto uzņēmēju Jāni Doni, kurš saistīts ar mājas lapu www.styleweb.lv Man radās vajadzība izveidot interneta lapu, kurā es izklāstu par manu nodarbi. Caur Gogle meklētāju es atradu no sākuma kompāniju efumo.lv ar kuru sazvanījos un man iedeva Reinisa Ēvele kontaktu, atbildīgo par web lapu izveidošanu. Reinis palūdza atsūtīt uz elektronisko pasta adresi vajadzīgās mājas lapas tehnisko uzdevumu. Aizsūtīju visu...

Posiitum SIA - Nemaksā naudu

Maksā kapeikas un visu laiku ietur 50%. Kad esi visu pabeidzis, tad atliek datumus, kad izmaksas naudu un beigās neizmaksā-padarīto strādājot. Par stundu likmi strādājot neizmaksā nekad visu, nemaksā nodokļus un pirmos 2 mēnešus vispār nekā nemaksā!

Dz Dzeims11 13.01.2020
Komentāri 9 Celtnieki

AtrisinātaItella - Slikts serviss

Slikts serviss Nepiegādā pasūtījumu, uz e-pastiem un telefona zvaniem neatbild. Itellai - ielieciet paku kādā pakomātā vai varu pats aizbraukt uz itellas loģistikas centru un savākt savu paku. Cy229813324de P. S. Lindiņ, savu bezjēdzīgo komentāru vari paturēt pie sevis.

Rimi - Aizskaroša attieksme pret klientu

Aizskaroša attieksme pret klientu Labdien, šodien biju iepirkties uz rimi veikalu. Taču ieejot veikalā pieejot, izdrukāt atlaižu kuponus apsargs uz mums skatījās kā uz noziedziniekiem, tam nepievērsu īpašu uzmanību, bet tas atkārtojās, šī veikala apsargs staigāja man un manam draugam pakaļ, vērodams visu ko iegādājamies, sajūtas bija briesmīga un nebija velmes pat iepirkties vairāk. Vairāk neatgriezīšos šajā veikalā. Tam apsargam vajadzētu iemācīties cilvēciskas manieres! Paldies.

Li Linda Zalmane 13.01.2020
Komentāri 12 Veikali

Stilīgi apavi - Maldina klientus ar piedavato precu klastu internet veikala.

Maldina klientus ar piedavato precu klastu internet veikala. Loti neatsaucīgi pret klientiem, piedāvātais precu klasts interneta neatbilst piedāvātajam-panem naudu, bet ka izrādas preces nemaz nav. Kops pasūtījuma apstiprinājuma paiet gandrīz 2 nedelas, tāda sajuta, ka nedzīvojam Latvija, bet kina. Katra zina, šeit vairs neiepirkšos un citiem ari neieteikšu!

Ga garlaiciga 13.01.2020
Komentāri 4 Apavi

ACE logistics Latvia, SIA - плохой сервис

Хотим поделиться печальным опытом работы с фирмой Ace Logistics Latvia, Sia. Отправляя товар в польшу, работник Ace Logistics, погружая товар в машину, попал вилкой погрузчика не под паллету, а под нижнюю коробку с товаром, прорвав упаковку в 5 см и сам товар. Клиент, при получении товара, не обратил внимания, на порванную пленку внизу паллеты и обнаружил поврежденный товар, только распаковав паллету полностью. Мы обратились в транспортную фирму с просьбой о возмещении ущерба, но...

ACE logistics Latvia, SIA - Slikts serviss

Gribam padalīties ar bēdīgu pieredzi sadarbībā ar firmu Acelogistics Latvia, Sia. Nosūtot preci uz Poliju, firmas Ace Logistics darbinieks, iekraujot preci mašīnā, ar iekrāvēja dakšu trāpīja nevis zem paletes, bet zem apakšējās kastes ar preci, pārplēšot iepakojumu 5cm platumā un pašu preci. Klients, saņemot preci, pārplēstajai iepakojuma plēvei paletes apakšā nepiegrieza vērību un bojāto preci ieraudzīja tikai pēc tās pilnīgas izņemšanas no iepakojuma. Mēs griezāmies transporta firmā ar...

Beta Ventspils - Некачественная продукция собственного производства

Некачественная продукция собственного производства 10.01.2020 около 14 часов дня был куплен развесной салат с крабовыми палочками собственного производства магазина. По уверению продавца салат был свежий. В результате 2 человека получили силнейшее пищевой отравление (рвота, расстройство желудка) , которое продолжалось 2 суток. Продавцы в ответ на претензию, просто развели руками. Никто не несет ответственность за качество продукта. Спустя сутки салат все также находился в продаже. Просьба провести проверку магазина по факту соблюдения...

Somijas veselības produkti - Uzbāžas un nepārtraukti zvana 67715858

Nepārtraukti zvana, gan man, gan sievai, gan vecākiem. Piedāvā veselības produktus no ši numura 67715858. Jāmaina likumdošana un jāaizliedz zvanīt un piedāvāt brīnumzāles un apšaubāmus produktus. Pirmie jautājumi uzreiz par veselību un kā to produkti brīnumaini izārstēs. Jautājot, kur iegūts numurs, nevar atbildēt. Jautājot, konkrēti kā sauc, nestādās priekšā. Vai tiešām nav likums, kas sauktu pie atbildības šos krāpniekus.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju preci un itella kompānijai bija jāpiegada ta prece. Piegādes dienā ir atzīmēts, ka durvis bija ciet. Kaut tā nav patiesība. Ar mani neviens nesazinājās kā arī kompāniju nevar sazvanīt ne pa vienu tel. Uz e-pastu viņi arī neatbild. Būtu gatava braukt pakaļ sūtījumam pati, bet nevar sazvanīt. Kāda bezkaunība! Rekomendēju ar šo kompanīju nekad nesadarboties!

Mobilemonsters - Запчасти

Запчасти Утрыки. Купил дисплей за 30 евро, когда на алишке он 12-18 евро,4 штуки заказывал, все прекрасно. Купил у них, китай китайский. Мало того что он без корпуса, приглось отдавать в мастерскую, так еще и тач глючит, даже видно полосы тача под солнцем. Ем себестоимость 5-7 евро, за красивую упаковку сцука 32 евра отдал. Пдры!

Abakhan - Nelaipnas pārdevējas

Nelaipnas pārdevējas Šajā strādājošajām darbiniecēm attieksme ir vnk briesmīga, pie galda kura griež audumu var stāvēt ilgi, ja kādu uzrunā, tad uz tevi paskatās tā ka viņa ir norauta no poda, neapmierināta. Vis nelaipnākā ir viena no kasierēm ar tumšiem matiem, gados, vārdu gan nepiefiksēju. Ziniet ja jums nepatīk savs darbs, tad kāda velna pēc jūs to darām, ejat lapas tad grābt, tur vismaz nebojāsiet cilvēkiem garastāvokli.

Itella - Slikts serviss

Slikts serviss No decembra vidu es gaidu sūtījumu no Vācijas, bet joprojām nesaņēmu aicinājuma kvītiņu. Vairākas reizes zvanīju uz internet lapā norādītājiem telefoniem, bet daži neatbild un daži pat nedarbojas. Lūdzu sazināties ar mani. Tel. +371 22384845 sūtījuma numurs: cy 446566291de

VTU Valmiera - Atteikšanās izlaist

Atteikšanās izlaist Labdien. Kā tas nākas ka šoferis atsakās izlaist pieturā kurā vēlos izkāpt. 😡13.01.2020 braucu uz Valmieru ar autobusu no Rūjienas, puses kas Valmiera pienāk 7.20. Vedu bērnu uz bērnu dārzu valmiermuižā. Palūdzu šoferi izlaist valmiermuižas pieturā, šoferis atbildēja ka nav laika, un aizbrauca garām. Vai tas vispār ir pieļaujami? Citiem šoferiem gan nav pretenzijas izlaist, bet tieši šajam, šajā braucienā. Vārdu protams nezinu.

Man Pride - Krāpšana

Kārtējā "farmācijas" krāpnieku aktivitāte! Produkts man priede ir vienkārši kosmētisks gēls, kas nekādi nav saistīts ar erekcijas radīšanu! Un nav nekāda prof. Harija millera un nav nekādu atsauksmju par super efektiem! Viss ir interneta krāpnieku safabricēts! Bet ir laikam tomēr absolūtie idioti, kuri tic tādiem murgiem un tērā naudu krāpnieku finansēšanai! Kur skatās attiecīgo iestāžu atbildīgie darbinieki? Varbūt paši arī smērē "brīnumgēlu" uz locekļiem, kuriem vairs nekas nevar palīdzēt? Krāpnieki! Novēlam jums pilnīgu impotenci! Gan fizisku gan garīgu!

Itella - Krāpšana, slikts serviss, nepiegādā sūtījumu, mēlo

Krāpšana, slikts serviss, nepiegādā sūtījumu, mēlo Labdien. Sūtījums cj125439215de. Kurjers sazinājās ar mani 19.12.19 par preces piegādi bet ņemot vērā ka es nebiju Rīgā sarunājām piegādi uz 20.12.19, bet sarunātajā dienā piegāde nenotika un kopš tā laika ar mani neviens nav sazinājies (ne telefoniski, ne caur pastu vai epastu) un nav mēģinājis paku piegādāt. Vai tiešām man jāgaida vairākas nedēļas lai rīgas robežas notiktu piegāde? Un vai kāds vispār taisās paku piegādāt, vai arī tāda opcija šajā uzņēmumā nepastāv, un derētu vismaz nodrošināt...

Pasažieru vilciens - Konduktore neatdod naudas atlikumu bērnam

Konduktore neatdod naudas atlikumu bērnam 10.01.2020. , plkst. : 18: 45 vilcienā nr. : 816 konduktore pārdeva braukšanas biļeti 11 - gadīgai meitenei. Biļetes cena pļaviņas - Atašiene ir 2.30 €, meitene iedeva 2.50 €, kurus es viņai biju iedevusi ceļam (50 centi bija vienā gabalā) . Bet atlikumu 0.20 € tā arī nesagaidīja. Meitene izlasīja konduktores vārdu - mārīte. Iepriekš šajā vilcienā un maršrutā ir bijis tā, ka konduktore pienāk pie meitenes tikai Krustpilī un pārdod biļeti no Krustpils, un ņem papildus naudu arī par to, ka...

Kaimiņi - Sūdzība

Ir tāds varmāka vārdā Rolands Buholds viņš ir varmāka 31. Gadu vecs dzīvo kopā ar vecākiem braukā dzērumā ar mašīnu un ir memesdēliņš. Mamma viņu lutina kā deviņgadīgu bērnu un pat nedomā iet dzīvot citur. Viņš dzērumā sita savu sievu kas viņu tagat ir pametusi biežas sišanas dēļ. Viņš kopā ar savu stulbo drauģeli Viesturu potriku kas ir ievācies kaimiņos dzīvot abi kopā dzarstās un ir agresīvi pret citiem cilvēkiem to skaitā arī pret saviem vecākiem un ģimenes locekļiem.

In Inguns 12.01.2020
Komentāri 1 Kaimiņi

Mego - Veikala slēgšana

Veikala slēgšana Par nožēlu Talsos tiek slēgts vienīgais Mego veikals. Vienīgais zināmais iemesls ir patreizējo telpu sliktais stāvoklis. Nav saprotams, kādēļ netiek meklētas citas telpas. Veikals vietējiem iedzīvotājiem ir ļoti iecienīts. Darbu zaudē daudz cilvēku. Patiesi skumji!

Lu Luizeta 12.01.2020
Komentāri 5 Veikali

Shortcut - Krāpšana

Dabūju Ādažu čipsu draugu pakā shortcut kuponu uz bezmaksas mēnesi, pagāja mēnesis man noņema 11,99€, viss varbūt būtu labi ja shortcut nebūtu naudas izsviešana, jo tur pa to naudu tu var teikt neko neiegūsti, jo tas nav netflix, kas pat ir lētāks. Nesaprotu kāpēc kad es dabūju bezmaksas kuponu uz mēnesi, es to shortcut neizmantoju, jo tur neka nav (vispār nekā kas man interesētu) man kā skolniekam ar pārsteigumu vēl atvelk pusdienu naudu.

Jo JOzols21 12.01.2020
Komentāri 6