Baltic Translations - Nemaksā par darbu

Nemaksā par darbu Neapmaksa rēķinu, nav iespējams runāt ar kādu no vadības vai ar grāmatvedi. Birojā vai pa tālruni sastopama tikai speciāli apmācīta meitene, kura ne par ko NAV LIETAS KURSĀ. Kaut ko vajag darīt, lai tai firmai atņemtu to valsts pasūtījumu, jo tas nav normāli.

Ekspress Ādaži - Slikts serviss

Slikts serviss 08.12.2017 atnākot uz Kadagas pieturu 10: 05 un gaidot minibusu (6821) , kuram 10: 15 ir jāizbrauc no Kadagas galapunkta, izrādījās, ka tas jau ir prom. Es un vēl 10 cilvēki nogaidījām līdz 10: 30, vairākkārtēji zvanījām uz Ādažu ekspress norādīto tālruni, bet nekādu risinājumu nesaņēmām. Vai tad šādā gadījumā (nākošais autobuss pēc 1.5h) , Sia Ādažu ekspresim nav jānorīko kāds papildus reiss, kurš savāks visus tos cilvēkus, kuri rēķinājās ar šo transporta kustības laiku. Kā arī šādas situācijas notiek regulāri, nedēļas laikā šim maršrutam šī ir jau otrā reize.

Euroskola - Krāpšana

Krāpšana SIA Guugls izkrāpj naudu un nepiegādā preci. Pasūtījām skolai jau pagājušā gadā bibliotēkas grāmatu kastes mazajiem bērniem, kuri nav piegādāti joprojām. Uz e-pastiem neatbild, no sākuma atbildēja uz telefona zvaniem, bet tagad var zvanīt uz jebkuru numuru, savienojums tiek izveidots, bet neviens neceļ. Tagad firmas mājas lapā tiek parādīts, ka firma saucas SIA HANT mēbeles. Ierakstītas vēstules, kuras tiek sūtītas, atnāk atpakaļ, jo adresāts nav sastopams, atstājot paziņojumu, neviens neierodas pastā sūtījumam pakaļ.

Befrites - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtot uz mājām ēdienu, netika piegādāts līdz dzīvokļa durvīm, Bet gan piebrauca pie mājas (ar nokavēšanos, protams) un zvanīja, lai nāk pakaļ ārā (teica, ka nav zināms ne dzīvokļa numurs ne stāvs, kaut tā visa informācija tika nosaukta). Dzīvojam 8. Stāvā. Tik pat labi varējām vienkārši paši aizbraukt pakaļ. Arī ēdiens bija nedaudz samīcīts, bet to jau vēl pārdzīvotu.

iMobilo - Visa veida

Обманывают клиентов, якобы у них все делают ремонты, платят зарплаты наличными (свидетели есть среди бывших работников) Звукозапись сделана оператором связи. От клиента поступили звонки: 2017-10-19_01-35-11 2017-11-03_06-23-14 2017-11-03_06-35-36 Ответ от владельца: Ответ владельца месяц назад Ничего не понятно, но это право каждого писать что вздумается. Если действительно были какие-то недочеты с нашей стороны готовы выслушать и разобраться в проблеме. И Вам всего хорошего. 2017-11-06_04-42-31 - после ответа он естественно выслушал, обещал проверить, но это все) Оправдываться можно сколько угодно, но позвонить с наездом и попытаться оказаться правым в ответе у него не получилось. Обещал проверить после того как ему звукозапись поставили... Даже не извинился. Должно быть стыдно пожилого человека обманывать, обещать починить часы больше месяца и не делать ничего. Жаль видео передачи зарплат нельзя выложить на портале(

People Fitness - Slikts serviss

Šausmīgs serviss! Drausmīga attieksme pret klientiem! Neprofesionāli darbinieki! Nepieklājīgie darbinieki. Ļoti neapmierināja administratoru darbs, nepieklājīgi, nepiedāvā palīdzību, izstās, ka meitenes tur nevēlās strādāt, bet vienkārši atsēdēt darba stundas!

Kengu.LV - Maldina pircējus, laika tērēšana 10 dienu garumā

Iesaku neko nepirkt šajā veikalā! Netērējiet laiku! Izskatās pēc krāpnieku kantora: ( mani "vazāja aiz deguna" 10 dienu garumā, tā arī pasūtīto preci nesaņēmu. Uz e-pastiem veikals neatbild! Uz telefonu zvaniem arī vairs neatbild. P. S. Labi, ka par preci nemaksāju ar priekšapmaksu.

MTTC - Krāpšana

Krāpšana Sakarā ar to, ka uz telefona ekrāna sāka parādīties pelēks pleķis telefons tika aizvests uz tuvāko tele 2 veikalu kurš atrodas TC Spice. Tele 2 telefonu tālāk nodeva SIA MTTC Latvija uz pārbaudi. MTTC atteica garantijas remontu neveicot nekādas ekspertīzes, tīri balstoties uz niecīgu skrāpējumu un buktīti telefona korpusā. Sazinoties ar MTTC saņēmu atbildi ka sakarā ar to ka uz telefona ir skrāpējumi kompānija Samsung balstoties uz saviem noteikumiem ir devuši rīkojumu neveikt garantijas remontus ja telefonam ir jeb kādi skrāpējumi vai vizuāli defekti.Balstoties uz doto rīkojumu telefons nav nedz vērts vaļā nedz arī veiktas jebkādas ekspertīzes lai noteiktu ekrāna defekta rašanās cēloni. Tīrākā klientu krāpšana un nevēlēšanās veikt garantijas remontus.

Serenity.lv / SIA Gordon - Neprofesionāla attieksme

Sveiki, vienkārši nevaru noklusēt cik neprofesionāla attieksme ir šim uzņēmumam, un pluss visam, viņi nenāk pretī patērētājam. Situācija bija sekojoša, pasūtīju dāvanu savam brālim, pasūtījuma detaļās pieminēju, ka smaržas ir domātas, kā dāvana, un saņēmu smaržas itkā termiņā, termiņa pēdējā dienā, vienalga mani iepriecināja preces saņemšana, līdz es izņēmu kasti no pakomāta. Izņemot kasti no pako māta, sajutu stipru smaržu, un atverot iepakojumu konstatēju, ka smaržas ir salikušas pa kasti, gan iekšpusē(pašas smaržas), gan no ārpuses. Sakontaktēju serenity.lv un man jau tā sieviete rupji atbildēja, ka es esot rakstījusi uz nepareizo epasta adresi, un darījuma turpinājumā, viņa noteica, ka man jāatgriež prece, tas ir jāpako prece, jāievieto pakomātā, uz ko es noteicu, ka man nav laika to darīt, prasīju, lai piedāvā citu variantu preces nosūtīšanai, uz ko es nesaņēmu pozitīvu atbildi, bet gan- vai nu tā vai, ja prece netiks atgrieza, nauda netiks atmaksāta. Pietam vēl vairs nav otras tādas preces noliktavā, bet var gaidīt vēl pusmēnesi, atkārtošu, ka tā bija domāta kā dāvana, kāds pusmēnesis? Vien vārd sakot, ļoti nepatīkams interneta veikals, vienkārši gribēju padalīties manās bēdās un negatīvajā pieredzē.

Latvijas Pasts - Vēstules saņemšanas

Vēstules saņemšanas Labdien, man ir sūdzība par pastnieci kas nesūta vēstules uz adresātu, mana adrese ir.. Masalas.. Murmastienas pag, bet pastniece sūta uz murmastieni liepu 5, viņa nedrīkst likt vēstules kur vien pagadās, nē es sūdzēšos citam instancem, gaidu adbildi andrejs121989@inbox.lv

Bagāts SIA Autoserviss - Zagšana

Tātad pilsētā ļoti zināmais autoserviss kurā protams strādā vietējie, nesmuka rīcība (cūcība) , aizvedu savu auto lai nomainītu detaļas ritošajam, kad auto ievedu servisā parādīju kuras detaļas jāmaina (detaļas atradās bagāžnieka) vissu izskaidroju sapratāmies. Pēc pāris h zvans , auto gatavs ,esmu servisā samaksāju un dodos mājās, jūtu ka tiešām detaļas ir nomainītas un viss ok . Bet intereses pēc uzmetu aci bagažniekā kurā atradās detaļa kuru nebija jāmaina un to skaidri meistars saprata, taču detaļa bagāžniekā vairs neatradās un bija izņemta ārā, cerībā ka es nepamanīšu vai aizmirsīšu, JO REĀLI VIŅA NEBIJA JĀAIZTIEK! pat nejaušības princips uz šo situāciju nestrādā! Uzzvani servisam sakot ka detaļa nav pie manis, uz ko atbildēja :Tāda lieta ir ! :D neviss ā sorry . Skāde nekāda bet nesmuki!

Zo zone6 07.12.2017
Komentāri 1 Autoservisi

Tele2 - Līgums un tā piegāde..

Līgums un tā piegāde.. Pieslēdzam tafiju ar diviem numuriem ar kurjera piegādi.. Viss kā pienākas, kurjers uzzvana, piebrauc un parakstām papīrus.. Piedāvājumā bija Zelts 2GB, kur Tele2 operators piedāvāja 1mēnesi bez maksas izmēģināt Megogo un ViaPlay.. Protams, piekrītam, jo kāpēc gan ne.. Pakalpojumus tā arī neizmēģinam, jo sen jau kā no galvas izkritis.. Saņemam nākošā mēneša rēķinu, kur abi šie pakalpojumi iekļauti pēc pilnas summas.. Zvanot Tele2 Info saņemu informāciju, ka viens pakalpojums neizprotami kāpēc ir pievienots, bet par otru saņemot līgumu no kurjera esmu parakstījies.. Iesaku visiem lasīt 2x Tele2 līgumus un neveikt automātisku rēķina apmaksu, jo iespējams jau gadiem maksājiet par lietām, ko nemaz neizmantojat..

Real būve/ SIA "Master city" - Slikta būvdarbu kvalitāte, meistaru kvalifikācijas līmenis.

Slikta būvdarbu kvalitāte, meistaru kvalifikācijas līmenis. Kā jau visiem zināms , kad strādā viens cilvēks, tad remonts var ieīlgt uz mēnešiem, ar tādām domam izlēmām paņemt firmu, lai viss notiktu ātrāk. Nekad un ne vienam neieteikšu firmu Real būve, jo vannas istabas un tualetes remonts 2-2,5 nedeļu vietā ieīlga uz 6 nedeļam. Pēc būtības stradajis viens cilvēks, kurs darija darbu tik lēni ka nevarējam pat iedomāties. No visa remontdarbu ilguma bijis darba vieta laicīgi tikai kadas 3-4 reizes, pārejā laikā kavējis no 1-1,5 st. Sakot ka nāks uz 9:00 , nāca labi ja uz 10:00-10:30. Mēs katru rītu nācām uz mūsu dzīvokli ka uz darbu( dzīvojam citā vietā, jo dzīvot remontējama dzīvokli bija neiespējami) laicigi uz to laiku uz kuru viņš teica, bet pats kavēja katru reizi. Pīppauzes bij ik pēc 30 min , vairākas reizes strādnieks vareja pat aiziet uz 1-1,5 st neko nesākot, no ka radās iespaids ka tepat netālu iet uz citu objektu kāda palīgā. Un tagad par pašu darbu, flīzes uzliktas šķībi, šūves ļoti atšķiras savā starpā, vannu ielikuši sķīķbi un tikai uz 3 kājiņam, par ku bij domājis strādnieks nezinu, sienas šķības jo vannu ieliekot rādās šķīrba starp vienu vannas stūri un sienu un pie otra stūra jau bij ļoti piespiesta, izejot no ka paneli, kas nāca kopa ar vannu , nesanāca normāli pielikt un nācas to pieskrūvēt pa vidu, lai tas nenāktu nost. Visi krāni ir šķībi-greizi pielikti, redzami visi caurumi, mums katru reizi teicis par kkadam situācijam un visus mīnusus mēģinājis pārvers par plusiem. Tris sienas tika pārtaisītas, durvju kārbas tika pārtaisītas , skapīši ielikti šķībi un viens par bij tik ļoti tuvu sanu sienai klat, ka durtiņas nevarēja nolais nešvīkājot pret to pasu sienu. Pašā darba sākuma izurbusi cauri sienu ar ko bij sataisīti 4 caurumi dārgajā virtuves panelī, un daudz caurumi virtuves mēbeļu iekšpusē. Katru reizi nakot iekšā un ārā dauzija ar durvīm ta ka tika pec tām mainītas slēdzenes jo salūza un iestrēgām majas iekšpusē divas dienas pēc remonta beigām, daudzkārtējie lūgumi nedauzīt durvis nelīdzēja. Rādās iespaidz ka mūs vispār neņem ne viens vērā. Kad lika flīzes, tad vairākas reizēs nācās likt pārtaisīt, jo zīmējums nebija pareizi salikts. Visam bija jaskatās līdzi, visiem darbiem un vārdiem, runāt ar šiem cilvēkiem nav jēgas, katru reizi baroja ar to ka nu rit-parīt viss tiks pabeigts, bet bija redzams ka darba līdz ausīm vēl. Pēc remonta pabeigšanas nācās ņemt cilvēku ar augstu kvalifikāciju , kas pēc tam vel 4 dienas pārtaisīja daudz ko. Tad ari atklājās problēma ar vannu un vel lielāks pārsteigums bija par ventilāciju kura galīgi netika gala ar savu darbu, jo pieņemot vannu , vannas istaba bija sajuta ka saunā. Nācās pārtaisīt ari to, izvelkot ventilācijas savienojumus izrādās ka tiem ir ļoti mazs diametrs, kas ari bija šis problēmas iemesls. Ielikām otru ventilatoru blakus lai nevajadzētu lauzt griestu konstrukciju, ka ari griezti visa perimetra jau ir saplaisājuši, remontam ir tikai 2 nedēļas. Katru reizi nākot iekšā atceros visus murgus kas saistītas ar remontu un to ka tur tika viss sataisīts, garīgais uzreiz tiek sabojāts. Mazgāt nācās pēc tam visu dzīvokli, jo putekli bija visur, ar plēvēm bija pirmajā diena visu aplīmējuši, bet pēc nedēļas pasi ari saplēsuši, kas ari radās par iemeslu putekļiem. Ar vannas pirkšanu ari rādās sarežģījumi, jo nekādīgi nevārēja precīzi pateikt kādu ņemt, paldies dievam tā lielāka vanna vienkārši neatnāca un vārējām nopirkt mazāku kādu ari teica sākumā un pēc tam mainīja izmērus vairākas reizes.

AtrisinātaH&M internetveikals - Sūtījumu piegāde

Sūtījumu piegāde Veicu pirkumu H&M internet veikalā (caur hm mājas lappu) 25.novembrī 2017.gadā apmaksāju. Atnāca vēstule ar veikala kontaktiem, ka 2-7 darba dienu laikā sūtījumu saņemšu. Pēc nedēļas sāku rakstīt uz norādīto e-pastu, kapēc nav atnācis mans sūtījums. Uz ko man atsūtīja tikai bezjedzīgu tekstu bez iespējas atbildēt uz to. vēlāk uzrakstīju vēlreiz. un atkal tas pats. tilai mājas lappā sāka mainīties piegādes datumi uz LV. bet man nebija par to paziņots. bija uzrakstīts, ka lidz 7-ām darba dienām. tagad jau 7.decembris! Ko darīt?

Lelde Grīvāne - Krāpšana, apmelošana un naudas izspiešana

Šī sieviete stājas darbā, lai šantažētu darba devēju. Šis cilvēks ir slinks, iespējams, arī ar galvu nav kārtībā, neievēro darba režīmu, nepilda pienākumus, nesadzīvo ar kolēģiem. Pēdējā darba vietā Lelde Grīvāne nenostrādāja pat pilnu mēnesi. Kolēģiem un darba devējam zvanīja nepieklājīgā laikā (agri no rīta un vēlu vakaros), lai risinātu savas problēmas. Pēc darba attiecību izbeigšanās, (tās viņa vienpersoniski izbeidza, nevienu par to nebrīdinot, neieradās darbā), katru dienu sūtīja draudu vēstules un šantažēja, ja netiks izmaksāta noteikta naudas summa, celšot uzņēmumam neslavu. Uzņēmums par viņu policijā neziņoja, iespējams tāpēc, ka Leldei Grīvānei ar galvu viss nav kārtībā... Darba devēji! Neuzķerieties uz Leldes Grīvānes naivo ārieni! Viņa ir pavisam nenormāla!

An Andra 07.12.2017
Komentāri 1 Karjera / Darbs

Renāte Kraule ginekoloģe Iekšlietu ministrijas poliklīnika - Neetiska attieksme pret pacientiem

Neetiska attieksme pret pacientiem Не советую ходить к этому "доктору"! С порога с тобой разговаривают таким тоном, как будто ты пришла к ней домой без приглашения, тон совершенно не выбирает. Задает вопросы сидя к тебе спиной и уткнувшись в кушетку, а если ты что то не раслышала, повторяет повышенным тоном. Делала usg задала ей вопрос по результатам, всунула мне бумаги и резко ответила: "вам все ваш врач раскажет! " не ответила ни на один вопрос. Если хотите испортить себе настроение, то вам прямым ходом к этой хамке!

Kristīne autoskola - Paldies

Paldies Divas skolas izprovēju, īsi sakot izmocīju, ta ari ne viens nebija spējīgs mani kārtīgi apmācīt, jau likas ka vienkārši neesmu radīta lai būtu šoferis, pēdējo izmantoju šo skolu, esmu ļoti priecīga ka to izdarīju, ideāla skola, rokas jau bija nolaidušas, bet ar lielo atbalstu un palīdzību, esmu beidzot šoferīte, paldies paldies paldies...

šo šoferīte 07.12.2017
Komentāri 2 Autoskolas

Neostore - Neostore iekļauta "melnajā sarakstā"

Neostore iekļauta 'melnajā sarakstā' Biedrība "Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija" (PIAA) informē, ka Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) izveidotajā "melnajā sarakstā" iekļauta SIA "Neostore" (reģ. Nr. 40103170312) par to, ka uzņēmums nav izpildījis uzlikto pienākumu veikt naudas atgriešanu par iegādāto līguma noteikumiem neatbilstošo preci, neskatoties uz to, ka Patērētāju strīdu risināšanas komisija ir uzlikusi tam par pienākumu to izdarīt. SIA "Neostore", kura veic komercdarbību tīmekļa vietnē www.neostore.lv, ir pārdevusi patērētājai portatīvo datoru. Konstatējot dažāda veida defektus kopumā četras reizes, dators tika nodots garantijas remontā servisa centram. Vēlāk patērētāja vērsās ar iesniegumu pie komersanta izvirzot prasību veikt datora maiņu pret līguma noteikumiem atbilstošu vai, ja tas nav iespējams, atgriezt naudu par līguma noteikumiem neatbilstošu datoru. Komersants piekrita patērētājas izvirzītajai prasībai par datora maiņu un piedāvāja vairākus iespējamos variantus, tomēr vienošanos nespēja panākt. Patērētāju strīdu risināšanas komisija, izvērtējot strīda faktiskos apstākļus un pušu iesniegtos pierādījumus, secināja, ka saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu komersantam bija jāizpilda ar patērētāju panāktā vienošanās par datora maiņu pret līguma noteikumiem atbilstošu. Tā kā SIA "Neostore" nevarēja panākt vienošanos par prasības izpildi un saprātīgā termiņā neapmainīja datoru pret līguma noteikumiem atbilstošu preci, kā arī neveica nekādas darbības, kamēr strīds tika izskatīts patērētājai ir tiesības pieprasīt par datoru samaksātas naudas summas atmaksu. "Melnais saraksts" ir izveidots, lai informētu patērētājus par komersantiem, kuri nepilda Patērētāju strīdu risināšanas komisijas lēmumus un, tādējādi, palīdzētu patērētājiem izdarīt izvēli par preces iegādi vai pakalpojuma izmantošanu.

StockholmHealth - Vienreizēja maksājums kurš katru mēnesi tiek ieturēts!

Vienreizēja maksājums kurš katru mēnesi tiek ieturēts! Nevienam neiesaku uzķerties uz šo diētu! Tikai sūtīs piedāvājumus un ņems naudu nost katru mēnesi. To, ka nauda tiek ņemta katru mēnesi nost-pamanīju pēc gada itkā 9,95 eiro, bet katru mēnesi, lai arī diēta vispār netika ievērota. Stocholmhealth-turpināt tālāk tā! Un parējie ticat man-ir labākas dietas, ko ieverot-katru mēnesi lieki nemaksājot šai kompānijai:) P. S kad pildīju pieteikumu-nezinu cik maziem burtiņiem tur bija rakstīts par ikmēneša maksājumu-vienreizējā maksājuma vietā. Savu profilu dzēsu-un ceru vairāk nesaņemt no viņiem nekādus ne piedāvājumus, ne arī naudas ieturēšanu!

Skandi motors - Slikts serviss

Slikts serviss Nodevu Nissan uz ikreizējo apkopi. Paņēma no manis visus kontaktus, ko vien vajag un var. Atstāju auto, jo bija jau iepriekš sarunāts laiks un t. T. Atprasījos no darba uz pusi dienas, lai visu gods godam izdarītu. Paiet norunātās trīs stundas, dodos pēc auto. Domāju, nu ok, ja nav zvanījuši, tad vel iet apkope, pasēdēšu, pagaidīšu. Nākot pie servisa, skatos auto laukā stāv. O, nopriecājos, tad jau pabeiguši, tikai loderi neuzzvana, ka auto jau gatavs. Iējot iekšā mani apsēdina ar super vēsti, - jūsu auto nemaz nēsam ķērušies klāt! Nu forši, tātad pačakarētā puse dienas, nemaz nerunāsim par to, ka vismaz būtu pa informējuši telefoniski, par to, ka nevar laicīgi uzsākt apkopi u. T. T. Pilnīgi pie vienas vietas. Nu ko, paprasīju atpakaļ atslēgas un devos prom. Pačakarēta peļņa par dienu, pačakarēts laiks un papildus pretīga garša rīklē, ka tu kā klients esi pie vienas vietas. Nākamie klienti, esiet vērīgi pirms noticēt, ka darbi tur tiks izdarīti laikā, kā norunāts un ka jūs par visu tiksiet informēts.