Roofmaster SIA RST Company - Krāpšana

Uzņēmuma politika ir zem jebkuras kritikas. Alga netiek līdz galam izmaksāta, kavējas. Neņem vērā vispār pieņemtos standartus, strādā pēc savējiem. Aizrādot tiek saņemta atbilde, ka tā būs lētāk un klients tik un tā neko nesaprot. Runāts tiek saldi, bet patstāvīgi ir problēmas ar algu, līgums tikai uz minimālo, lai nav jāmaksā papildus nodokļi, pārējo dabūt faktiski neiespējami. Klientiem nosūta kļūdains rēķinus ar cerību iegūt papildus finansējumu. Ieteiktu šis kompānijas pakalpojumus neizmantot, neuzticēties saldajām runām. Firmas "vadītājam" ir problēmas ar psihotropajām vielām.

Be Bembists778 11.10.2019
Komentāri 1 Celtnieki

Maxima driksas iela 4 - Pateiciba

Labdien. Gribu izteikt pateicību pilsētas pasažas kasierei Ilonai par atru un jauku apkalpošanu. Iepirkos vakara pēc 21. Un patikami bija redzet ka pat pēc garas un grutas darba dienas šai kasieritei bija speks pasmaidiet un vel pajokot ar pircējiem. Musu laikos tas ir retums. Vadībai jānoverte šadi strādnieki. Liels paldies!

Si Sixtysix 11.10.2019
Komentāri 1 Veikali

LIDO - Ēdiena kvalitate

Ēdiena kvalitate Raksts par ēdiena kvalitāti. Tvaicētie dārzeni - kvalitāte pat sliktāka par saldētiem dārzeņiem no veikala Zivis - ar dīvainu garšu. Pilnigais disrespekts. Jāver ciet si iestade. Tikai apkauno Latvijas virtuvi

ServiceNet - Lēni, nelaipni, neatsaucīgi, vienaldzīgi

Lēni, nelaipni, neatsaucīgi, vienaldzīgi Briesmīga klientu apkalpošana, aizvedu tv uz remontu 2as nedēļas meistaram nav laiks apskatīties un atsutīt remonta izmaksas. Kad zvanu uz viņu tel man dod meistara telefonu lai pati runāju ar meistaru. Kad lūdzu iespēju aprunāties ar vadību, šāda iespēja nav. Ja ko gribot, jāsūta epasts. Nevienam neiesaku tur neko labot.

pa sor cilveku vajag uzmanities - krapsana,laupisana, zaglis, narkomans

krapsana,laupisana, zaglis, narkomans Labdien,Ludzu ja Jums ir kontakts vai ari gribat kontakteties 100 apdomajiet vai vins Jus nepiemanis,neapzags . Vina vards ir Jurijs Bukrejs vins nekur nestrada,vins ir narkomans ,laupitajs un cietumnieks. Gribu bridinat meitenes un sievietes ,lai uzmanas no vina.Neticiet nevienam vardam. Es pati esmu cietusi no vina.

Ilona Grikke Notāre - Slikts servis, nekompetence

Žel ka neizlasīju iepriekš sūdzības par šo notari būtu ietaupījis savu laiku un naudu.. Visam piekritu, nereķinas ar citu laiku, nekompetenta utt. Ps nebiju domājis ka notāres tagad pieņem tērpušas halatotos!? Bija sajuta ka ierados kāda masāžas salona, plus vel grike vai klientiem būtu jāredz ka jūs no citiem klientiem pieņemat kukuļus pateicības..? Vai tā darat ar apdomu, lai citi ar protas?

Rīgas Namu Pārvaldnieks - Lifti

Lifti Lifti mājā ar 16 stāviem nedarbojas, pastāvīgi salūst. Un namu pārvaldei nav pārstāvības, un šī problēma vispār netiek atrisināta. Liftkompānija bezbēdīgi melo viņiem, ka es saņemu zvanus vēlu vakarā, kad faktiski ir pulksten 17: 00! Un nekas netiek darīts! Namu pārvaldē viņi tikai atbild, ka īrniekiem pašiem jāceļ 5000 eur par liftiem! Kāds haoss? ! Kāda ir iekasētā īrnieku iemaksa par remonta darbiem? ! Kur šī nauda aiziet? !

Nekvalitatīva prece - Mēbeles piegādā nepilnā komplektācijā, lai risinātu trūkstošo detaļu piegādi - uz kontaktu neiet.

1. Piegādāja sekciju, kurai trūka detaļas, divus mēnešus solīja kad piegādās, tagad vairāk uz kontaktu neiziet, nav ieinteresēti atrisināt situāciju. Kā arī sekcijas izskats dabā atšķiras no tā kāda tā izskatās mājaslapas fotogrāfijā. 2. Pasūtīto tv galdiņu nepiegādāja solītajā termiņā, nosūtot e-pastus ar jautājumu, kad tiks piegādāts tv galdiņš neatbild, uz kontaktu neiziet. Pēc 2 mēnešu gaidīšanas, kad uzrakstīju atteikumu no pasūtījuma (tv galdiņa) , pēc divām dienām atsūta, kad var...

SIA Dole Marine - Briezmīgi darba apstākļi

Mana personīgā pieredze strādājot šajā uzņēmumā. Briesmīgi darb apstākļi. Viss ir netīrīgs, smirdīgs, nezinu cik ilgi var dzīvot pēc tāda darba strādājot. Necilvēcīga attieksme no priekšniecības puses. Kad priekšnieks uz tevi paskatās rodas sajūta ka viņam dūmi pa degunu sāks kūpēt. Ja rēķināt pēc viņu matemātikas neko daudz nevar nopelnīt. Es vairāk iztērēju nauda braucot uz turieni nekā nopelnīju

Ed EdzonsValm 11.10.2019
Komentāri 3 Ražošana

Domo serviss Martiņš Zilberts - Slikts serviss, krāpšana

Briesmīga komunikācija. Pazūd mājās uzkrātā nauda - vienmēr attaisnojumi par grāmatvedības programmas kļūmi. Izvēlas vislētākos servisus, kuru līdz galam nepilda funkcijas, vaino attiecīgos servisus. Neuzņemas atbildību - nerisina problēmas, tā vietā, lai risinātu jautājumus apgalvo, kā pārējie iemītnieki/īpašnieki nevēlas risināt situāciju. Ļoti dārga apsaimniekošanas maksa.

Yandex Taxi - Slikts serviss

Sveicināti! Sāksim ar to, ka izsaucot taksi summa rādijās 4,30. Labi, gaidam! Aplikācija uzrādija, ka vadītājs ir ieradies. Gaidam! Nav ne vadītāja, ne zvana. Zvanam paši! Izrādās vadītājs ir pavisam kaut kur citur aizbraucis un latviski nesaprot ne vārda, kaut kā izskaidrojam kur esam, gaidam! Ne kustības ne zvana, zvanam atkal, viņš nav pat sācis braukt, vēlreiz skaidrojam kur esam, beigās redzam notiek aplikācija kaut kāda kustība. Gaidam! Rezultātā ir pagājušas 30 minūtes aptuveni, solīto 7...

Rīgas Satiksme - Nav ko elpot

Nav ko elpot Labdien ! Man kā grūtniecei 6 mēnesī , ir diezgan grūti elpot sabiedriskajā transportā , jaunajos autobusos vēl nekas , bet vecejos autobusos un trolejbusos nav gaisa . Man viss biežākais maršruts ir Ķengerags - Jugla un izmantoju viss biežāk 31 vai 15 autobusu . Autobusi pilni nerunājot par to ka apsēsties pat nav kur un neviens neiedomājās palaist grūtnieci , tur nav gasa . Autobuss tiek sildīts bet elpot nav ko . Man bez mazvai jāizbrauc 2 stundas iepriekš lai nenokavētu dakteri , jo ne...

BITE - Darbinieka atieksme

Darbinieka atieksme 09,10,2019 apmeklēju Bites salonu DOBELĒ sakarā ar neskaidrībām rēķinā. Darbinieka atieksme un neapmierinātība, pirmkārt vērsās uz mani ar TU, nevis Jūs neesmu viņam nekāds draugs.Otrkārt man nav vēlēšanās ar Tevi te strīdēties man vieglāk Tev noformēt kompensāciju. Nejau nauda man bija svarīga ,bet gan lai visu savestu kārtībā kā solija slēdzot līgumu.Tādi darbinieki bojā Bites reputāciju.

LMT/Amigo 4G internets - Slikta kvalitāte

Slikta kvalitāte Ļoti interesanta kvalitāte LMT/Amigo internets. Vienmēr 4G ir zemāks rādītājs, neka 3G. Ja uzlieku 4G, tad ļoti arī bieži sanāk tā, ka lējupielādes ātrums ir zem 1mb/s, bieži arī tikai 500kb/s, kamēr 3G internets iet uz 2.5mb/s. Zvanījis esmu, neko nezina, neko nesaprot. Īsāk sakot, kvalitāte dir*ā metams. Pats domāju pāriet uz citu tīklu, lūgums, iesakiet, kādu (vēlams priekšapmaksas). Jau šito diezgan ilgi ciešu, domāju, ka bāzes stacijās kkādi darbi utml, izskatās, ka nekas nelabosies. Lūgums, iesakiet, kādu (vēlams priekšapmaksas).

"Dīzeļa servisa centrs" Лиепая,Калпака 42 - Плохой сервис

Очень некомпетентный сервис,Целый день смотрели и тестировали машину,в итоге поменяли деталь которую не надо,взяли денег за ремонт и деффектацию.А машину так и не сделали..В итоге я сам нашел проблему и отремонтировал машину за час.Не отдавайте машину в этот сервис,потратите деньги,время и нервы.Включили дурака и на этом всё кончилось.Репутация для них пустой звук.

Дмитрий Шереметьев/Максим Иванов - Предлогает людям снять квартиру, найти работу и всех кидает

Предлогает людям снять квартиру, найти работу и всех кидает Хочу предупредить. Искала квартиру, тут увидела за 200 евро 4 комнатную, прям обрадовалась что с детками сможем жить в просторной квартире и всем хватит места. Квартира где я живу продаётся и съехать нужно было 1 октября. Хозяин новой квартиры был поставлен в курс об этом заранее за месяц до въезда. В конце концов пудрил голову, кормил завтраками. Много раз звонили, то говорил перезвонит, то ещё что-то, в итоги как я понимаю он заблокировал мой номер и тот с которого ещё звонили, ограничил мне...

Dobeles maxima - Apkopēja kura brauc virsū bērniem ar grīdas mazgājamo mašīnu

Apkopēja pēc visa spriežot krievu tautības kura nelaiž māmiņu ar bērniem tualetē jo redz pašai tieši tgd esot jātīra lepni aiz sevis aizcērt durvis un iziet ārā pēc 5 min, kad mazgā grīdas neuztrauc klienti bravūrīgi brauc virsū un lamājas uz klientiem vnk pretīga attieksme, Dobeles veikals superīgs bet apkopēja, lai Dievs sarga

Si Sikste 10.10.2019
Komentāri 7 Veikali

Auto Alūksne - Krāpšana, slikts serviss, priekšnieks

Neiesaku braukt nevienam uz Auto Alūksne Servisu, Tālavas ielā 22a, pieder Aigaram Kārkliņam. Aizbraucu samainīt riepas, no vasaras uz ziemas. Ierubija cenu 34 eiro. Un paskaidroja kad tik dārgi tāpēc kad balansēšana atsevišķi, atsvariņi atsevišķi, disku mazgāšana no pašu smērēm vēl atsevišķi. Tādas cenas pat Rīgā nekur nav. Karoče appisēis riktīgs, neiesaku braukt pie tā, ja negribat lai izslauc jūs, un pēc tam pastāsta pasaciņas. Nerunāsim pat par kkādiem lieliem auto remontiem...

Rimi - Akcijas preces

Akcijas preces Labdien. Man tuvākais Rimi ir t/p "Alfa". Pirmais, kas visvairāk ir nokaitinājis ir tas, ka akcijas precēm laicīgi netiek nomainītas cenas, piemēram, es ikdienā pērku ģimenē iecienītās cepamdesas ar sieru. Bez atlaides tās maksā 2.55€, ja precīzi atceros, bet ar atlaidi - 1,99€. Ieraugot tik vilinošu atlaidi, protams, ar vīru ņēmām vairākas pakas uzreiz, bet aizejot mājās bija vilšanās. Čekā bija iesists nevis pa 1,99€,bet pa pilno cenu. Nākamajā dienā gāju atkal uz Rimi, lai paskatītos, kāpēc...

Fenikss Laimetava - Meklēju kurš grib pievienoties

Meklēju kurš grib pievienoties Ищу людей, которые пострадали от игорного бизнеса, потеряли себя, семью, друзей, денежные средства, недвижимость, работу. Для подачи коллективного иска в суд. Что происходит с больными и зависимыми людьми это ужас какой то. Моя дочь в это попала. Потеряла все и себя. Это болезнь, занесённая в регистр болезней. Я пойду до конца, что бы помочь другим тоже.

Kr Krah 10.10.2019
Komentāri 5 Azarta spēles