Nordeka - Nepacietība

Nepacietība Šofers 16. Aprili 2019 gada. Plkst 20: 30 no Rīgas uz Liepāju brauca un izsedinaja 2 pasažierus, un saldus autoosta stavejam nevis 10 min ka parasti tas notiek bet gan 3 min un nepaspejam aiziet uz tualeti kautgan šoferis pats aizgaja pačuraja. Slikti ka šoferis nedoma par apkartejiem.

Ostkom - NERĀDA vairāki TV kanāli!

NERĀDA vairāki TV kanāli! kāpēc šodien nerādīja vairāki TV kanāli?-tajā skaitā LNT?-vienmēr ar jums ir problēmas! kad tas beigsies? vai kādreiz nebūtu laiks arī ATVAINOTIES? kad zvana, atbild-vainīgas antenas! kāpēc citiem tik bieži tas nav?...nebrīnieties, kad daudzi klienti atsakās no jums!

Čili Pica lielveikalā "Zoom" - Ēdiena kvalitāte

Ēdiena kvalitāte 14.04. - pasūtīju šampinjonu krēmzupu, kurā bija kaut kādi rūgtas garšas gabaliņi-kunkuļi.. Viesmīle paskaidroja, ka tie ir zilā siera gabaliņi. Uzskatu, ka siers bija sliktas kvalitātes - jo tam bija rūgta garša. Bija arī diezgan ilgi jāgaida līdz pienāca viesmīle, tātad serviss varētu būt labāks.

In Inese 16.04.2019
Komentāri 2 Picērijas

ance - slikts servis

labvakar man mamma ir invalide un dzivo ances pagasta ventspils novada. mamma saslima ar kajam nevareja paiet un vienu bridi kkur nokrita un stipri ssita kaju un pec laika izsauca pagasta felseri editi kalmani kas neko citu nenozimeja ka smeres kas neko nepalidzeja un tagad mammu aizveda uz slimnicu ar arejo kaula luzumu un gangrenu kaja. ko man darit lai si persona kas sevi deve par arstu sanem sodu par savu nekompitenci! mans nr 23999163 epasts [slēpt]@gmail.com

Darbinieki - Negrib strādāt

Negrib strādāt Rustams Katello šis censonis sevi uzskata par lielu meistaru,bet nodarbojās ar laika vilcināšanu darba laikā,visu laiku ir iemesli,lai nestrādātu,pēc tam nodarbojās ar naudas izspiešanu,jo viņam tas pienākoties! Noteikti apdomājiet, pirms pieņemiet viņu darbā

Rīgas satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss 16.04.2019 gaidiju 32 autobusu plkst 18.13 piņķu pieturā uz centra pusi bij jāsteidzas jo kavēju vilcienu.. Bet autobuss vispār neatbrauca un uz saraksta nebij ziņu ka autobuss nekursē. Tagad pusotra stunda jāgaida līdz nākamajam vilcienam un viss iecerētais nokavēts

Gros Auto - Eļļas maiņa

Eļļas maiņa Iesaku neiet uz Gros auto, kas atrodas Ķengaraga pie Doles, apkrāpj cilvēkus. Vakar 15/04/2019 biju ieskrējis nopirkt eļļu Gros auto pie Doles, tātad nopirku eļļu un par cik bija jāskrien un eļļu tieši vakar nomainīt nevarēju uzjautāju cenu par eļļas nomaiņu, meitene, kas atbild par servisa pieņemšanu teica 17 euro, es pārjautāju "ar darbu? " meitene atbildēja ""jā". Un tā uzzinot cenu padomāju moš var ieskriet citur nomainīt eļļu pa 10 euro, nu, atradu tik Iļģuciemā, padomāju bik patālu...

Bangerts - restorāns Kuldīgā - Nav saprašanas par galda klāšanu jubilejām.

Pasūtījām galdu jubilejas svinībām. Galds netika pienācīgi saklāts. Ne galdauta, ne galda piederumu. Tik vien kā sastumti kopā vairāki galdiņi ar vienkāršiem paliktnīšiem zem šķīvjiem un nožēlojamu puķu podu kā vienīgo dekorāciju. Vilšanās. Viesmīle paskaidroja, ka, ja gribējām ar galdautu, tad vajadzēja to pateikt pasūtot. Tas jāņem vērā!

Mājokļa Serviss - Slikta attieksme no apkalpojošā personāla

Esmu vienkārši vīlies šajā kompānijā, jo viens jefiņš ir spējīgs sabojāt visu dienu! Viņš strādā šajā firmā, nezinu kā viņu tur dēvēt, sīks un tizls, pielāčoja man visu viesistabu ar netīrajiem zābakiem, nejēdz kājas noslaucīt pie durvīm, vēl sāka man baurot virsū, kad uzzināja, ka vēlēšanās es balsoju par zzs! Viņš atbrauca lampas izkārt - vai aģitēt par politiku!

Kavet / Brīvības Gatve 347 - Смерть животного.

Не смогли кастрировать молодого, как показали предыдущие обследования, здорового кролика. Даже рентген никаких аномалий не показал. Животное не перенесло простую операцию. Счёт всё равно выставили без конкретных объяснений причин смерти. Операцию проводил ветеринар Макаров. Перед ней были сделаны все нужные анализы. Дочка этим всем занималась и воспринимает событие как убийство, потому что ничего конкретного объяснено не было.

Stenders Pica - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Šodien 16. Aprīlī devos uz Stenders picēriju, labā omā. Tagad esmu bezgala sadusmota. Kā tā var? Picai nav kaut kādas sastāvdaļas? Nevarēja pat atlaidi piedāvāt. Kas man jāēd tāda pica? Un tad vel apkalpojamais tik ilgi jāgaida kamēr uztaisa picu pat bez vajadzīgajiem produktiem. Esmu šokēta.

Ne Nezinuuuu1 16.04.2019
Komentāri 0 Picērijas

Mājokļa Serviss - Slikts serviss

Slikts serviss Gribu pasūdzēties par uzņēmumu Mājokļu Serviss Valmierā. Pasūtīju šiem lai saliek man lampas pagalmā. Atbrauca viens pusītis, vārdā jānis (uzvārdā sondars laikam) . Mazliet šķību gaitu, likās, ka šim nav pilns rublis, vai varbūt bija ar sapiem galvā . Lai vai kā, bet Janka man tās dārza lampas lika pusdienu. Marazms. Man bija jābrauc prom, bet šitādu tak nevar atsāt vienu pašu pagalmā, vēl kaut ko nozags. Lampām nebija ne vainas, bet nu serviss nekam nederīgs. P. S. Pievienotajā foto rēali tas čalītis, kas atbrauca tēlot lielo elektroinstalāciju meistaru.

Ar Arnis1965 16.04.2019
Komentāri 1 Meistari

Mājokļa Serviss - Krāpnieki zagļi

Biju pasūtījusi apkopējus mājai. Viss kārtībā, satīrija visu, kā bija sarunāts, bet atgriežoties mājās ar laiku sapratu, ka no guļamistabas un virtuves pazudušas vērtīgas mantas. Gāju sūdzēties uz vietas, bet ļoti nelaipni ''atšuva'', sakot, lai parādot video pierādījumus. Ieteiktu mājās ielikt kameras pirms uzticaties šai firmai.

An Anita111 16.04.2019
Komentāri 3 Namsaimnieki

VCA poliklīnika AURA - Slikta attieksme

Slikta attieksme Vēlos uzrakstīt sūdzību par bērnu masiere, kas strāda VCA Aura - Nadežda Denisenko. Masāžas laika neļāva aizvērt durvis (bērns masāžas laika bija pliks uz kušetes) , sniedza rekomendācijas par barošanu (tas tav viņas kompetence) , masažas laika pielietoja spēku (bērns paceļ galvu, viņa ar spēku spiežot uz galvu liek galviņu atpakaļ) , nervozi noņem no bērna rokas, kad bērniņš pieskaras pie viņas. Gāju pie nodaļas vadītājas - pēc pārrunām saprotu ka tas nav pirmā sūdzība par viņu. Rekomendēju nekāda gaidījuma nevest pie viņas savus bērnus!

Pulss 5 - Nespēju ārstēties uz slimības lapas, jo ārsts netic tam, ka no rītiem var būt 38,1 temperatūra

Nespēju ārstēties uz slimības lapas, jo ārsts netic tam, ka no rītiem var būt 38,1 temperatūra Sveicināti! Ir konkrēta sūdzība par Ingrīdu Ltakovsku ģimenes ārsti pulss 5 .apgalvo, ka no rītiem nekādīgi nevar būt 38,1 temperatūra, un ka es esmu nepamatoti nositis temperatūru ar paracetamolu saturošu preperātu. Ierodoties pie Latkovskas kundzes lūdzu izsniegt veseļošanās lapu, bet viņa ateicās, pamatojoties uz savu ticību temperatūras neesamībai no rītiem.. ko man darīt, ja 38,1 ir arī no rītiem un lai tiktu pie ārsta ir jāizdzer temperatūru noņemošs preperāts?

Dr.Džabijeva visjaukàkà,profesionālākā daktere-algologs Latvijā - Dr.Džabijeva visjaukàkà,profesionàlàkà ārste-algologs Latvijā

Vislielākais paldies no visas sirds dr.Džabijevai. "Sāpju kabinets"Pirmā slimnīca. Es atkal varu dzīvot pilnvèrtīgu dzīvi. Viñas un kolektìva attieksme pret katru pacientu ir vienkàrši neaprakstàma...mìļuma,lìdzi jušanas,problèmas atrisināšanas,sàpju noņemšana,labu profesionàlu padomu došana tàlàkai àrstèšanai. Iesaku visiem cilvèkiem ,kas mokàs sàpès šo dakterìti.P.s.es pati maldìjos pa Lv.meklèjot labu àrstu ,un tagad atradu. Lai viss Viñiem izdodas!

Čili Pica - Slikts serviss

Slikts serviss В субботу около 16:00 решила зайти в Čili pica, что рядом со u/v Stockmann. Простояв рядом со столиком, где еще не было убрано за предыдущими клиентами, как минимум 5 мин. "поймала" официанта, чтобы убрал посуду. Посуду убрал, а крошки, вернее остатки еды, которые предыдущие клиенты мимо тарелки пропустили, оставил. Думала, что вернется убрать и крошки, но не тут-то было! Еще ждала 10мин., пока уберет остатки еды. В итоге, когда я уже смогла сесть за столик, официант сообщил, что теперь придется ждать как минимум 40 минут в ожидании еды! После этого собралась и ушла. Больше туда ни ногой!

Di diffy 16.04.2019
Komentāri 0 Picērijas

E. Gulbja Laboratorija - Nenormāli ilgi jāgaida rindā

Nenormāli ilgi jāgaida rindā No plkst.8:00 nostāvēju 1.5h kamēr mani pieņēma! Cilvēku nenormāli daudz, pacientu pieņemšana notiek ļoti lēni, un tas ir neskatoties uz to, ka filiāle strādā no plkst.7:00! Visdrīzāk netiek galā šī filiāle ar to pacientu daudzumu, jo nesen aizvēra filiāli Lāčplēša ielā, Rīgā. Jebkurā gadījumā nevienam neiesaku iet uz Gubja laboratorijas filiāli ARSā, ja jums nav brīvas 1.5 stundas, lai stāvētu rindā.

Rudaga SIA - Krāpšana

Krāpšana Organizējot bērnu nometnes, piedāvā skaistas un pārdomātas programmas, kuras nerealizē. Faktiski vienkārši pieskata bērnus, neizpildīja pat pusi no nometnes programmas, kura bija ielikta reklāmā. Ir visi pierādījumi (paši atzina, ka neizpildīja saistības un reklāmā solīto) , piedāvāju "Mierizlīgumu", lai atmaksā vismaz 50% dalības maksas, atteica, visas pretenzijas ignorē, dialogu neuztur.

Flomenko - Кидалово

Кидают людей на левой направо директор фирмы Sia Famenko, Олег помогает ему сын Климу кидают людей постоянно таких мастеров которые у них долго работают нет, очень красиво рассказывают но когда наступает время платить с деньгами начинаются проблемы или просто Олег может пропасть на несколько дней, не советую с этими людьми связываться по работе...