Panda Taxi - Draudi no vadītāja

Draudi no vadītāja Biju izsaucis uz laiku naktī Panda Taxi. Atbrauca vadītājs, a/m TQ-3440 , bet man nosēdās telefons un tadēļ, ka tas bija naktī es vienkārši nogulēju. Taksists aizbrauca prom, bet atsūtītja man vairākas SMS ar draudiem, kurās teica, ka viņhs ir policijas darbunieks un man atriebsies par to, ka es neaizbraucu ar taksi. Pirmkārt, gribētos zināt vai tāds policijas darbinieks vispār drīkst strādāt par taksometra vadītāju, otrkārt, saprotu, ka policijas darbinieks vienkārši nemaksā nodokļus un vēl prasa, lai citi cilvēki ievērotu likumus. Tpū uz tādiem Panda Taxi vadītājiem!

Taxify - Krāpšana

Krāpšana Taxify piedāvā "piestrādāt" šoferiem ar savu auto,bet slēpj faktu,ka viņi uz klienta izsaukumiem nebūs prioritātes kārtā,jo ja gadījumā būs kaut kur blakus taxi ar dzelteniem nr.,tad viņš saņems izsaukumu nevis tas,kurš ir tuvāk klientam! Līdz ar to tā privātā šofera piestrādāšana tā īsti nesanāk kā tikai dīkstāvēt kādā no rajoniem!

Dmitrij Nenshin - Krāpšana

Brīdinu, ka Dmitrij Nenishin ir krāpnieks! Viņš ir galdnieks no Salaspils. Sagatavo/atved mēbeli un saņem samaksu, bet tad, kad tā ir jābrauc pielabot, jo jau ir saplīsusi vai nav līdz galam uzstādīta slikti saport latviešu valodu, neceļ vairs telefonu un uz ziņām neatbild. Protams nekādu čeku vai līgumu nesaņemu. Ja tomēr izmantojat pakalpojumu, NEKAD nemaksājiet visu summu. Tā kā kvalitāte tomēr ir slikta, noteikti būs jālabo!

An AneteF 16.04.2018
Komentāri 0 Meistari

Itella - Krāpšana, slikts serviss.

Krāpšana, slikts serviss. Itella joprojām nav pārstājusi blēdīties un arī eksistēt nē, jo nu jau kuro reizi darīšana ar prastiem blēžiem, kuri ieraksta, ka sūtījums piegādāts, nosūtīta ziņa, bet adresāts nav bijis sasniedzams. Pirmdien, 16. aprīlī no sūtījuma nav ne vēsts, kaut gan amazon.de jau piektdien 13. aprīlī parādās ieraksts, ka adresāts 17:54 nav bijis sasniedzams un adresātam nosūtīta ziņa. Adresāts nav saņēmis ne zvanu, ne sms, atrazdamies visu dienu mājās, kaut arī uz sūtījuma ir norādīts tālruņa numur...

Zane Bedre - Ir krāpniece kura saņem oriģinālu preci un melo kad nav saņēmusi oriģinālu preci lai atgūtu naudu atpakaļ!

Meitene rikojās neadekvāti, melo citiem par pārdevēju. Protams ko pārdevējam atlikam darīt kā viņu bloķēt sarakstē. No tas neizklausās pēc adekvāta cilvēka. Preci saņem oriģinālu, tad apmelo pārdevēju kad tā nav. Un grib naudu atpakaļ. Atvaino man neesmu vainīga kad nesi apmierināta ar kautko. Pirms pērc preci saproti kad vizuāls iskats nav tāds kā bildē. Pārdevēja nav vainīga kad kautkas nepatika.lv naudu nekad un nekur par preci naudu jāatgriež! Prece tika nodota bez bojājumiem!

RD Electronics - Bojājums

Bojājums Iegādājos portatīvo datoru, kurš pēc mēneša vairs neslēdzās iekšā. Aiznesu uz garantiju, 30.dienas pagāja, neviens nezvana. Piezvaniju pati, man paziņoja, ka ir ražošanas defekts un jagaida vel līdz 45 dienām.. tā nu datoru palietoju mazāk, nekā tas ir labošanā. Un vel paziņoja- jūs nēesat prioritātes klients, jo veicat labošanu par garantiju.

Sv SV 16.04.2018
Komentāri 11 Datori

Latvijas Valsts Ceļi - Ļauj bojāt ceļu

Ļauj bojāt ceļu Jau iepriekš cilvēki sūdzējas par smagajām mašīnām kuras sabojā ceļu. Respektīvi. Iestājoties pavasarim uz ceļa parādās smaguma ierobežošanas zīmes. Bet Pociemā bija vērojama intresanta situācija. Zimes bija uzliktas bet tās sāk darboties tikai pēc 5.4km respektīvi līdz kūdras purvam braukt varēja bet aiz purva tālak braukt nedrīkstēja. Dotajā bridi ceļš ir ļoti sabojāts tādēļ tagad smagās mašīnas nedrīkst braukt caur Pociemu uz purvu bet viniem atļauts tagad braukt no Ozolmuižas puses uz...

So Soferiitis 16.04.2018
Komentāri 1 Drošība

R.E.D. Namu serviss SIA Iecava - Krāpšana

Kā var cilvēks vārdā Persijs rakstīt kautkadus murgus uz kvīts elektro patēriņu vairāk nekā reāli rada skaitītājs pēc 15 dienām bet tas jau viņu prāt normāli lai tiks maksā ziemā nodedzini 80kwh bet pavasarī pāri simts kWh un ūdeni raksta arī kā pagadās ja vienu mēnesi 1m3 notērēts tad jau citā 7 m3 normāli tas jau normāli kļūdīties ir cilvēcīgi tikai mums jāmaksā viņa stulbibas dēļ

Discover.lv - Проблемы с возвратом товара!

Проблемы с возвратом товара! Приобрёл в этом магазине Iphone 8 Plus 64Gb, снял плёнку с экрана, чтобы проверить его функционал. Все вроде было хорошо, но на следующий день я заметил пыль под стеклом задней камеры, хотел вернуть телефон, а мне говорят обратитесь в сервис. Я позвонил в сервис, там сказали, обращайтесь в магазин, где вы его покупали, так как у вас есть законные 14 дней на возврат товара. В магазине мне говорят - у вас не полная комплектация, вы сняли плёнку с экрана, мы вам вернём не полную сумму, спрашиваю...

Baldones iela 10 Iecava - Elektrība

Kā var uzrakstīt elektrības skaitītāju vairāk nekā reāli viņš rada ja ziemā nodedzini apmēram 80 kWh tad kad ir gaišāks 136kwh jeb kļūdas pēc Persijs pieraksta 7 m3 auksto ūdeni kāda vaina baisenu dzīvoklī ierīkojuši lai tik maksā apsurds cik var smaukt cilvēkus.

Tiltu Būve Sia - Sola lielu algu un auto bet īstenība tikai tukši solijumi

Šajā firmā priekšnieks ir Ainārs Mugins bijušai first firmas īpašnieks kurš jau tajā firmā nemaksāja cilvēkiem viņš dzīvo, ogre pretim, ogres domes ēkai ceļ savu koka māju. Viņš tikai sola un nepilda savus solījumus izdomā visādu sodus lai tikai novilktu strādniekiem naudu. Visi solījumi par auto darba ir tikai meli es nostrādāju gadu ne komandējuma naudas jābrauc ar savu auto un jāremontē par savu ļoti lielo algu pašam smieklīgi esiet uzmanīgi neuzķeraties.

Chicks&Chips - Noindēšana

После работы, в пятницу 13.04 числа, решил посетить сеть ресторанов быстрого питания на 2 этаже Rīgas plazā, ни разу не пробывав крылышки в кляре, решил взять себе такое удовольствие, взял не много(3), по мимо этого взял еще Grilu Burgeru, ну и картошечку, при мне готовили куринную котлету для бургера, холодный бургер с тёплой котлетой, наверно их шедевр или у повара кривые руки, крылышки лежали уже готовые у них на полке за стеклом, первый раз отдали заказ, не положив туда крылышки, Эхх, дай...

Medicīnas centrs Pulss 5 - Slikts serviss

Slikts serviss Pieraksts pie ārsta bija uz 16:00, reģistratūrā atnācu 15:40, nosēdēju līdz 16:20, tad beidzot tiku pie ārsta un tur vēl pateica gaidīt, sistēma nekam neder, kā pacients var plānot savu laiku, uz darbu jau neizdosies tikt, sistēma nestrādā, pilns centrs ar neapmierinātājiem pacientiem. Noskaņojums ir sabojāts, nāksies meklēt citu iestādi un ārsti, kaut gan ārsts ir labs.

BETA - Nepiemērota ieeja ar ratiņiem

Nepiemērota ieeja ar ratiņiem Veikalā BETA, kas atrodas Rīgā, Prūšu un Rušonu ielas krustojumā nav iespējams ieiet ar bērnu ratiņiem, ieeja ir ļoti šaura un ar rotējošo aizsargberjeru. Tur pat dūšīgam cilvēkam būtu ieiet problemātiksi, kur nu vēl ar bērnu ratiņiem vai cilvēkiem ratiņkrēslā. Pašā ēkā var ieiet, bet tieši veikalā BETA, kas atrodas šajā ēkā nevar ieiet ar ratiņiem. (Ēkā ir vēl citi veikali)

Il il222 16.04.2018
Komentāri 3 Veikali

Pipars bistro - Uzņēmuma politika???

Uzņēmuma politika??? Es nezinu vai tā ir uzņēmuma politika, vai apkolpojošā personāla viltība vai vienkārši klientu vēlmju ignorēšana. Bet es jau 2 mēnesi nāku katru dienu un lūdzu man ielikt NEDAUDZ kartupeļu, lai man ir vieta māgā arī gaļai un salātiem. “Nedaudz” nestrādā- piekrauj veselu šķīvi. Es pa diviem mēnešiem lietoju vārdus “pusporcija”, “pavisam nedaudz”, “drusciņ" utml. Un gandrīz nekad neieliek mazāk. Un ja palūdzu noņemt mazāk, atbilde: “tā tak jau ir pusporcija!”. Un ja tomēr dabūju pierunāt ielikt mazāk - 3 mazus gabaliņus- pie kases vienalga maksāju, kā parasti. Wtf?

EuroPark - Slikta attieksme pret klientiem

Slikta attieksme pret klientiem Zvanīju uz EuroPark operatoru centru, lai noskaidrotu svarīgu informāciju par rēķina apmaksu. Operatore knapi vienu teikumu spēja pateikt latviešu valodā un tā arī uz manu jautājumu netika atbildēts. Kad zvanīju vēlreiz, pēc mana lūguma mani nesavienoja ar vadītāju, vai kādu klientu apkalpošanas speciālistu. Iepriekšējās operatores kolēģe nekaunīgi aizstāvēja šo operatori, sakot, ka viņa visu man esot izskaidrojusi un atteicās izskatīt sarunas ierakstu. Tā arī atbildi uz savu jautājumu neesmu saņēmusi. Paldies, Europark!

Hotel Jūrmala Spa - Slikts serviss, nepreciza informacija.

Slikts serviss, nepreciza informacija. Labdien! Velos pastastit par atputu Hotel Jurmala Spa 14.04.2018 Iebraucot registratura garas rindas lidz 10 cilvekiem administracija netiek ar visiem gala var sanakt laicinu pagaidit un sniegta info par pakalpojumiem ir aplama. Bijam pierakstijusies uz masazu viesnicas Spa centra kur mums pateica ka japanem halats kurs visiem ir nunmurina nunmura nebija ne halata ne cibu kad devamies uz recepciju noskaidrot nacas gaidit diezgan gara rinda kur pateica ka halats pienakas tikai lukss klase...

220.lv - Slikts serviss

Slikts serviss Pasūtīju dīvānu interneta veikalā www.220.lv tā kā prece ir smaga, pieteicu arī piegādes pakalpojumu un "uznešanu" uz otro stāvu, kas nav lēts pakalpojums. Piegādes dienā, veikala algotais kurjers piezvanīja plkst. 10: 00 un lika man gaidīt sūtījumu no 12: 30 – 15: 30 - tas ir darba laikā pusi dienas. Atprasījos no darba un gaidīju, bet piegāde šajā laikā nenotika. Vēl vairāk, plkst. 15: 00 kurjers atkal piezvanīja un teica, ka vajadzēs pagaidīt līdz plkst. 18: 00 nokavēju arī visu...

Al Aldis 16.04.2018
Komentāri 1 Veikali

Rīgas satiksme - E talons Nedarbojas

E talons Nedarbojas Vakar papildināju etalonu internetā. Šodien vēl joprojām etalons nav izmantojams. Uzrādās,ka jāaktivizē. Aktivizēt nevar,jo nauda uz etalonu nav pārskaitījusies. Izrādās tas notiek 48 stundu laikā. Brīdinājums par to,ka pēc etalona papildināšanas internetā, etalons izmantojams tikai pēc 2 dienām,nav! Tādai info ir jābūt RS mājas lapā!

Taxify - Iereibis vadītāja

Iereibis vadītāja Kā uzzināt kam pieder taksis ar nr. TG3632? Taxify uzlīme. Vadītājs manāmi iereibis kopā ar pasažieri pie Tc Azur gāja papildināt alko krājumus. Vai tiešām neviens nekontrolē, kas un kā brauc ar taxify? Domāju vadītājus, kuri zem šī uzņēmuma strādā?