SEB Banka -

Šajā filiālē klientu apkalpošana ir drausmīga,lai samaksātu rēķinu 1,5 stundas gaidīju rindā.Tā nav pirmā reize,spriežot pēc citu klientu reakcijas,šajā bankas filiālē stundām ilga gaidīšana rindā ir patstāvīga parādība.Bankas operatores, kā risinājumu!!!,piedāvā atvērt kontu Unibankā un maksāt caur internetu."KOLOSĀLS"priekšlikums cilvēkam,kurš Unibankā ieiet ĀRKĀRTĒJAS NEPIECIEŠAMĪBAS GADĪJUMĀ.

Di ditalūse 16.01.2007
Komentāri 2 Bankas

ELKOR Centr -

Jā, ar to Elkor tiešām nav labi! Velns ar tiem krieviem, kas tur strādā, bet galvenais "KĀ" un ko tirgo. Nopirku Acer portatīvo datoru - pēc mēneša, pavisam nenoslogota darba - saplīsa. Pele pa 40 LVL arī. Peli, protams neņem remontēt. Naudu atpakaļ arī (čeks ir). Pārdevēji un servisā muld kaut kādas muļķības par iekšējiem Elkor tirdzniecības noteikumiem, u.t.t. Dusmas un bezspēcības sajūta. Jūtos, it kā esmu bijis nevis zolīdā veikalā, bet pie čigāniem Maskačkā...!! Gribu tuvākā laikā...

Steylebiat -

Xamstvo porazhajet!!Xotel kupitj botinki.Ni odna dama-prodavec ne podo6la.TAM vse vistavleno!!!!Za sto im denjgi platjat??????Bilo eto v fileale Dole.

Santa un Barbara -

Visperetiigaakaa vieta Riigaa kur straadaat! Necieshama attieksme pret darbiniekiem un visu laiku kaads censhas pazemot,BLJAUJ KAA TRAKI!

Latbema -

Silti neiesaku remontēt BMW -"Latbemā", īpaši tad, ja maksā Parex apdr., tas ir murgs!!! Latbema sūta pie Parex apdroš. Parex pie Latbemas:) jauki, ka vēl tas viss notiek pieklājīgi! telefona rēķ. tik aug!

Vet. Klinika - Kuda pojti?

Vsem dobrii den! Xo4u pointeresovatsja po povodu xorowei vet. kliniki, tak kak nado sterelezovat kowe4ku, a po4itaja sudzibas.lv v kakuy popala nesti boysja. DAITE POZALUSTA INFORMACIY PO XOROWEI VET. KLINIKI, ZARANEE SPOSIBO.

Sia Baltic Motors -

Servis kotorij ne zacto ne otvecajet! 4.11.2006 postavil masinu na kuzovnii raboti vse bilo saglosovano i s ih storoni i so stravsikami! teper dozvonitsa ne mogu esli dozvanivajus to periadresujet komu popalo Sroki menjajutsa u nih kazdij den odin govorit cerez den budet gotovo drugoj cerez mesac! v konce koncov resil sam sjezdit eto bilo dve nedeli nazad uznat v cem delo Okozalas masina gotova tolko eje bolse zavesti ne mogut i nemnogo ne tak sdelali kak nado! obesali vse ispravit vot i dosihpor zdu zvonka kogda sdelajut! tak cto masinu delajut uze dva mesaca i 10 dnej!

Tele 2 - Ne perevodjat na ZZ, kak obeschali

Ne perevodjat na ZZ, kak obeschali Kupil telefon po akcii 2 goda obratno, sei4as re6il pereiti na ribku, a telefon prinimaet tolko tu kartu, 4to mne togda dali, a ribku net... Mne obe6ali, 4to perehod osu6estvitsa v ponedelnik (segodna) s 13.00-16.00, uze 20.30, a svazi net nikakoi. Moja rabota svazana s telefonom, poetomu, esli mena ne naidut klienti, to poterjaju mnogo dneg. Takie TELE 2 urodi.

Gros Auto -

Ko var gribet ja GrosAuto strada cilveki ar septinju klashu izglitibuA.Salamatina

Discover.lv -

Pasūtījām ledusskapi, pirmaja diena zvana no veikala un saka, ka atvedīs tās dienas vakarā, vai ja nevarēs, ta nakamaja diena zvanīs un sarunāsim. Protams neatveda. Nākamajā diena uzzinu, ka viņi nevar nodrošinat divus kurjerus, kas ledusskapi uznesīs, labi sarunaju - otrs cilvēks, lai ir majās pie manis norunātaja laikā. Šamie neatved un zvana, ka pirmdien 100% būs. Nu ko nolemju, ka pagaidīšu pirmdienu, ja neatvedīs tad vienkarši pasūtu no cita veikala Laiks pa velti nomests zeme, meģinajumu...

Double Coffee -

Dzeram kafiju shajaa iestade uz Brivibas un Stabu stura. Pekshni viena oficiante saka mums aizmugure mazgat palodzi ar kaut kadu smirdigu pushamo lidzekli. Pateicam vinai, lai iet prom, bet vina vienalga mazga. Pateicam atkal, bet vina saka, ka vina vairak nepush to kidzekli, bet tikai berz. Bet smirdeja baigi.

Saulīte (Aizputē) -

Veikals Sauliite Aizpute ir galiigi truls, jo tur vinji veesi kaa saka apcakere. Uztaisa ka buutu kaada atlaide, bet kad iet svert tad vinji panem iisto cenu nevis to kas ir uztaisiita taka atlaide... Kad paskataas chekaa tad viis ir saprotams.Ir arii bijis taads gadiijums ka paardod vecus produktus, kuriem jau sen ir beidzies deriiguma terminjs. Tas nav normaali...Gribu zinaat arii juusu domas par manu pazinjojumu parr sho "KRUTAAKO" veikalu Aizpute.

MSG kurjers -

Uz??mums aicina darb? velokurjerus/es. Vajadz?gs savs velosip?ds, mobilais t?lrunis. Darbs pilnu darba dienu; labs atalgojums, atkar?gs no padar?t?.

LIDO -

Lido!!!biju ar viru 1 janvari est pusdienas lido restorana.Virs panema kartupelus,kapostus un lielopu galu.Mans ediens vel bija edams neskatoties uz to kad vins bija auksts,bet viram ediens nebija edams.LAbi pagaja paris dienas un viram palika slikti caureja temprtura u.t.t...domajam varbut kads virus,bet vins bija dabujis Salmonelezi no lido.Sausmas ka lido var cept vecu galu kura laikam bija majoneze virsu ...un pardot to nakosaja diena ja svaigu.Nu neieteiktu kadreiz vel iet kadam uz turieni.

LG -

neperciet LG datoru monitorus!! gljuchii nezheligi. vai nu totals blackout vai nu stripas un nevar dabut pie dzivibas stundam ilgi. vienu Flatron L1715S jau nomainiju garantijas laika. man iedevu citu, garantijas laiks nav beidzies - mainisu velreiz.

Re reefischer 14.01.2007
Komentāri 1 Datori

eirostils -

eirostils un eiromāja ir viens kantoris, kurā nav nekādas kārtības - mēbeles nekvalitatīvas, turklāt to uzstādīšanai klientam ir jāvelta mēnesis. To, ko esi nopelnījis nekad neuzzināsi, jo savu padarīto darbu aprēķināt nevari, tā kā uz vienu objektu brauc vairākas brigādes. Vārdu sakot neiesaku!

Hesburger -

Tas kurš atrodās iepirkšanās centra Azur, pēc pasūtījuma veikšanas man pateica ka burgers tiks pagatavots un atnests pie galdiņa, pēc minūtēm 10 kad progress nebija redzams devos pie kases ar prasību kur palicis manis pasūtītais hamburgers, kā redzēju otrpus letes jaunietes izbrīnītajā sejā un ar jautājumu ko esmu pasūtījis un tiekot skaidrībā beidzot saņēmu nu jau pārgribušo pirkumu. viss tai iestādei saku garu atāāā.

Hesburger -

Gribeju ēst.Aizgāju uz hesburger restorānu-tur 2 rindas-vienā apstājos un pasūtu hamburgeru-pārdevēja man pasaka ka nau-ir tikai siera burgeri-nu labi-paņemu to-bet kamēr viņa iet tam pakaļ-blakus rindā kāds virietis pasūta 3 hamburgerus-bet viņam pārdevēja neko neteica par hamburgeru neesamību.Pelnīšana uz melu rēķina.

Elkor -

1/2 gadu atpakaļ meklēju mobīlo telefonu. Darbs man ir saistīts ar klientiem, tā ka vajadzīgs man ir labs telefons. Veikalā Elkor telekom - ALFā, man pārdevējs sastāstīja pasakas, ka Samsung ir vieni no krutākajiem telefoniem. Un es kā idiņš nopirku arī, samaksāju par telefonu 200 lvl. Bet kas tas, pēc 1/2 gada telefons sāka gļukot, pats slēdzas laukā, nobloķē pogas - tā ka vienīgais ko lietas labā var darīt ir noņemt batariju - vienā vardā sakot telefonam ir dirsā. Labākais no visa ir tas, ka...

Rimi -

Man shodien piemetaas pilniigs besis ieejot RIMI Vecmiilgraavii. Kaa parasti tur ir garas rindas, bet visas kases netiek izmantotas, jo paardeveejas vazaajas pa veikalu un pljaapaa savaa starpaa. Un veel pirms apm. 1/2 gada gaaju veikalaa un luudzu galju sagriezt shkjeeliitees, bet man atbildeeja:"Nevar aparaats ir beigts". Nu ko biju citaa Rimi (hipermarket), un man sagrieza

Ma Martins 14.01.2007
Komentāri 6 Veikali