ARNA FOOD -

Nesen stradaju tur par oficanti! Algas sola normalas bet izmaksa tadu algu kura krietni atskiras no ta kadu jums solija parrunu laika! Pietiek vien ka visu laiku staiga neapmierinats jaunais menedzeris Raivo.Darbiniekus dzen ta ka sunus!Vinam visu laiku kaut-kas nepatik! Es ari ieteiktu Arna Food administracijai izvertet vina atbilstibu ienemajam amatam!

Ātrā palīdzība -

Ja 2 raz v zizni obrascalasj v sluzbu skoroi pomosci! Eto uzas kak operator razgovarivajet! Eto bilo v nocj na 23. Janvarja! U etix liudei ni sociuvstvija ni etiki! Kak takix prinemajut na rabotu! Kak-buto ona rabotajet v tiurme s prestupnikami! Jesli celovek zvonit v 03. Znacet deistvitelno jemu neopxadima medicinskaja pomosc! Mne znakomaja raskazala! Cto sama nacalnica smeni operatorov zaztavliajet dolgo s klientami nerazgovarivatj! No ixniaja grubostj previsse vsego! Kosmar! V tiurme im rabotatj!

Volksauto -

Problēma Golfa - salonā nāk tosola smaka.1.ApmeklējumsNomainīja pečķu uz jaunu.2.Apmeklējums,jo smirdoņa saglabājās.Izjauca priekšējo paneli,izņēma pečķu,gremdēja ūdenī,pārbaudīja,vai jaunā pečka nav krutka.Viss kārtībā.

Komentāri 3 Datori

rolexs -

loti dargi pulksteni, kvalitate neatbilst cenai, neperciet tirgu jau nu noteikti

REALS AUTO -

Nopirku divas jaunas Pirelli riepas, ar vadītāju runāju latviski, šis bola acis un saka - njepanjimaju,pārgāju uz krievu valodu,teicu,ka pakaļējās vecās riepas var noņemt un izmest ārā,normālās priekšējās riepas pārlikt uz pakaļpusi un nopirktās riepas,lai liek priekšā.

Komentāri 2 Datori

VIKANDS -

Nopirku jaunu datoru. Mātes plate ir brāķis. Iebūvētā skaņas karte čerkst, mikrafonu pieslēdzot, tas nestrādā. Iebūvētā videokarte bremzee. Tagad man pret Vikanda lētājām iebūvētām kartēm ir alerģija.

Komentāri 4 Datori

viesnīca REZIDENCE -

Tā ir viesnīca, kura atrodas Talsu rajonā, Vandzenes pagastā! Attieksme pret klientiem ir nulle, no saunas jau 23:00 dzen ārā vispār nesaprotu šo sistēmu! Ar naudu arī ir problēmas, viņi pat nevar samainīt 5Ls par 20Ls banknoti pat nesapņo! Sistēma tāda pati kā trolejbusos un tramvajos! Pērkot sulu 2 glāzes maksājot ar 5Ls banknoti klientam jāgaida 30 minūtes kamēr klients var saņemt atlikumu!

Tele2 -

ja jums ir zelta zivtinja tad juutu jums liidzi... nezinu vai taa ir visiem, bet man ar ZZ gadiijaas taa, ka katru reizi kad krediits gaaja uz beigaam, vinji paretam pie kartes konta pieskaitiija 5 santiimus. bet kad krediits beidzaas katru reizi man paraadiija -0.05LVL. paretam man novilka naudinju no kartes, liidz kameer man piegriezaas un iegaadaajos o karti, un man liidz shim nav nekaadu probleemu! Taakaa tie vecaaki kuru beerni jums saka ka no kartes naudu velk nost ticiet jo tele2...

SIA ''Valmieras durvis'' -

Nepasūtiet durvis šajā uzņēmumā! Divu mēnešu laikā sola izgatavot, nomēra izmērus un nekā! Dzirdēju, ka arī kvalitāte nav stiprā puse.

TOPO Centrs -

Oktobrī Topo centrā iegādājos mp3 atskaņotaju. nākamajā dienā klausoties to konstatēju, ka nav īsti savienojuma, brīžam skan viena austiņa, brīžam neskan. nu ko, jānes atpakaļ....veikalā viss ok, pieņem, saka ka zvanīs, kad būs atpakal no garantijas remonta. ok gaidu, gaidu, paiet apmēram 3 nedēļas, aizeju pati (kaut gan solīja piezvanit), saka, ka būs pēc nedēļas, jo viņiem ir tiesības menesi remontet un to vini ari dara. kad biju tur vēl vienu reizi bijusi, dabuju savu mp3...tikai taada...

Labs auto -

Labs AUTO. Firma vispār afigenna, pirmkārt man interesē auto, viņiem tas pie kājas kaut gan viņi auto tirgo, Aizej pie plača, neviens no būdas ārā nelien lai ko pastāstītu, tagat ir ziema, ieeju iekšā, viņi lupī virsū un sāk gruzīt ko man vajag, tipa es apmēram traucēju viņiem tur sildīties, kad prasu ka man vajag auto, kurš viņiem tur jau 3 mēnešus stāv internetā, viņi saka ka tāds vispār neesot, kad eju onpetīt auto, cena galīgi neatbilstoša, iekšpus durvīm sūnas saaugušas un skaitās 1998...

Valdis Bišers -

Ja jūs vēlaties pazaudēt to pašu mazumiņu,kas jums jau pieder no jūsu nekustamā īpašuma,atdot naudu lai pazaudētu to mazumiņu kas jums pienākas pēc likuma,ja jums ir laika pārpārēm kuru varat veltīt šim advokātam un vēlaties ticēt visam ko viņš jums saka,beigās nesaņemot nekādus paskaidrojumus,tad droši varat meklēt Valdi Bišeru.Viņu ka labu advokātu es neieteikšu nevienam.

Vasilijs -

Vasilij rabotajet v Daugavpilse i po Rige toze, govorit 4to mozet mnogoje sdelatj po remontu. ja v 6oke, isportil vse materiali, potolok regips vesj v tre6inah, plitka polozena krivo,obnali4niki isportil,dveri toze ustanovitj ne umejet. Ego telefon 26210239..gonite ego v 6eju!!!

Kāds palīdz -

lūdzu palīdzat noīrēt dzīvokli!! ļoti ļoti steidzami - nezinu, kur meklēt!!! lūdzams tās nodrāz*** firmas nepiedāvāt, lai njemas paši.

DENTIN -

Dentin - samaja lu4saja klinika!!!!Personal - otli4nij. delajut svoju rabotu SUPER. Esjo ho4u otmetitj otdeljno, 4tp delajut o4enj krasivie plombi (a ne zalipuhi, kak vo mnogih klinikah) ja s4itaju za takuju rabotu mozno zaprosto bratj normaljnie denjgi, ne s4itaju 4to tam dorogo. A esli vam 4to-to ne nravitsja, vas ze nikto ne derzit, idite v druguju kliniku. u menja problem ne bilo, budu hoditj toljko tuda!

Nekustamo ipasumu firmas kas atrodamas reklama.lv -

Esam griezusies jau 5 firmas par nekustamajie ipashumiem jo velamies iret dzivokli, jau ir pagajushi 3 meneshi un mes stavam uz vietas, it nekas nenotiek!!! ieteiktu negriesties firmas kas ievieto sludinajumus lapasspuse reklama.lv, tiek velti patereta nauda, un vel dusmojas ka neesam apmierinati!! Visur tadi ligumi, baigie nosacijumi, bet viss tuksha, samaksa katra firma pa 30 ls un neka!!!! Tagad jacinas lai atgutu naudu!!!!!!!!!!!!! Bet ka??? :(

Gi GitaZeilisa 30.01.2007
Komentāri 3 Apģērbs

ERGO -

Student! Ne pitajsa poexatj v US cerez firmu ERGO. Tam ti otstoish ogromnuju ocheredj, v ozhidanii delovih rabotnic, skoree vsego tvoi dokumenti ne budut sdelani vovremja, tebja zastavjat podpisatj nevigodnij kontrakt za 100$, esli ti uedish ranjshe, to skoree vsego bez kartochki strahovogo polisa(tak bilo v proshlom godu), a potom eshe isterichnaja marinochka tebe nahamit i vse eto za vami zaplacennie denjgi! Servis i otnoshenie k klientu - sux!Nikogda boljshe v ERGO ne pojdu i vam ne sovetaju, naprasno potracennoe vremja i nervi!

Francis -

A vi znaete, 4to firma Francis vipuskaet ne prosto varenje, a varenje s sjurprizom?!! Re6ila ja segodnja otkritj bano4ku varenja iz 4ernoj smorodini, otkrivaju, a tam samij nastojas4ij sjurpriz - ULITKA !!! 4to mozhet bitj prekrasnej?.. Tak 4to, esli vi ljubitelj francuzskih delikatesov, to varenje ot firmi Francis eto to, 4to vam nuzhno! Pravda ulitki mestnogo proishozhdenija........ ;)

Latishskij jazik -

Kto mozet podskazatj gde mozno projti kursi latishskogo, gde horosho u4at ili nomer telefona prepodavatelja, kotorij obu4ajet individualjno.

Inserviss Group -

Esli skazatj, 4to eto 6ara6kina kontora, eto zna4it ni4ego ne skazatj... Ljudi radi boga opasajtesj etoj lizingovoj firmi, ne govorja o tom, 4to denjgi derut , tak eshe kakuju-to otdeljnuju kommisiju pridumivajut. Uxodjat s raboti ne izvestno vo skoljko- konkretno obrashu vnimanije na kontoru kotoraja naxoditj v Dom mebeli, malj4iki s devo4kami rabotajut, esli skazatj ploxo, ni4ego neskazatj, uxodjat domoj ne vovremja, a potom s menja za prosro4ennij denj berut soda naudu 1.20 ls, atas da gde...