One.lv -

Admini ignorirujut vse napravlennie im soobwenija. Esli ne hotite terjatj svoe vremja, nikogda k nim ne obrawjajtesj.. OTVETA NE BUDET.

Je Je Ve 13.02.2007
Komentāri 0 Internets

Inbox.lv -

Administracija BEZ OSNOVANIJA I BEZ DOKAZATELJNO zarila po4tovij jawik. obwjatjsja ne *elaet. Sovetuju ne hranite va*nuju informaciju na Inbox`e, a ewe ludwe NE POLJZUJTESJ inbox`som.

Je Je Ve 13.02.2007
Komentāri 0 Internets

OMAR -

Firmai divas filiāles, viena Vecmīlgrāvī, otra Mangaļos.Negodīgs darba devējs, kurš maksā minimālos nodokļus, plus liek strādāt garas stundas, maksā grašus.Atvaļinājuma naudas nav, darba apstākļu nav.Klientiem nesit čekus, vai pareizāk sakot, neļauj sist čekus.Esiet uzmanīgi!!!

RD Electronics -

Polnij otstoj a ne firma! Prodavci nichego tolkom objasnitj ne mogut posilajut ot odnogo k drugomu. Ja plunul i poshol v ELKOR, tam toze ne saxar no obsluzivanije polutse!

RD Electronics -

RD Electronics-līzings pilnīgs sūds! Tas menedžerītis, kam uzticēta potenciālo debitoru sijāšana, bez jebkādas paskaidrošanas pasūta tevi vienu māju tālāk. Sajūta pēc visa ir tāda, ka tu esi pilnīgs sūds. Nebojājiet sev garastāvokli. Sharashkina kantora!

Laima -

Laimas veikalā, kur tirgo saldumus - Agenskalnā tik pretīgas vecenes pārdevējas, ņirgājas par klientiem, kasa savus netīros sataukojušos matus virs piparkūkām, nesaprot latviski.Īsi un konkrēti...

Dino Zoo -

regulāri iepērkos Dinozoo veikalos man ļoti patīk apkapošana un serviss.Liels paldie meitenēm!

LIDO Vērmanītis - Червяк в еде

Червяк в еде LIDO... VERMANITIS Kupila domoj edu-kurinnuju kotletu i mnogoje drugoje, kogda doma nacala estj kurinnuju kotletu s gribami vnutri okazalsja CERVJAK-OPARISH. I takoj kak bud to tolko cto ego tuda zapixali, svezij upitannij!!! UZAS!!! Menja toshnilo vesj denj i rvalo ot odnogo vida. U menja kak raz toksikoz seicas i takoj podarok... LIDO-GAVNO!!! Teperj vsem budu rasskazivatj pro eto. K sozaleniju ne poexali razbiratsja kuda to zaterjalsja cek, da i vremeni ne bilo, mi kak raz uezali k vixodnim. Xoja nado bilo bi im podnjatj sumatoxu. GAVNO, GAVNO, GAVNO drugogo slova ne naxozu!!!

www.gay.lv -

PORTĀLĀ GEY LV, ADMINISTRACIJA VAR IZLASĪT VISAS PRIVĀTAS VĒSTULES,NESKATOTIES UZ TO KA TĀS IR PRIVĀTĀS!!1 JAU TĀ ĻOTI DĀRGS PORTĀLS,GRĀBJ NAUDIŅU KUR TIK VAR!ITKĀ ES MAKSĀJU PAR INFORMĀCIJAS NOSLĒPUMA SAGLABĀŠANU,BET TAS JAU TIK NO SVEŠU ACĪM ITKĀ TIEK PAR MANU NAUDU SLĒPTS.PATIESĪBĀ CILVĒKS NEVAR BŪT DROŠ PAR INFORMĀCIJAS NOPLŪDI CAU ADMINISTRĀCIJU!!!!!!!!!!!!!

gay.lv -

PORTĀLĀ GEY LV, ADMINISTRACIJA VAR IZLASĪT VISAS PRIVĀTAS VĒSTULES,NESKATOTIES UZ TO KA TĀS IR PRIVĀTĀS!!1 JAU TĀ ĻOTI DĀRGS PORTĀLS,GRĀBJ NAUDIŅU KUR TIK VAR!ITKĀ ES MAKSĀJU PAR INFORMĀCIJAS NOSLĒPUMA SAGLABĀŠANU,BET TAS JAU TIK NO SVEŠU ACĪM ITKĀ TIEK PAR MANU NAUDU SLĒPTS.PATIESĪBĀ CILVĒKS NEVAR BŪT DROŠ PAR INFORMĀCIJAS NOPLŪDI NO ADMINISTRĀCIJAS!!!!!!!!!!!!!

Atmoda LP -

Uv.Kompanjoni,i stroiteli!Ne verte Direktoru-OFERISTU Andrisu Knapsisu mob.tel-6072587.Ne suchestvujuschej SIA-"Atmoda-LP"Cistoj vodi A.Knapsis-KIDALO,deneg ne dozhdeshsja ot nego.Kinul vseh v Liepai,tak zhe v Rige.Ni doma,ni Firmi u A.Knapsisa-NET!

SIA Lans / VOX Mēbeles - Izplata nekvalitatīvas poļu mēbeles

Izplata nekvalitatīvas poļu mēbeles SIA "Lans" izplata nekvalitatīvas poļu mēbeles savos veikalos "VOX mēbeles". Šīs mēbeles ļoti zemas kvalitātes ar vēl zemāku garantijas apkalpošanas servisu. Jāpaiet 5 mēnešiem, lai nomainītu nepareizās eņģes skapim. Nepažēlojiet pielikt 50% naudas un brauciet uz solīdāku veikalu (piemēram "LEX mēbeles").

Čili Pica -

Zahodila s druzjami v eto (teper uze otvratitelnoe) mesto. ranj6e ja tuda zahodila s udovolstviem. ja sama rabotala oficiantkoj, znaju kak pravilno obsluzivatj, no kogda oficiant podhodit k tebe s takim virazeniem lica, 4to o6u6enie ne iz prijatnih, to eto ne prijatno. serviss-uza, oficiantki-na samom dele otmorozennie! (eto vozle Laimovskih 4asov) plnotju ne reagirujut na to, 4to im govorjat!! nikogda bol6e ja tuda ne zajdu!!!! i nikamu ne sovetuju!!!!!!

Sia VT Servis -

Neperciet shiis firmas produktus it iipashi pelmenjus, jo tajos pelmenjos ir kaulu gabalinji, deelj kura es nolauzu zobu! vai nav parodija nolauzt zobu eedod pelmenjus!

Maxima -

OGROMNIE O4EREDI V KASSU.35-40 MINUT STOJAT JA OTVIK.OSTAVIL POLNUJU KOLJASKU PRODUKTOV I POEXAL VRIMI

Maija -

Vecrīgas Maijā pēc matu krāsošanas frizieris man pielīdzināja arī čolku.. kas maksāja papildus 10 latus. Tur vienkārši čakarē cilvēkus.

qtek -

cik telefonus esu lietojis tik visiem ar laiku nedarbojas ka vaig austinam kontakts!

Latgales Auto -

Nekad nepērciet mašīnu "Latgales auto". Tur strādā krāpnieki. Tiek pārdotas sistas, nedaudz piekrāsotas mašīnas.Nopirku it kā mazlietotu Nissan Primera. Izrādās bijusi sista, krāsa nāca nost pie pirmās mazgāšanas, Air-bagi bija tukši, nenormāls benzīna patēriņš. Bet pārdevējam mēle salda...

Eiropetravel -

Es arī piedalījos Helsinku braucienā!Organizācijas nekādas.Absurds.Mani šokē Europetravel noalgotās speciālistes komentārs par ķīniešu braucieniem.Galvenais samaksā.Nevienas neiesaku izmantot.Europetravel pakalpojumus.

Credo Autoskola -

Vot ja, naprimer, uchilasj v avtoshkole kredo i mne o4enj nravilosj! Zame4ateljnie prepodovateli, o4enj interesno i ponjatno rasskazivali! Kogda na4alisj zanjatija po vozhdeniju stalo eso bolee interesnee...Vedj eto bili uzhe prakti4eskie zanjatija! U menja bil zame4ateljnij instruktor po vozhdeniju po imeni Aleksandr, s kotorim ja sdala ekzamen v CSDD s pervogo raza! (teoreti4eskij ekzamen takzhe sdala s pervogo raza!)