Brīdinājums! -

Brīdinam, ka ievietojot jebkuru informāciju, minot konkrētus vārdus, uzvārdus, adreses, un, ja Jūs šo informāciju nespēsiet vajadzības gadījumā dokumetāli apstiptināt, Jūs varat tikt saukts pie kriminālatbildības par apmelošanu.

www.shaly.lv -

Uzmanieties no šī saita www.shaly.lv sniegtajiem pakalpojumiem! Kompānija darbojas nelegāli un pakalpojumu sniedzējiem nav ne attiecīgas izglītības, ne prasmes,ne biroja vieta, ne juridiska adrese,NEKAS!!! No cilvēkiem tiek izkrāpta nauda un viss!!! Taisīju pie viņiem foto sesiju par kuru samaksāju lielu summu(ap 200Ls), sākumā bildes izskatījās ok, kad aizbraucu uz Milānu man turienes fotogrāfi izmeta ārā visas bildes, atstājot 2 bildes,kuras pēc viņu teiktā ir pa pusei profesionālas! Tad ir...

Dentiks -

DENTIKS!!!Sākumā šķita, ka šī varētu būt prestiža firma.... bet kļūdījos....Pēc plobmes ielikšanas zobs tika "pulēts", bet tika saskrāpēta neskartā zobu emalja un tas kļuva nespodrs (līdzīgi, ja paņem ar smilšpapīru un noskrāpē stiklu). Turklāt plombe tika ielikta ar malām - un tagad tīro ar zobu diegu, tas ķerās, citreiz pat ieķerās tā, ka noplīst...

Topo cents Tukuma -

Nopirku Topo centra telefonu Nokia6280,meenesi gaaja labi.Pec meenesa,nonemot no ladesanas vairs nevareeja iesleegt displeju.Aiznesu uz garantijas remontu,soliija peec nedeljas salabot.Pagaaja nedeelja,divas,triis, nepaartraukti intereseejos kad buus gatavs.Atbilde visu laiku viena:naakosnedeel.Peec meenesa zvana,ka garantija esot atteikta,jo esot manis pasas vaina,jo telefonaa esot ticis mitrums.Taa nu man izgaaja.Ejiet ar liikumu TOPO CENTRAM!!!!!

K-Rauta - Neieteiktu K-rautā pirkt neko kas ir jāmēra

Neieteiktu K-rautā pirkt neko kas ir jāmēra Neieteiktu K-rautaa pirkt neko kas ir jaameera, jaasver vai kautkaadaa citaa veidaa ir uz skaitu. Visas reizes cik esmu iepircies mani apshmauc. Vadu nogrieza 10m pa maz, laminaatu arii nepareizi iedeva. Itkaa jau vajadzeetu pashiem sekot liidzi, bet kaada velna peec man buutu jaapaarskaita peec paardeveeja viss ko es peerku.

Rīgas 1. Slimnīca - Kā cietumā

Kā cietumā Nācās ārstēties šajā slimnīcā ādas slimību nodaļā! Nodaļa atradās 2. stāvā, palātā pie logiem restes kā cietumā, naktī ieejas durvis nodaļā ir slēgtas, ja nepieciešama naktī evakuēties nevar, ja medmāsa tās neatslēdz. Ēdiens vienkārši briesmīgi negaršīgs. Atved katlu ar mašīnu, noliek uz ielas pie nodaļas ieejas, kā arī AUDUMA maisā maizi. Par ko es maksāju nodokļus?

Rimi -

da nas4ot etogo mogazina mne daze skazat' ne4ego, obsluzivanije plohoje,tovari ne svezije i.t.d. ob etom mozno govorit' dolgo.

V vadjazaicev 24.11.2007
Komentāri 0 Veikali

MA-1 DATORI -

Nepeerciet neko shajaa iestaadee. Visas cenas tur ir nesameeriigi augstas un serviss arii nekam neder. Saluuza maatesplate un uz remontu vedu 3 reizes un joprojaam ir kaut kaadi gljuki. PIEVEERSIET UZMANIIBU TAM KA VINJI VISOS DATOROS PIEDAAVAAA INTEGREETAAS VIDEOKARTES UN CENA IR VEEL LIELAAKA NEKAA NORMAALOS SALONOS AR LABAAAM VIDEOKARTEEM!!!!

I Ivars 24.11.2007
Komentāri 4 Datori

TOPO Centrs -

kupila malenjkie kolonki dlja kompjutera,a oni slomalisj 4erez 2 dnja ,ja ix srazu prinesla.....tak vot zdu uze 2 nedeli mne e6o nikto ne pozvonil,kak skazali vozmozno po4inka mesjac zaimet....vi mne skazite 4to tam tak dolgo 4initj mozno???po idee esli tehnika lomaetsja za 2 nedeli,to ee menjatj dolzni srazu !!!!!!

Fortuna Autoskola - Negatīva pieredze

Negatīva pieredze Es nezinu kādas ir citas autoskolas, jo man ir pieredze tikai ar šo un ļoti negatīva.

I info 24.11.2007
Komentāri 30 Autoskolas

Krūza - Brāķa preces

Brāķa preces Esiet uzmanīgi, pērkot spuldzes viekalā "Krūza", īpašī tajā, kurš atrodas Imantā. Nedegošo spuldzi Jums nesamainīs, kaut gan ar čeku rokās, kuru saņēmāt pirms stundas. Menedžeris laipni pastāstīs, kā viņiem pašiem "piegādātājs spuldzes atpakaļ nepieņem" un "kur nu mēs to liksim??". Pārējos veikalos vienmēr un bez jautājumiem man mainīja bojātas spuldzes, tādēļ "Krūzas" rīcība nāca par izbrīnu. Ir aizdomas, kā tādejādi viekalā "Krūza" ar nodomu tiek realizētas brāķa preces (pie tām, nav no lētām).

OKS -

Ljudi ne budte doverchivi,magazin sportivnih tovarov Oks prodajushij obuvj i adezhdu firmi DC nakruchivajut ceni,shodite na Brivibas 154 i ubeditesj sami,ceni namnogo nizhe!I prichem ot oficialjnogo dillera!

GO PLANETA -

Kas ir noticis ar šo centru? Agrāk tur varēja garšīgi paēst, es pat teiktu ļoti garšīgi, bet tagad tur ir vienkārši pretīgi, tur vairs nav ko darīt, apkalpojošais personāls īsti lohi un neprofesionāļi...netērējiet savu naudu un laiku tur, jo nav vērts

Jalon -

Vēlos pirkt māju zemgalē.

Chocolate " Pepper -

Draudzeni pienema darba par oficianti un vina parakstija ligumu, viss gaja ka pa sviestu, tikai lieta tada ka atpakal gribeja nakt stradat cita darbiniece, kurai bija slimibas lapa uz trim menesiem un ligums nebij lauzts. UN turklat vel liela darudzene prieksniekam, bet pec parejo darbinieku redzeta kartiga sliņķe, jo galdiņus neapkalo, bet tikai sēž virtuvē un sit klaču ar pavāriem!

Gross Autoskola -

Kto mozhet rasskazhite pro avtoshkolu "GROSS" Sobirajusj pojti tuda uchitsja.zaranee spasibo

Rimi -

Nevienam neiesaku strādāt RIMI ALFA veikalā. Tur no darbiniekiem tikai prasa, bet par cilvēkiem viņus neuzskata. Veikala vadītāja pret darbiniekiem izturas kā pret atkritumiem!

A AinaKate 24.11.2007
Komentāri 7 Veikali

LMT -

Nju vot zna4it epopeja s malocennikom NOKIA 6020.Primerno mesjac nazad kupiliv TRODEKSE po akcii LMT sej aparatik s podklju4eniem vse kak nado. 2 dnja nazad on prosto utrom ne vklju4ilsja, povezla ego obratno, vzjali po garantii v remont obosnovav pri4inu polomki tem 4to, u vsej etoj partii ispor4eno programnoe obespe4enie, kogda na6i umeljci kodirovali rus. i lat. jaz 4to-to naporta4ili. a pomenjatj sam telefon ne vozmozno tak kak na programnoe obespe4enie garantija ne rasprostranjaetsja. I...

Motivi -

Neejiet straadaat uz veikalu MOTIVI,kad gribeesiet iet prom, Juus nekur nelaidiis, bet kad naaksiet peec algas Jums pateiks, ka JUMS NEKAS NEPIENAKAS. Veikala vaditaja darba njemejam nedod otru darba liguma eksemplaru, bet kad beidzas parbaudes laiks, jaunu darba ligumu taa arii nenosleedz. Jo, ja jums buss kaadas pretenzijas,tikpat labi var pateikt, ka Juus sheit nemaz nestraadajat.

Hansabanka -

Bijām Dobelē pie ārstiem un nolēmām pie reizes nokārtot maksājumus bankā turpat, lai nav lieki jābrauc uz Tukumu. Mums bija jāsamaksā VZD par pakalpojumiem.Bankas darbiniecei iedevām VZD Tukuma nod.kvīti, kur bija norādīti konta Nr., kur jāpārskaita nauda. Darbiniece izdrukāja pārveduma kvīti, iedeva parakstīt un atdeva iedoto VZD kvīti. Liels bija vīra pārsteigums, kad ierodoties VZD Tukuma nod, kad viņ;s uzzināja, ka nauda nav pārskaitīta. Vīrs uzrādīja bankā izsniegto pārveduma kvīti...