Kuģiši uz krastmalas -

Piektdien pastaigājamies pa 11 novembra krastmalu! Paskatijos uz cenam braucieniem ar guģišiem!!! Ievēroju ka kuģitis "Jūrmala" pārdod biļetes pa 1Ls, par to pašu pārejie kuģiši ņem 3Ls!!! Izbraukajam stundiņu pa 1Ls, bijam ļoti apmierināti!!! Kuģiša stavvieta ir pirmā no dzelzceļa tilta!!!Nepārmaksājiet 2 Ls ne par ko!!! "Jūrmala" ir vislabāka!!! Bērniem līdz 3 gadiem, tur vispar bezmaksas!!!

Pelstoni Nami -

V CENTRE DAUGAVPILSA POSTROJILI "GORILU" POD NAZVANIJEM RIMI gipermarket + gostinica" LATGOLA ",JA V GORODE BIVAJU CASTO NO TO CTO TAM POSTRILI, I KAK, ZASLUZIVAJET VNIMANIJE ARHITEKTOROV VSEJ PLANETI!!!!! TAM RJADOM JESTJ KRASIVEJSIJ KATOLJICESKIJ HRAM KOTORIJ ETO "GORILA" POLNOTJU ZAKRILA SVOIM OBJOMOM, DAZE V COVETSKOJE PRI PLANIROVKE RJADOM STOJASCIH OBJEKTOV BILO PRETPOCTENIJE OTDANO HRAMU I UVAZENIJE. KTO ETI IZVINITE CURBANI KTO DOPUSTIL TAKOE UZASNOE TVORENIJE V ISTORICESKOM CENTRE...

Elkor -

Nu man jau liekas ka Elkor unikālā pārdevēju nekompetence vai drīzāk absolūta neieinteresētība kaut ko pārdot, ir tikai un vienīgi VIENA MILZĪGA NAUDAS ATMAZGĀŠANA! Nezinam tikai kas tam visam ir apakšā, kas tam dod finanses. Paskatieties cik daudz naudas tiek nodedzināts elektrībā - tizli un pārspīlēti ar prožektoriem izgaismotos veikalos. Stils vispār galīgi garām. Kādu normāli latviski runājošu un saprotošu pārdevēju neatrast.

Elkor -

Vispār man ir prieks ka arī krievu tautība izsakās negatīvi par šo naudas atmazgāšanas midzeni. Es biju iedomājies ka tie krievu pārdevēji pret latviešu pircējiem ir īpaši vēsi un atraidoši, ir tāda sajūta, ka viņi domā, 'ka tu maita ātrāk aiztītos' vai 'ko lūri, tāpat nenopirksi' :( Acīmredzot arī pret krievu pircējiem ir līdzīga attieksme? Tas novērojams pārsvarā visos elkor veikalos.

Vērtētājsf 18.06.2007
Komentāri 10 Apģērbs

Lex Interior -

Ui, nu šitādu midzeni. Rodas iespaids ka atkal kārtējā naudas atmazgāšana. Interjers ko aplūkot ļoti patīkams, bet tur esošo "purnu" attieksme... kautkāds vāks. It īpaši lejā, tiklīdz ar sievu iegājām, viens pavecāks purns, nu tik nikni skatījās, pilnīgi riebīgi palika. Sajūta, ka domās teiktu "Nu ko atlīdi latviešu ... , tāpat tev naudas te nekam nepietiks". Fui, pretīgi. Paskatoties uz tādiem neieinteresētiem pārdevējiem pat par brīvu tur neko neņemtu. Kaut gan bij arī mēbeles, sekcijas, ka...

T Market -

Sveiki!Maxima veikala neperciet velosipedus, 2diena jua saluuza,cerkst un sture nav noreguleta, izgaz naudu un sanem suudu.Ar to izcelas Maxima un T markets, lai sagaiditu apkalposanu nacas gaidiit 30minutes, redzams,ka klienti sev nav svarigi.

Tele2 -

Vienmer TELE 2 izcelas ar savu APZAGSANAS MAKSLU!Zelta zvina neviens pakalpojums nedarbojas, nauda tiek kaseta, 0.27 Ls minute, arii atjaunojot nakas zaudet naudu,vispar Tele 2 nevienam izveleties ka mobilo operatoru izveleties nevienam neieiesaku!

SIA Silale -

Internet u firmi Silale SIA ne internet a g....o, ja vot podklju4ilsja k nam za 4 Ls/ v mesjac oni govorili skorostj super, rabotaet bez perebojev! Eto vsje Hernja.......................Koro4e Otdavajte moi babki obratno!!! Litovci dostali, ladno T-market, Maxima, tak oni es4e i internet ZAHOTELI!!!

Tele 2 - Labāk ar TELE2 nesapinieties

Labāk ar TELE2 nesapinieties Esmu vienkārši "laimīga"...;)) Par kredītlimita pārsniegšanu pagājušonedēļ atslēdza telefonu. Šonedēļ nomaksāju, zvanu šiem - kad nauda ienāks, pieslēgsim Jūs atpakaļ... Jā, jā jā... Naudiņa samaksāta - gaidiet vēl 24 stundas.... un ja man telefons tagad vajadzīgs... Manuprāt tas vairs nav normāli... Informatīvā nodaļa ar norēķinu daļu vienkārši nesavieno... Fantastiska sistēma un "fantastiski, pat ļoti laipni" cilvēki... Labāk ar TELE2 nesapinieties...

Danija -

Apavi kurus nopirku pa dargu cenu izradijas galigi garam, smukas kurpites jau ir, bet pirmkart uzvelkot tas krasojas un neviens nebridinaja vai nebija nekur raxtits, ka var krasoties un tagad man zekjubikses galos kreaso melnaa krasaa un turklat ari pirksti paliek melni,ka vakaraa pilnigi ar ziepem jaberzj, drausmigi.

Pu PurlaMurka 17.06.2007
Komentāri 19 Apģērbs

Narvesen -

Narvesen stacijas laukumaa - Tur laikam nav neviena svaiga produkta. Laikam tieši tāpēc tur nekad nav daudz cilvēku. Es arī vairs nekad neiešu un Jums arī neiesaku!!! veemiens naak

T Market -

Karoche prikol bil s T-Marketam, s hodjlil ja v etat mogozin potomu chto moja babushka skompostrirovala mozg chto tam vsjo djoshiva i vkusna:)Ok. posholo ja, kupil kartoshku, moloko, kefir,poshital ssekonomil 13 santim, poshol doma i bljin....matj vashu kakoje mnje bilo ljeco kogda ja zaljil v kruzhu eto moloko, zholtoe kak sabachaja djermo, dazhe njestal ja pitj evo,,,,pahnjil naskami 2 njedjeli njestirtami...ljudji////!!!!padumaitje, pered hodjite v eto Djermochij mogazin, konjeshno ja mog njisti evo obratna, no njehokjelas mnje kak starij babki idji chevo to vijasnjivatj.////////

Bison -

Līme Bison Monta FIX universal var būt ir laba līme, bet ne tam kam paredzēta - putuplasta limešanai man neizdevās pielīmēt 1 kv metru putuplasta vieglo griestu ar 440 g šis ''super'' līmes. 3.50 Ls un 1.5 stundas laika pa vēju. Bet NELSSa teica ka problēmu nebūs.

Rīgas Kore -

Rigas Kore - neesmu veel sajutis neko sliktu no vinjiem strada godigi un savaa biznesaa viennozimigi labakie, kur jus tos savus negadijumus sadabujaat ??.. paskatieties pashi pie kaa veel var iet dzivokli mekleet rigaa ??? vieni manitaji davai tik 10 lati un atpakalj nekaa a Rigas Kores meitenes izvizina, parada dzivokljus skaties un tad doma kuru nemsi a maksaa peec tam baigi laba lieta !!! Man pat liekas ka kads te censshas uz vinjiem tochna te kaut ko sarunaat sliktu pavelti laikam pasham pauris tukshs vot i nekas nesanaak .

Nelda Salaspils -

Cieti zjaaveetaas desas glumas un lipiigas! Ja gribat sagaidiit riitdienu, neriskeejiet eest. Uz jautaajumu par PVD kontroleem nav konkreetas atbildes.Deriguma terminji visur ir uzliimeeti deriigi, bet prece domaata laikam tarakaanu indeeshanai!

Salamander -

Mānīgais Salamander nosaukums (veikals, kas atrodas DOMINA - pārdod Salamander papavus). Tikai ražotājfirmas zīme ieviesa uzticību pērkamajiem apaviem - kā izrādās pa velti. šadas ražotajfirmas vairs nav - un nopirkts ir tikai šisi nosaukums. Kurpes kuras tika pirktas pa 75 LVL - pēc nesāšanas - tikai brauksānai uz darbu un tur arī staigāšanai - zoles atlīmējās abām kurpēm gan no priekšas , gan no aizmugures!

TEIA Tuninga Klubs -

NIKOMU NE sovetuju pokupatsja na deshevij sait www.tunings.lv, kotorij kstati nikakogo otnoshenija k firme TEIA ne imeet. Sait prenadlzheit nekomu GINTu,kotorij razmeshaet zakazi v TEIA. Malo chto TEIA delaet polnoe g..no, tak kogda zakazivaet GINT,oni delajut eshe huze. I platit on max. 30% ot sumi,kotorie vi emu otdadite. Kachestvo - prosto otsustuvet!

Nelda -

Vai kaadam nav ko teikt par suudiigo "Neldu".Vemt gribas, cilveeku kraapeeji un nelieshi ..... visi, saakot no apkopeejaam/jiem liidz prezidentei unn administraacijai

Mustangs Autoskola -

Mīļie cilvēki,neļaujiet sevi apmānīt un neejiet uz šo skolu,jo skolai uz šo brīdi ir atņemta licenze,bet viņi jau to nevienam nestāsta,meklējiet labākas skolas un it īpaši jaunas kas drīz atvērsies,būsit ieguvēji.Neļaujiet tiem krivu tautības cilvēkiem sev kāpt uz galvas.

In inguna 16.06.2007
Komentāri 6 Autoskolas

LANS -

dobrij denj vsem ,i tak mebeljnaja firma LANS ,eto VOX MEBELES magazini odin naprotiv doma mebeli,vtoroj na kengaraga. zakazal ja mebelj 9 majaoformil kredit zaplatil ne malij pervij vznos,v dogovore napisali chto pridet ne pozze chem 9 junja ,zvonju 9 junja mebeli net perezvonite 12 chisla,xorosho zvonju a oni mne govorjat cvhto mebelj prishla tipo zavtro razgruzjat i zaberajte ok ,zvonju na sledujushij denj etim kozlam a oni govorjat mne mashina gde to poterjalasj u nix,ladno zvonju 15 junja...