ERGO -

Ergo plohaya firma i Marina toze.Ona obeshala raboty.Nas bilo troe kazdiy zaplotil 150 d.raboty ne nashla.

"Diāna" A/S -

Ventspils "Diāna" veikalaa uz poruka/inzhenieru krusta, ir gatavais tarakaanu/prusaku midzenis, par ko paardeveejiem un apkalpotaajiem tiiri vien prieks ir.Es esmu redzeejis un daudzi mani draugi..Kaa piemeeram otrajaa staavaa nopeerk kartupeljus un paarlietajaa meercee ir smuki izvaariits tarakaans..to paraadot paardeveejaam, vinjaam sejaa lielais smaids, panjem tarakaanu aaraa..un dziivo taalaak..paardeveejaam visaam lielie prieki (taa no malas izskataas).Un taa ne vienu reizi vien.

ģi Ģirts_ 13.06.2007
Komentāri 35 Tirdzniecība

Effect -

Effect veikaliņā (uz Dzirnavu ielas) nopirku smuku krūšturi, kas labi izskatās zem pieguļošiem apģērbiem (tāds bez vīlēm, par 6.5Ls). Bet tas tikai līdz tā pirmajai mazgāšanai. Iemērcot šo krūšturi ūdenī (temperatūrā kāda norādīta uz kopšanas pamācības), tas pārvērtās krunkainā bezveidīgā lupatā un tāds palika arī pēc izžāvēšanas. Būtu tak norādījuši, ka tas ir vienreizējais...

An Anita 13.06.2007
Komentāri 3 Apģērbs

SIA "Orient Baltic" -

Delo bilo sovsem ne davno svjazalsja ja s etimi diletantami, xotel biznes prodatj... pri6el k nim v offis, ustroili nastojas4ij dopros, po4emu cena takaja, po4emu prodatj xo4ju... kto ja takoj... i kak ja o nix uznal... podonki voobs4em, kogda na4ale po cene govoritj... okozalosj moja firma stolko ne stoit, ocenili moj biznes za 5 minut, i govorjat ne stotit on stolko... procen za svoji uslugi ne xilij berut... a samoje sme6noje, kogda sunuli podpisatj tak nazivajemoje poru4enije na prodazu...

andrea autocentrs -

andrea autocentra Paula Lejiņa 4, Jelgava tikai mainita zobsiksna vw passat 1,9 tdi pec nomaiņas auto nobrauca tikai 100 km lidz nolūza skrūve klokvarpstas rievotajam skriemelim - rezultata motoram kirdik. andrea protams pateica ka vini tur nav neko skruvejusi un ta neesot vinu vaina. pirms remonta tikai teikts lai nomaina visus blivslegus utt lai butu drosi ka tas motors ies bet vini izdara to ko neprasa turpretim tur kur jasataisa sataisa ziepes! remonta laika arī dīzelis bākā kaut kur izgaroja... :(

basse motors -

vajadzeja nomainit lodveida balstu bmw e36 aizbraucu uz ganibu dambi basse motors. loti laba apkalposana un cenas pienemamas tikai servisa meistars aizmirsa pierakstit kuru tiesi sarniru gribu nomainit rezultata pa taisno no servisa csdd nepatikams parsteigums nomainits nevis labais arejais bet gan kreisais arejais sarnirs!!! nu ja nevar saprast varbut var pazvanit un pajautat ko tiesi mainit nevis darit uz dullo? 27 ls par neko un sarnirs joprojam nav nomainits! pats jau vainigs jo nav ar manu roku rakstits pieteikums kas tiesi jamaina. uzmanieties!

sia NIKS -

Ne pokupajte obuvj v magazinax; '' I GO '' TC ORIGO , '' APAVU NAMS'' Marijas 8! Eta odna firma i torgujut oni kitajskoj obuvju o4enj plohogo ka4estva, a birki na obuvj lepat italjan., ispansk., i td.

Va vasjape4kin 12.06.2007
Komentāri 1 Apģērbs

Terranova - Slikts serviss

Slikts serviss V4era bila v magazine odezdi 'Terranova' v Origo.. vzjala paru vescej pomerjatj.. posle primerki vihozhu s veshalkami i vescami v rukah i protjagivaju prodavscice 4tobi ona povesila obratno. A ona s mne govorit: 'a mi nerazveshivaem vesi obratno, tipo eto nenasha rabota'.. Afigetj, ih tam 10 shtuk, 4em ze im tam zanimatsja?!

Rigas Celtniecibas koledza -

V RCK totalno razvodjat studentov.Pripostupleniji obeshajut professiju proraba a v itoge dajut srednego pomoshnika mladshego ta4kotolkatelja.Takih svolo4nih prepodov ja nigde do etogo ne videl (osobenno 4ABA!!!!!!).U4ebnaja programma ne akkreditovana! Nikomu ne sovetuju postupatj v RCK poberegite svoi nervi i dengi!

T Market -

Vashe,eti poganije litovci uze vsex dostali.Zaparili oni prodavat svojo deshovoje fuflo. Osobenno ix koronaja marka TAUPA-govno eshjo to. NAdo mo4it eti magazini!!!

Neostore - interneta veikals -

ŠAUSMĪGA ATTIEKSME PRET KLIENTU INTERNETA VEIKALĀ NEOSTORE!!! (www.neostore.lv) Pasūtījums tika veikts vairākas dienas atpakaļ, solīja piegādāt piektdien, šodien ir pirmdiena, otro reizi solīja uz 12.00-13.00, vēl joprojām nav piegādāts!!! Sazvanīt uz trīs uzrādītajiem telefoniem 7373247, 6800906 un 6515536 NAV IESPĒJAMS! Veselu stundu to vien tik daru kā spiežu uz telefona taustiņiem bez pātraukuma!

Balta -

Ne raschitivayte poluchity za remont adekvatnuyu summu. Vse ravno naschitayut menyshe i pridetsja doplachivaty samim. Kogda prinosish smetu s drugogo servisa, to smotryat kak na duraka i sprashivayut gde vi takie ceni videli. V techenie mesaca 2 sluchaya. Obe mshini imeyut strahovku KASKO

Elejas Veronika - Elejas Veronika ir krāpniece!

Biju pie šitās mādams Lielvardē... Tāda rinda tur...-bet galvenais, ka jāsez visiem aukstā, mitrā telpā-no tā vien var saslimt, ja sez tur, jāgaida tur 3-4 stundas. Man bija šada tāda problema ar veselibu, bet ši, uzreiz liek izpildīt kaut kādu vingrinājumu mugurai (kā man stastija vina pilnigi visiem to liek izdarīt; pilnigi visiem saka, ka jums ir skolioze vai līka mugura. Un atkal-visiem liek noliekties uz atpakalu uz vinas kaulaino plaukstu.)-man pec tam 4nedelas vel mugura sāpeja pec tā...

LMT -

Nopirku LMT mazcenas mobilo telefonu ar līgumu uz 18 mēnešiem ? sabojājas precīzi pēc 18 mēnešiem diendienā. Aiznesu uz garantijas remontu ? noturēja mēnesi un tagad piedāvā apmaksāt remontu, pamatojot ka ražotājs dod tikai 1 gadu garantiju (nu to mēs vel redzēsim). Numurs ir , aparāta jau mēnesi nav. Jauno mazcenas var dabūt tikai pēc 6 mēnešiem. Loģiskā izvēle ? aiziet pie cita operatora ar visu numuru un dabūt no viņa visus bonusus ieskaitot aparātu. Kāds zina: vai ir vērts pīties ar mazcenas aparātiem, vai tikai man tā patrāpās?

Saulīte -

Saulite ?????? maxima

Ma maxnone 12.06.2007
Komentāri 0 Apģērbs

Rīgas 86.Vidusskola - Nav sliktākas skolas Pļavniekos, nekā 86!

Nav sliktākas skolas Pļavniekos, nekā 86! Tur ir ljoti nejauka attieksme pret pedagogiem un netiek ieverotas vairakas izglitibas likuma normas ! Zinashanu limenis skoleniem ir zem "0" ...

Ir Irina 12.06.2007
Komentāri 30 Izglītība

Lage Ko -

Jau vairakas reizes esmu sev nozverejusies-nekad neiet uz Lagi Molaa.apkalposana zem katras kritikas, neviena no meitenem nezin latviesu valodu, ediens ir vecs un cenu politika nav saprotama-kuka maksa 0.35, bet kase iesit 0.40-nakosreiz varbut var iesist 0.60? neejiet miljie cilveki, ja negribiet bojat sev garstavokli!!!

Kebabs -

Neejiet uz kebabiem Avotu ielaa-saindesieties! vinji tirgo sapelejushus hamburgerus, un negrib atdot naudu, stav un plaata rokas, saka ka nezin ko darit. un taa jau nav pirmaa reize-vedergraizes ir garantetas!!!

Vikands SIA Nometņu 6 -

TOTALY SUCKS THATS ALL WHAT CAN I SAY....un tos gudros darbiniekus tajaa firmaa vispaar deretu paarmaciit ar kaada veida inspekciju.

Nelda -

Vai cienījamā Neldas vadība ir tik nabadzīga, ka vecas desas un sieri jāliek iekšā picās? Tas jau ir par traku- nekad neesmu uzsaktījusi, ka tas ir Rīgas labākais veikals, bet, ka tāda cūcība..., labi, ka man ir puslīdz vesels organisms.Runa iet par Kleistu ielas Neldu, lai gan man šķiet, ka šos ziņojumus neviens tāpat nelasa...