sela -

Ochenj ne ponravilosj kachestvo tovara v magazine Sela.Kuplennij tam sviterok skatalsja i zatersja za nedelju,hotja noshu ja veschi dovoljno akkuratno i ni razu!!! ego ne stirala!!!Ne znaju chto oni hotjat skazatj svoim tupim sloganom "Sela-feel the same",no nadejusj oni kogda nibudj pochustvujut to zhe chto i mi...

Se Sela Sucks 27.04.2007
Komentāri 1 Apģērbs

Izida (obuvj v origo) -

Kupila novie sapogi (stoili 70Ls, zimnie zamshevie polusapozki). garantiju dali to li god, to li 2 goda. cherez 2 nedeli slomalsja kabluk. ponesla po garantii, mne zajavili, chto nado otdatj na ekspertizu. pri mne prodavsica zapisala eti sapogi na ekspertizu takim obrazom: ''ale, masha?''. ponjatno, chto vse svoi. estevstvenno, kabluk bil sloman po moej vine. a ese cherez paru mesjacev oni sboku voobse porvalisj!!!!

Sky " More / Fermani - Продают китайскую обувь низкого качества

Продают китайскую обувь низкого качества Ni za 4to ne pokupaite obuv v magazine Fermani (nahoditsja v torgovom centre Sky & More na vtorom etaze). Prezentuju obuv kak Italiju, na samom dele Kitai, zena dva raza odela makasini za 45 LVL na vtoroj raz otklejelas podoshva, mi poshli k nim pomenjat, na meste bili takije ze i tot ze razmer no na skolko ja ponjal na klientov im plevat i menjat ne zahoteli skazali pishite zajavlenije i v te4enije 10 dnej budem rasmatrivat, voobsem razvod4iki oni kakijeto, hotja prodavci horoshije tam, a vot zavedusija magazina nikakaja, o klientah voobse ne dumajet!!!

Eiropas apavi -

Sharashkina kontora,a ne firma!!!!!!Obuvj ne kachestvennaja,mnogo brakov!!!!Novaja kollekcija ili proshlogodnjaja,raznici v cene nikakoj!!!!Bespredel!!!!

Im ImjaFamilija 27.04.2007
Komentāri 0 Apavi

Eiropas apavi - Ne ustraivajtesj tuda rabotatj, potom budete zaletj!

Ne ustraivajtesj tuda rabotatj, potom budete zaletj! V t/c Domina, v etom magazine estj zaveduschaja, rizevolosaja debila, isterichka, vechno panikujuschaja!!! Rabotajut tam odni devchjonki, daze ne rabotajut, a pashut, kak gruzchiki!!! Ja ranjshe tam rabotala... Molodci devchonki, kto uxodit s etogo magazina, vedj zaveduschaja, tam zizni ne dajot, postojannij klimaks!!! P.S.: Ne ustraivajtesj tuda rabotatj, potom budete zaletj!!! Bivshij rabotnik.

Gn GnomPetushkov 27.04.2007
Komentāri 2 Apavi

SIA "Gerkens un Partneri" - Neieteiktu stradāt SIA "Gerkens un Partneri"

Neieteiktu stāties darbā attiecībās šajā firmā, jo līdz ko gribēsiet uzteikt darba vietu sāksies problēmas, jāgaida dokumenti necerēti ilgi, jo kā izrādās ofisā tie mēdz kaut kur pazust un par neizņemto atvaļinājumu naudu gaidīsiet ļoti ilgi. No pēdējās algas novilks visu, kas iespējams!

MAXIMA Deglavas ielā - Kārtējā vecā prece

Kārtējā vecā prece Kārtējā vecā prece :( nu es nezinu ... man jau brīžiem liekas , ka par mums parastajiem mirstīgajiem cilvēciņiem vienkārši ņirgājas , es vēl neko neteiktu , ka citos veikalos , nu ir beidzies tas realizācijas termiņš nu tad attiecīgi cenu zemāku un gan jau tik un tā izpirks...bāc tikko bērnam pirku našķus un pamanīju , tikai tagad darbā , ka šokolādei termiņš 1,5 mēn . jau kā beidzies... un kur tad mūsu veti skatās ??? Jeb vienkārši labus kukuļus dabūn ?

Ru RutaSamarska 27.04.2007
Komentāri 3 Veikali

Mustangs Autoskola - Ļoti ļoti slikta skola!

Ļoti ļoti slikta skola! Ljoti ljoti slikta skola! Pat ienaidniekam neieteiktu tur iet! Sekretaares neko nezin, viss nepiecieshamaa informaacija jaavelk ar stangaam aaraa, visu aizmirst un sniedz nepatiesas zinjas!!! Muusu pirmais teorijas pasn. saslima un nomainiijaas peec tam chetri, no kuriem peedeejais vispaar, liekas,bija plaanpraatigs! Nodarbiibas pagarinaaja par 3 nedeeljaam, nevienam neprasot, vai tas nesagaadaa neeertiibas! Nodarbbibas vajadzeeja vienkaarshi atseedeet, jo bastoshanas gadiijumaa draudeeja...

In inga 27.04.2007
Komentāri 22 Autoskolas

Wellness Sporta Klubs - Šausmīga vieta!

Wellness Anninjmuizhas bulvaarii, Imantaa. Shausmiiga vieta! Kur skataas firmas vadiiba, ka pienjem darbaa shitaadas kazas!? Kaa var taa iztureeties pret klientiem? "Man ir slikts gariigais un tev arii sabojaashu!" Taadas pashas domas ir arii visiem maniem draugiem un pazinjaam, kas kaut reizi tur bijushi!

In inga 27.04.2007
Komentāri 18 Sports

Dzives stils -

SLO "Dzives stils" -ETO OBMAN!Predlagajut rabotu i berut s vas denjgi,a potom govorjat vi nam ne podhodite.I vobwe tam vse ne cisto...

Komentāri 2 Pārējās

Forums -

Esli Vi nuzdaetes v gostinichnih uslugah,nikokgda ne ostanavlivajte svoj vibor na gostinice FORUMS.Malo togo chto, Vam vsegda vozvratat vashi zabitije veshi(porvanije kolgotki,trusiki(zenskije ), i t.d, no i pri vijesde obvinat v vorostve graznogo polotenca, veshalki i razbitogo stakana.

Komentāri 5 Pārējās

Dzives stils -

SLO "Dzives stils" - eto ne firma , a vikachka iz Vas deneg! Ja prosto ochenj xorosxo znaju Mixaila, kotorij tam shef! Luche devushki ne xodite tuda rabotatj, a to potom problem ne oberjotesj . . On samij naxaljnij, samij naglij chelovek na etoj zemle . .Prosto podonok! A muzhchin on tozhe obmanivaet . .Prinimaet muzhchin na rabotu voditeljami, dajot im mashinu polomannuju, a potom sdiraet denjgi na remont!Budjte vnimateljnimi!

Komentāri 4 Pārējās

BETA - Attieksme

Attieksme Nekādā gadījumā nepērciet veikalā BETA - Vecmilgrāvī konditorejas izstrādājumus, jo es Lieldienās nopirku Medus torti, kurai uz kastes bija sāds datums - 31.03.2003, un kad pārgriezu uz pusēm tad slikti palika no tā skata, visa torte bija sapuvusi. Neiesaku neko tur pirkt viens pretīgs veikals, pārdevējas nelaipnas un arī smaucās ļoti.

Komentāri 3 Veikali

Lattelecom-Majas VDSL -

Ja mājās vēlaties pastāvīgo interentu tad nekad neizmantojiet Lattelekom pakalpojumu Mājas DSL. Interents iet normāli tikai pirmās divas nedelas, pēc tam sākas visādi traucēju un kad zvana, lai tos pieteiktu klausuli neviens necel. Biezi vien vainu novel uz kaut kādiem elektrības traucējumie. Meistars arī ierodas, kad viņam patīk un ar klientiem (tātad ar mums) nemaz nerēkinās. Labāk maksāt nedaudz dārgāk un izvēlēties citu firmu, jo Lattelekom interents ir galīgs mēsls. Pats pieslēdzu un tagad...

Komentāri 4 Telekomunikācijas

Balta - Attieksme

Attieksme Neapdrošiniet auto kasko Baltā, pilnīgs sviets, krāpnieki, blēzi. uzņēmumā pilnīgs bardaks, paši nevar neko atrast, pieprasa kaut kāds mistiskas lietas.

Komentāri 6 Apdrošināšana

Žirafe - Krāpšana

Nepērciet žurnālu "Žirafe", pilnīgs blefs. Žurnāla redaktore it kā intervē ar i-neta palīdzību pornozvaigzni Lolo Ferari, viss jau būtu skaisti, vienīgi izbrīna tāds fakts, ka Lolo Ferari nu jau kādus pāris gadus ir mirusi! TUMSONĪBA...

Komentāri 8 Pārējās

IK"Ravella Plus" -

Firma po sjomu kvartir-kidalovo.Prihodishj,platishj denjgi,polu4aeshj telefon hozjaina kvartiri,zvonishj dogovarivaeshsja o vstre4i,hozjain na rabote i obewaet perezvonitj posle raboti--dalee abonent ne dostupen.Dogovor sostavlen gramotno-firma ne za4to ne otve4aet.

www.padonki.org -

wispar bija wiss ok ! es kadu dienu nolemu nopirkt mp3 pleyeri topo cenraa ,kas maksaja 130 ls ! butu wiss ok! kad gaju jau maksaat par preci ,pieskreja tas dzeks un saka ,ka pleyeris nestradas ja nebus atmiņas karte ,man bija abloms ,jo biju jau samaksajis ,a suda atminjas karte 50 ls makasa (normala) ! es saprotu ka atminjas karte ir wajadziga ,bet jabut komplektācijaj jau arii ! wnk stulbais lohs pardewejs ! butu zinajis ka karte nenak lidzi nebutu pircis ! problemas ar ir ar austinjam ,brizhiem neskan nehuja ! neiesaku pirkt shitajaa suda weikalaa kautko !

Vikands SIA Nometņu 6 -

Kāda mana draudzene, neko nesaprotoša no datoriem, vēlējās un nopirka "Vikandā" akcijas datoru, kura konfigurācija redzama viņu mājas lapā. Meituks izprintēja šo piedāvājumu un devās iepirkties. Kad es vakar ieraudzīju pirkumu, es pēkšņi atcerējos daudzus mātes vārdus: HDD ar Combo "karājas" uz viena vada - nu labi; visi elektrības vadi sapīti, nevis savilkti - štrunts; balts Combo melnā korpusā - gaumes lieta. Bet kādam ******* jābūt, lai AMD Sempron 3000+ vietā pārdotu Intel Celeron 2,66 GHz...

ELKOR Foto -

ajadzēja nofotogrāfēties pasei - iepriekšējā dienā Dominā iekš Elkor Foto noskaidrojām, ka viņi fočē pasei, fočē arī bērnus un bildes 15 min. laikā gatavas un varam nākt jebkurā laikā - ko vairāk var vēlēties.Nākošā dienā visi sapucējušies dodamies bildēties a tur mums 4 braši puiši saka - pienāciet pēc stundas - mums tagad prece jāpieņem. Vai tiešām viņiem apskatīt jaunākos fotoaparātus (ko viņi tobrīd visi galvas kopā sabāzuši arī darīja) ir svarīgāk nekā klientus apkalpot?

Ev Evita Lisovska 26.04.2007
Komentāri 2 Foto