signes -

Internet v salaspils Signes eta takoe gavno kak i vladelec takojze skoros nizka laguet postojano 4asto propodaet kogda nuzen internet tak evo netu 2 raza v nedelju propodaet bivaet i v na den na 2 tak 4to lu4we moj vam sovet ne svazivatsaj s signestom esli 4to slu4itsaj to oni obi4no ne hodja a prihodaj 4erez 3-4 dnja posle zvonka

Optiline -

Interneta ātrums/kvalitāte nav slikta, bet nepatīkamākais ir tas

Rīgas Kore -

nekad nekad nekad nekad nekad nekljuushu par shiis frimas klientu viss telefons un e- maili pilni ar debiiliem sludinaaajumiem

Brīvības 109-birža -

Visi, visi!!!!!!!!! Nekādā gadījumā neejiet uz biržu Brīvības ielā 109! Visi darbi jau ir aizņemti vai arī tāds nummurs vai adrese nepastāv. Tas pats arī ar dzīvokļu meklēšanu! Krāpnieces!!!!

Ju jurisOmlovs 11.02.2007
Komentāri 0 Drošība

Sportima -

08.02.2006 v Sportime v basejne bila ochenj hlorirovannaja voda, u ljudej slezilisj glaza, a u menja na sledujuschij denj pojavilasj sipj po vsemu telu - eto nazivajetsja ja popravila zdorovje.....

RigasKore -

nevajag vienmer visu vainu likt uz nekustamo īpašumu firmām un mākleriem, arī es agrāk strādāju šādā firmā un atradu cilvēkiem dzīvokļus.bet pec tam viņi paši sataisa visādas problēmas ar saimniekiem un tad nak pie mums sudzeties un grib.lai mes palīdzam atrisinat sis problemas un kad pasakam,ka nevaram palīdzet,ta mes esam vainīgi.nemaz nerunājot pat to cik reizes esmu skrēusi.....

Latvijas Aptieku Avīze -

Žurnālistiem iesaku uzmanīties no sadarbības ar "Latvijas Aptieku Avīzi" - honorārus maksā aploksnēs, noteikta datuma nav, lai kaut ko dabūtu, labāk noteikti iepriekš piezvanīt. Un samaksā 2x mazāk nekā pat pēc viņu mērauklas solīts. Un 4x mazāk nekā vidēji citos mēneša izdevumos. Arī reklāmdevējiem ieteicams pārdomāt, vai ir vērts tur likt reklāmu.

Steylebiat -

Vot rabotala v etoj dibilnoj firme,rabotala po4ti god.Vsegda vse delala,otnosilasj k rabote horo6o,nu vot kogda skazala i napisala zajevlenije ob uhode to dibilka bugalter OLGA zaplatila ne tak kak nado,nadurili kak durakov kakih to.Nikogda ne ustraivaetesj tuda nadurat e6e kak,rabotaje6 rabotaje6 a oni vzamen ni4ego.DURA OLGA -BUGALTER,DA I VSE ONI TAM TAKIJE.

zubnoj vra4 DAJGA KOSTINA -

Odnazhdi, sxodila podle4ila zub u doktora D.Kostinoj, kotoraja vvela mne anastaziju, posle kotoroj ja otlezhala v infekcionnoj boljnice s diagnozom gepatit B(ele spasli), teperj ostajotsja mu4atsja vsju ostavwujusja zhiznj, za 4to ej boljwoe "spasibo".

Stylebeat -

Nikogda ne idite rabotatj v etu dibilnuju firmu,vot rabotala ja po4ti god,vsju rabotu vipolnala horo6o vsegda otnosilasj ko vsem otli4no,no kogda napisala zajevlenije ob uhode na6a dibilka bugalter OLGA viplatila sovsem malo,na.....i tak mozno skazatj,ona takaja S..A OLGA,da vse oni tam takije D.......I.

Sindeks grupa -

Ja jums nav kur ieguldīt naudu, tad pasūtiet garāžas durvis firmā 'Sindeks grupa' un nepaies ne 3 mēneši pēc termiņa beigām un ar lielu zvanīšanu tomēr dabūsiet, bet kas rakstīts līgumā tas ir blefs. Jo par kompensāciju atkal jāzvanās un jāčakarējas un pinu summu neceriet dabūt. Arī par kādām 30 telefonsarunām ar viņiem ir pilnīgi poverī. Liek zvanīt vienam, tas nākošajam....SVIESTS. Vārdu sakot jāapbruņojas ar pacietību līdz zobiem un jāsamierinās ar lieki izšķiestu laiku runājot pa telefonu...

Rīgas Satiksme -

nashet opazdanija transporta mogu skazatj tak vnizu raspisanija estj dopolniteljnoe ukazanie 4itatj nado vnimateljno a vobshe na4aljstvu naplivatj na vse oni s ziru besitsja tam im denegg devatj nekuda a rabotatj skoro tam budet vobshe nekomu vse razbegutsja kak krisi s koroblja tonushevo nado ludjam prosto platitj normaljno vot i vse

Ķeizarmežs -

Ja gribas sachakareet gariigo ar sunju attieksmi pret klientiem ...EJIET UZ SPORTA KLUBU KEIZARMEZS !!!

Dino Zoo -

vcera pokupala korm v Dino Origo,eto odin iz teh magazinov v kotorij prijatno voiti,ocen prijatnii i kvalificirovanii prodavci,molodci !

Salmu krogs -

Iegājām ar draugiem Salmu Krogā, jo zinājām, ka tur ir televizors. Vēlējāmies paskatīties LAT-BLR hokeja spēli. Pa televizoru rādīja lēkšanu no tramplīna ar slēēm, kuru neviens neskatījās. Kad bārmenei palūdzām ieslēgt hokeju, mums asi atteica, ka te mums nav mājas, kur varam slēdzelēt televizoru kā gribam. Pēc minūtēm 40 pēc kāda 'barmenei pazīstama apmeklētāja lūguma TV kanāli tika pārslēgti uz velna paraušanu, un mums par laimi apstājās uz hokeja pārraides!

rabota v anglii -

Milie rebjata!!!! Glavnij sovet-ne svjazivajtes s nasimi v anglii,kidajut,trebuhyt deneg za pomosh v ustrojstve na davotu,pri nahozdenii zelja i voobse za ljubuju pomosh.Nschjet National insurance number,oficialnogo razresenija na rabotu,otkritija schjeta v banke,agenstv po trudoustrojstvu-BESPLATNO.Nikomu ne doverjajte,osobeno nasim,opjat ze. I ne tolko s Latvii,vsem evropejcem,poljakam i t.d. Mogu posovetovat firmu,sama ezdila,ne platila ne zasto,ofarmlenie,pereljet,nacjevka v...

MAXIMA Gertrudes ielā -

Hihi eta tolstaja,ne udavletvarjennaja i bolnaja esje tam??? ja dumala eje uze ubili. Nasamom dele eje nado pozalet,bolnoj celovek,ja ponimaju, tjazelo kak tolko ona otkrivaet rot,tak terjaeshsja ot hamstva,a kogda ona naklonjaetsja-tosnit.A kto to proboval na neje nakatat zalobu ili bestolku,ja tam bila 2 raza,no eje zapomnila.

An annalol 10.02.2007
Komentāri 0 Veikali

mājai un būvei -

Neejiet tur strādāt,tur šefs tāds Mareks nemaksā algu,mani uzmeta uz 300 ls.Seju viņam vajag sasist!

CityMarket -

Jau 4.reizi man nepareizi uzliek zimiti pie gatavas partikas Spicee. Kjipa gribu pirkt vienu, bet pardeveja uzliek citu. Piemers: grikju vietaa nosver it kaa lazanju. Kad ieraugu- no pardevejam nekadas atvainososanas neesu sanjemis. Besii, tas atkartojas visu laiku!

LU Sports un Veselības izgl. -

Nestaajieties tur!!!Zvana vecaakiem uz maajaam un pieprasa kukuljus!Un meiteneem nav lemts beigt sho fakultaati,ja vinjas ir pievilciigas pasniedzeeja Urbāne izdzīvo visas ārā.Jo viņa būdama programmas direktora mīļākā izlemj visu.Sporta veidos un pedagoģijā nekompetenta sieviete.Uzmācas puišiem kas mācās šajā fakultātē.Kretīnisms,korupcija un pedofīlija.Tādus cilvēkus nevar laist pie pedagoģiska darbaMan riebjās ka es tur mācījos!