Delano -

Ieteiktu uzmanīties, ja maksājat ar karti. Man bija 20% atlaižu kupons un čeks tika izsists par summu ar atlaidi, bet no kartes tika noskaitīta summa ar bez atlaides, ko vēlāk konstatēju konta pārskatā!

Terranova -

Znajete ja bil v zhoke, kupil kofto4ku s dzhinsami TERRANOVA a kak to an birki vnimanija ne obratil, tak oni pi6ut made in italy, a na kofto4ke made in turkey a na dzhinsah in china! ja hrenel kogda uvidel, teperj tam ne4o pokupatj ne budu navernoje, hotja neznaju, uzh o4enj terranova nravitjsa! :)

Tattoo -

Mne ne nravitsja, 4to gruppa "Tattoo" populiziruet lesbijskije otnoshenija mezdu devo4kami-podrostkami u kotorih es4o psihika ne sformirovalas. I kak vi dumaete kakih materej mi polu4im 4erez 10 let? Mozet skoro budet gruppa 10-letnih nekrofilov s povadkami zoofilov. O4en eto vsjo pe4alno, kuda mir katitsja?

BSP -

Lai jau kaa, bet Rimi lieldienas izceelas ar lielo balto olu daudzumu savos veikalos. Tikai Olympia vareeja nopirkt. Lielaja Alfaa nekaa- krasojas un edat tadas mazinas, mazinas, bet bruunas. Laikam analiitiki paguleeja lieldienu sveetku prieksvakaraa. Taa luuk.Esmu dilji viilusies un apvainojusies, jo man nebija baltu olu.

Santa -

Kazu salons "Santa"-tiirais Vilnjas tirgus pat kopaa ar visaam paardeveejam. Pajautaaju vai nav balta kostiima un kaada piedieniigi balta cepure, lai vareetu sieviete gados salaulaaties, man dod vakarteerpu pelnu peleeka kraasa, sakot, tas jau labs diezgan. Murgs. Kaa lai atrod labu teerpu. Ko tie uzneemeeji domaa.

Policija -

Kaa taa var. Ar policistiem striideeties laikam ir tas pats, kas ar galvu sienaa skriet. Melo. Manam pazinam lieldienu dienaa atneema tiesiibas. Par ko, ka nepareizi izbraucis krustojumu, kuru reguleeja policists. Logiski, ka peec masiinas manevra policists maina roku kustiibas, bet aiz stuura izlien striipotaa vaaliite un pazino, re roka policistam kaaa staav. Logiski, vins regulee nepartraukti to krustojumu, bet tas tik seed savaa sleepnii. Arpraac. Kaa lai tagad tiek skaidriiba. Varbuut...

ticīgie -

Neviļus atklāju jaunu biznesa veidu ar ko nodarbojas vienas mūsu Latvijas ........ baznīcas draudzes mācītāj... ar dzīvesbiedr...Pēc dievkalpojuma piedāvājas izvadāt savas draudzes tantukus pa mājām un nofiksē , kur kura dzīvo un kas kurai pieder, lai pēc tam , vēlāk ar dieva vārdiem mutē intensīvi mestos apstrādāt vecos lauku cilvēciņus par nekustamā īpašuma iegādi pa kapeikām,dažreiz arī testamentu, dāvinājumu utt.- Pēc nāves.Ieteikums -mīliet savus tuvākos , lai sveši cilvēki ar Dieva Vārdiem mutē viņiem un jums nenodarītu pāri.

ticīgie -

Neviļus atklāju jaunu biznesa veidu ar ko nodarbojas vienas mūsu Latvijas ........ baznīcas draudzes mācītāj... ar dzīvesbiedr... Pēc dievkalpojuma piedāvājas izvadāt savas draudzes tantukus pa mājām un nofiksē , kur kura dzīvo un kas kurai pieder, lai pēc tam , vēlāk ar dieva vārdiem mutē intensīvi mestos apstrādāt vecos lauku cilvēciņus par nekustamā īpašuma iegādi pa kapeikām,dažreiz arī testamentu, dāvinājumu utt.- Pēc nāves. Ieteikums -mīliet savus tuvākos , lai sveši cilvēki ar Dieva Vārdiem mutē viņiem un jums nenodarītu pāri

GABI -

ha4u skazatj 4to etot magazin polnaje gavno rabotajut v njom uzastnije prodavci hamlo odno a obuv eto gavno redkostnoje vanajet neponatj 4em apsluzevanije uzastnoje

Acorn -

Kas darbiekārtošanas pakalpojuma sniedzējai ārvalstīs aģentūrai ?augstā? profesionalitāte ? tās klientam materiālie zaudējumiVēlos brīdināt tos, kas nolēmuši doties strādāt uz ārvalstīm un apsvēruši iespēju izmantot Latvijā darbojošos darbiekārtošanas ārvalstīs firmu pakalpojumu ? konkrētajā gadījumā SIA ACORNS pakalpojumu.Iepriekš bija naiva pārliecība, ka starp LR teritorijā pastāvošajām darbiekārtošanas pakalpojuma sniedzējām ārvalstīs firmām ir tāda, kurai var uzticēties vairāk , kā...

Acorn -

Lantier -

??????? ?Lantier? (Ieriķu 3, Domina T/C). Ne pereshivajte kostjumi (osobenno brjuki) v etom magazine. Isportjat! No Vam budut govoritj, chto "prekrasno sidit", nu a kogda Vi ukazhite na ochevidnie defekti, skazhut "Nu a chto Vi hoteli chtobi bilo idealjno chto li?"

Mi MihailS 24.04.2007
Komentāri 1 Apģērbs

Saulīte -

Vera Nikiforova "Saulītes" pārdevēja ļoti neuzmanīga. Vakarā apkalpoja savu kolēgi, trīs reizes kļūdījās, izsitot cenas, laboja 5 minūtes. Tad man visu saskaitīja, izrēķinājās, es skatos ka saulītes pircēja karte it kā netika izmantota, tomēr pārliecināta neesmu. Gaidu čeku..., atgādināju, tad iedeva. Atgāju no kases, pārbaudīju, jā, nav izmantota. Pienācu pie kasieres, saku viņai, ka viņa aizmirsa karti iekļaut pirkumā, tā paskatījas uz mani, acis platāk atvēra, ne vārda nesakot, turpināja...

Aplese SIA -

Esli vi hotite kupitj, ili prodatj nedvizimostj v kredit, i vam nuzna ocenka nedvizimosti dlja banka, to ne obras4ajtesj v firmu "aplese"kotoraja predostavlaet uslugi ocens4ikov! Horosie doma oni ocenuvajut kak derevjannie kurjatniki, s ih ocenkoj mozno idti tolko v ubornuju, no nikak ne v bank! V obs4em ne tratte svoi dengi i vremja, is4ite firmu posolidnee! Uda4i!

Taksi.lv - Attieksme

Attieksme 23.04.06 mi stalknulisj s problemoj despe4erstva etoj firmi! Na vizov taksi s firmi taxi lv, nam devu6ka posovetovala dojti pe6kom! Za*ralisj rebjata, takie denjgi upuskajut, kakaja komu raznica pojdu ja ili poedu... Esli ja vizivaju taxi, to zna4it ja znaju za 4to pla4u! I ne prestalo devu6ke po no4am pe6kom hoditj!

Elkor -

Nu tad ko ta juus naakat uz elkoru??? Ejiet uz rd tur tak paardeveeji ir gudraaki! Tik nezkaapeec peec vinju apmeekleejuma lielaakaa dalja naak uz elkoru!

Ma mart lin 24.04.2007
Komentāri 1 Apģērbs

Hanza līzings -

Cilvēki, nekad mūžā nepērkiet auto caur šo zagļu un krāpnieku bandu, savādāk varēsiet risināt savas problēmas tālāk tiesā. Nopirku auto uz līzinga minētajā iestādē, gribēju izpirkt pirms laika, bet viņi man atteica. Paskaidrojumus sniegt arī atteicās - mašīna viņiem esot "uzdāvināta".

Sia Zitars -

iegadaajos mebeles tur nu tada shaize vel nav redzeeta kavee laiku un kvalitate pat nezin kas tas ir polji pat labak taisa mebeles nekaa shis nejegas, un priekshnieks oskars vispar mezonis kautkads,

Novaja firma -

Rebjata ja vot po4ital posmotrel vashe oblivanije grjazju internet provaiderov i u menja voznik vopros a k komu voobshe podklju4atsja mozhno i nado? ja naprimer sam rabotaju v firme kotoraja zanimajetsja predostavlenijem internet uslug naseleniju(nazvanije ne imejet zna4enija). U menja u samogo dva raznih provaidera i samoje interesnoje nikakih narekanij net kak v adres odnoi firmi tak i drugoi! I je6o vopros. Vy vse kri4ite skorostj - gavno, 4astije polomki, a znajete 4to za garantirovannije...

N/ n/an/a 24.04.2007
Komentāri 1 Internets

SERVO -

Philips Garantijas Serviss - SIA SERVO. Stabu 84Zdal pilesos na remont, uzhe vtoroj raz. Denjgi vzjali a ni4ego ne sdelali kak bil defect tak i ostalsja.Razibral, hotel sam po4initj - vnutri grjaznijj motor i filjtri.Oni ego dazhe ne razbirali! Prosto protjorli sverhu trjapochkoj! Chinil master Rugais. Ljudi budte povnimateljnee.