Forum Cinemas -

vispār viņi ir baigie pimpji samaksāju to naudu par filmu 30 minūtes jāskatās reklāmas par grādīgajiem dzērieniem un tās debīlās zelta zivtiņas tele 2 reklāmas kur divi pediņi trešo taisa tas vēl nebūtu nekas domāju būs normāla šausmu filma par sātana izdzīšanu izrādījās ka tāda komēdīja vien bija kautkāda jukusi kuce pati sevi līdz nāvei bija savainojusi beigās tiesāja mācītāju kurš pirms nāves viņu bija izdrāzis kamēr silta vi tā ir šausmene pilnīgs suņa sūds lai tur visiem bosiem nokalst taustekņi

Forum Cinemas -

neiesaku iet tur stundām reklāma pirms filmām jāskatās :(

Ft ftrdad 06.02.2007
Komentāri 5 Kino / Teātri

Forum Cinemas -

tur rāda nekvalitatīvas filmas neslauka tur grīdas neviens viss zem krēsliem popkorms paslaucītsbrīnums ka utis nedabūju man likās ka tur bomži pa naktīm guļ jo smaka no krēsliem vienkārši neizturamano aizmugures visu laiku nesa pēc vēmekļiem nav brīnums ka kāds apvemjās no tik negaršīga popkorma var caureja piemesties īpaši kopā ar atsšālējušos coca-colu kādu tur tikai uz vietas var dabūt :(

Forum Cinemas -

biju aizgājis ar draudzeni domāju saturīgi pavadīsim laiku paskatīsimies kādu komē'diju par cowboyiem izrādījās ka tā nebija filma par istiem cowboyiem bet par kaut kādiem amerikāņu pediņiem kuri tik vien māk kā viens otram pa ānusu sūdus stumdīt skumji ka tas ir vienīgais ko bērniem var parādīt HOLLYWOODA manuprāt pitiek pie mums tā "labuma" pie mums

Forum Cinemas - Esiet ļoti uzmanīgi pie kasēm

Esiet ļoti uzmanīgi pie kasēm Esiet ļoti uzmanīgi pie kasēm pārskaitiet naudu cik jums izdod citādi gadīsies kā man muļķim iedevu 20 LS izdeva kā no 10Ls 10 dirsā aizgāja mēģināju skaidroties beigās apsargi aizveda uz kambari un smagi piekāva mēģināju iet uz policiju viņi saka ka neesot liecinieki ja nav liecinieki neko nevar padarīt :(

Forum Cinemas -

ar bērniem bijām aizgājuši uz hariju poteru bērni ļoti priecājās līdz brīdim kamēr sāka reklamēt vodka absolut manuprāt bērniem tas nav jāredz kā arī cigarešu reklāmas tā jau sabiedrībā plaši izplatīta smēķēšana jauniešu un bērnu vidū tas liecina ka viņiem vienalga galvenais ka naudiņa nāk un bērni mūsu nākotne liekas mazsvarīga viņi muss par SŪDIEM UZSKATA

Drogas -

vse pi6ut drogas gavno,obsluzivane tupoe.no pojmite po4ti vse molodie devo4ki.kogda u nas skidki mi ostaemsja na no4 4to postavit ceniki i povesit reklamnie materjali(kotorie vas posetiteljamm nenravetsja),mi bi ix nestavili no nam prexodi informazija iz ofisa i nam eto nado delat.u nas katostrofi4eski nexvotaet naroda komu rabotat poetamu bivaet rabotaet 1 prodavwiza v marozine otve4ae pri etom za kassu,zal,pokupatelej

Ma marika6kirpa 06.02.2007
Komentāri 7 Veikali

Vasilijs, Uldis Kublinskis un Co -

Dorogije potencialnije klienti masterov po remontu! Budte bditelni i ne pribegaite k uslugam posrednika Vasilija (t.29452147), kotorij takuju nacenku na remont sebje v karman polozit chto malo ne pokazetsja! A takze ne berite NIKOGDA sebe v rabotniki Uldisa Kublinskogo (t.28764535), kotorij to pojavlajetsja, to propadajet, rabotajet so svojei semeikoj, kotoraja ne tolko remont delatj ne umejet, no i dopolnitelnuju razruhu v vash dom vnesut! Kachestvo, otnochenije k rabote i vremja ispolnenija ne otvechajut nikakim trebovanijam!

Pica Lulū -

Nu tas ir pilnīgs vāks !!!!!! Picu Lūlu droši var pārdēvēt par Picas piegādi ar Gliemeža pirmo ātrumu !!! Kur Tannis skatās ????? Kas tā par attieksmi ?

Mēness Boulings -

Tut uze govorilosj o etom 4udo boulinge.. krome udobno razme6jonnih sedenij, bolj6e ni4ego net..PERSONAL: Pozvonil ja 4tob zarezervirovatj sebe dorozku.. vezlovo obratilsja, poprasil na 16:40, mne skazali 4to mogut toljko na 16:30 i sprosili mojo imja, ja otvetil i e6jo raz vezlovo sprosil, mozet vsjo taki mozno na 16:40 (ranj6e ja ne uspeval, a sidetj i zdatj ne hotelosj)?

One.lv -

One uzhasno isportilsja, kto-to zaxodit i chitaet moi soobshenija..koshmar kakoj-to..fu, polnoe dermo!!!!!!

Ki KisaKisa 06.02.2007
Komentāri 0 Internets

Drogas -

Drogās, kur es stradaju, pircējus nepiekāš! Ļoti bieži pircēji paši jauc cenas, un pie kases auro! Tas nav godīgi attiecībā pret citiem darbiniekiem, kuri ja kas, arī ir cilvēki. Dažkārt gadās tā, ka cena ir nepareiza, bet tā ir pēc akcijas beigām, kad darbinieki nepaspēja noņemt vecās... Uz čeka ir rekvizīti, caur kuriem var ziņot Drogas ofisam... Dariet to, bet cieniet citus, un arī SEVI!!! LINDSTOW LTD

Jo jolanta... 06.02.2007
Komentāri 3 Veikali

Lattelecom - Interneta ātrums nav ne tuvu tam, ko reklamē

Interneta ātrums nav ne tuvu tam, ko reklamē Neiesaku pieslēgties lattelekom nepilda solījumus - interneta ātrums nav ne tuvu tam, ko reklamē, dsl ātrums lēnāks ka modemam, bet nauda tiek iekasēta pilna apmēra!!!

Наркоманы - Rīga, Cesu 13 - Полиция бездействует

V rige na protiv cesu 13 nahoditsa 2 etaznij dom i v kvortire nomer 10, zivut narkomani. Prodajut VSJO- i marihiuanu (travku) i ekstasi i drugiji narkotiki, kradeniji mobilnije telefoni i tak dalije eto ix bizness. Policija nicevo nedelajet v etom slucije, oni kak to, nicevo, NE VIDET!!!

Hansabanka -

Biju saņēmis jaunu Nord/LB karti, (1 mēnesi lietotota) izņemot naudu no Hansabankas automāta situācijā, kad karte atradās bankomātā notika bankomāta kļūda!

www.euroshop.lv -

Gribeju nopirkt taja veikala nokia bluetooth garnituru ,aizsutiju pasutijumu 10 no rita.Visu dienu nekada vestijuma nav.Piezvanie tiem pats ap 17:00 un uzzinaju ka pirma dzirdeshana tiem,kaut gan apstiprinajum uz e-mail tika aizsutits.Luk tads suda kantoris un ta serviss!!!

Rīgas Satiksme -

Nu vsjo,za 30 koppek ja vas teperj zivjom sjem,toka poprobujte mne teperj opozdatj boljwe 4em na 3 minuti ili prijti ranjwe!a ostanovki objavljatj???budita,budite kak milenjkie!!!!!

3+ - Po etomu kanalu smotretj nechego!

Po etomu kanalu smotretj boljwe nechego! A ranjwe vrode nicego bil.

JusuMebeles.com - Jānis Rustanovics - Sniedz ļoti zema un pazemojoša līmeņa pakalpojumus

SIA "Temo", WWW.JUSUMEBELES.COM sniedz ļoti zema un pazemojoša līmeņa pakalpojumus, uzņēmuma vadītājs Jānis Rustanovics neadekvāti reaģē uz vienkāršiem jebkuru klientu interesējošiem jautājumiem par kvalitāti un izpildes termiņiem, rupji lamājas, melo par darbu izpildes gaitu un gala rezultātā tos vispār neizpilda, uz jebkādiem jautājumiem atbildot tikai ar rupju lamāšanos. Tik naida pārņemta attieksme pret klientu vēl nav redzēta, tāda sajūta, ka cilvēks ir narkomāns vai izbijušai...

112 -

Tagad man tiessaam ssajaa valstii nekas nespeej paarsteikt noiireeju dziivokli atnaacu maajaas oda peec gaazes konstateeju ka ir gaazes nopluude par cik man neatbildeeja neviens 04 zvaniju 112 kur izstaastiju par savu probleemu . Man par lielu paarsteigumu nnirgaadamies pateica '' uz aatriem neesi meegginaajusi zvaniit''' Pie mums laikam saak kusteeties viss kad kaads ir atstiepis kaajas kauns vinniem jo deell vinniem , kas skaitaas glaabssanas dienests vajag mainiit nosaukumu abediissanas birojs