Ceļu Policija -

BEZPREDEL INSPEKTAROV NA DOROGE! ULICA SLOKAS PO NAPRAVLENIJU Kr. Valdemara dvizenie po tramvajnim relsam zapreseno, nu i po doroge ehat toze zapreseno vseravno gadi ostrofovali na 40ls,napisal zalobu na inspektarov, policija prislala otvet 4to inspektori dovali klatvu nevrat i sluzit Latvii, poetomu ja na nih gonu, hota u mena est svidetel ! KTO MOZET POMO4 V TAKOJ SITUACII?

Volsauto VW-Audi autocetrs -

očeņ ploho rabotajut mastera, putajut mašini i vipolnjajemuju rabotu, net rezerv.detalei i eto ne pervij gjd

Volsauto VW-Audi autocetrs -

očeņ ploho rabotajut mastera, putajut mašini i vipolnjajemuju rabotu, net rezerv.detalei i eto ne pervij god

Rimi -

Njezinu, ar Rimi man vismazākās problēmas bijušas - retais gadījums, ka kas vecs, vienkārši skatos uz termiņiem, ja pārāk "īss", neņemu, toties ar Maxima gan s... sanāk gandrīz katru reizi. Principā viss, kas te ir sarakstīts komentos, manuprāt attiecas uz Maximu nevis Rimi - vecs ēdiens, cepumi kas garšo pēc ziepēm, sarūgusi sula, rindas, kurās jāstāv vismaz pussdtundu, jo no 5 kasēm tikai 2 strādā utt. Bet to es varu teikt tikai par MAXIMU, nevis Rimi...

Ze ZeltaMati 11.07.2007
Komentāri 0 Veikali

IZZI -

Katru dienu pazūd internets - dažreiz pat uz vairākām stundām un tā tas turpinās vairākus mēnešus. Zvanot klientu apkalpošanas servisam, mūžīgais jautājums "Vai pārstartējāt modemu?" sāk kaitināt - ne jau pirmo dienu lietoju šīs firmas pakalpojumus.

ža ŽanisT 11.07.2007
Komentāri 1 Internets

Kemi -

V avtoservise KEMI rabotajut o4en' plohie specialisti. Oni ne znajut svoego dela i pljus ko vsemu oni o4en' ne vezlivie. Na klienta smotrjart kagbud-to oni bogi.

Nelda Salaspils -

Par regulāru parādību Neldā,Salaspilī,Rīgas 1,ir rindas kilometru garumā,nav sagaidāmi ne iepirkuma groziņi,ne ratiņi.divās kasēs pusaizmigušas kasieres.Kādreiz tāda burzma bij novērojama tikai pirmssvētku laikā,tagad tā ir neldas ikdiena!Kaut arī tas ir tuvākais veikals,man izdevīgāk ir aizbraukt uz Rīgu Krasta ielas Skay iepirkties,nekā stundām gaidīt groziņu,un tad vēl izstāvēt garumgaro rindu.Malaci,nelda!Pircēju atbaidīšana jums izdodas vareni!

Nelda -

Nekad nepērciet Neldā produktus ar atlaidi, vismaz ne Lidoņu ielā, ja tie nebūs veci, tad vismaz negaršīgi, piens saskābis, šprotes sažuvušas( kaut tādas tagad lielākoties ražo), zirnīši pārvārīti. Un draudzene teica, ka pret darbiniekiem arī Neldas vadība slikti izturas, rupji un nemaksā, kas pienākas.

Līvu Akvaparks -

Akvaparkā galīgi pārsalu, pēc tam salimu. Ja viena mākslīga palma, tad vēl nevajag reklamēt, ka tropi. Ārā 10 grādi, bet pie baseina durvis līdz galam vaļā. Kad teicu, lai aiztaisa durvis, ka salst neviens nereagēja, kafejnīcā vispār kažokā jāiet. Tur pat atšķirībā no Francijas nebija nevienas īsti karstas burbuļvannas. Iesēdies- liekas, ka labi, pēc brīža jau sāk dibens salt. Nu padomājiet , tā nosalu, ka ieskrēju pirtī(vienīgajā siltajā vietiņā), jūtu, ka no manis sviedri tek, tātad karst...

CEF -

Diezgan labi atsradajusi shemu par bezmaksas darbaiekartosanos Norvegija galdnieki,metinataji,driz varbuut kas jauns veel paraadisies...Par pakalpojumu jaamaksaa 35ls TOMEER ...protams ka piesakaas loti daudz un nav zinaams cik patiesiibaa to cilveeku vispaar ir vajadziigs...jebkuraa gadiijumaa laba pelna CEF... pats ar to saskaaros!!!

220 mar6rutka -

etot transport kak xodit odin raz v 4as...?ja ponimaju 4to mozhno na 3 avtobuse doexat' do boldaraja a esli mne ot Pljavniekov do marupe tolko na 220 mozhno doexat' to nado zhdat' po 4asu na ostanovke...?4to na firme 2 ma6ini rabotajut?urodi....samaja tuparilaja firma

SIA "UNISAT" -

Mani vecāki pieslēdza "UNISAT" piedāvāto internetu caur satelītu, jo tie dzīvo laukos. Rezultātā 3 mēn. vēlak tika piestādits

Lotta L -

Mja sodien no rita skatijos ss.lv,ieraudziju sludinajumu ar divainu textu,soferism piedava algu no 400ls,protams tas mani izraisija izbrinu.Nemu teefonu rokaa un zvaniju,Atbildeja man daama laipna balsi paskaidroja,vai es sodien nevaru atnakt pie vinjiem.krisjana barona ielaa,pretii barona centram otraja stava.ieejot offisaa mani parnema divainas sajutas.Kaa var taa stradat......galds,kresls,telefons un laikam jau pats galvenais kases aparats:).Nu ko apsedos un saku klausities daama...

Es essa 10.07.2007
Komentāri 22 Karjera / Darbs

RIMOLT -

Firma"Rimolt" na Gogoļa.Warning!Achtung!Es li vi hotite stobi vas kinuli s zarplatoj,stobi vam seli na 6eju ,pļunuli i uniziļi- idite i ustraivajtesj tuda rabotatj.Direktor-- Kulitsik Aleksej+ ego zena Tatjana-- nastojasije zlobi.Ne terajte vremeni darom,potom vse ravno pozaleete.Oni horošo pojut,a potom kolko steljat.

Xx xx 10.07.2007
Komentāri 3 Datori

Narvesen -

Narvesen ne tikai pārdod nederīgas preces , muļķīgi atrunājas,un nu jau ir pagājuši vairāki mēneši bez jebkādas atbildes.

VIKANDS -

NEPERCIET DATORUS firmaa "VIKANDS", Rīga, Nometņu 6, ljoti daudz brakju un nekvalatiiva prece. 6 meneshu laikaa esmu paspeejis nomainiit 3 HDD (cietos diskus) un 1 CD-ROM.

Xx xx 10.07.2007
Komentāri 3 Datori

One.lv -

Nicego ne hocju skazatj o uslugah,no propuskajut pisjma s virusami!Hotelosj bi cto bi eto ispravili!!!

Di Dina V 10.07.2007
Komentāri 0 Internets

GRAVITY sporta klubs -

NEVIENAM NEIESAKU SHO KLUBU JA JUMS RUP SAVA VESELIBA!visistaka smirdonja, trenazieru aprikojums aizvesturisks, balta apgerba labak nenakt jo viss ar rusu laikam tirits nekad netiek! trenazhieru siksnas izskatas taa kaa jebkura bridi var noplist un kaukas uznakt uz galvas! ventilacijas vienkarshi nekadas, lejas stava uz 3x3m telpinjaa cilveku piebazts logu neviena, spogulji aizsvidushi elpot nav ko. virieshu dusha visa grida nolieta, smird, seeniishu paradize, udens krani nedarbojas, viens atgriezh otram udens nepietiek, vienkarshi arprats!! NEVIENAM NEIESAKU!!

Gv Gvido K. 10.07.2007
Komentāri 2 Sports

Radio Pik -

Anti-Latvijas (Eiropas, NATO, demokrātijas) aģitācija pirms vēlēšanām .

IK ?DEMOS SERVISS? -

Visi dziivoklju iireet gribeetaaji! Uzmanieties no taa saucamaas "dziivoklju paarvaldes" IK "Melissa"!!! Paprasiet vispirms vinju licenci, uznjeemuma regjistra aplieciibu, izlasiet vinju statuutus, pirms riskeejiet!1)Shii firma regjistreeta Liepaajaa ar pavisam citu darbiibas profilu, Riigaa, aciim redzot, uzdarbojas vai nu klaji viltvaarzhi vai "meitas uznjeemums", kursh izgaajis no "komersantes" L.Tesljenko kontroles!2)Persona, ar kuru jaakontakteejas IK "Melissa", ir klaji uzbraucoshi rupja...