Veterinārā klīnika - Candera iela 4 - Не советую обращаться в эту клинику

Vet. klinika v prijute dlja zhivotnih na Candera 4. Vobshem, istorija takaja: v janvare nosili tuda nashego kota kastrirovatj - dumali, amerikanskaja klinika, dolzhna bitj horoshej... Kota zabrali na celij denj. Vecherom prishla ego zabiratj - u kota glaza kak budto emu operaciju bez narkoza delali i vid sootvetstvujushij. (Kogda nosila maminogo kota -v druguju kliniku- zabirala cherez 2 chasa, i v techenie 1.5-2 chasov on doma oklemalsja).

TTStils -

Tt Stils - turiet vaļā acis un ausis, uzsākot sadarbību ar šo reklāmas firmu!

Ai AijaKalnīte 07.06.2007
Komentāri 5 Reklāma

tirgus un daudzas citas vietas -

esmu absoluutu neapmierinaata ar ljoti daudzas vietaas straadajoshajaam paardeveejaam!!! lielveikalos, arii tirgu - absoluuti un demonstratiivi nerunaa ar mani latviski!!! man jau vienalga - es varu runaat un arii saprotu krieviski - bet vai tieshaam shie krievi ir tik tupi???? ka nu jau 16 gadus kopsh Latvija ir briiva no krievu juuga paardeveejas nevar iemaaciities latviski mani apkalpot?

Rimi -

RIMI "CENTRS" nopirku grilletus vistas stilbinus, kuriem bija "pievienots" grillets tarakans.

33.zobs - Nekompetence

Nekompetence Ja kāds kādreiz iet pie zobārsta, tad NEKAD NEEJIET uz klīniku ar nosaukumu ?33.zobs?, kas atrodas uz Blaumaņa 3-2.Cenas tur ir neadekvāti augstas un kvalitāte nekāda. Aizgāju ? sabojāja tikai zobus. Tagad būs vel jāmaksā citur lai savestu kartībā to kas sabojāts.

Veselības centrs 4 -

augona izgrie$ana pie ,,dr,, Riita maksa ls 10,taja pa$a laikaa DR.PRUDANS griez par ls 3,00 TAJA PA$A VESELIBAS CENTRA 4! VAI TIE$AM MAN JAMAKSA PAR RIITA KIA SORENTO?

PartyLife.Lv Internet Radio -

Dobrij den ljudi! Voobshem hochu viskazatsa zdes ob nashumevshej latvijskoj radiostancii rabotujushej v Latvii. Eto polnij otstooj, ranshe eshe bilo mozno slushat, ja znaju etih ubljdkov kotorije tam rabotajut, tolko palci gnut chto krtuije i rabotajut mnogo i chto svazej u nih dohera. A na samom dele muzika otstoj, dji eshe huzhe, svazat slovo ne umejut i postojanno serveri padajut. Voobshem pozor polnij, nado zakrivat, oblozhit ih zakonom etih piratov. Konechno v nete ne mozhet bit dostojnih...

Jameson Bar -

Biju Jameson bar pie Baroncentra un vairs nekad tur neiegriezīšos! Blēžu banda! Pasūtījām ar draudzenēm katra pa šampānieša glāzei, kurai kartē cena bija 1,50 Ls, tu vēl tai oficiantei parādi ar pirkstu uz to 1,50Ls! Un kad jāiet prom, tad katras glāzes cena ir X 2 !!! Shī paskaidro, ka šhajā glāzē ielējuši 2 porcijas, jo savādāk nebūtu bijis skaisti! Nu super, par 3 šampja glāzēm samaksājām 9 Ls!!! Ko tad raksta tajaa kartē 1,50Ls, tas viss bija speciāli, ar tādu domu jau tas bija - APKĀST! Tā kā esiet piesardzīgi un vispār es tur neieteiktu iet pie tādiem studentiņu šmaucējiem!

Kemi -

Ja nu gadījumā visā Rīgā paliks tikai viens autoserviss KEMI, tad mans ieteikums ir- remontē pats !!! Tas nav pirmā mirkļa iespaids. Diemžēl auto tur esmu remontējis jau divas reizes. Pirmajā reizē bija ieplānots sailentbloka remonts, kurš izvērtās 150Ls vērtībā. Otro reizi vajadzēja tikai nomainīt priekšējos amortizatorus (sākotnējā summa 25 Ls). Servisa meisteriem ir nepārvarama mānija izjaukt remontējamo mezglu un tad atzvanīt un informēt ka lai saņemtu jebkādu remonta garantiju ir...

A/S LINDEKS -

Noslēdzām ar A/S LINDEKS līgumu par kokmateriālu piegādi,par cenām,par apmaksas termiņiem.Sākām vest iekšā kokus,pat pusi no apjoma neievedām un tad sākās...Ligums noslēgts uz 2 mēnešiem,izmaiņas sākās jau otrajā nedēļā.Pēkšņi sāk cenas laist nost.Saraksta pavadzīmes tad izdomā kad cenas ir jāpamaina,paņem bez brīdinājuma visu sasvītro,pārlabo.Par apmaksām vispār aizmirst.

Alfa-Rimi -

Vakar 6.jūnijā Alfas RIMI pirku vistas girosa iepakojumu par cenu uz iepakojums Ls 1.12, kasē dators pēc svī?ru koda nolasīja 1.20Ls. Kasiere vienā mierā atbildēja-datora kļūda un pievērsās nākamam pircējam. It kā sīkums, bet ciktādu sīku uzrēķinu ir pa dienu. Turkļat tur pārdod arī jau zilas kļuvušas plēšamā siera paciņas pa 0.54Ls, kuras pērkot vispirms kārtīgi jāizgroza, ka negadās sapelējusi. Maizes nodaļā smird pēc peļu mēsliem. Visu nav iespējams aprakstīt. nU JAU TUR PALIEK ARVIEN PRETĪGĀK IEPIRKTIES.

Terranova -

Zashla s parnem v Terranovu,kotoraja v Staroj Rige.U nih bili skidki.prismotreli muzkuju majku za 3.99.Ja poshla opla4ivatj k kasse kladu 5Ls,a prodavwica s birki vibivaet 6.99.Ja ee spra6ivaju eto ewe po4emu 6.99 esli na birke napisano 3.99?A ona: ja ni4ego ne znaju u menja tak vibivaet.Mi stoim vozmuwennie,tut podhodit ewe odna prodavwica i govori pervoj

CEF Kultūras apmaiņas fonds -

Neiesaku nevienam risket un doties stradat uz arvalstim caur firmu CEF, pasu mani aizsutija 5 zvaigznu viesnicas vieta uz bernu nometni kartupelus mizot!

Xx xxx 07.06.2007
Komentāri 1 Karjera / Darbs

Rimi -

Ljudi, v rimi, kotorij nahoditsa na deglava, v purvciemse, ja neskoljko raz pokupal seledku. prosil malosoljnuju no mne davali ne prosto diko solenuju, tak eshe i s kakim to strannim zapashkom, i tak povtorjalosj neskoljko raz, a v rimi kotorij v agenskalnse mne voobshe odin raz prodali pilamidu (riba takaja) po4ti v polurazlozivsemsja sostojanii. mozet u sebja tam na rodine oni i krutoj magazin, no na nas s vami im gluboko plevatj.

Rimi -

Kakto raz ja hodil po rimi,vzjal 4to nado a u kassi zaderzal ohrannik,skazal 4to ja ukral POKEMON fishki,poprosil zaplotitj (jemu) straf summa: 5Ls , tol`ko togda menja otpustat a ina4e budut zvonitj v policiju. Ja zaplatil tak nazivajemij straf ohranniku.Nedumaju 4to tak eto dolzno bitj,kogda 4elovek polnostju nevinoven. !!! RIMI IMANTA !!!

Oc oCeaN aKeaH 06.06.2007
Komentāri 1 Veikali

MultiSistema -

Tam nikae satrudniki, obmanuli pri pokupke kompa, pokupal M/B Intel a potsunuli SiS! ne porjadok!proverjajte kogda pokupaete v etoj firme.

Fu Fufel Raznij 06.06.2007
Komentāri 6 Datori

LIDO -

Shodili mi s devu6koj v Lido "Staburags" poku6atj..blin nu ja nikogda nedumal 4to v restorane rabotajut "milie" "molodie", "6ustrie" oficianti, kotorie na vopros : A kogda budet?- otve4ajut : Kad bus, tad bus!!!. Ne nu ja vsjo ponimaju, no v to6nilovke kak Lido za4em nuzhni oficianti, vedj u nih i tak neplohaja sistema samoobsluzhivanija.A za obsluzhivanie zaplatili,... azh stra6no skazatj :((( Razo4arovan ja teperj...

T Market -

ja li4no privozhu v vp market neka4estvennij tovar

WorkinUK, Rigas 10, Daugavpils -

Dobrogo vremeni sutok! V Daugavpilse na ulice Rigas 10 pojavilas firma WORKINUK. Prosto napominaju: eto ex-iTUR, Be young i tak dalee... WorkinUK - eto uzhe 3ie nazvanie firmi... Pocemu to, ja neznaju pocemu, kontora slishkom chasto menjaet nazvanija... Budte ostorozni!!!

Unibanka -

Šausmīgi lēni un neprecīzi strādā internetbanka , ievadot paroles un kodus citreiz šo operāciju nākas atkārtot pat vairākas reizes . Mēģināju internetbankā atrast savas Visa Elektron kartes numuru , pēc 15 minūšu meklējumiem man apnika - izskatās ka tā internetbanka nav pārāk ērti lietojama. Par skaidras naudas noņemšanu bankā no sava konta jāmaksā 0.45 Ls - tā kā mazliet par dārgu būtu !!!

Ra RaimondsM 06.06.2007
Komentāri 2 Bankas