ja li4no privozhu v vp market neka4estvennij tovar

WorkinUK, Rigas 10, Daugavpils -

Dobrogo vremeni sutok! V Daugavpilse na ulice Rigas 10 pojavilas firma WORKINUK. Prosto napominaju: eto ex-iTUR, Be young i tak dalee... WorkinUK - eto uzhe 3ie nazvanie firmi... Pocemu to, ja neznaju pocemu, kontora slishkom chasto menjaet nazvanija... Budte ostorozni!!!

Unibanka -

Šausmīgi lēni un neprecīzi strādā internetbanka , ievadot paroles un kodus citreiz šo operāciju nākas atkārtot pat vairākas reizes . Mēģināju internetbankā atrast savas Visa Elektron kartes numuru , pēc 15 minūšu meklējumiem man apnika - izskatās ka tā internetbanka nav pārāk ērti lietojama. Par skaidras naudas noņemšanu bankā no sava konta jāmaksā 0.45 Ls - tā kā mazliet par dārgu būtu !!!

Ra RaimondsM 06.06.2007
Komentāri 2 Bankas

TOPO Centrs -

Es nopirku Topo centrā foto aparātu Canon par 40 Ls un gaidīju 2 mēnešus kamēr man iedos tūlkojumu instrukcijai latviešu valodā . Secinājums - Topo centram ir netikai vienaldzīgi klienti , bet arī LR likumdošana .

Elkor -

www.elkor.lv saits netiek apdeitots jau kopas pagaajussaa gada beigaam un daudzas sadallas veel joprojaam ir "under construction"Kauns, kungi!

Us useruser 05.06.2007
Komentāri 0 Internets

Rīgas Kore -

NELIETOJIET RIGAS KORE. Neticams stasts. Es atradu dzivokli lietojot Rigas Kore. Nepilnas 3 nedelas pagaja un dzivoklis ir izagts. Zaglis zinaja durvim kodu un bija atslega. Saimnieki nelaida man mainit atslegu tatad izvacos. Vini patureja drosibas naudu un Rigas Kore nepalidzja. Vini nedeva agentu maksu atpakal. VISLIKTAKAIS vini sak sludinat dzivokli tulit pec zadzibas par 200 euro vairak. JA RIGAS KORE gribetu lai klieti atrod labus dzivoklus tad vini neturpinatu darboties ar saimniekiem...

Southern Fried Chicken -

Shajaa iestaadee labaak neeest! Kartupeļu lielaa porcija maksaa gandriiz divreiz vairaak kaa parastaa - tas ir normaali, bet peec daudzuma shiis abas porcijas ir identiskas - tas gan nav normaali... Ja alu pirksiet divreiz, tad otreiz tas buus par 20 santiimiem daargaaks!

service usa -

Kak platjat sotrudnikam tak i rabotajut!!! Smešno,predlogajut montažnikam ogromnie denjgi,a v itoge oni kopejki polu4ajut.A rabotajut až do 2.30 no4i.Gde u vas sovestj,nadoelo vam vidno rabotatj.Kak na eto posmotrit komisija po trudu??? Pora vam na zasluženij otdih!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na NataljaXXX 05.06.2007
Komentāri 1 Apģērbs

Vesta Balt -

Ja jūs dzīvojat īpašnieka mājā un to sāks apsaimniekot šī firma, labāk sāciet uzreiz meklēt citur dzīvokli - drakoniski noteikumi, attieksme kā kolonizatoriem pret aborigēniem. Vismaz pret tiem, kas maksā valsts "īres griestus" un kas saimniekam tāpēc nav izdevīgi īrnieki.

edde -

A samoe galimoe chto tam mastera po remontu kompov neznajut chto estj takie cooleri kotorie mogut razgonjatj i ponezhatj chastotu oborotov v zavisimosti ot temperaturi =))))Priwlosj etim masteram davatj urok po kompjuternomu delu =))))))))))))))))))

Ki kirakira 05.06.2007
Komentāri 0 Datori

Vitrum - Attieksme

Dargie veikalu un baru ipashnieki. Neperciet nekadu preci vituma, jo ir aizkaveshanas ar atveshanu un tad vienalga kautkas aizmirsts. Sliktas kvalitates prece.

Euro Auto -

Euro auto ir tāds Renault automašīnu tirgotājs.Es savam 98. gada Renault autiņam sagribēju ieliet automātiskās ātrumkārbas eļlu, par cik vecā bija iztecējusi, jo biju pārsitis eļļas karteri.Nevarēju es atrast eļļas līmeņrādi un zvaniju uz servisu, kur man paskaidroja, ka eļļas līmeni šai mašīnai pārbauda ar kompjūteru.

Elkor -

Vchera bil v Alfe i kupil baterajku SQ71D (dlja videokameri). Na moj vopros po povodu garantii (vsje tovari Sony imeejut god garantiji) mnje skazali chto na takije tovari garantiju ne dajut (tolko na fotoapparat, videokameru etc). V techeniee 3x dnej esli chto pomenjajurt. No baterejka rabotaet kak nado prosot ochenj neprijatno platitj beshennije dengi za tovari Elkor i pri etom okazivatsja v nevigodnom polozhenii!

Rimi -

Juglas RIMI: Tur laikam nav neviena svaiga produkta. Laikam tieši tāpēc tur nekad nav daudz cilvēku. Es arī vairs nekad neiešu un Jums arī neiesaku!!!

Ra Raimonds 04.06.2007
Komentāri 0 Veikali

T Market -

T-MARKET i MAXIMA otvratiteljnie magazini! Kak mozno pokupatj tovari s nadpisju NOCENOTS? Tam ze prosro4ka i gnilj, osobenno frukti.Moja babulja kupila odin raz ucenennij vinograd...pri6losj vibrositj.I voobs4e,mne zalj teh ljudej kotorie tam rabotajut,na dolgo tam ne zaderzivajutsja,postojannaja teku4ka kadrov,tam uze pol Rigi pererabotalo.Durjat nas litovci!!!

Ol Olja 04.06.2007
Komentāri 1 Tirdzniecība

Rimi -

origo rimi no riitiem ap pusastonjiem ( tas ir tas laikas, ka cilveeki sapeerk pusdienas vai brokastis, ko vareetu darbaa notiesaat) ieejot shajaa rimi, pirmkaart ir tikai kaadi 3 kasieri un kaadi 40 cilveeki pie katras kases, bet tas veel naf viss, ja tu gribi ko nopirt galjas nodaliijumaa vai kaadu bulcinju, ta ir jaagaida kaadas 10 min noteikti kameer paardeveejas izklachosies vai vispaar uzskatiis par vajadziigu tefi apkalpot, nju un kad tu beidzot esi panjeemis visu peerkamo preci, tad noteikti darbu nokaveesi, jo paies ne mazums laicinja, kameer tiksi pie kaadas kasieres :( skumji

Ja jana scurkova 04.06.2007
Komentāri 2 Veikali

Hansabanka -

V zdanii v staroj rige menja nadurili i ja podpisalsja na uslugi ras4jotnoj karti hansa banka. Okazalosj 4to nifiga moja karta za granicej ne rabotaet, hotja na moej karte bilo bolj6e 1000 dolorov na aviobilet. Tipo mne nuzhno perevesti baksi v lati i toljko posle etogo ona rabotaet za granicej. Hotja skazali mne 4to smogu bez vsjakih konvertacij. Mozhno bi bilo 4erez inet-bank vsjo zdelatj, no eti skoti ne skazali 4to pro polu4enii karto4ki nuzhno zaplatitj 3 lata, i snjali eti denjgi s moego...

ariadna nova -

Ne obrawaitesja v firmu.."ariadna nova", s ul.Brivibas 72-39.Gadalka tam bivwaja nawa dvornik...vot tak...

Siguldas Valsts ģimnaazija -

Tik drausmiigu skolu kaa SVģ iedomaaties nevar!!!!! Taada attieskme pret skoleeniem, ka vareetu padomaat, ka mees esam kaut ko tiem skolotaajiem nodariijushi. Tik iedomiigi un, galvenais, neko taa iisti iemaaciit neprotoshi skolotaaji:( Jaa, un pasaakumi nekaadu, kad mums peedeejo reizi ir bijis kaads izklaides pasaakums, pat par Ziemassveetku balli bija taadas diskusijas!!!, ka taa pat gandriiz nenotika. Ljoti jauka skola!

Li linda la 03.06.2007
Komentāri 1 Izglītība

T Market -

NeeJIEET IEPIRKTIES T-marketa, tie aazhi mani vakar apchakareeja par diviem latiem, NEPEERCIET NEKO NO TIEM LIETUVIESHU URODIEM< PIDARASI!!!!!!!!!!!!!!!!!