vse -

posle pro4itonnogo,ja v 6oke!!! no ho4etsa sprasitj,ljudji,po4emu vi tak spokoino ob etom tut pi6itje i v toze vremja nekto ne4ego ne predprinimajet!!!eto ze ko6mar 4to tvaritsa!!!

UVATS -

NEsadarbojieties ar šo uzņēmumu. Mūs jau uzmeta uz 1000 LVL, un tagad šie svilpodami strādā ar nelicenzētu un faktiski zagtu biznesa programmatūru!!

"Zelta Pakavs" -

es velos iet uz kino teatri

SIA Saite -

Prosim otozvatjsja pokupatelei kvartir v Salaspilse, na ulice Silmalu . Pokupaem tam kvartiru, no uslovija zakljucenija dogovora ostavljaut zelatj luscego.

Gravendāle -

Narod!Nepodhodite daze blizko k firme ;Gravendale;!Vi daze nepredstavljaete 4to eta za firma.Hozjaeva vmeste s temi kto tam ostalsja rabotatj,eto vse krisi s bolj6oj bukvi i v primom smisle slova!!!!!!!4to uslovija raboti,4to otno6enija,4to kollektiv vse svolo4i,i vsjo tam skotskoe!!!!!!!Mi tam rabotali,i znaem 4to tam,kak vsjo proishodit,poverte nam!A uz pro produkciju daze govoritj stra6no,prezde 4em kupitj podumajte.A skoljko boleznej ljudi polu4ili,skoljko zdorovja poterenogo,i nikto daze tebe spasibo ne skazet!

WWW.E-KOMFORTS.LV -

Xochu skozatj ljudjam, kotorie sobirajutsja kupitj ili predlozhitj komu nibutj mebelj ot etoj firmi, shto ludshe tam nechego ne pokupatj, otnoshenie tam k pokupatelem - nekokogo! Mebelj kotoraja stoit v magazine, shitajte shto eto BU mebelj (gde-to ili porvanno ili slomano). Narod nepokupajte mebelj v mebeljnoj firme E-komforts!

SV Taxi -

Nepiekrītu bij. taks. vad., kurš sūdzas par firmu. Normāla darba organizācija. Soc. gar. arī ir. Bet, ja cilvēks nevar godīgi strādāt, lai nebrīnās, ka pret viņu attiecīgi izturas. UN nekāda bardaka firmā nav. Lai tas bij. vad. aiziet un apskatās, kāds musorņiks ir piem. Alviksā.

Vero moda -

tas gan notika kaut kad decembrī,bet vienalga šokēja mani.Dominā veikalā "Vero moda'"noskatīju mētelīti, kurš man tiešām ļoti iepatikās,bet nebija mana izmēra. es piegāju pie divām pardevējām , kas tobrīd stāvēja un pļāpāja un pajautaju vai gadījumā nav izmēru mazāka - viņas abas tā saskatījās viena uz otru.."tu nezini ir?" " "nezinu" un tad mana tbildēja "nu nezinu, laikam nav" klusums. Es jautāju "laikam?" un tā precīzi tad tā viena stostoties izmeta"varbūt es nezinu,bet tad ir jāiet uz...

Nauris Petriks -

Esiet uzmanīgi ar šo celtnieku!!!! Apkrāpj ar savu godīgo izskatu un solījumiem, bet beigās beidzās ar to, ka esiet palikuši par zaudētājiem gan termiņu izpildē, gan finansiālā ziņā (ar visu to, ka noslēdz līgumus, smuki uztaisa tāmes)... un pēc tam aktīvi bēg no problēmām neceļot telefonus utt. NEKAD NEMAKSĀJIET NAUDU IEPRIEKŠ!!!

Evita -

Izgatavo visa veida mebeles no laminata mdf.Virtuves iekartas,skapjus,biroja mebeles un cit.

RIMI -

Publisks FUJ! RIMI hipermārketu tīkla vadītājam Valdim Turlajam par viņa teikto aģentūrai LETA, ka ?sabiedrība ir pietiekami saprātīga un jau ilgāku laiku pieradusi pie reklāmām, lai vairs neuztvertu tās pilnīgi tieši?. Tas tika teikts par RIMI reklāmu ar grilētu ziloni. Viņš arī teica, ka ?bieži reklāmas ir saistītas ar paradoksālām un humora situācijām?. Diemžēl grilētā zilonī saskatu tikai melno humoru un vēlme, lai sabiedrība vairs neuztvertu reklāmas tieši, ir vistiešākā haosa veicināšana sabiedrībā. FUJ, FUJ, FUJ!!!

Ju Juris Bricis 21.03.2007
Komentāri 1 Veikali

www.220.lv -

Drausmiga apkalpošana! Pasūtījām firmai fotoaparātu. Neviens ar mums nesazinājās, zvanijām paši. Samaksājām rēķinu, bet piegāde noteitkajā likā nenotiek. Kad sāk zvanīties, tad atvainojas, ka esot bijušas tehniskas problēmas. Atvedot preci, šoferis pazvana un paziņo, ka man jāiet pakaļ, jo viņš redziet maksas stāvvietā mašīnu nelikšot. kaut arī piegādes noteikumos ir teikts, ka preci peigādā līdz durvīm!!!! (kā piemēru minot fotoaparātu). Un tad vel piegādātājs burkšķ, ka neesmu paņēmusi līdzi zīmogu, ko uzspiest uz pavadzīmes. Pilnīga necieņa pret klientu.

Xx xx 21.03.2007
Komentāri 1 Interneta veikali

Gaiļezers Stacionārs - 8.nodaļa-Nefroloģijas

8.nodaļa-Nefroloģijas Neiesaku arstēties Gaiļezera slimnicas 8.-nefroloģijas nodaļā,tas ir medmasu absolutas bezatbildibas paraugs,acimredzot ari nodaļas vad.neraugās kas tur notiek...sajauktas zāles,aizmirstas sistemas(ka dēļ man radās sarežģījumi...)

Us User1569 21.03.2007
Komentāri 5 Slimnīcas

VEHO -

Automašīna Citroen C8 . Salīdzinoši dārga jau pērkot. Nevienu mirkli nav bijusi. Pie garantijas laika beigām, "gandrīz" bija kārtībā. Šobrīd nobraukums ir 120 000 km. Izmaksas par nomainītajām detaļām gadā ir tuvu 1000 Ls. Visu laiku salonā lūzt plastmasas detaļas, un mašīna paliek stipri "prosta". Tie ieguldījumi nekādi nav samērojami ar sākuma cenu. Kolēģi braukā ar Toijota Previa un VW Scharan un ir krietni apmierinātāki.

stradat.lv -

Kto-nibudj trudoustraivalsja v Angliju etc cerez firmu, kotoraja predostavljaet svoi uslugi na sajte stradat.lv?? Otzovitesj plzzzzz!!!

Ir Irena K. 21.03.2007
Komentāri 2 Apģērbs

Dino Zoo -

nekad neperciet grauzejus dino centra! vini visi ir slimi!!!! Ipasi trusus,juras cukas!!!!!!! pieradinasiet bernus , pec tam bus jataisnojas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rabota za rubezom -

PROŠU SOVETA. REALNO LI POEHAT I ZARABOTAT 4TO-TO ZA 2 MESJACA ZA GRANICEI? MOZET KTO EZDIL I 4EREZ KAKUJU FIRMU?

Jeļena Bagāta -

Esli vam kogda nibud' v sfere raboty povstre4aetsja Jeļena Bagāta, starajtes' byt' na4eku. Na ejo s4etu neskol'ko moshenni4estv....

Kk KK 21.03.2007
Komentāri 2 Iepazīšanās

vse firmi -

Eslii po4itatj vse soobshenija to ne sushestvujet ni odnoj normalnoj firmi po trudoustrojstvu na rabotu! Ne4ego ozhidatj zolotie gori i luks apartamenti sobiraja kartoshku ili klubniku, eto vsego lish shans popastj v angliju i imetj hotj kakijeto kopejki v pervoje vremja, a dalshe vse v vashih rukah. Sama zdesj uzhe vtoroj raz, ozhidanija nikogda ne sovpadali s obeshannoj realnostju nu i 4to! Vse normalno sej4as, dazhe te ljudi kot ehali so mnoj s 0 znanijem angliskogo uzhe god rabotajut n na totzhe Flame, a te u kogo ruki iz zhopi rosli te i poehali domoj!

Sia "Linde N" -

Visai nepatīkams starpgadījums atgadījās, kad nolēmu izmantot šīs firmas sniegtos taksometru pakalpojumus "Linde Taxi"!Tā sanāca, ka ap pusdiviem naktī kopā ar draudzeni atrados Kuldīgas centrā uz laukuma!Bija drusku pie sala, tapēc centos sazvanīt taksi, kas varētu mūs aiztransportēt mājās!Kad pazvanīju un pateicu savu atrašanās vietu, dispičere teica, labi, ka taksis TULĪT piebrauks!Nu, ok, tad gaidam!paiet apmēram 10 minūtes, kas stāvot salā, likās divreiz garākas:(!Eh, zvanu vēlreiz, cento...

En endrju 21.03.2007
Komentāri 1 Apģērbs