Darbs Arzemees "CEF"- Kultūras apmaiņas fonds -

CEF jeb Kultuuras Apmaiņas fonds skaitās laba firma, bet ar neko no pārējām neatšķiras, pat vēl trakāk- nokāš naudu daudzreiz vairāk kā citas firmas. 300Ls tikai par darba atrašanu un ja cilvēks līgumu pārtrauc- puse jeb 150Ls tiek viņiem!!!!! INTERESANTI, PAR KO??? par slinkošanu... Man jau 4 mēnešus meklē darbu (ir ļoti labas angļu valodas zināšanas, plaša darba pieredze), un visu laiku tukši sola- atnāciet tad, tad atkal- atnāciet tad, un tā visu laiku! Tā ir ņirgāšanās par cilvēku, un man...

ADAM AUTO SIA -

Nepērciet ADAM AUTO lietotas automašīnas. Viņu solījums interneta lapā ir tikai solījums, bet patiesībā ir pavisam savādāk. Nopirktam auto nekadas garantijas un to nācās remontēt citā servisā . Un pie pārdošanas garantijas netiek rakstiski nekur minētas!Citāts no ADAM AUTO mājas lapas: "Visas lietotās automašīnas pirms pārdošanas tiek pārbaudītas servisā un pilnībā sagatavotas tehniskajai apskatei. Turklāt arī lietotajām mašīnām Adam Auto sniedz 3 mēnešu vai 10 000 kilometru nobraukuma garantiju dzinējam un pārnesumu kārbai ?slēptajiem defektiem.

Kolumbs -

U firmi problemi s kvalificirovannim personalom.Sotrudnik v "Alfa" ne mog svjazatj dvuh slov po teme koncertov za granicei (ne mog nichego skazatj daze na rodnom jazike). Prishlosj rasskazivatj, chto informacija poluchena s ich sajta. Po povodu otdiha na Malte skazal, chto nado obrashatsja v centr. ofis. Potom rasskazhu, jesli kto zahochet, kak oni soprovozhdali turistov v Lissabon.

CSDD -

INSTRUKTORA , KOTORIE PRINEMAJUT EKZAMEN PO VOZDENIJU NAGLIE HAMI , NACIONALISTI ,, I SPECIALJNO ZAVALIVAJUT EKZAMEN, KOROCE **** POGANIE, CSDD- ZANIMAETSJA VIMOGATELJSTVOM DENEG S NASELENIJA.

Oknarium -

sia JUSU LOGI..kruto mnogie popali na babki,operativno razveli ljudej po vsej Latvii,da pritom esco tak liho prodolzajut rabotatj ,toljko pod drugim yze nazvaniem OKNARIUM,ljudi-budte ostoroznee s etoj firmoj---prodolzenie sleduet...

11 11 30.05.2007
Komentāri 3 Būvniecība

sia ,,INTER IMPULS,, -

na Caka 80- rabotajut idioti , kotorie ne razbirajutsja v svoej rabote.

Nelda -

LUDI-- NIKOGDA NE RABOTAITE V MAGAZINAH "NELDA"-- A TO OCEN BISTRO LISHITES SVOEGO ZDOROVJA I BISTRO UMRETE!!! NELDA -- Eto KONCLAGER,kotorij davno pora zakrit,no ne zakrivajut,potomu cto hozjain platit dengi cinovnikam i policiji. JA PREDLOGAJU PO POVODU VSEH ETIH DEL PISAT SRAZU V EUROSOJUZ, CTO V LATVII NARUSHAJUTSJA PRAVA CELOVEKA !!!!

Balt-Med-Ros -

Ne hodite v med. centr Balt-Med- Ros k Ginekologu Ignatovicha Tatjana! Vidumala diagnoz na pustom meste, ja zaplatila 65 lat za prijem i jese za lekarstva 25. Kak potom okazalos prosto vimogatelstvo deneg! Seichas u drugogo doktora lechus za umerenuju platu i ochen dovolna! A takim kak Ignatovicha mesto na bazare!

Nelda -

LUDI - NE HODITE NIKOGDA RABOTAT V MAGAZINI "NELDA"- tam est katorznij trud,minimalnaja zarplata,16 casov v den,otpusk tolko na bumage-realmo ne puskajut, otmorozki ohranniki,kotorie izbivajut rabotnikov i posetitelej,nacaqlnik u nih nekto NEKRASOV,bivsij ment,a hozjain bivsij sovetskij mjasnik.( kotorij stal AMERIKANCOM).TAKOGO DERMA JA ZA SVOJ ZIZN ne VSTRECALA!!!

NITRO MOTORS v Bastilii, Daugavpils -

Ljudi, budte bditelni s etoj kontoroj!!! KIDAJUT!!!

Rīgas Kore -

Jaa šī firma viennozimigi ir izraisijusi rezonansi - domaju ka ne kurš katrs to varētu, bet par šo forumu rodas iespaids ka te konkurenti nāk izraudāt savu.........

Danija -

gertvi magazina Danija- pishite zakaznoe pis`mo s uvedomlenmiem o poluchenii0 pretenziju k Danii, potom kserokopiruite chek, kopiju kvitancii o poluchenii zakaznogo pism`a, kratko izlagaite svoju sut` problemi i pishite v souz zashiti potrebitelei- y nih dage WWW est`. i vse, mne pomogli s Daniej etoi v svoe vremja spravitsja !!!

Al AlexsIlins 30.05.2007
Komentāri 0 Apģērbs

Eurolines -

Lūk, kādu informāciju par "Eurolines" var izlasīt Internetā, "www.sam.gov.lv/news/press/article.php?id=3845 - 19k .":Cietusī iesūdz tiesā autobusu firmu Pieprasot kompensēt ārstēšanas izdevumus un morālo kaitējumu, ar prasības pieteikumu Rīgas Latgales priekšpilsētas tiesā vērsusies 58 gadus vecā Jeļena Šestaka, kura 2003.gada 15.decembrī cieta "Eurolines" autobusa Rīga-Maskava avārijā. Kā šodien raksta laikraksts "Diena", SIA "Baltijas autobusu līnijas", kas pārstāv "Eurolines" preču zīmi...

Pedro Pizza -

Pedro Pizza "ra?o" la?u maizes. Ja ?o sendvi?u "atver" va??, tad rodas asoci?cijas ar padomju laika ikru maiz?t?m. Proti, lasis ir tik pat taup?ts k? ikri uz slavenaj?m pl?naj?m ikr-maiz?t?m. Nu k-?-p-?-c, k?p?c, nu k?p?c???!!!!!

Forum Cinemas -

SIN CITY. Mus nelaida uz so filmu, jo amninistracija izdomajusi, ka cilvekiem lidz 18 gadiem ta ir AIZLIEGTA. Bet programmina rakstits, ka vini to NEIESAKA lidz 16 g.v. Administrators teica, ka vini neatbild par programmina esoso informaciju, jo to izlaiz/druka cita firma. Funny!

tana liene -

ja piedava darbu anglija bognor regis tana vai liene, neticiet, darba seit nav.

Novatours -

s etoj kontoroj luce ne ezdit! do zvanija "firma" ej kak do luni. 29.04.05 rejs zaderzali na 10 (!) casov, v rezultate cego, poterali polnostju (!) den otdiha, t.k. v otel zaselili uze v cas noci! gid daze ne zamorocilsa s rasseleniem! prosto skazal v holle-stojka zdes, resajte svoi problemi, ja poehal. telefon gid tak i ne ostavil. kompensacija-samaja nevostrebovannaja exursija - na folklornij vecer. vspomnili o tom, cto dolzni na nee zabrat cerez 1.5 casa!!!! vivod-s novatouros ezdit nelza-za svoi ze dengi polucaes otvratnij servis, + teraes otnud ne desevie dni otdiha!!!

Ya yaya 30.05.2007
Komentāri 5 Ceļojumi

Maija -

Neiesaku salonu "Maija" Jugla! Kad laukos man grieza matus par 2,- Ls kvalitāte bija daudz labāka! Visa mugura ar matiem (neviena citā salonā man tā nav gadijies) Ar matu mašīnu saskrāpēts kakls Friziere vispār nesaprot Latviešu valodu, un nemaz nemēģina

Elkor - Ko nevajadzētu darīt, iepērkoties veikalā

Ko nevajadzētu darīt, iepērkoties veikalā Bljaaviens kaa man patiik shitie 4iiksteetaaji tas ir pisec! 1. Nevajag pirkt meeslus tad nevajadzees remonteet! 2. Ja bljausiet uz mani vai teelosiet nenormaali krutos es juus nesuuda normaali neapkalposhu!! 3. Es nevaru jums apmainiit preci bez servisa sleedziena es esmu paardeveejs un daro to ko man liek priekshnieciiba( juus esat tupi ka to nesaprotat?) 4. Prieksh tiem kas iepeerkas pirmo reizi elkora( sajuuta taada ka katrs otrais) katraa nodaljaa ir savs paardeveejs mees neesam taadi...

metaleks.lv -

neiesaku metaleks.lv interneta veikala pakalpojumus, slikta attieksme pret pirceju, un vinereiz man preci nepiegadaja, biju samakasajis, un tagad atkal negrib piegadat

Nn nnnn nnnn 29.05.2007
Komentāri 5 Internets