Transporta un Sakaru Institūts -

zrja rugaete..ja otu4ilasj 4 goda, zakon4ila TSI letom, polu4ila diplom. dovolna , o4enj dovolno tem urovnem obrazovanija 4to dal institut, temi znanijami, diplomom kotorij "vospinimaetsa" v evrope, otnoweniem prepodavatelej, ljudmi s kotorimi u4ilasj, nakonec professiej, kotoruju ne mnogo gde prepodajut - logistika. vazhno znatj, kuda za4em i dlja 4ego idew. kazhij god otu4ivwisj 1 kurs ljudej kak smivaet s instituta, uhodaat v drugie vuzi ili rabotatj ili sovsem vse brosajut. po raznimk...

Ol Olga_ 10.01.2007
Komentāri 1 Apģērbs

sia"LUJS PLUS" -

LJUDI!!! NE V KOEM SLU4AE NE ZAKAZIVAJTE MEBELJ V ETOJ FIRME! JA ZAKAZALA MEBELJ 14 SENTJABRJA 2006,A U MENJA DO SIX POR POLNOSTJU NE POSTAVLENA,A TO 6TO POSTAVILI KA4ESTVA OTVRATITELNOGO! JA ZASTAVILA PEREDELOVATJ.NADOELO UZE TREPATJ NERVI I ORATJ NA NIX! XO4ECA ETIX UROD PROSTO UBITJ! ZIVU IZ-ZA NIX NA ME6KAX!

ASV Vīzas - Vīzu iegūšanas problēmas

Cienītie vai nav aizskaroši kad ierodoties pēc ASV neimigranta vīzas, tev paziņo ka ,,Jums nav motivācijas atgriezties dzimtajā valstī,,. Gribētos piebilst, ASV vēsture ir īsāka nekā Latvijas valstij. Kaut gan mēs esam maza, bet ļoti lepna valsts, dažreiz mēs uzvedamies dumji (karojot nezin kur, par ASV ideāliem) bet tai pašā laikā viņiem ir tiesības mūs ap..., mums nav motivācijas. Es labāk ubagošu Latvijā nekā strādāšu par trauku mazgātāju ASV.

LĀSMA LA IK -

Es arī esmu šokā par to kā notiek ''suņu bizness'', kā cilvēki pelna ar to naudu. Nē, man nekas nav pretī pret suņu vairošanu un pārdošanu, bet vairumā gadījumu tas notiek drausmīgos apstākļos, izmantojot dzīvniekus un domājot tikai par naudu. Laikam jau likumi mums tādi - privātīpašums ir svēts , bet dzīvība - nē! Vienīgais veids manuprāt, kā izvēlēties sev kucēnu ir pēc iespējas tuvāk iepazīties ar kucēna mātes saimniekiem, tad daudz kas paliek skaidrāks, ne vienmēr klubs ir garantija , ka...

LKF suņi ar kupētām ausīm, ast -

Interesanti zināt no kurienes savus suņus ieved LKF ar nogriestām ausīm un astēm, piem. dobermaņus, vidusāziešus utt. Nevar taču viņiem visiem būt dzemdību traumas. Un ja nu kāds tēlo idiotu un saka ka Latvijā NEVIENS vetārsts ausis un astes negriež, varbūt iedot koordinātes, bet nav jau vērts, paši labi tos zināt. Kaut gan asti kucēnam nogriezt prot katrs pats, tur nu izglītība nav vajadzīga.

Vi vijasorga 10.01.2007
Komentāri 4 Dzīvnieki

Delano pica -

Sej4as tvoritsja kakoj to uzas s Delano Pica v Maxime na Saxarova.Nedavno rewili s druzjami pojti otdoxnutj. Tak kak mest v Plavniekax ne tak mnogo gde mozno spokojno posidetj i poobwatsja vibor pal na Delano pica!V principe u menja nikogda ne bilo nikakix pretenzij k etomu zavedeniju(oficiantki usluzliie, pici vkusnie, molo4nie kokteli prosto super)

T Market -

V T-markete obsluzhivajushij personal poxozh na zverej v zooparke,kotorix vo vremja ne pokormili! 4utj li ne matom obrugajut - i sami soboj dovoljni! Kasirshi T-marketa v Zolitude - nagljadnij primer!

Čili Pica - Pilnīgs sviests

Pilnīgs sviests Runaajot par chhilii picu- tas ir pilniigs sviests. Reiz man gadiijaas, situaacija, ka seedeeju shajaa piceerijaa pie melnaa kakka, centraa, pasuutiju sulu-atnesa viss kaartiibaa- tad kad biju nodzeerusi apmeeram 2 tresdaljas manu glaazi nonnema... shoks bija liels. Citaa chilii picaa pretiim dailes teaatrim, man atnesa kokteili ko nebija iespeejams dzert, biju to kokteili tikai pagarsojusi un sapratu, ka man slikti. Suudzeejos, teicu, ka nemakshaashu, bet vecaakaa viesmiile man tikai atbildeeja, ka tur taadas sataavdalas!!! Vai tas ir normaali, ja cilveekam uz veitas uzreiz paliekaas slikti?

Verners Litvins -

Uzmanieties no šī kaktu maklera!Atstās Jūs uz ielas bez kapeikas kabatā un pluss vēl visa darījuma laikā nepārtraukti draud

Maxima - Nedostacha kadrov

Nedostacha kadrov Pro4itala vse zalobi 4to tut napisani i dolgo smejalasj! Kone4no ja ponimaju 6ok pokupatelej na opari6ej, plesenj i pro4ee... sama rabotaju v maxime i smelo mogu zajavitj - bolj6ie o4eredi, perputannie ceni i td i tp sledstvie nedosta4i kadrov! Posmotrela-bi ja na vas esli bi vam nadobilo rabotatj za takuju zarplatu + tebja ewe obvinjajut vo vseh kosjakah magazina + za 4eloveka daze nes4itajut.

Vn vnenv 09.01.2007
Komentāri 11 Veikali

Maxima -

Pri pokupke bitovoj tehniki v Maxima, na Slokas 115 obraschajte vnimanije na to, kak prodavci zapolnjajut garantijnij talon.Oni dolzhni vpisivatj zavodskoj nomer izdelija, no ne delajut etogo!Takzhe prodajut tovari s defektom!(Osobenno pechi mikrovolnovije!!!!).Prodavci takzhe ploho znajut tovar.Konsuljtirovatjsja u nih bespolezno!!!!

Rimi -

Agrāk strādājām RIMI Pulkvedī. Kā bijušie darbinieki varam teikt tikai to, ka nav jēga pirkt lētās elektropreces! Tās bieži lūzt un tiek nestas atpakaļ uz garantijas remontu. Arī ar ēdienu ir jauzmanās jo RIMI tirdzniecības koncepcija paredz to, ka ja piemēram krabju nūjiņām beidzās derīguma termiņš, tad nakošajā dienā parādās krabju salātiņi - "svaigi"! Līdzīgi ir ar visiem gaļas produktiem, augļiem u.c. Piemēram "svaigai" gaļai pilnīgi oficiāli tiek nomainīts derīguma termiņš.

Amigo -

Jaungada naktī Amigo PILNĪBĀ nefunkcionēja, neko aizsūtīt nevarēja, nerunājot par sazvanīšanu, tikai ap 4-iem rītā kaut kas izkustējās; intereses pēc izdevās noskaidrot kontu, KAS BIJA SAMAZINĀJIES PAR 20 SANTĪMIEM. Rakstīju e-pastu uz zetkom, atbilde protams kaa jau gaidīju, - vairākas īszīņas nonākušas uz viņu servera. Ja tel. parāda,ka "īsziņa nav nosūtīta", tad taču nav, bet pasaules gudrie čurā virsū un saka, ka līst lietus. Sievai ar okarti tajā pat laikā vismaz kaut kas aizgāja un...

Valērijs Starpnieks -

Starpnieks kurš pagrūž papīrus pārsteigtiem cilvēkiem, esot tie papīri par kuriem esot runāts...Precīzo informāciju izpaudīšu ja starpnieks neatvainosies.

Jusu Logi -

firma okazalas takaja,kak o nej i pisali...zal,chto ranche etogo sajta ne videl.16 oktjabrja zakazal....lechat po cernomu...pridetsja razgovarivatj pozosche...posmotrim...

T Market -

Es iesaku t-marketa veikala parsvert desas, kuras jus panemat, jo to svars neatbilst to istajam svaram. Leduskapjos netiek ieverota temperatura, tapec desas zust.

BSA (BKI) - Laiks un nauda vienkārši nomesta zemē!

Laiks un nauda vienkārši nomesta zemē! BKI vēl joprojām nekas nav mainījies. Lekciju organizēšanā pilnīgs bardaks. Turklāt lekcijas bieži vien nenotiek. Attieksme no vadibas pazemojoša. Laiks un nauda vienkārši nomesta zemē!

Grand Cabaret Imperiall -

Bespredel!RanjSe eto varjete nosilo nazvanie Grand Cabare Admiral. Posle smeni hozjaina tam izmenilosj otnoSenie k rabotajusCim artistam. Samoe glavnoe - zaderZivajut zarplatu na 1-1,5 mesjaca. Tancori i pevci, imejte vvidu, Cto zdesj obmanivajut!

LAMZURKINA ILONA -

Redkosnaja TVARJ ...I SUKA

Jj JJKKK 08.01.2007
Komentāri 0 Iepazīšanās

AV " D -

Firma Sia AV & D, zanimaetsa optovoj torgovlej alkogolem. Nahoditsa po adresu Caka 160. Prjamo na territorii Latvijas Balzams. Postojanno proizvodit nabor na dolznostj-Komplektovshik. Tem kto reshil ustroitsa na rabotu v dannuju kontoru moi predosterezhenija:Officialjnaja zarplata-165 lat na ruki. Esli smozhete zarabotatj bolee, poluchite v temnuju, t.e. bez uplati nalogov. Prichem kak raschitivaju imenno temnuju zarplatu vsegda ostaetsa zagadkoj. Esli vi rabotaete ne bolee, 4em svoi polozhenie...