Maija -

Neiesaku salonu "Maija" Jugla! Kad laukos man grieza matus par 2,- Ls kvalitāte bija daudz labāka! Visa mugura ar matiem (neviena citā salonā man tā nav gadijies) Ar matu mašīnu saskrāpēts kakls Friziere vispār nesaprot Latviešu valodu, un nemaz nemēģina

Elkor - Ko nevajadzētu darīt, iepērkoties veikalā

Ko nevajadzētu darīt, iepērkoties veikalā Bljaaviens kaa man patiik shitie 4iiksteetaaji tas ir pisec! 1. Nevajag pirkt meeslus tad nevajadzees remonteet! 2. Ja bljausiet uz mani vai teelosiet nenormaali krutos es juus nesuuda normaali neapkalposhu!! 3. Es nevaru jums apmainiit preci bez servisa sleedziena es esmu paardeveejs un daro to ko man liek priekshnieciiba( juus esat tupi ka to nesaprotat?) 4. Prieksh tiem kas iepeerkas pirmo reizi elkora( sajuuta taada ka katrs otrais) katraa nodaljaa ir savs paardeveejs mees neesam taadi...

metaleks.lv -

neiesaku metaleks.lv interneta veikala pakalpojumus, slikta attieksme pret pirceju, un vinereiz man preci nepiegadaja, biju samakasajis, un tagad atkal negrib piegadat

Nn nnnn nnnn 29.05.2007
Komentāri 5 Internets

TOPO Centrs -

topo-centr derzites podalse vse 4to ni pokupal 3 ves4i :player, dvd, kameru vse vernul po garanti s trudo m!! v zopu ih s ih cenami!!!!!!!!!!

SIA OGOGO www.ogogo.lv -

neuzticiet savu fotogragiju izgatavosanu sai kompanijai - kvalitate ir sudiga. labak piemaksat nedaudz un izgatavot foto kada cita salona. Diemzel kludijos izveloties sis kompanijas pakalpojumus un iztereju vairak par 15 latiem... atgriezt naudu nav iespejams, kaut vai stridejos ar visiem, gan ar direktoru - starp citu PIDARS pedejais... NAHUJ so kompaniju - ekonomejiet savu naudu!!!! www.ogogo.lv - nahuj vajag, neuzticiet viniem savu fotogragiju izgatavosanu!!!

Elkor - Kāds pircējs, tāda attieksme

Kāds pircējs, tāda attieksme Es stradaju elkora, varu teikt tikai vienu - ja maksatu, tad paliktu stradat darbinieki. Runajot par pardeveju pretigo attieksmi varu teikt tikai vienu, kads pircejs tada attieksme, kada var but attieksmi pret cilveku kurs atnak pie pardeveja un saka vai varat man paradit sito to utt, un pasaas beigas pasaka bus janoperk internetveikala. Ja runajot par prieksniecibu Elkora - beidziet cakaret savus darbiniekus un piejums paliks stradat cilveki, laujiet viniem ari apsesties nevis tikai davai...

SIA GMD -

Ja jus esat pasutijusi iebuvetu skapi vai jebkadu citu darbu pie "dizainera"Antona Tiscenko(26855870),kurs darbojas minetas firmas ietvaros un esat apkrapts LUGUMS atsaukties.Man vins sola atgriezt iemaksato summu jau 4,5 menesus.Protams,ka nekadu pasutijumu vins jau sakotneji nebija domajis pildit.Vistiraka krapsana.Sis cilveks ir patologisks melis.Viltvardis.

DNB NORD -

Nas interesuet vase mnenija!!! Pozaluista opisite vase vpecetlenje o rabote DnB Nord Banka. s klientami po dolgosrocnim kreditam, prosto i kratko ! Spasibo.

Vl Vladimirs 29.05.2007
Komentāri 1 Pārējās

Amerikas Auto - Pleš baigo piķi, bet no mašinu remonta neko nejēdz

Pleš baigo piķi, bet no mašinu remonta neko nejēdz Vedu uz to kaktu kantori labot savu amerikanu autinu, bet sie labo vienu reizi un it ka sataisa, bet nenobraucu ne 200 km kad jau atkal ta pati vaina un ta vel divas reizes. Ples BAIGO piki, bet no masinu remonta neko nejedz. Neiesaku tur doties labot savu autinu!!!

www.jo.lv -

V etom e-magazine zakazal mobiljnij telefon... Otveta ot nix tak i net! :( Ne ponjatno dla kogo sdelan etot e-magazin?

Karrakums,Brvibas -

Kupila bosonowki v magazine Karrakums, 4to na Brivibas.Prosto uwas.Na sledujucij den' oni porvalis.Priwla v magazin napisala zajavlenie, gde 4etko ukazala 4to ho4u obmenjat ili vernut' den'gi.No ne tut to bilo, moi bosonowki uze otdali v remont, a posle remonta uze ni odna ekspertiza ne skazet 4ej eto brak.No vseravno ja ih otdala uze po drugoj pricine, i tak hotelos nagret' etih prodavcov.

To torirv 29.05.2007
Komentāri 0 Apģērbs

Tele 2 - Domā par sevi nevis klientiem

Domā par sevi nevis klientiem Pieslēdzu Tele 2 wap pakalpojmus ( datu pararidi ) nevareju atvert nevienu wap lapu inemot wap.tele2.lv par neparraidito informacijas daudzumu un neatverto wap lapu daudzumu naudu Tele 2 iekaseja. Iesaku NEVIENAM neiveleties Tele 2 pakalpojumus, jo vini neatzist savas kludas, ir teiciens ka klientam vienmer ir taisniba, saja gadijuma Tele 2 uzskata ka viniem ir VIENMER TAISNIBA un apzagt klietus tas ir NORMALI. Vel jau ir tas,ka ieejot lielakajos lielveikalos Riga Tele 2 telefons nestrada, jo...

Tele 2 -

Neperciet TELE 2 AKCIJAS TELEFONUS, jo TELE 2 NENODROSINA PIENACIGU SERVISU!

Auto Prieks -

Hocu skazat cto wkola Auto Prieks GREET SVOIH KLIENTOV NA DENGI!!!Kogda ja priwol zapisatsja na v avto wkolu mne skazali cto za 2 mesjaca ja polucu svoi prava,i cto eto budet stoit tolko 90 ls!!!PS: PROWLO UZE 7 mesjacev PRAVA MNE ESCJO NE DALI,VSJO V PROCESE:)I ZAPLATIL JA UZE BOLWE 150 LS...Sovetuju vam v eto wkolu ne zapisivatsja!!!Tak kak eto vsjo razvod.Ludwe idti v samo otdelenie CSDD i tam ucitsja.Spasibo

Ro RoosoX 29.05.2007
Komentāri 18 Izglītība

Šķērvele -

Neko nepasūtiet Šķērvelē. Vilšanās un nekvalitatīvs darbs garantēts. Var mēģināt firmā Re un Skābardis.

Nekustamie -

Maskavas centrā dzīvokļi ir lētāki kā mūsu pieRīgā.

BALTIC MASTER -

Baltic Master firma v kotoroj ne platat obe4annih deneg. Hotite golovnoj boli, begom k nim na rabotu

BALTIC MASTER -

Postojannie problemi s servisnim obsluzivaniem oborudovanija. Priehat' 4erez neskolko dnej posle vizova - eto norma dlja sotrudnikov BALTIC MASTER. Po garantii voob4e ni4ego ne hotat delat'. Pri polomkah postojanno nahodatsja pri4ini po kotorim v neispravnosti oborudovanija vinovat zakaz4ik.O4en' sozaleem, 4to vibrali imenno etu firmi.

Marina Vasiljeva -

Marina Vasiļjeva nezinu kada ir specialiste, un kur tiesi strada, bet man bija saskarsme ar vinu, ka ar klienti. Tas, ka vina loti rupji izteica savas nepamatotas pretenzijas ir viena lieta (gadas laikam visiem), bet to ka vina teica man (kaut gan esmu tikai firmas darbinieks), ka ja man kadreiz bus vajadziga medicin-palidziba, vina man ta palidzes, ka man jau nekas vairs nebus vajadzigs, un tada veida vina man grib atriebties (isteniba neko neesmu izdarijis tiesi vinai, ka personiba), tas jau ir, es domaju, pat kriminallieta. Ceru, ka nekad neklusu par sada medicinas darbinieka pacientu!

ceļu parvalde -

ne znaju,kto dolzhen sleditj za tem,chtobi znaki ustonavlivalisj praviljno.na razvilke ulic pildas i strautu(v pljavnijeki)ukazatelj ulic perevernut.i ukazivajet absoljutno ne v te storoni nazvanija ulic.tak chto,jesli hotite popastj na pildas,znajte,ona nahoditsja v protivopolozhnoj storone,a ne tam,kuda pokazivajet znak.