Mebelju centrs Zile -

Diivaini, ka agraak neviens te neko nav teicis! Ne meebelju centrs, bet dzilji paakji! Vinjiem klients nav nekas. Mieriigi var nopirkt meebeli, un ta gaidiit, kad nu vinjiem radiisies taad iespeeja to atgaadaat. Pie tam aciis skatoties sakot, ka shodien noteikti buus, gaidiet. Gaidam, un guljam uz griidas! Paldies muusu servisam!

Biznesa skola nimfa -

Buduwije studenti, u4eniki, ne idite u4itsja v etu 6kolu. Dengi kotorije vi zaplatite, mazete prosto vikinut. Organizovannosti v etoj 6kole netu, nikogo ne interesujet, pri6el prepodavatel na zanjatije ili net. V etoj 6kole umejut tolko odno sobirat dengi za u4ebu, no prietom ni4emu ne u4a. Iz vsjex prepodavatelej, jest tolko paru, kotorije budut vam 4to-to dovat, a ostalnije prosto pustoje vremja provozdenija. Varja dizajn interjera i land6afta.

Admiralu klubs -

Nikogda ne uvlekalasj azartnimi igrami,priziraju igrovie apparati, no beljard uvazaju!I slu4ilosj tak, 4to priexav otdoxnutj v Siguldu, mi s druzjami opozdali na poslednij transport, i bili vinuzdeni otguljatj 6 4asov.t.k eto kruglosuto4nij klub, mi za6li tuda okolo 3ex, poprosili 4aja(na ulice bilo okolo 0 ) i beljardnij stolik! Nam sklazali, 4to dlja beljarda sej4as sli6kom pozdno

GRIF - darba apgerbi -

Ja esat no tiem, kas prot macities no citu kludam, ne savejam, tad silti iesaku nesaistities darba attiecibaas ar SIA GRIF.

AtrisinātaEiroplasts -

Neejiet stradat uz so firmu - attieksme no ipasnieku puses ir pretiga (augstpratiga, aploksnu algas). Ipasnieki ir virs ar sievu, kas pasi ari stradaa vadiba. Bieza kadru mainiba.

Ātrā medicīniskā palīdzība KULDĪGĀ -

5.aprīlī 82 gadus vecai sievietei kļuva slikti ;pēkšņi pazuda atmiņa ,ļoti sāpēja galva ,acīs dubultojās, nelaba dūša . Mēģinot izsaukt Kuldīgas ĀMP tika saņemta telefoniska slimības diagnoze -skleroze un tādus Kuldīgas ĀMP neapkalpo. Saviem spēkiem aizvedot slimnieci uz Kuldīgas ĀMP pēc 1,5 stundas ilgas gaidīšanas un neatlaidīgas prasības sniegt medicīnisku palīdzību

LMT un Tele2 -

Jau kadu laiku censos atrisinat problemu ar LMT it ka jau siikums, bet nekust neno vietas, un iniciativu biju izradijis pietiekami biezi, bet savas lielas aiznemtibas del LMT nespej veltit mazliet laika lai atrisnatu klientam izveidojusas problemas.Nosutiiju 2sms, lai aktivizetu sms sanemsanu no LMT majas lapas un mobilo epasta adresi, bet nekas nenotika neatnaca atskaite, lMT neliekas nezinis, mums lidz centralei nav aizgajusi sms.

"KAKO" -

nosaukums pilnībā atbilst viņu darbībai,tikai "O" vietā jāliek "A"! mani konkrēti šī pagrīdes organizācija apčakarēja!nevienam nonovēlu ar tādiem saieties!

Kinoloģiskais Klubs Favorīts - Neiesaku ar šo klubu iesaistīties

Labdien! Četrus mēnešus atpakaļ iegādājos STAFFU klubā Favorits. Sunīts, augot bija Ļoti, Ļoti mīļš un jauks, bet ar raksturu kā jau stafiem pienākas. Diemžēl, šodien no rīta plkst. 11.50 suniti iemidzināja. Iemesls- iedzimta nieru mazspēja. Tā sanāk kad suņus krusto krustām-šķērsām. Un ar nožēlu jāsaka, ka vainīgs pie tā esmu es, jo uzticējos tām divām blondām "kucēm". Neiesaku ar šo klubu iesaistīties. Man ciltsrakstam bija jāskraida pakaļ, bet beigās tā ari nedabūju (vairs arī nav...

Ļ-KO autoserviss -

Autoservisa motoristam ir ļoti zema kvalifikācija. Viņš neatšķir rūdītu skrūvi no nerūdītas. Motora zobsiksnas nomaiņas rezultātā, nerūdītā skrūve kloķvārpstā mašīnai braucot pārlūza, kā rezultāta jāmaina bija kloķvārpsta, cilindru galvas utt. Skāde ap 1000 $. Pretenzijas autoservisa darbinieki nepieņēma. Kompensēt radušos zaudējumus netaisās..... Savu vainu neatdzīst....

Rimi -

Juglas RIMI darbinieces ledusskapī taisa izskaidroshanos,kas dzirdams pat no attāluma..smieklīgi,bet,l ai tiktu pie preces ledusskapī,varēja gandrīz atrauties pa nagiem,ar jautājumu KO JŪS TE VANDĀTIES??????

Vv VV 06.04.2007
Komentāri 1 Veikali

Traumatoloģijas Institūts - Rolands Gibners uzskata, ka kompjūtertomogrāfija neko neuzrāda

Dakteris??? ROLANDS GIBNERS uzskata, ka kompjūtertomogrāfija neko neuzrāda, viņš ar saviem jautājumiem varot noteikt cilvēka cieššanas un sāpju līmeni labāk nekā aparatūra!!! NAUDU VIŅŠ ŅEM PAR VIZĪTI 20 LS, NEIZSNIEDZOT ČEKU!!!

One.lv -

Kstati govorja mozhno ONE.LV zaSpamitj!!! Raz oni takie URODI i ne otve4ajut na milo ONE@one.lv....Estj predlozhenie:posilajte s Interneta na Nr. telefonoff ih platnih uslug svoi Zhalobi!!!

Rimi -

06.04.2006. plkst 16.45 pēc darba iegāju veiklā Rimi, pie kases nokļuvu nepatīkamā situācijā, pircējs kurš bija aiz manis, starp mūsu pirkumiem nebija nolicis atdalamo sarkano kociņu, kasiere nr.5 Margarita izsita čekā maniem pirkumiem klāt pāris nākošā pircēja pirkumus, teicu ka tie nav mani, kasiere rupji teica ka priekš tam ir sarkanie kociņi kas atdala pirkumus, pēc tam tika teikts ka viņa nesaņems prēmiju par to ka čekā jāanulē pirkumi, bet pēc tam tika rauta vaļā un cirsta ciet kase...

Ka kastadnu 06.04.2007
Komentāri 0 Veikali

Alcatraz -

Prom ejot, mani sagaidīja ļoti nepatīkams pārsteigums. Garderobiste pieprasīja no manis numuriņu, kuru man nebija nebija devusi. Kad atbildēju, ka man nav nekāda numuriņa viņa teica, ka jāmaksā sods, par nozaudeetu numuriņu. Tūlīt piesteidzās sargs un abi dziedāja vienu dziesmu. Labi, ka nebiju viens, savadaak šie mani galīgi apjātu.Lūdzu esiet uzmanīgi!! Apkalpojošais personāls šādā veidā acīmredzot piepelnās, jo arī biļeti man par ieejas maksu klubā neiedeva...Vadībai vajadzētu padomāt par negodīgu darbinieku atbrīvošanu...

Drogas -

Hocu obratitj vnimanie na kacestvo produkcii v Drogas. Uze tretij raz pokupaju tam krasku dlja volos "Belle color", ona dejstviteljno deshevle, cem v drugih mestah, no odnorazovie percatki, imejusciesja v kazdoj upakovke, tretij raz okazivajutsja fikciej, k instrukcii prikleena tolko 1 castj percatok- ih polovinka.

T Market -

Varu pateikt ka paardeveejas shmaucas pirku minetraludeni pa 25sant. iedevu 10ls atpakalj atdeva 85sant. ,nekaveejoties pateicu zpsargam un tas vinju aizdzina parunaat. T mareketa pardeveejas vee oz peec ziviim un vinjaam ir mati ar blaugznaam.

Rimi -

Gady obmanuli menja v etom magazine

Čili Pica -

Ja tut sxodila v Cili picu (4to u Stockman).. Posidela,poku6ala, vipila vuna.. Kazetsja vsjo xoro6o! A picu ja ku6ala s gribami.. Gribov tam bol'6e 4em samogo testa, sira i dobavok vmeste vzjatix! Kogda ja vi6la ja ot tuda..I doexala do doma.. Ja s bol'nim zeludkom lezala vesj ve4er v posteli i ela tabletki, kak konfeti!! U menja srazu voznikli misli 4to da po4emu!?!

Rimi -

Pēdējā laikā mani vienkārši tracina Origo Rimi.Rindas ir tik lielas, ka nav pat iespējams tikt pie precēm, pārdevējas bezpersoniskas un nelaipnas. pašā karstākajā iepirkšanās laikā plkst.17.00-19.00 strādā tikai 3-4 kases. Ziniet - tādos gadījumos kad jāstāv rindā 30 min man vienkārši uznāk vēlēšanās labāk vispār neiepirkties. Un tas pats attiecas uz Rimi Jelgavaa - no 10 kasēm strādā 4, pārdevējas nekad nezin nekam kodus, uz jautājumiem neatbild...negribu izklausīties parupja - bet tas viss ir nu taa apnicis, ka labaak tur vairs neieshu....