Cili Picca dominaa -

chili pica. nu interjers skaists. apseedies, pasuuti un gaidi. maajiiga un jauka vietinja paseedeeshanai, bet... es diemzzeel tur gaaju paeest.1.no saakuma atnesa sulu - man un draudzenei. ananaasu sula viss ok, un tad saakaas - draudzene pagarsho savu sulu un - glaaze smird kaa krievu laikos peec trauku lupataam.

Forum Cinemas - Беспорядок в зале

Беспорядок в зале 6 aprelja bila v kino... seans na 19 30, za6li v zal a tam takoe svinstvo, posle predidu6ego seansa ne bil ubran zal, vezde na sidenjah valjalis korobki iz pod pop korna i stakan4iki iz pod Coca coli, bilo tak protivno, vesj zal sidel kak v svinarnike... Berut takie dengi za seans, i daze ne ubirajut... (Ja hozu v kino neskolko raz v mesjac, no takoi besporjadok bil v pevij raz.) Hotelos bi 4tobi administracija Coca cola plazi razobralas s etim besporjadkom... O dannom incedente ja napisala v...

stivex -

winjus wienmeer ilgi jaagaida

Avon - Labāk nemēģināt

Labāk nemēģināt Krems papeeziem - skaisti, miiksti papeediisi!!! Pameeginiet un rezultaataa Juusu papeediisi buus veel raupjaaki nekaa bija!

Ikma -

Neieperkaties veikala "Ikma" (Lacplesa 161), kur pardod sadzives tehniku manas. Reklama liek sludinajumus, ka pardod vis kaut ko ar atlaidem, tipa cenas var sarunat, bet kad veikala prasiju saka, ka ta pat jau leti u vai es ari maizes veikala prasu atlaides.

Xx xx 17.04.2007
Komentāri 1 Atpūta / Izklaide

Nelda -

V NELDe bila lotereja s kuchei vsjakih prizov - ja vigrala toster, a mne jego ne dajut!!! Prizi vidajut po identefikacii imeni i familii. Kto-to poluchil priz vmesto menja, tak kak ljudei v latvii s odinakovimi imenami i familijami MORE!!! ... a mozet bit' NELDovskaja administracija zabrala chast' prizov sebe motiviruja eto tem, chto priz na vase imja uze poluchen... NEGODJAI

-- -- 17.04.2007
Komentāri 1 Tirdzniecība

AMSERV MOTORS -

Gribējām pieteikties AMSERV MOTORS rīkotās velosērijas pirmajā posmā 16.aprilī,kas tiek organizēts lai popularizētu riteņbraukšanu.Sākumā I.Japiņš centās ieskaidrot ka nav paredzēts starta laiks sievietēm,tad teica ka varētu palaist kopā ar junioriem,bet tad esot jāmaksā Latvijas riteņbraukšanas federācijai Ls 10 par licenci(ka māki braukt grupā). Savukārt vīriešiem licenci nepieprasa(laikam sievietes ir stulbākas,bet vecis var pirmo reizi uzrāpties uz riteņa un viņam licenci nepaprasīs.

Xx xx 17.04.2007
Komentāri 5 Atpūta / Izklaide

Rimi -

V univermage "CENTRS" v otdelenie magazina "RIMI" jestj prilavok hleba, i bulochek "Hanza Hotline" - ochenj chasto (osobenno po voskresenjam), prodojut nesvezhije bulochki. Kakto kupil tamzhe bulochki, prinesja domoj obnaruzhil chto imi gvozdi zabivatj mozhno. Ja posmotrel na upakovke nomer telefona dlja otzivov, i nazhalovalsja v avto-otvetchik, prigroziv zhalovatsja v sootvetstvujushije instancii... cherez 2 dnja prinesli mne kuchu GORJACHIH bulochek - ja ostalsja dovolnim! Sovetuju zhalovatsja! :)

Aa aa 17.04.2007
Komentāri 1 Veikali

Rimi -

Magazin RIMI - ochenj neodikvatnoje otnoshenije k svoim pokupateljam po teme orientacii cen. "Smotrju bulka stoit 0.09 Ls, a na kasse berut 0.17 Ls." Budte ostorozhni s cenami v setjah magazinov "RIMI" : vozmete kolbasu za 1 Ls a na kasse vozmut 3.50 Ls :P

Aa aa 17.04.2007
Komentāri 1 Veikali

Rīgas Aeroklubs -

Par izpletņlēkšanu nav iespējams iegūt absolūti nekādu informāciju, izņemot visparējus datus. Puse no iespējām - bloķētas! Igauņu saitos gan darbojas gan reģistrācija, gan pārējās saites! Vai Latvijā no klientiem ir kas īpaši slēpjams?

Sims -

PIlnīgi riebj, man tās reklāmas. It sevišķi kuras ir maldinošas!!!! Tākā esmu topošā mamiņa un mums kā reiz norit remonts dzīvoklī tad nu mēs ar vīru nolēmām izmantot iepēju un iegadaties nepieciešamo remontam veikalā Sims, no sākuma tas bija Sims Maskavas ielā. Tur jaunkundze mūs ,laikam jasaka, centās apkalpot, ar Tādu sejas izteiksmi..... Ka visa vēlēšanās tur kautko pirkt atkrita. Un mēs devāmies uz Matīsa ielu. Jāpiemin ka akcijas noteikumi ir tādi ka pērkot Svētdienā jebkuru preci...

Tele-2 -

Tele2 sekretariats.Tele2 nav domats klientiem, vini 1.nomet klausuli, nevis klients!!!Pilniga amorala kompanija.LMT klients

nedvizimostj -

Cto tvoritsja s cenami na nedvizimostj eto voobsce pipec !Interesno cem eto vsje zakoncitsja?

Peltes nami -

Minētā firma no pasūtītāja naudu par darbu paņem, bet nesamaksā strādniekiem visu ko viņi ir nopelnījuši tikai baro ar solījumiem.No 2007 gada 31 janvāra viņi mums ir parādā 2800 Ls un nemaz netaisās maksāt.Būs laikam jāliek tiesā.Lūdzu atsaukties tos, kuriem darba attiecībās ar SIA ?Peltes nami? reģ. nr. 40003860244valdes locekli Pēteri Eglīti un direktoru Igoru Pupuru radušās finansiālas problēmas un kā viņas ir atrisinājušās. Tālr. 27046361, e-pasts:andris2@apollo.lv

Green Hall -

Ja vēlaties ēst pilnībā dranķīgu ēdienu, kas vēl pie tam ĀTRĀS APKALPOŠANAS RESTORĀNĀ ir JĀGAIDA 30 min, un sagaidot jāsecina, ka ir auksts un JĒLS, tad šī ir īstā vieta!

Elkor -

man bail kautko pirkt Elkoraa. kautko taadu kas ir iesainjot un ko nevar dabuut aaraa pirms nopirkshans, nav kautkaads likums kas ljauj nest apakalj jebkuru nopirktu preci jebkuraa veikalaa kaut kaadaa zinaama laikaa peec pirkshanas vienkaarshi ja nepatiik ta prece? vai arii.. ja uzskata par braakji. vai kautkaada nformaacija par likumiem kas aizsargaa bezpaliidziigos pirceejus.. nau kaukur dabuunama?

Gros Auto -

Braukaju ar 92.gada Opel Astra 1.4 - vagjis jau labs, bet bishk ta ka vilka uz labo pusi. Aizvedu uz Grosauto, pec remonta (ritenju geometrijas regulesanas) parbaudu ka ta iet, nu liekas ka vienalga velk, bet diena vejaina, ta ka norakstu to uz veju. Uzlieku ziemas riepas un jutu ka velk, domaju japieregule pie ziemas riepam. Aizveduuz Grosu, sie pieregule, meginu pats, velk joprojam. Vedu atpakalj uz Grosu, sie saka nu riepas jamaina vietam, labi vinji apmaina, bet velk joprojam:), es aizvedu...

Aa AA 16.04.2007
Komentāri 3 Auto / Transports

FAVORIT -

Molodec Violetta!!!!!! Budu4i 4lenom LKF protaskivaet svoih yorkov na vistavkah Favorita!!!!! 4to v LKF ne udalosj????? :))))Znaju 4to za takie ve6i gonjat s LKF v tri 6ei!!!!

Radio Skonto - Viena un tā pati mūzika katru dienu

Viena un tā pati mūzika katru dienu Lieldienu riitaa iesleedz radi skonto un atkal taa jeelaa nodrilleetaa muzika kas katru dienu! Pilniigi veemiens naak! Programu direktoram pilniigi nav muzikaalaas gaumes! Ja vecaaks un nodrilleetaaks gabal jo labaak!Ir tik daudz skaistas balaades un citas labas muuzikas!Ielieciet tur cilveeku kas kauko saprot no muuzikas un juusu reitings augs!no manas puses pilniigs fui sai stacijai!

La Rocca -

La-Rokka s to4ki zreniya bezopasnosti gorazdo huje Roxy, 1 raz shodil, i ohrana sprovocirovala draku. pri4em na 3 4elovek bilo po 2 ohrannika. o4eny veselo kogda tebya 1 derjit, a vtoroy bity pitaetsya, da i to ne umelo, a kogda oni sami na4ali v repu polu4aty, to poutihli, i s sayta udalili pretenziyu--moralynih urodov v ohranu berut,kotorie 1 na 1 ssat dratysya :)))) no esty tam i normalynie rebyata, nado otdaty doljnoe. A URODAM-PO REPE!!!!!